Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Ilusalong
matistav kreem
 
Minni 14. august 2010, kl 15.46
Vahva, et sa juhtusid ka arvuti taga olema! Ütle, julgeksid sa endale teinekord hoopiski nt 200 ml salongisuuruses tuubi tellida $57.50 eest? Oled sa seda kaua kasutanud? Ei ole märganud, et efektiivsus väheneks? Äkki peaks kohe suure tellima, ikkagi nii palju soodsam tuleks kokkuvõttes...
 
G 14. august 2010, kl 16.20
To Minni!

Bioré Pore Perfect Shine Control Moisturizer
Dermatologica MediBac (Clearing) Mattifier
DDF Ultra-Lite Oil-Free Moisturizing Dew
Dr. Brandt Skincare pores no more sarja
Ahava Matifying Moisturizer
Ma olen proovinud Dermalogica Medibac testreid kunagi. Oli üsna hea, aga tundus, et mingid silikoonid on sees, mis tegid näo siledamaks. Murad Oil-control mattifier on sama minu meelest Medibaciga- teevad näo ühesuguseks. Jätavad matiks küll, aga mingi hetk hakkab läikima ikka. Rohkem ma pole nendest proovinud. Ahavast olen kasutanud ainult muda.

200 ml ei ole väga tark alguses osta, sest ei pruugi lõpuks su nahale ikka sobida ja seepärast jääb pärast üle kreem. Samas kui sobib- on kokkuhoid missugune. Aga minule see fluide sobis väga hästi, niiet proovida tasuks. 50 ml saab ka üsna kähku otsa tegelt. Tallinnas on erinevad salongid, mis kasutavad Academied. Küsi näiteks iluteenindus.ee-st testrit, äkki on võimalik saada. Mina sain mingi hetk sealt, aga mitte sama toote kohta. Samuti Solis ja Müürivahe ilusalong müüvad ka seda minu teada.
 
Minni 14. august 2010, kl 16.25
Tänud sulle vastuse eest, G! Püüan endale testri hankida. Tegelt õudselt tahaks seda Ahava kreemi proovida. Tunne ütleb, et võib minu jaoks õige olla. Biore on jälle suht odav, tellin selle vist ka. Brandt jt kahjuks kallimad juba...
 
Minni 15. august 2010, kl 06.32
Ma lõpuks ikkagi tellisin Strawberry'st selle 200 ml tuubi :) Hinnaks tuli 724.- Küllap ikka selle ära kasutan. 400-500 krooni 50 ml eest maksta vist ikka ei tahaks. Võtan Bioré ka, siis hea võrrelda. Purpose seebi tellin ka kohe ära kui mu Adovia vähenemise märke hakkab ilmutama :) Tänud sulle, G!
 
G 15. august 2010, kl 12.02
Biore on minu jaoks kahtlema panev- meenutaks nagu Clean and Cleari või Garnieri- midagi sinnakanti :))

Loodan, et Academie sobib sinu nahale :)

Ma vahel kasutan erinevate toodete hindade võrdlemiseks thefind.com-i. Seal hea vaadata, mis miskit maksab, aga palju selliseid lehti, mis ei tea, kas Eestisse saab tellida...


Ma telliks endale ka 724.- kr eest fluide, aga kahju, et neil SPFi pole sees :(

Aga kui oled kätte saanud, anna teada, kuidas mõjub.
 
Minni 15. august 2010, kl 13.22
Jaa, G, (Biore) tundub küll selline AGA tead, mis, just mõne päeva eest acne.org blogist lugesin, et "PURPOSE Gentle Cleansing Wash" ja "CLEAN & CLEAR Foaming Facial Cleanser, Sensitive Skin" on üks ja sama, Johnson & Johnson'i poolt turustatav toode erinevates pakendites ja erineva hinnaga.

http://www.acne.org/blog/2010/08/11/purpose-and-clean-clear-are-identical-products-hmmmmm/

Ja Purpose'i ühe tootega oled praegu ju rahul ja kavatsen ka ise proovida. Muide, Clean & Clear matistav päevakreem ei ole minu kogemuse põhjal ka halb.

Kindlasti annan teada, kuidas Academie mõikab :)
 
G 03. september 2010, kl 14.50
TO Minni:

Kas said academie kreemi kätte? Kuidas muljed on?
 
Minni 03. september 2010, kl 19.21
Tere, G! :)

Tead, see jõudis meile juba eelmisel nädalal, aga tükk aega pusisin tollideklariga (esimest korda täitsin ise) ja nüüd peaks kohe varsti ka paki kätte saama.

Muidu Biore osutus küll meeldivaks üllatuseks. Imekerge kreem, mis jätab naha sametiseks ja mõnusaks.

Leidsin ka väga kihvti toote meigi kiireks matistamiseks päeva jooksul - Palladio riisipaberid (müügil eBay's ja Tallinnas Narva mnt 13). Need on tükk maad tõhusamad kui Shiseido, Avon jt mida proovinud olen. 40 paberi hinnaks on 70 krooni, ühest jätkub tervele näole.

Samuti leidsin väga hea ja siiani püsivaima peiteka - Make Up For Ever Full Cover. Maksab 520, (väga kallis mu meelest), aga kulub seda vaid täpikese jagu ja samuti ta ei kuhju näole vaid sulab naha külge varjates punetuse (ja silmaalused).

Laubale-ninale kasutan nüüd taas juba mitu nädalat Milk of Magnesia't. Pole punne, mida varjata, ainult matistada vaja.

Kas sina oled leidnud midagi vahvat läikiva naha jaoks?
 
G 14. september 2010, kl 22.20
To Minni!
Tere Minni. Kuidas kreem mõikab? :))))

Mina kasutan praegu Cetaphil SPF 15 moiturizing kreemi. Hea on see, et SPF on sees, aga matistav see küll pole....


Ära seda Magnesiat palju pane- muidu teeb naha veel pindkuivaks ka.....
 
jalou 15. september 2010, kl 11.12
Muradi kohta nii palju, et suht mõttetud tooted. mulle tundus, et probleemsele nahale mõeldud sari isegi tekitas juurde ummistunud poore. täielik pettumus. õnneks ostsin travel-kit'i.
lugesin erinevaid jutte hapete ja väävli kohta aga ma ei tea, kas julgeksin kasutada. mul ikka väga tundlik nahk, isegi Skinoreni kreemi ei kannata. seepärast on põhihooldus ikkagi dr Hauschka ja ütleme nii, et nahk on märksa tugevam ega muutu enam põletikuliseks, punne ka palju vähem. nende toodete eesmärk on turgutada naha loomulikku kaitsevõimet, et nahk ise probleemidega hakkama saaks. kas väävel tõesti ei ärrita?
 
Minni 15. september 2010, kl 12.19
No tere jälle! Tead, G, see kreem pole mul isegi käes veel mitte, kuna ei teadnud, et tollideklari maksuametile esitanud, pean selle veel eraldi ka Eesti Postile saatma. Nüüd siis on pakk alles postkontoris, aga järel pole veel käinud. Kindlasti tulen räägin, kuidas on.

Olen siin vahepeal veel Aubrey Organics'i Amino Derm Gel'i proovinud - looduslik asi ja peaks rasueritust reguleerima ja poore puhastama. Aga minu nahk hakkab sellega ikka üsna kohe läikima! Pidi olema mingit moodi alternatiiviks bensüülperoksiidile, aga paari päevaga avastasin, et ei ole ta mulle nii hea, kui BP.

Mis Magnesiasse puutub, siis... oh, mu nahk on nii läikiv, et ei kuivata ta midagi. Õnneks! Laubale-ninale jääb väga OK, aga nina ümbrusest sulab meik ikka 2 tunni jooksul maha, ükskõik, kui palju seda või midagi muud ka paneks. Nii kahju, sest ninaümbruse punetus on põhimõtteliselt ainuke koht, kuhu kindlasti peitekat vaja.

jalou, tänan info eest Murad'i kohta! Ka Skinoren'i ega Hauschka't pole ma proovinud.

Milline nahatüüp sul on? Rasusemapoolsemaga võib julgelt proovida. Minu nahk on väga läikiv ja teen suure mõnuga nt väävli ja söe maske.

Need igasugu happed ja väävlid ja peroksiidid teevad esmalt tõesti ettevaatlikuks, kuid mina olen tõepoolest väga rahul. Siin foorumis on üks teine teema ka (Ummistunud poorid, suletud komedoonid), sealt saad lugeda rohkem muljeid. Võid ju esmalt pesta vaid hästi kergelt seebiga ja kui meeldib, hoida edaspidi pisut kauem peal?
 
pannipõhi 15. september 2010, kl 12.34
minu kogemustest - olen proovinud läbi vist kõigi poesarjade n-ö matistavad, Garnierist kvaliteetkosmeetikani. Mitte üks ei aidanud. Samtui ei saanud abi ei Dermalogicast ega Muradist, esimene kuivatas ja pani naha kestendama, aga läikis ikka. teine tekitas punne.

Küll aga aitab Hauschka näoõli. no täiesti fantast toode. alguses oli ka imelik, et mismoodi rasusele nahale õli? aga ongi nii - masseerid sisse, pühid ülejäägi maha ja nahk on terve päeva matt. hämmastav.

seega soovitan vähemalt proovida, neil on ka proovikomplektid olemas.
 
Minni 15. september 2010, kl 12.39
Peaks vist tõesti proovima! Täpsustuseks - täpselt kui läikiv su nahk loomulikult on? Kas sa meigid ka?
 
pannipõhi 15. september 2010, kl 12.50
väga läikiv ikka ja meigin ikka, aga nüüd ausaltöelda vähem, sest nahk on niigi kena. puudrit matistamiseks ei ole ka enam vaja. muidugi jah hauschka on loodustoode ja alati ei pruugi seetõttu sobida. aga proovi ära.
 
G 15. september 2010, kl 13.46
To pannipõhi!

Nüüd tahan mina ka hauschka normalizing õli proovida :)))))

Kas seal on jojoba õli ka sees- see pidi pooridele hästi mõjuma, s.t. ei ummista ega midagi????
 
Helen 15. september 2010, kl 14.25
Hauschka Normalizing õli koostis

Koostisained
Hariliku koldrohu (Anthyllis vulneraria) tõmmis, hariliku aprikoosipuu (Prunus armeniaca) seemnetuumade õli, hariliku mandlipuu (Prunus dulcis) viljade õli, hariliku maapähkli (Arachis hypogaea) õli, porgandi (Daucus carota) tõmmis, liht-naistepuna (Hypericum perforatum) tõmmis, nisuiduõli (Triticum vulgare), hariliku saialille (Calendula officinalis) tõmmis, India neemipuu (Melia azadirachta) lehtede tõmmis, jojoobi (Simmondsia chinensis) seemnete õli, parfüüm (Parfum), Citral*, Limonene*, Linalool*, Citronellol*, Geraniol*, Farnesol*, Benzyl benzoate*, Benzyl salicylate*, Eugenol*, kakaovõi ehk hariliku kakaopuu (Theobroma cacao) seemnete õli.

* eeterlike õlide koostisosad
 
jalou 16. september 2010, kl 09.19
mul tekitast kõikvõimalikud retseptirohud (nahaarsti poolt kirjutatud) ärritust, kuivust ja punetust. lugesin-uurisin nati, kuidas nahk toimib jne ja selgus nii mõndagi üllatavat.
ütleme nii, et nii mõnigi pubekas saaks aastaid kestva võitluse punnidega ära hoida, kui kasutaks õigeid tooteid, mitte supermarketi riiulitelt leitavaid Garnieri, Nivea, L'Oreali, Clearasili ja muu taolist.
üks asi on nendes leiduvad silikoonid ja teine asi erinevad ärritajad, alustades alkoholist lõpetades tugevatoimelise salitsüülhappega, mis naha pealispinna nii ära kuivatab, et mitte miski sealt enam välja ei pääse. tekib justkui koorik. üritad seda kõrbekuivust mõne rasvase (silikoonidega) Nivea kreemiga leevendada aga tulemuseks on veel hullemad punnid...
minu valik on praegu dr Hauschka ja Lavera. normaliseeriv näoõli mõnele sobib, mõnele mitte. mulle meeldib normaliseeriv toonik, see tõesti aitab nahal hea tasakaalu saavutada ning nahk ei erita enam nii palju rasu. kui raha vähe, tegin neemipuuteed ja kasutasin seda kui näovett. ka tasakaalustas rasueritust. on väga oluline, et need matistavad tooted ei kuivataks nahka. peamine ikkagi, et nad tasakaalustavad naha rasueritust, mitte ei ima juba tekkinud rasu endasse. see saadab nahale signaali, et kuiv on ja nahk hakkab rohkem rasu tootma. suletud ring. oluline on nahale mõista anda, et pind on normis ja niisutatud ja võib vähem rasu toota. selleks ei tohigi nahka ärritada erinevate kangetoimeliste vahenditega, kuna ärrituse tulemusena on jälle kaitsereaktsiooniks rohke rasutootmine.
ma mõistan, et kui on ägedamat sorti akne, siis tõesti on vahel sügavpuhastuseks vaja mõnda kangemat toodet aga seda siis pigem maskide näol.
 
G 16. september 2010, kl 13.08
To pannipõhi and Minni!

Ostsin Hauschka proovikomplekti :)

Näopuhastuskreem on hea ja looduslik, aga liiga paksu koostisega. Terve kreem on 50 ml- vähe ka.

Aga normalizing õli panin hommikul, ma ülejääki ei pühkinud maha, läikis küll. AGa hiljem päeval, pühkisin ülejäägi maha- on antuke matt küll. Vaatab, kuidas õgtuks kujuneb. Lodoan, et ei ummista poore.

Nägu utndub, nagu oleks hästi niisutatud.
Pole harjunud, et õli näos niistuab :))
 
lala 16. september 2010, kl 16.22
Ma otsisin ka suvel mitu kuud matistavat kreemi, millel SPF ka veel juures oleks... Tundus selline võimatu missiooni laadne ettevõtmine.

Lõpuks jõudsin Lumene matistava jumestuse aluskreemini ehk siis ostsin enda nahale sobiva näokreemi SPFiga (matistav tulemus ei olnud oluline) ning panin lihtsalt sellele matistavat aluskreemi peale. Käisingi kusjuures enamus aega näokreem+aluskreem ringi (täitsa ilma jumestuskreemita) ja minu jaoks oli väga sobiv lahendus :)
 
G 16. september 2010, kl 16.30
To lala:
Aga sellel SPF-l on ka oma nõks- pead leidma toote, mis sobiks esiteks rasusele nahale. Teiseks, et SPF oleks KORRALIK, s.t. et kaitseks ka, peab sisaldama peale avobenzone ka octocryleni. Oxybenzone on vähkitekitav jne. Sellega ära otsi.

Kõige kindlam variant on osta tsinkoksiidiga kreem. Titaaniumoksiid ei kõlba.
Ma kaalun Burnout Eco-sensitive Clean & Clear SPF 32 ostmist. Olen kuulnud, et sobib aknelisele ja rasusele nahale. Kusjuures, selline firma nagu Dermaquest, on Burnoutiga täpselt samad koostisained sees, ok 2 ainet on erinevad, aga hinanvahe on meeletu :))


Kui sa juba jumestuskreemi paned näole, siis ju pole vahet, mis näokreem üldse on:)) Et kas matsitav või mitte :))

Aga raske on leida matsitavat ja väga hea päikesekaitsega kreemi, aga ma ei loobu otsingutest:))
 
jalou 16. september 2010, kl 21.49
selle Lumene meigialuskreemi põhikomponendiks on muide silikoon. nii et probleemse naha puhul peaks pigem alternatiivi otsima. jubedalt ummistas poore, ka tuttavatel.
 
Minni 24. september 2010, kl 22.08
Ma nüüd raporteerin, et olen saanud mõned päevad Academie kreemi kasutada ja tõepoolest on see siiani kõige kauem naha läikimast hoidnud.

Päris üllatav on mitu tundi peale pesemist-kreemitamist näha peeglist vastu vaatamas ikka veel matti nägu. Minu jaoks kohutavalt suur asi!

Jumestuskreemi-puudriga pole veel proovinud. Kirjutan teile paari nädala pärast uuesti, kui olen saanud nendega ka katsetada.

Hea, et kohe suure tuubi ostsin. Ja loomulikult tänud G-le! :)))
 
G 25. september 2010, kl 09.47
To Minni!

Tänan!!!! Väga hea, et sobis :)))
 
Minni 26. september 2010, kl 19.20
Riskantne tegelikult ju soovituse peale siin igasugu kallimapoolseid kreeme tellida. Olen nii rõõmus, et sobis ja soovitan teistelgi proovida :)

Kirjutasin muide kuu aja eest ka <www.iluteenindus.ee>'le (info@germes.ee) ja sealt vastati, et vajadusel saab ka testreid ja loomulikult nende käest osta ka, kes ei taha kuskilt kaugelt tellida.

Ja G, kuidas siis Hauschka õli ka on?
 
G 27. september 2010, kl 20.30
To Minni!

Ülevalpool kirjutasin Normalizing õlist. Ei olnud midagi erilist :))
 
Minni 27. september 2010, kl 20.36
Ahah, ma siis ka ei hakka proovima! Tundub, et minu otsingud on vist nüüd lõppenud :)
 
Minni 06. oktoober 2010, kl 06.46
Samas päris keeruline siiski see värk.

Kreem teeb naha nii matiks (umbes nagu Magnesiagi), et ükskõik, mida ei prooviks - puudrit, peitekat, jumestuskreemi või mineraalmeiki - seejärel peale panna, jäävad need nahale hästi väga paksult. Sõrmede või käsnaga (kuivalt ega niiskelt) hajutada ei õnnestu, kuna nahk on all "puudrine"; ainult pintseldades või patsutavate liigutustega sain jumestuskreemi peale, aga nii jäi liiga kohutavalt palju meiki näkku ja isegi jumestuskreemi toon tundus võlts, kuna hajutada hästi ju ei saanud. Meigikiht peaks ikka võimalikult õhuke olema. Seda enam, et vaja vaid pisut näo punetust neutraliseerida. Mineraalmeiki oli kõige lihtsam peale kanda, kuid ka see jäi paksult ja tuli ilmselt just seetõttu 2 tundi hiljem näpuga tõmmates näolt lihtsalt maha...

Ei teagi, kas naerda või nutta!
 
Magusapelsin 06. oktoober 2010, kl 09.47
Eucerin (roheline sari) on hea probleemsele/rasusele nahale.
 
kata 07. oktoober 2010, kl 14.56
shisheido sheer matte compact on mulle viimasel ajal väga meeltmööda.

ei ole nagu tavaline kompaktpuuder - jääb ylikenasti, õhuliselt, ei oma suurt värvi, aga mu muidu rasedusest ülivinniline ja ülirasune nah püsib imeline!

kerge tooni annab, haib ilusti, ainult kiidan. Mõnel päeval olen pannud chaneli jumkreeme - läigivad kohe, mõnel päeval mineraalmeiki - peab veidi vastu ja ikka läikima.
shisheido ei tekita punne ka, ei ummista poore, tundub.
 
Minni 07. oktoober 2010, kl 15.41
kata, kas sa Chanel'i peale puudrit ka panid? On sul ehk meeles, mis oli Shiseido hind meie poes? Kauaks sul seda juba on jätkunud? Nt Nars ja Laura Mercier kivipuudrid, mida kasutan, on sama suured ja ikka piinlikult kiiresti hakkas neil põhi paistma (paari nädalaga - ometi ei meigi iga päev!).

Kuid targem oleks vist lihtsalt loobuda - alati tundub, et kuskil on mingi parem toode ja nii see raha kulub. Praegusel ajal, kui 100 000 meist on töötud, nõnda palju vaid meigipõhjale kulutada. Kaldun juba sellepoole, et lihtsalt olukorraga (punetava nahaga) leppida, sest hullem (punnid) on ju minevik ja mitte lasta kosmeetikatööstusel ja uudishimul end pankrotti ajada... Mitte et Shiseido ei võiks olla ülihea ja alati on nii siiralt tore kui keegi leiab endale sobiva toote!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!