Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Ilusalong
täitesüstid
 
küsimus 06. veebruar 2015, kl 11.27
Kas keegi on teinud näole täitesüste? Kas jäite rahule ja kus tegite? Tänud vastamast!
 
KUULE kl 06. veebruar 2015, kl 12.26
pane otsingusse ja vastuseid tuleb robinal. kes see viitsib siin korrutada oma juttu koguaeg.
 
mirx 06. veebruar 2015, kl 16.21
Mina olen 2x teinud A clinicus, olen rahul, teen iga aasta 1 korra kurjuse kortsudele.
 
soodakari 06. veebruar 2015, kl 19.04
Milleks teile seda vaja on? Läikiv emotsioonitu kivinägu, jubedus.
 
kahtlus 06. veebruar 2015, kl 23.35
mul oleks ka küsimus, nats teemast väljas, aga kuidas teie kogemused on? Olen käinud 4-5 korda restilyni süstimas kolme erineva arsti juures. Kuidas on võimalik, et mõne arsti süstid peavad kauem vastu kui teisel kuigi süstid kõik sama nimetusega? Max 2-3 kuud. Kahtlustan, et kas nad on üldse originaalid või tegemist mingi analoogiga sama nime all, sest hinnad on ka väga erinevad, Juvederm on kohati 100 euri odavam seal ,kus nad kaua ei kesta. Kirjutan oma kogemustest lihtsalt
 
Piret K. 07. veebruar 2015, kl 11.51
Kahtlusele : vastus sinu küsimusele, sest arst, kelle põhitöö pole süstimine, vaid näiteks ilulõikused või muu, pole nii pädev ilusüstide tegemises, samas lõikusi võib teha väga hästi.
Kui sulle on teinud üks tegija väga hea tulemuse, siis miks sa vahetad teda ? Tahtsid lihtsalt proovida ?
Uuri kogemust, kaua on tegelenud ilusüstidega, mõni ongi arst, aga reaalne kogemus süstimisega on lühike.
Mulle on aastaid süstinud üks ja sama tegija, kes on hariduselt meditsiiniõde, tal on 10 aastane kogemus ja ma olen tulemusega alati väga rahul, vähemalt aasta on tulemus kestnud.
Süstide tegemisel on ju meditsiiniline haridus ja pikk töökogemus kõige tähtsam.
Hind on väga oluline, sa ei saa kvaliteetset tööd odavalt.
 
to Piret K. 07. veebruar 2015, kl 12.21
Mind huvitab ka tegelikult Juvederm aga tahaks lihtsalt teada, kui sa oled väga rahul oma süstijaga, ehk siis avaldaksid, kes ta on ja kus töötab? Heal tegijal ei tohiks ju midagi selle vastu olla, kui ta kliente juurde saab.
Mina kaalun kolme firma vahel Dermamed, dr. Niine kliinik ja Medemis. Ei oska otsustada.
 
Piret K. 07. veebruar 2015, kl 12.59
Nime ütlemistega on siin nii, et kohe oled kas reklaamitegija, ise süstija või tema sõbranna, nii, et kedagi ma siin reklaamima seetõttu ei hakka.
Nende kolme firma vahel soovitan sul valida viimase, minu süsti tegija töötaski seal 10 aastat, aga enam teda seal kahjuks pole :((
 
to Piret K. 07. veebruar 2015, kl 13.16
No siis ma tean, keda sa mõtled :)! Kahjuks sellepärast ei oskagi ma antud hetkel otsustada, ma ei tea, kes Medemises tema asemel süstib nüüd.
 
Piret K. 07. veebruar 2015, kl 13.26
No siis ju lihtne, löö googlisse ta nimi sisse ja saadki teada, kus ta nüüd töötab :)
 
kohuke 07. veebruar 2015, kl 17.03
Mis nimi? - Plaanin ka esmakordselt süstida varsti ja kuna kogemusi enne pole, siis ei tea ju, keda otsida... Nime ütlemisega siin foorumis on kahtlane jah, aga kust siis infot saada? Plaanisin ka Medemisse minna muidu.
 
to Piret K. 07. veebruar 2015, kl 17.35
Ole nüüd hea ja ütle mulle, kas see inimene tegi oma firma ja töötab nüüd ühes Tallinna kesklinna tornmajas :) Minu arust jäi ta lapseootele, kui oli Medemises ja tundub, et ta pole sinna tagasi läinud. Kui eelnev jutt vastab tõele, siis ütlen, et googel on ikka üks ütlemata hea asi :), kuigi mul oli teada ainult ta eesnime esimene täht aga nime mäletasin veidi teisiti. Tundus olevat väga professionaalne, seekord jäid süstid meil tegemata aga kui sa ütled, et on see inimene ja sa väga rahul, siis sinna ma lähendi :)
 
kahtlus 07. veebruar 2015, kl 17.44
Kas te arvate, et asi on ainult süstijas, et see mida ta süstib, polegi oluline? Ilma meditsiinilise hariduseta muideks, süstida ei tohigi.Ja Medemis on mõttetult kallis
 
kohuke 07. veebruar 2015, kl 17.49
Võib-olla et on jah mõttetult kallis, aga kui esmakordselt minna ja tausta väga ei tea, siis ei oska lihtsalt väiksemaid kohti otsida. Ja mina näiteks ei usaldaks ka eriti...
 
küsimus 07. veebruar 2015, kl 19.18
Muidugi on see oluline, mida süstitakse. Ma tean, mida tahan, et süstitaks ja süstija on vägagi oluline ja otse loomulikult ei lähe ma mingi nurgataguse tegija juurde, ikka enne maksan rohkem siis tean, et saan kvaliteetse teenuse. Ja see nimetu süstija, kellest siin eespool juttu, pole mingi isehakanud tegija vaid ta ongi väga hea tegija.
 
Piret K. 07. veebruar 2015, kl 19.29
Just sellest samast inimesest käibki jutt, kes tegutseb nüüd Tornimäel:) Ta ongi proffesionaalne.Mina julgen väga teda soovitada ja hinnad on tal ka palju mõistlikumad kui Medemises.
 
teemaalgataja 07. veebruar 2015, kl 19.42
Just! Tänud sulle Piret K. Nüüd ma tean, kuhu ma lähen!Teda ma Medemisest taga otsisin ja siis vaagisin teisi firmasid vahepeal. Teema lukus :)
 
.... 08. veebruar 2015, kl 11.28
Kas ütleksite selle ilusalongi nime Tornimäel,kus täitesüsti teha saaks.
 
r 08. veebruar 2015, kl 12.55
www.faceline.ee
 
jaanika 09. veebruar 2015, kl 18.35
vitaclinika on seal
 
kah huviline 09. veebruar 2015, kl 19.54
Ei ei, see Vitaclinica on hoopis mingi teine salong sest ma eile just käisin Faceline kodulehel. Nii lahe oli esilehel uurida mis kortsud ja kus asuvad, täitsa naiste värk. Teistmoodi lähenetud teemale, mulle meeldis.
 
kohuke 13. veebruar 2015, kl 08.14
Tegin ära - naerukortsudesse. Olen 48 ja see oli esimene kord. Pisut valus oli, aga mitte hullem kui vereproovi võtmine. Tulemusega olen väga rahul. Tänud siinsetele kommenteerijatele soovitamast!
 
.... 13. veebruar 2015, kl 22.35
Kus teha lasid??Mis maksab? Endal ka plaan minna.
 
kohuke 14. veebruar 2015, kl 13.15
Siinsete soovituste järg:) Enne käisin Medemises ka konsultatsioonis ja oligi plaan sinna hoopis minna. Aga sain lõpuks soodsama hinnaga ja tundub, et tulemus on väga hea.
 
appi 15. veebruar 2015, kl 00.47
Mis ta eesnimi on, kes tornimäel on? Või kui eesnime ka ei ütle, äkki tal on mingi tunnus või sünnimärk kuskil, mille järgi ära tunneb? :) Või äkki asutaks salaühingu? :)
 
kohuke 15. veebruar 2015, kl 15.30
Faceline on see koht, kus mina käisin.
 
Madli123 09. detsember 2015, kl 16.35
Mina ise käisin ka Vitaclinikas,väga hea arst oli,kerge käega,mina olen rahul,soovitan ka teistele lisan ka lingi,neil on seal soodushinnad praegu http://vita.ee/teenus/ilusustid/
 
Toomasmarat 01. detsember 2016, kl 12.09
Minu abikaasa käis ArtiaClinic ilukliinikus ja siiani väga rahul. http://www.artiaclinic.ee/ilusustid-fb...
 
Kertu 01. detsember 2016, kl 19.49
Faceline! Nüüd on nad Ahtri 12.
 
kahjuks 05. detsember 2016, kl 11.50
ja hinnad on umbes samad kui Medemises
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!