Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Eestlased välismaal
eesti naine ladina ameerikas
 
seejah 24. september 2021, kl 14.25
http://mainenaine.blogspot.com/
 
Andre 10. november 2021, kl 04.49
Ja mis selle mõte on?
Que pasa?
 
pasa? 26. november 2021, kl 18.05
8====D ( o ) !
 
WOW :o 26. november 2021, kl 18.08
https://mainenaine.blogspot.com/2021/09/vol-6-back-door-back-door.html

Ausalt, ma ei suuda meenutada, kas ta libistas oma kätt allapoole kiiresti või aeglaselt, mul ei olnud sel hetkel ajataju, küll aga sain ma kohe aru, et minu liiga märg olemisele on lahendus palju lihtsam, kui ma algul arvasin. Ma lihtsalt ei olnud selle peale tulnud, sest ma ei olnud varem oma elu jooksul anaalseksini jõudnud, aga ma juba teadsin, et täna jõuan. On ka aeg! Jah, oma eksiga paar korda me üritasime seda küll, pean tunnistama, aga mul oli valus ja üleüldse ebamugav. Ning ilmselt tekkisid sellest üritamisest mingid väiksed mikrotraumad, sest järgmised 4-5 päeva oli mul väga valus WC-s number kahte teha. See kõik häiris mind nii väga, et tegin oma eksile selgeks, et ärme rohkem üritame, mitte kunagi. Ja nii ka läks. Ta ei üritanud enam kunagi.

Aga praegu tundus see väga perfektne plaan ja väga perfektne ajastus. Ma olin nagunii niivõrd pilves, et mul oli täiesti ükskõik, mis hääled või lõhnad või ootamatused võiksid sellega kaasneda. Mind ei huvitanud mitte miski peale naudingu! Sel hetkel, kui Raul oma sõrmedele sülitas, et sissepääsu kergemaks teha, kadus mu kehast igasugune pinge ja ma otsustasin, et ma lasen ta sisse. Las ta tuleb. Las ma avastan midagi uut. Las ma usaldan teda. Las ma võtan kõik vastu, mis tal anda on. Sest see seest naudingut täis hiigelruum mu peas ei olnud kusagile kadunud, minu tajud käisid kord kehasse sisse, kord kehast välja - nagu mingi omamoodi kehaväline kogemus. Eelmise orgasmi soe voog ei olnud mu kehas veel vaibunud, kui ma tundsin, kuidas uus soojus kogunema hakkab. Kuidas käed ja jalad kergelt surisema hakkavad ning kehas millegi tase tõuseb.

Raul tuli mu sisse väga aeglaselt. Veel palju aeglasemalt, kui äsja eespoolt. Algus oli raske, tundus, et ruumi ei ole, kõik on liiga kitsas ja järele ei anna. Lisaks tundus mu kehale, et midagi veidrat on toimumas - tavaliselt käib seal liiklus ju seest välja, mitte väljast sisse, eks ole? Aga ma lasin selle veidrustunde vabaks ning peagi jätkas Raul juba samas rütmis, mis enne. Ja... ma... nautisin... seda! Ma ei tea, kui kaua see kestis, olin liiga ametis iseenda ja oma kehavälise kogemusega, aga ühel hetkel Raul muutus järjest jõulisemaks ning siis ta tuli. Mina ei olnud veel tulnud, seega jõudsin juba mõelda, et kas nüüd on põhjust rõõmustamiseks või pettumiseks... ja siis... selsamal hetkel, kui ta lõpetanuna minu seest välja tuli ning mu sulgurlihased seal taas kokku said tõmbuda... jooksis mu selgroost elektrilöök läbi ja kõik läks sekundiks krampi. Värisesin. Ägisesin. Hingata ei saanud, aju läks seest mustaks, siis punaseks. Ja siis ma tulin...

Oh jumal küll. Olen juba neljakümnendate keskel ja ALLES NÜÜD sain midagi sellist kogeda. Ma ei teadnud, et midagi sellist üldse võimalik kogeda on, aga näe... on. Raul läks pesema. Ja mina... hakkasin nutma. Pisarad jooksid. Mul oli tuhat tunnet ühekorraga - hea, halb, pinges, lõõgastunud, rõõmus, kurb, unine, erk, külm, soe, janune ja samas ei tahtnud ma ei süüa, ei juua, ega kunagi enam kanepit teha. Lihtsalt pisarad jooksid patja ja ma ei teadnud, millest. Arvan, et õnnest. :) Edasi on mu mälupildis must auk. Vajusin lihtsalt unne.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!