Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Ilusalong
buldogipõsed :-(
 
n45 11. mai 2015, kl 14.49
kas 45-selt on võimalik ilma kirurgilise sekkumiseta lontis põskedest lahti saada? tekkisid kuidagi äkki..., st vananemine toimus ca 1 aasta jooksul. kaal normis, nahka ka hooldatud, kreeme kasutatud ja päikesega liialdatud ei ole. muidugi, viimane aasta on saadud ohtral kihisevaid jooke a`la coca jmt joodud.
 
sirje 11. mai 2015, kl 17.38
Täitesüst.
 
48 a-ne 11. mai 2015, kl 23.45
minul mingi odavam geeljas kreem, hüalurooniga, mis peaks nahka pingldama, muutis eelm aasta põsed buldogi põskedeks. Ehmatus oli ikka väga suur. Õnneks sain vähem kui kuu aja jooksul pinguldava maskiga, mis nahal kivikõbaks muutub, naha tagasi trimmi.
vähene uni muudab ka naha lõdvaks, olen tähele pannud.
 
küsin 12. mai 2015, kl 01.29
mis mask see oli?
 
n45 12. mai 2015, kl 10.23
jah, tahaks tõesti ka teada mis mask see oli. ise kasutan profikosmeetikat, st näopuhastuseks gatineau melatogeni vahtu ja kreemidest academie tooteid. looduskosmeetika a`la dr hauschka - kelle konseptsioon mulle meeldib, mulle mingil põhjusel ei sobi. ma hakkan poore nägema. olen üleüldse naha konsistensi ja puhtuse ja perfektsuse osas perfektsionist. asi selles, et kortse mul ei ole (käin ka iga kuu näonaha massaazis) - aga just nüüd tundub mulle et mu nägu on nö "jääkaineid" täis.
täitesüste ei poolda, sest ei ole senini näinud ühtegi naist, kelle nägu peale täitesüste ei oleks nagu "kummist".

pigem on küsimus neile, kes näofitnessiga tegelevad - kas nii hilja alustades, st 45-selt on veel lootust üldse lõtvumisest lahti saada. on kellelgi kogemusi?

ette tänades
 
to n45 12. mai 2015, kl 11.59
Ei ole näinud ühtegi naist, kellel nägu peale täitesüste oleks nagu kummist. Kui kogemusi ei ole, pole vaja rääkida.
 
48 a-ne 12. mai 2015, kl 14.50
näomassaazhiga tegelema hakata pole kunagi hilja :)

mina kasutan Foreveri Fleur de Jouvence sarja maskipulbrit ja aktivaatorit (see sisaldab 90% aaloed ja 10% allantoiini, seepärast on tugev nahka taastav ja uuendav toime), mida saab vahetult enne maskitamist kokku segada.
Tavaliselt piisab 1 kord 1-2 nädala pärast, aga eelm. a tegin siis kuurina 2x nädalas ja vist 3 nädala pärast oli tulemus hea. Kivi langes südamelt, sest algul arvasin küll, "sohh, kas nüüd siis olengi vana" :D
enam ei julge eriti teiste firmade tooteid enam kasutada, mine tea, mis jälle teevad.
 
N52 12. mai 2015, kl 17.10
Minu meelest pole näo fitnessiga kunagi hilja alustada! Ise teen näo vöimlemist juba aastaid ja väidetavalt näen noorem välja kui tegelik 52. See vanuse määramise programm google's andis erinevate fotode puhul igatahes vanuseks 35-40. Kuid ega ma muidugi ei tea, milline oleks olukord ilma vöimlemiseta.:-) Aga ise usun küll, et vöimlemisest on abi! Rippuvatele pöskedele on omad spets harjutused. Netist leiad neid harjutusi kindlasti. Mul endal on raamat "Näo Fitness", mis mulle meeldib.
 
sirje 12. mai 2015, kl 17.12
Täitesüste teinud naised ei tule sulle tavaliselt ütlema, et ahoi, tegi täitesüsti, kuidas on? Sa ei saa arugi tegelikult, kes su tuttavatest neid teinud on. Jälgi, kellel u 45+ aastastest on sügavad vaod ninasõõrmetest allapoole ja lottis põsed ja kellel mitte. Need "kellel mitte", on tõenäoliselt täitesüsti teinud. Kummist on asi väga kaugel.
 
N52 12. mai 2015, kl 17.13
Ja möned jöusaali raskustega selja-ja ölalihaste harjutused aitavad ka väga hästi pöskedele! :-)
 
n48 12. mai 2015, kl 22.59
minul ei ole sügavaid vagusid ja lottis põski, aga ma pole ka täitesüste kunagi teinud, ei kavatsegi kunagi teha. Nii et ei saa öelda, et sileda näoga on kõik süstidega
 
n45 13. mai 2015, kl 08.55
tänud n48, n52 kui ka Sirjele. kuid Sirje, minu tutvusringkonnas on mitmeid naisi, kes on lasknud teha täitesüste, seega mul on kogemus oemas. lisaks siis ka nö "staarid" - kes on täitesüste teinud. seega inimesi piisavalt, kelle najal hinnata. kuna mulle absoluutselt ei meeldi pundunud näod - mulle meeldib näha nö tundlikkust - siis täitesüstid on täiesti out minu jaoks.

kusjuures mul on kodus see näofitnessi raamat olemas ja veel 1 soome autori oma. aga neid harjutuste pilte vaadates tekib tunne, et venitab naha veel lõdvemaks, sp ei ole julgenud teha. ja selle maski ostan ka, kohe kui olen leidnud salongi, kust võiks seda tallinnas osta. tänud vastajatele.
 
n48-le 13. mai 2015, kl 08.59
Kui sul praegu ei ole sügavaid vagusid ega lottis põski, siis ära hõiska, et kunagi täitesüste teha ei kavatse. Kui raha pole, siis muidugi, aga kui raha on ja nägu ikka ära vajub, siis räägi edasi... Jube hea on ju ilma probleemita enesekindlalt väita, et kui mul see probleem ka oleks, ma iialgi ei... Mina tegin süsti just 48-aastaselt. Tänapäeval, kui pensioniiga muudkui edasi nihkub ja inimene peab kauem tööl tegus olema, siis lisaks aju vormis hoidmisele ja mõõdukale tervisespordile tuleb ka enda välimuse eest hoolitseda. Või sa ei paranda hambaid ka ega värvi juukseid? Ega kanna prille, kui nägemine nõrgeneb?
Ja sileda(ma) näoga kõik ei ole muidugi süstidega, aga teatud vanuses paljud juba on.
 
Sirje 13. mai 2015, kl 09.02
Ilmselt aetakse segi juvederm ja botox. Juvedermiga ei kao ei tundlikkus ega teki mingit pundumist. Oleneb ehk tegijast ka muidugi. Jõusaaali osas olen ka nõus - paljud harjutused seal mõjutavad ka näolihaseid.
 
naine 13. mai 2015, kl 12.42
Nii palju kui mina asjast aru saan, siis kui on tekkinud nö buldogi põsed, siis pole probleemis nahas vaid selles, et vanusega vajub tänu gravitatsioonile lihasmass allapoole. Seega oleks ainuke võimalus kas opp või niidid, mis sikutavad kogu kupatuse üles tagasi.
 
48 a-ne `le 14. mai 2015, kl 11.09
"mina kasutan Foreveri Fleur de Jouvence sarja maskipulbrit ja aktivaatorit"

Kust sa seda ostad ja palju maksab?
 
to naine ja Sirje 14. mai 2015, kl 11.12
Kus pannakse kõige paremini niite ja mis on selle täpne nimetus ja orienteeriv hind? Kaua tulemus püsib?
 
eelimisele 14. mai 2015, kl 14.21
mesoniidid
 
sirje 14. mai 2015, kl 16.04
Kui kellelgi siin on mesoniitidega kogemusi, võiks jagada. Mul käis korra mõte peast läbi, aga kosmeetik laitis maha.
 
yks 15. mai 2015, kl 16.14
Kas see pinguldav mask Foreveri Fleur de Jouvence on see?

http://www.naturlex.de/Aloe-Vera-Schoenheit/Aloe-Fleur-de-Jouvence/Mask-Powder-341.html

http://www.naturlex.de/Aloe-Vera-Schoenheit/Aloe-Fleur-de-Jouvence/Aloe-Activator-343.html
 
n48 16. mai 2015, kl 23.42
jah, seesama, aga mina saad soodsamalt, aktivaator 10 euri sentidega, ja maskipulber 14.99
Ilumessilt saab ka praegu neid osta, Forever-Aloe Vera boksist
 
n48 16. mai 2015, kl 23.44
Loodan väga, et suudan oma näo eest niimoodi hoolitseda, et süste ega operatsiooni jms kasutama ei pea.
Eks aeg tõesti teeb oma töö ja gravitatsioon ka, kuid unistada ju võib :)
 
naine 17. mai 2015, kl 08.36
Minu meelest saab süste väga kenasti teha ja tulemus jääb loomulik. Arst peab hea olema ja enda soov realistlik.

Ei saa aru, endal probleem, millele kreemipurgist abi ei saa, kuid lahendus ka ei meeldi.
 
to naine 17. mai 2015, kl 23.44
mina olen seni abi saanud kreemipurgist ja maskidest, esialgu veel muud lahendust otsima ei pea :)
teema postitaja esitas küsimuse, kuidas vabaneda buldogi põskedest
n48
 
to naine 8.36 19. mai 2015, kl 14.49
Palun soovita head arsti.
 
Madli123 09. detsember 2015, kl 16.29
Mina ise käisin Vitaclinikas,väga hea arst oli,hea käega.Soovitan lisan siia ka lingi http://vita.ee/teenus/ilusustid/
Neil on seal praegu ka sooduspakkumised.
 
Turundus 10. detsember 2015, kl 22.19
Jah Madli, me juba iga teema all loeme, kus sina käisid. Tubli oled! Aga Vitaclinikast hoian tänu sinule eemale.
 
Kalahuul 14. detsember 2015, kl 20.18
sirje Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Täitesüst.


Et buldogipõskede asemel Jokeri-naeratus saada? Einoh, on ikka soovitused siin.
 
Sirje 14. detsember 2015, kl 23.26
Soovitus on asjalikum kui kalahuule üldistus, mis on kahjuks täitsa metsa.
 
naine60 07. mai 2016, kl 22.38
vauvau...minu nägu kukkus ära alles nüüd, ja koos sellega hakkas ka mujalt nahk rippuma - kollageen on see asi mille tootmise organism teatud vanuses lõpetab. täitsa jama, kael kah kortsus, niimoodi üleöö. pole mul raha lasta ennast üles putitada, tuleb leppida:-( kui siinräägitud maski jagub vaid üheks korraks...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!