Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Ilusalong
Alalaugude plastika.
 
ma 06. jaanuar 2014, kl 18.48
ka ei saa aru mis jutt see armidest Tavaliselt ei jää mingeid arme ega ka valget jutti.Alalaugude õmblus on alumiste ripsmete all ja ei mingit jutti.See jutt mis Maleva seal TV 3 s räägib on sellest,et kõik on algul väga ilus,aga siis võib tekkida armivõhamine(liigliha)mis ei ole üldse tavaline ja tavaliselt ei teki.Kui ma seda intervjuud seal telekas nägin siis ma ei saanud aru miks ta inimesi sellega hirmutab.Te kallid inimesed,kes te siin kommenteerite ei oska näha kui palju on teie ümber inimesi,kes on lasknud oma nägu kohendada.SEE EI OLE TAVALISELT ARUSAADAV.Ja keegi seda ei reklaami.
 
to: niisii 06. jaanuar 2014, kl 21.16
Armid ikka jäävad - siis see valge triip ja ei kao ta midagi ajaga ära.Asi pole uskumises, vaid on tõde.

Eestis kahjuks laseriga veel ei osata lõigata. Ega siis asjta Anu Saagim neid oppe Soomes tee.
 
tehtud 06. jaanuar 2014, kl 21.55
to: niisii 06. jaanuar 2014, kl 21.16

kui sinul on need valged triibud ehk armid ,siis ära teistest räägi.Ei ole minul ega mu mitmel sõbrannel kellel tehtud siin eestis silmade opid ja mõnel isegi mitu korda.Mitu kord selle pärast,et kui noosemana on tehtud ja nüüd ringlõikus siis peab ka alalaud uuesti tegema.Ei ole mingeid arme ka ringlõikusest kellelgi.Mul on millegi pärast selline tunne,et pole sul tehtud mingit oppi,ainult ajad "tarka" juttu siin.Mis Anu saagimisse puutub siis ei tea tema oppidest laseriga või ilma midagi.
 
niisii 06. jaanuar 2014, kl 22.06
Alati jahuvad ja on kõige targemad need, kes teavad asjast ainult teoreetiliselt ( kui sedagi ), aga las nad jahuvad pealegi. Vaba maa
 
Kiira 06. jaanuar 2014, kl 22.19
On kellegil kogemust silmalaser kliinikuga. Seal teeb laugudele plastikat dr Ingrid Heinmaa. Teine koht Tartus Refocuse silmakliinik. Olen tagasiside eest tänulik.
 
to: tehtud 07. jaanuar 2014, kl 07.04
Kuule, tee endale ise asjad enne selgeks.

Vaata nii noorte kui vanade naiste silmi, kelle opid tehtud, paljasilmaga ja ilma prillideta näha, et opp tehtud, ära peita neid valgeid triipe ei saa.

Juba nt. Soomes, muidugi maksab rohkem, tehakse ilulõikusi LASERIGA.

pane pilt siia üles ka näita oma nägu, siis hindame ja räägime.
 
Kiira 07. jaanuar 2014, kl 08.14
Usun ,et see valge triip pole siiski inimesele endale nii häiriv kui lottis ja paistes alalus, mis segavad alla vaatamist jne..Eks see valik ikka igalühel endal tuleb teha, kummaga oled nõus elama.
 
nibrits 07. jaanuar 2014, kl 10.27
Minu tuttavatest on ainult ühel ülalaud lõigatud,käisin ta silmi uurimas, no neid arme on nii vähe näha, et kui ei tea, siis ega neid ikka ei näe küll:)
Ja tõesti, las parem olla mul see peenike valge triip, kui kottis alalaud.
 
nibritsale 07. jaanuar 2014, kl 10.54
Maitse asi, kui ikka tahad ilus olla ja ka selleks minnakse ilulõkusele, siis ikka nats maksta juurde ja teha lasta laseriga. Laserilõikust Eestis kahjuks ei tee ükski iluarst.

Soomes tehakse ja pole miskit kallis, ainult 1200 euri koos haiglas ööbimisega ja toidugaja kogu muu hooldusega ja ikka arsti juures arvel tasuta 6 kuud.

Soomes arstidel ka vastutus lõikuse osas 100%.Kui ikka midagi läheb viltu, tehakse uus lõikus tasuta, sest arstidel on kindlustus ja kindlustus maksab.

Eestis artid ei vastuta,sest puudub kindlustus ja otsitakse 1000 põhjust ja vga, et mitte uuesti lõigata.
Edu!

Aga jah, paistab et siin ilukirurgid juba kirjutavad komme, tööpuudus ilmselt.
 
nibrits 07. jaanuar 2014, kl 12.03
Olen sinuga täiesti päri, lisaks esteetilisusele on see kindlustuse osa ka väga oluline. Kas sa oskad mulle soovitada kliinikut Soomes? Olen netis surfates leidnud väga palju negatiivset just laserlõikuse kohta ja seda soomlaste poolt. Ühe kliiniku kohta just eriti palju.
 
to: nibrits 07. jaanuar 2014, kl 12.26
Aga palun. toksi googlesse: silmien laserleikkaus, silmäasema, medilaser, professori Nordströmi palstiikkakirurgia sairala.

Kuna ise/42/ elan Helsingin, siis sain sünnakingiks Nordströmi ilukliiniku, laserlõikus, nii üla- kui ka alalaugudele laseriga, ei mingeid triipe......sest ei ole neid õmblusi ega pea õmblusniite 10-14 päeva pärast välja ära võtma..... ja nägemine samuti parem, ei pea prille välja võtma.
Ilusad silmad.
Arst utles, et kusagil 10- 15 aastat pevad vastu, siis vaatame, sest ikka vanadust peatada ei saa.
 
nibrits 07. jaanuar 2014, kl 12.42
aga ... 1200 eurist on küll asi kaugel, alalaud alates 4700 :)
 
tehke 07. jaanuar 2014, kl 19.20
palun mulle selgeks kuidas laugude op nägemist parandab,et prille polegi vaja????
 
tehke 07. jaanuar 2014, kl 19.22
kuidas siis soomes saab laseriga lõikuse 1200 euriga ja eestis mingi kliiniku hinnakirjast vaatasin,et 1700 euri
 
see 07. jaanuar 2014, kl 19.57
kommija, kes siin kõvasti Soomet propageerib on täielik
i.....t, kel pole halli aimugi ei oppidest ei hindadest
 
nibrits 07. jaanuar 2014, kl 20.15
See on tõsi, et Soomes laseriga tehakse ja Eestis ei tehta ja et laseriga opist ei jää arme, ka taastumine tunduvalt kiirem, kui tavalisest lõikusest, aga hind on siiski tunduvalt kallim. Kui alalaugude laserlõikus tõesti 1200 maksaks, oleks ma juba Soome poole teel :)

Ma ei ole Soome kliinikutega ühendust võtnud, vaja veel uurida, et kes mis ja kus. Küll olen ma Eesti tegijatega suhelnud, ma ütleks, et otsust suht raske teha, üks räägib ühte, teine teist.
 
Kiira 07. jaanuar 2014, kl 20.23
Aga läti, leedu? Ehk tehakse seal laseriga lõikusi. Silmalaseris teeb plastikat ainult Ingrid Heinmaa, mulle jäi mulje, et laseriga, aga tuleb täpsustada ikka.
 
tehke 07. jaanuar 2014, kl 22.02
kui oled saanud infot laser lõikusest,siis anna palun siin ka teada.Oleks huvitatud ülalaugude opist.Tehtud 14 aastat tagasi ja nüüd oleks vaja korrata,sest sisenurka tekkinud väiksed songad.Võeti küll 14 aastat tagasi ära,aga nüüd jälle.Mul see probleem,et mul puuduvad silmavälis nurgas (naerukortsud)kortsud ja arst korrutas,et pole õmbluist kusagil lõpetada.Kuigi tulemus tuli suurepärane.Pigem mul ongi vaja lõigata ainult sisenurga songasid.Võibolla olekski laseriga kõige õigem teha.
 
naine 42 08. jaanuar 2014, kl 09.51
Mul tehtud laserlõikus, aga see tehti Tais. Paljud rootslased ja muu lääne- euroopalsed käivad just seal, sest hinnad madalad ja omaala spetsialistid ning teenindus ja suhtumine kuninglik.

Laserlõikusest ei jää tõesti arme, siis seda valget triipu, sest pole vaja neid õmblusniite.
 
nibrits 08. jaanuar 2014, kl 12.09
Olen Taiga ka kursis, aga see välistatud, kuna puhkust ei saa ja nädalaks sinna sõitma ei hakka:)
 
naine 51 08. jaanuar 2014, kl 17.02
Mul siin eestis tehtud nii ala- kui ülalaud. Selle siinse vaidluse peale võtsin 5 kordse suurenusega peegli ja uurisin oma laud üle.No ei ole mingit valget triipu.
 
nibrits 08. jaanuar 2014, kl 18.17
to naine51

:D
Tegelikult ju hea, et on vaidlus, vaidlusest sünnib tõde:)

Kas sul tehti ala- ja ülalaud koos või eraldi. Üks kirurgidest ütles mulle, et õigem oleks teha enne ülalaud ja mingite kuude pärast alles alalaud, põhjendus oli olemas.
 
k 08. jaanuar 2014, kl 19.14
kes tegeleb trankonjuktivaalse meetodiga, olen noormees, tean Kruunvald teeb aga temal on negatiivsed hinnangud.
 
Kiira 08. jaanuar 2014, kl 20.51
Kui odav on siis Tais lõikamine? sinnaõit rahasse panna, siis ei usu, et rahaliselt eriti odavam tuleb.
 
naine 51 08. jaanuar 2014, kl 21.01
mul tehtud narkoosiga nii alumised kui ülemised korraga
 
naine 51 08. jaanuar 2014, kl 21.10
Tegelikult pidi väga odav olema Mehhikos ja väga hästi tehtama.Ameeriklase käivad seal tegemas ja puhkamas.Ongi kohe sellised puhkusepaketid koos ilulõikusega, muidugi siis ikka tehakse korraga rohkem kui ainult silmad ja peale lõikust taastumine puhkusega.Anu Saagim puhkas eelmine aasta Mehhikos ja peale seda tal rinnad kohe tunduvalt suuremad.Imelik,et meedia pole seda teemat üles võtnud.
 
mupsik 08. jaanuar 2014, kl 21.19
Kas keegi opi teinutest nii julge oleks, et laseks laugudest pilti teha ja näitaks v saadaks mulle?
St saab ju nii teha, et kui silmad kinni ja aint silmadest, siis keegi ei tunne ära.
Minul on opereeritud kätt ja ei jäänud mingit armi, samas aga sünnimärgi ära lõikamisest on seljal kole arm :(
 
naine 51 08. jaanuar 2014, kl 22.21
võiksin saata küll, kuid mul puudub praegu pildi tegemise võimalus.Ei tahaks mehe telefoni kasutada.
 
Nibrits 08. jaanuar 2014, kl 22.58
Naine51
Kes sul lõikas?
 
naine 51 09. jaanuar 2014, kl 21.04
Dr.Sergei Kyylo,ma ei tea kas ta enam Eestis teeb,(2aastat tagasi oli eestis)ta Ukrainast ja teatavasti ei kuulu Ukraina Euroopa Liitu ning nõudmised siin teised.Julgen teda 100% soovitada.Kaalusin ka 3 arsti vahel,kuid otsustasin tema kasuks ja ei kahetse.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!