Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Eestlased välismaal
Mis mõttega ilusad naised ennast nii üles löövad eestis?
 
Eesti mees1 21. november 2018, kl 23.12
ILusad eesti naised, mul on küsimus, milleks te nii head peate välja nägema iga päev?? kellejaoks??
Teid nagunii tavalised eesti mehed ei huvita, ainult rikkad ja väga kenad mehed kes on need õnnelikud kes saavad teid endale.

Mingi mõne mehejaoks kes linnas vastu tuleb pole ka mõtet ju nii hea välja näha igapäev.
Meil pole sellest mingit tolku et te eesti naised olete ilusad, me peame ikka tavalise naistega leppima,
Kui keegi küsib kuskil välismaal et mis teil viga, teil ju eestis nii ilusad naised, siis ütlen et EI Sinule ja minule ja ülte enamus eesti meestele pole sellest tolkku, ainult rikkad ja ilusad saavad endale need ilusad eesti naised. niiet unistada võib küll muud midagi :)))

Ameerikas Venemaal ja veel mujal maades võib tavaline mees endale vabalit ilusa naise leida, kuna seal naised teistsuhused, armastavad inimest mitte tema vara või ainult välimust., isegi välimusest pole kasu eriti.

Elagu Ameerika ja Venemaa naised :)
 
Rabe Ise 03. detsember 2018, kl 23.09
Lugesin su jutust kaks rida. Rumalamat irinat ei ole ennast meheks nimetavalt olendilt kuulnud kaua.
Jälk.
Arvan, on parem sündida tummana kui lollina.
 
Eesti mees1 03. detsember 2018, kl 23.14
Tahaks lisada et artikkel on kergelt napakas. Taandage selle artikkel pigem selliseks : Vajan meest kes oleks nii, nii, nii, nii, nii, nii jne.
Eks see meie no meediatööstus ole ka inmesi ära rikkunud. Kõlbavad vaid nö tegijad: Padarid ja toomed, kenpriidikud ja muud moodsad isased.
Kui veel kõrgharidus ja edukust ka juhtub olema siis ongi ju see alfa isane keda eevatütred
sooviks vägagi kodustada ja oma pilli järgi tantsima panna. Aga vot ei saa, iga õige alfa saab ise kaaru et ta on alfa ja võtab sellest viimast.
Alfa tarbib naiste pakutavat lähedust omal moel ja ära tarbitud kaup vahetatakse suht nobedasti uue vastu.
Vaadake ise kui kiiresti meedias need kokku ja lahku elud käivad. Minu kui 37 aastase vallalise mehe arvamus on kahjuks selline et pole enam võtta
vallalist naist kooseluks kellega pere luua. Siiani olen isegi seda alfa elu elanud ja kasutanud ära nii omavälimust kui osavat jutulõimimisoskust.
Nüüd aga olen avastanud et suurem enamus naisi vanuses 23- 37 on juba lapse või lastega, mehed on ammu nelja tuule poole
kadunud ja selle asemel et oma lapsi teha, tuleb hakata hoopiski kellegi teise tegemata tööd tegema. No ei taha ju nagu.
Ma ei saa aru noored naised : KUHU teil kiiret selle lapse saamisega on? Te pole suurem enamus 30daks eluaastaks
isegi aru saanud mida te päriselt elus tahate ja keda te tahate. Kui ma olen lahtiste silmadega ringi
vaadanud ja mõelnud milline naine sobiks pereloomiseks siis tuleb väike kahtlus et kas sellist leiakski?
Äärmiselt palju on vaimseid invaliide kes elavad mingis mullis mille ühiskond neile kui haava on ajudesse
sisse tagunud. Vajad edukust, kõrgharidust, uhkeid sõpru, uhkeid asju. Masendav. Elada inimesena ja rahulolevana aga unustatakse.
Mina ei ole siiani aru saanud mis on need kriteeriumid mille alusel valitakse oma lapse isa,
alatihti paistab nagu oleks see tööõnnetusena välja kukkunud või elatakse lapserahadest sest tööl käia ei mõista.
Eriti hullusti tahaks ropendada kui näen noort kaunist naist kes kimub suits suitsu järel.
Mõni kaunitar aga on nii vaimuvaene et lausa nutt tuleb peale, mis siis et preilil on kaks kõrgharidust tagataskust võtta.
Ning teisalt jälle on neid friike ka kellele ükski maailmaasi ei sobi sest nemad teavad vaid et kuskil on alati parem ja mõnusam
kuid mitte iialgi olemasolevas hetkel. Selles osas olen ma mõne eelkõnelejaga nõus et omasugused sobivad.
Kuid omasuguse leidmine on ikka meeletu peavalu sest meedia üritab oma ajudepesuga inimesi moonutada ja nende isiksust muuta.
Väga paljud on selle tõttu muutunud kellegiks kes nad pole. Minul tekkinud arusaam et eesti naine otsib omale meest kelleta ta elada ei suuda
kuigi peaks vaatama meest kellega ta suudab koos elada. Te võite küll siin nö diskrimineerida ja nimetada et eesti mehed on paljud matsid ja mölakad
kuid samas täpselt sama kivi võiks ju ka maarjamaa tütarde kapsaaeda visata. Ma ei tahaks nüüd küll üldistada
aga päris suur enamik neid nö kõrgharitud naisi kipub olema idealiseerijad-naiivitarid ja snoobid.
Tihtilugu lihtsad meelelahutused ei sobi, kahemõttelised naljad ei sobi, alla sushi midagi ei sobi,
alla peene spapuhkuse midagi ei sobi, alla mingi tundmatu kunstniku-muusiku fänsipäänsi ürituse ka ei sobi.
No mida teiega peale hakata? Kõige ausam vastus on Endel Pärna esitatud Boni laulus. Pole ka mina kaotanud lootust leida oma.
Kuigi aegajalt on tunne nagu näidendist Vigatse pruudi.
 
mina tean 06. jaanuar 2019, kl 19.11
naised löövad end üles sellepärast et nad tahavad vEEEEL ilusamad olla.Naistele pole kunagi küllalt, nagu seal muinasjutus kus naine käskis vägevalt vähilt kogu aeg aina uhkemaid asu küsida...
 
to eesti mees 1 10. märts 2019, kl 10.28
Vana oled juba kuni 3kymbise naise jaoks ja rumal oled ka. Mängid alfaisast ja üritad taoliste seltskonnas liikuvatest leida rikkumata ja vaba naist:DD
 
Paulo 20. jaanuar 2020, kl 03.05
Olen täitsa nõus Eesti mehega1 et ilusad naised ei taha mehi keskmise välimusega ja materiaalselt mitte kindlustatuid, nad ajavad taga mees ideaali ja rikkust. Ühiskonnale sellest tulevad muidugi halvad tagajärjed; lõppude lõppuks sellest saab meie ühiskond veelgi lõhestatum.
On aeg üles ärgata ja aru saada et siin ei ole meile head tulevikku, igaüks peab tegema oma valiku kas jatkata siin Eestis elamist või ära sõita siit. Igatahes mul on kõrini juba sellest mis toimub selles riigis kui mul avaneb võimalus siis ma sõidan siit minema, otsus on juba tehtud!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!