Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Eestlased välismaal
Otsin suveks kolmeks nädalaks elukohta Harjumaal
 
Suvitaja 07. mai 2018, kl 23.44
On siin ehk inimesi, kel seisab Harjumaal korter või suvila tühjana ja tahaks seda suvel kolmeks nädalaks välja üürida? Pakkumine on tõsine, olen ka varem lühiajaliselt elukohta üürinud ja kogemus on olnud positiivne mõlemale poolele. Koht peaks olema elamiskõlbulik, vähemalt ühe magamistoa ja ka parkimisvõimalusega. Eelistaks Tallinna linna või Viimsi valda aga ka Jõelähtme ja Kuusalu vallad sobiksid, kõik pakkumised on teretulnud! Kellel huvi või küsimusi, andke endast märku! :)
***Igaks juhuks märgin ära, et oleme rahulikud ja mõistlikud inimesed, oskame kodu hoida, pidusi ei pea ja alkoholilembust meil ei ole. Tasu osas baseerume kinnisvaraturu üürihindadele.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!