Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Ilusalong
rohelised silmad
 
Merka 25. märts 2003, kl 12.36
Millised värvid toovad rohelised silmad jumestuses eriti säravalt esile? Milline juuksevärv?
 
*.* 25. märts 2003, kl 13.01
sinine silmameik peaks rohelised silmad hästi esile tooma...


rohelised silmad on ilusad küll... ma ei saa aru miks nii paljud pruune silmi tahavad... minus arust on pruunid silmad.... koledad... nad on kogum pimedust ja inimese hinge ei näe... siiani kõik mehed mul rohesilmsed olnud... kuigi ma neid ju silmade värvi järgi ei vali, aga.... kummalisel kombel kõik rohesilmad....
 
k. 25. märts 2003, kl 13.09
kunagi kuskilt olen lugenud, et lillad toonid silmameigis toovad rohelised silmad esile... olen katsetanud ka, mul silmad lähevad roheliseks siis, kui väga väsind olen ja siis üritan manada teiste võtetega rohesilmi... muidu nad mul sellised rohekashallid :) reheline lauvärv mõjub ka (nt. heleroheline... ilus, kui sobib)
 
malin 25. märts 2003, kl 13.20
ja punane juuksevärv! aga kui juuksed on punased, on lillad meigitoonid kahtlased...palju oleneb ju ka nahatoonist. Ilus on ka beezhi-kuldsega silmameik ja tumeroheline ripsmetush.
*malin, roheliste silmade ja blondi peaga
 
Blossom 25. märts 2003, kl 13.21
Kõik jumestajad, kelle käe all ma olen käinud, on mulle vastandvärviteooriast lähtudes üritanud selgeks teha, et roheliste silmadega sobib lilla lauvärv. Samas mulle endale lilla absoluutselt ei meeldi, ma omandan kohe sellise haiglase ja masendunud väljanägemise. Silmad lähevad pisikeseks ja auku, nägu kahvatuks. Jube. Endale meeldib väga heledam sinine ja ka oranzikad toonid.
 
mammu 25. märts 2003, kl 13.42
Blond ja rohesilmne. Sinine ripsmetushsh toob rohelised silmad ilusasti esile.
 
Laava 25. märts 2003, kl 13.42
No soovitavad tõesti lillat ja endal sama kogemus mis Blossomil. Sobib pruun, hall, kuldne, sinine. Ka roheline, aga siis vaata, et oleks silmadega täpselt sama toon. * ise samblaroheliste silmad omanik
 
Helen2 25. märts 2003, kl 13.57
Mul sellised sinise-rohelise kirjud silmad. Alati, kui kasutan sinist lauvärvi, tunduvad silmad rohelised ja kui võõpan peale sambalrohelist, on silmad sinised... Arvan, et see vastandvärvi süsteem peab paika.
Aga kuldse ja beeziga on ka rohelised silmad ilusad. Ja i-le panevad täpi punased juuksed.
 
BossWoman 25. märts 2003, kl 14.02
Ka mina, rohesilm ei kujuta ette lilla sobivust oma silmavärviga. Minu arvates toovad kõige paremini rohelise silmavärvi välja oranzikad ja kuldsed toonid (endal kasutusel Maybelline kreemlauvärv toon iced melon, ja Tigi kuldne).
 
Cetu 25. märts 2003, kl 14.05
mul ka rohelised silmad. Kõige vingemad kiisusilmad saan mina aga endale rohelise lauvärviga+rohelise ripsmetuššiga. Lauvärvi panen mitte üle kogu silmalau, vaid ääristan silmakontuurid (nii alt kui ülevalt hajutatult) rohelisega.
Eriti hästi sobisid rohelised silmad sellise punaka või lillaka juuksevärviga. Hetkel olen pähkelpruun ja tundub ka täitsa sobivat. Lauvärvina kasutan praegu õrna läikega valget lauvärvi, see sobib igapäevaseks jumestuseks just hästi ja toob silmad ilusasti esile.
Lillad toonid minu puhul väga head tulemust ei anna.
 
ohhooo 25. märts 2003, kl 14.17
Tõeliselt rohelised silmad on ikka väga haruldased. Enamasti on tegemist selle nn "eestlase rohekashalliga", mis pole õieti ei üks ega teine ega tee küll kedagi ilusamaks. Siuke tavaline värv.
 
irma 25. märts 2003, kl 14.27
Ei taha küll õel olla, aga olen siiski eelmisega nõus. Kuidagi väga palju on siin neid rohesilmi ;-). Päris elus olen ainult kahte päris roheliste silmadega naist näinud. Üks oli mu kunagine klassiõde, kes oli tõeline kaunitar ja ta silmad olid tõesti kõige puhtamat rohelist värvi. Konks on selles, et ta oli nagu oma ukrainlannast ema suust kukkunud. Teine oli üks mu ülikooliaegne tuttav, kes oli küll eestlane. Neil mõlemal olid lisaks rohelistele silmadele veel hele nahk ja mustad juuksed. Pretty. Aga neid on tõesti ülivähe. Ülejäänute osas vt. ohhoo komm.
 
kribu 25. märts 2003, kl 14.37
ka näe, mõtlesin ülemisi komme lugedes just sama asja, mis eelmised juba jõudnud välja öelda- Eestis on rohesilmsus nii haruldane, et kummaline kuulda kõikidest sambla- või mürkroheliste silmadega blondiinidest, kes foorumisse kokku kogunenud:))). Minu ainsad rohesilmsed tuttavad on araabia päritolu ex ja pruunikasroheliste silmadega kolleeg. Ahjaa üht roheliste läätsedega tütarlast olen ka tänaval näinud. sry- ei taha eneseteadvust maha tõmmata, aga hallide silmade puhul oleneb täitsa lauvärvist/valgusest, riiete- ja juustetoonist, kas silmad paistavad naaatuke rohelised või mitte:)))

*ise täitsa siniste silmadega*
 
*.* 25. märts 2003, kl 14.48
täitsa rohelisi silmi on jah ääretult vähe ikka. neid keda tean, neid ühe käe sõrmedel üles saab lugeda ja sõrmi veel vabakski jääb. samas nii sõrmedest kui ka varvastest jääb väheks kui kokku lugeda neid kes end rohesilmaks peab, aga tegelikult hallikas-roheline on.

aga sellegipoolest, iga silm on ilus, kui ta on heledat tooni!!
kasvõi hallid silmad, aga mitte tumedad (mustad, pruunid)....


kes ütlevad, et lilla toon ei meeldi, proovige sinist. sinine ka rohelise vastand ikkagi ja väga hästi roheliseks silmad teeb.
punane juuksevärv oleks kõige efektiivsem roheliste silmadega.
 
Lillasilm 25. märts 2003, kl 14.49
Hmh, jube lugu küll, kui pruunikasroheliste või hallikasroheliste silmade omanik ennast rohesilmseks peab...eks see nõuab muidugi koheselt kohalekappamist ja näpuga vihistamist!!! Ärge urisege ometigi iga asja peale (ohhood ja irmad jne).
 
irma 25. märts 2003, kl 14.53
Ega ma ei urisenudki, lihtsalt ütlesin oma mõtte välja. Kas see on keelatud?

*uhke oma hallide, säravate, ilma ühegi rohelise ega sinise vms, varjundita silmade üle.
 
mammu 25. märts 2003, kl 14.55
hmm, värviõpetuse sain puhta A ja nüüd selgub, et keegi teisel pool arvuti ekraani teab ilma mind nägemata, et mul ei olegi rohelised silmad??? Peegel ütleb küll vastupidist. Kummaline, kummaline...
 
malin 25. märts 2003, kl 14.58
oh, suur tänu ohhoo, ma lähen nüüd nutan ennast padja sisse magama, kuna sain teada, et mu silmavärv ei tee mitte kedagi (ju siis ka mind mitte) ilusamaks. a äkki teeb koledamaks?

*ok, tegelikult ongi pruunikasrohelised, need va silmad ja mis siis? tahan, ütlen roheline, tahan, kuulan transistorit...
 
dinksa 25. märts 2003, kl 15.00
Ma ei teadnudki, et rohekate silmade omamine on selline uksus, mis mõne hallsilma vihast vahutama ajab. Huvitaval kombel on mul sõprade hulgas päris palju rohekate silmadega isikuid. Ma ise ka rohelisete silmadega, ei tea kas siin on lugu selles, et sarnased tõmbuvad...

Tegelikult on kõik silmatoonid ilusad. Tähtis on vaid sära silmades, mitte vikerkesta värv.
 
irma 25. märts 2003, kl 15.01
Dinksa, kui sa mind silmas pead, siis mul on väga ilusad silmad. Komplimente tuleb peaaegu iga päev. :-))).
 
dinksa 25. märts 2003, kl 15.02
Rääkisin silmavärvi omamise luksusest, mitte uksusest (venes äädikas):))).
 
irma 25. märts 2003, kl 15.06
*Konkreetne silmavärv pole luksus. Mõni kombinatsioon seda võib-olla tõesti on. Näiteks koos suured pruunid silmad ja heledad juuksed.
 
mammu 25. märts 2003, kl 15.13
to: irma
Minu meelest on küll mingi erilise silmavärvi omamine luksus. Mõtle kui palju on maailmas pruune silmi 70-80% umbes ma arvan, siis vist järgnevad sinised, ja siis tulevad kõik ülejäänud. Minu mehel on täiesti merevaigu karva silmad, pole kellelgi selliseid rohkem näinud. Luksus ongi ju see, et omad asja, mida kellelgi teisel eriti ei ole?
 
heleroheline langevari 25. märts 2003, kl 15.13
eks igaüks näeb seda mida ta näha tahab.

fakt aga see, et puhtaid rohelisi silmi on tõesti väga-väga vähe. nii vähe, et kui ise pole näinud, siis ekslikult hallikas-rohelisi silmi rohelisteks pidada saab. aga kui juba rohelisi silmi nähtud, siis enam naljalt kerge rohelisi varjundi silmi enam roheliseks ei pea. m.o.t.t.

aga hallikatel silmadel on see omadus, et sõltuvalt riietusest, valgustusest, meigist jne. on neid võimalik eri varjunditega näha. kord sinistena (muidugi mitte puhtad sinised), kord rohelistena (mitte puhaste rohelistena) jne.
hallid silmad kameeleoni silmad kui nii võtta :P

/ei saa aru, miks kõik halle silme häbenevad ja neid teiste värvide pähe üritavad määrida... silmad ju ei valeta... sa võid väita üht, aga teised näevad seda mis tegelikult on...
 
L. 25. märts 2003, kl 15.15
Olen kuulnud ütlust, et hallide silmadega inimene pidi kalk olema. Omal küll tumepruunid silmad, ema ikka ütleb, et nagu rosinad.
 
irma 25. märts 2003, kl 15.15
No see oleneb. See eesti rohekashallpruun nüüd küll mingi luksus pole. Pruunid silmad on ikke ilusamad.
 
irma 25. märts 2003, kl 15.17
L. see võib isegi õige olla. Minu silmad on päris tumehallid ja ma olen ka üsna kalk. Tegelt mulle tuleb meelde, et ka minu vanaema rääkis midagi sellist, aga ema-isa keelasid tal selle minu kuuldes ära.
 
Cetu 25. märts 2003, kl 15.24
njah, jõllitasin endale nüüd siin tükk aega peegli ees silma ja leidsin, et kuigi minu silmadel on õrnalt hallikat tooni juures, ei saa neid hallideks (või isegi hallikas rohelisteks) küll kuidagi nimetada- selleks on roheline värv liiga domineeriv. Kusjuures päikese käes on mul silmad hoopis rohekas-kollakad.
Tegelikult igaten endale hoopis mingit tumedamat värvi silmi, sest minu silmad on ikka üsna heledad ja kuigi suvel päikeseliste ilmadega on nad väga kenad, siis talvel sombuste ilmadega "kaovad näkku ära". Sobivat meiki on ka sellise tooni juurde üsna raske leida.
 
*.* 25. märts 2003, kl 15.26
point pole luksuses vaid selles, et heledad silmad on ilusamad. tumedad on nii pimedad silmad. silmad on hinge peegel, aga kui sa inimese hinge ei näe... tumedasilmsed inimesed mõjuvad petlike, reetlike ja südametutena... nende silmadest ei anna midagi välja lugeda... heledasilmsetel aga kõik meeleolud ja tunded peegelduvad silmades, mis on tegelikult luksus.


rosin on kuivatatud viinamari, surnud viinamari... tumedad silmad ongi surnud silmad.
 
Cetu 25. märts 2003, kl 15.28
vot seda surnud viinamarja teooriat mina nüüd küll ei usu:) Ilusad silmad on need, mis kelmikalt välguvad ja kandjale sobivad. Olgu nad siis tumedad või heledad...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!