Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Ilusalong
iHerbist tellimine
 
minaju 28. september 2012, kl 14.09
tellisin just c-vitamiini seerumi, avalon organicsilt, 6 dollarit 16 asemel:
http://iherb.com/p/4445?at=0&rcode=xex435
kuna küpsetan palju ja eelmine pakk sai otsa(1,5 aastat tagasi tellisin), siis tellisin kuivpärmi 453g korraga. mind ajavad väiksed kuivpärmipakid närvi, retseptides on erinevad kogused.
http://iherb.com/p/30817?rcode=xex435
veel tellisin tõrvaseebi, suuvee, humphrey's nõiapähkli toonikut, kuumakaitse juustele, ämmale luteiini mustikaga, andis oma tühja karbi, et otsi mulle midagi sarnast. tegu oli amway tootega, mis maksis 40€ ringis/30tbl. leidsin sellise:
http://iherb.com/p/2612?rcode=xex435, umbes 7€/90tbl.
ahjaa, valged chia seemned on ka soodushinnaga hetkel, tellisin need:
http://iherb.com/p/39042?rcode=xex435
need kõik kokku maksid umbes 40€, jaotasin kaalu ja hinna järgi kahte pakki.
eelnevalt mainiti siin vitamiinijooke, olen neid proovinud, vänge sünteetilise maitsega, ei soovita.
värske sooduskood esmatellijale: xex435
pooleteise aasta jooksul olen teeninud reward'i juba 41 dollarit, mida olen kasutanud kauba eest tasumiseks. soovitan soojalt tellida iherb'ist!
p.s.minul pole kadunud ükski pakk!
 
sipsikud 24. märts 2013, kl 18.37
Värske sooduskood kõigile, kes esimest korda tellivad (saab 5 USD tellimuselt alla): VTP195
Nt Ecover tooted seal ikka kõvasti soodsamad kui Eestist ostes. Ainus jama on paki kaalupiirang (1.8 kg) odavama ehk siis 6 USD saatmiskulu juures. Aga näiteks mitu pakki Ecover nõudepesumasina tablette mahub sinna kaalu alla, sääst on märkimisväärne!
 
ka õnnelik tellija 26. märts 2013, kl 14.41
Umbes aasta tagasi avastasin enda jaoks Iherbi netikaubamaja ja ma olen väga rahul sellega. Täiesti juhuslikku koodi kasutasin allahindluse saamiseks (netist vastava teema alt leidsin), kuna mul keegi tuttavatest sealt tellinud ei olnud.

Väga palju on tooteid, mis on meie looduspoodides/tavapoodides ka saadaval, kuid iherbist saab neid samu tooteid soodsamalt (nt Ecotoolsi tooted; Avalon Organic kosmeetika, Ecoveri tooted, india teelehe kapsleid jne).

Aaloe mahla, kookosõli, lastele vitamiine (nt vedelal kujul kaltsium + magneesium), endale toidulisandeid (nt spirulina kapslid, FO-TI Root kapslid, küüslauguõli kapslid jt), hambapastasid, pesuvahendeid, huulepalsameid, kosmeetikat, maiustusi ja palju muud olen sealt aasta jooksul endale ostnud. Väga rahul olen!

Enamus pakke on tulnud kohale umbes 3-4 nädalaga, ühel korral oli ooteajaks 2 kuud (olin juba lootust kaotamas). Õnneks olen kõik tellimused seni kätte saanud.

Kuna ise ka võtsin netist juhusliku koodi, siis nüüd on mul võimalus kellegile omakorda ehk enda koodi jagada.

Soovitan soojalt, kes veel pole seda netipoodi enda jaoks avastanud, www.iherb.com. Ja minu sooduskood esmatellijale on JUW277 (sellega saab 5% allahindlust esimesest tellimusest). Kood kehtivust ei kaota.
 
Eva 04. mai 2013, kl 22.49
Sooduskood: VAV342
 
päiksekiiir 28. mai 2013, kl 23.42
kõik kes soodukat tahavad, siis siin on kood: MOD093
 
Minni 08. juuni 2013, kl 13.06
Head uudised, sõbrad!

Postikulu on nüüd vaid 4 dollarit! (Ehk pisut üle 3 euro.)
 
Öelge teadjad... 14. juuni 2013, kl 14.36
... kas tolli huvitab kauba lõppsumma (Estimated order total), mitte aga esialgne soodustusteta kauba maksumus (Subtotal). Ehk siis Estimated order total peab jääma alla 21,98 eur ilma postikuluta?
 
Vana kala 14. juuni 2013, kl 14.49
kõik kokku peab olema 21.98
 
Vanale kalale 14. juuni 2013, kl 15.28
Tänan vastuse eest :)

Vana kala, Sinu vastusest saan aru, et kõik kokku tähendab: kauba esialgne maksumus - soodustus + post ehk siis lõppsumma (Total) arvel, mis meilile laekub?

Tee palun võhikule selgeks. Erinevaid foorumeid lugedes olen aru saanud, et kaupade hind peab jääma alla 21,98 euro ja kui on näiteks 21,99, siis liidetakse juurde transpordikulud ja sellelt summalt (kaup+transp) arvutatakse maksud. Olen aru saanud, et postikulu ei mängi rolli, kui kaup ise üle 21,98 ei maksa??? Küsimus just selles, kas toll võtab siis kauba maksumuse aluseks nn täissumma või juba soodustustega summa? Või siis on kõik see eelnev info vale ja tõesti loeb kogu kompott kokku, sh postikulu?
Vabandan, kui küsimused võhiklikud, aga tõesti tahaks puust ette punaseks teada, et mitte ämbrisse astuda :) Esimene tellimus küll tehtud, aga ei julgenud liiga suurelt ette võtta, seekord tahaks tsipa enam :)
 
Minni 14. juuni 2013, kl 19.30
Tere

Minu kogemuse järgi võtab toll kauba maksumuse aluseks soodustustega summa.
 
Minnile 15. juuni 2013, kl 00.41
Ja kuidas postikuluga? See läheb ka ikka arvesse?
 
Tere 15. juuni 2013, kl 13.52
iHerb märgib pakile ainult kauba maksumuse koos soodustusega ja selles ei sisaldu postikulu. Kui see jääb alla 22 euro, siis tolliga tegemist ei tule. Muude juhtudega (kus tuleb tolli- ja muid makste tasuda) pole ma 100% kursis kuna jälgin alati, et 22 euro piir ei saaks ületatud.
 
Eelmisele 15. juuni 2013, kl 22.16
Suur tänu, nüüd asi selge!
 
Minni 16. juuni 2013, kl 10.31
Aga palun :) Meeldivat tellimist!
 
K.T 09. juuli 2013, kl 08.06
Jagan ka oma sooduskoodi: HGH765. Esmatellija saab 40$ pealt 10$ soodustust (40$ on summa ilma soodustusteta ja kui seda oskuslikult kombineerida, jääb soodustustega summa alla 21,98€ ja pääseb tollist. Minul oli summa muidu 52$, koos soodustustega 31$).

Veel infot tellimuste kohta, kui kellelgi peaks vaja minema. Küsisin siis ka seekord ravimiametist igaksjuhuks, et kas Steviat ikka tohib tellida ja sain sellise vastuse: "Kui tegemist on toodetega, mida kasutatakse isiklikuks tarbimiseks ilma kavatsuseta neid Eesti Vabariigis turustada, ei kuulu tooted määratlemisele ja nende posti teel kättetoimetamisele ei ole piiranguid.

Ühtlasi peame vajalikuks toonitada, et interneti teel tellitud toodete kvaliteet, ohutus ja efektiivsus on kontrollimata." Ja kui küsisin, et kas üldse siis enam ei pea ühegi toidulisandi kohta määratlust küsima, sain järgneva vastuse: "Tere

Toidulisandina müüdavate toodete isiklikuks otstarbeks tellimise puhul enam üldjuhul ei pea küsima, aga USA-s võidakse müüa toidulisandina ka nt anaboolseid steroide ja selliste toodete tellimine ei ole lubatud, vt allpool. Alati võib Ravimiameti poole pöörduda, kui mingi toote puhul kahtlusi tekib.


Ravimiseaduse § 33 lõike 21 kohaselt on kaugmüügi korras tellitud ravimite kättetoimetamine lubatud ainult Euroopa Majanduspiirkonna ja Šveitsis tegevuskohta omavast vastava kaugmüügi õigusega apteegist, v.a anaboolseid steroide, narkootilisi ja psühhotroopseid aineid, täisverd ja verekomponente, meditsiiniliseks kasutamiseks ettenähtud rakkude ja kudede ning uudsete ravimite saatmine. Seega kontrollitakse ravimite kättetoimetamisel alati, kas kaugmüügi korras ravimi saatjaks on EMPs või Šveitsis ravimite kaugmüügi õigust omav isik. Kui saatjat ei ole võimalik tuvastada, ei vasta saadetis RavS § 33 lõikele 21 ning seetõttu ei ole saadetise kättetoimetamine lubatud.

RavS § 33 lõike 22 kohaselt peab ravimite kaugmüügil teise Euroopa Majanduspiirkonna liikmesriiki vastama ravim sihtliikmesriigis kehtivale müügiloale. Seega Eestis müüdavad ravimid, sh interneti teel mõnest teisest riigist Eestisse müüdavad ravimid peavad vastama Eestis kehtivale müügiloale (RavS § 13 lg 1 ja § 33 lg 22)." ÄKKI KELLELEGI ABIKS! ;)
 
Luisa-Liis 22. juuli 2013, kl 14.46
Juhuu! Olen nii põnevil, tegin täna oma esimese iHerbi tellimuse. Loodan, et saan asjad ilusti kätte!
Sooduskood, millega saab esmatellija 5$ alla: RVP607
 
D. 27. juuli 2013, kl 18.39
nagu K.T. ütles - nüüd saab tellida iHerbist kõiki toidulisandeid. enne pidi järgi uurima, kas need eestis on ka toidulisandid või ravimid, ja kui läksid ravimi alla (kõik vähegi kõrgemate doosidega vitamiinid nt), siis ei tohtinud tellida. nüüd saab vabalt tellida! jei! :)
 
D. 27. juuli 2013, kl 18.40
ahsoo ja ma panen oma sooduskoodi ka siis :) DDM577 annab 10$ alla esmatellimusel.
 
kata 27. juuli 2013, kl 20.37
Kas nüüd võib kanget D-vitamiini ka tellida?
 
piuks 15. august 2013, kl 20.37
Esmatellijatele teadmiseks, et iga tellimusega saad enale ka kingituse valida. vaadake siis freebies kategooriast.
soodustust andev kood on UDU086
 
Minni 19. august 2013, kl 10.40
K.T Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Jagan ka oma sooduskoodi: HGH765. Esmatellija saab
> 40$ pealt 10$ soodustust (40$ on summa ilma soodu
> stusteta ja kui seda oskuslikult kombineerida, jää
> b soodustustega summa alla 21,98€ ja pääseb tollis
> t. Minul oli summa muidu 52$, koos soodustustega 3
> 1$).


Tere

Kas võiksid täpsemalt seletada, kuidas said 10 dollarit soodustust ja ostusumma jäi alla 22 euro?
 
Minni 31. august 2013, kl 19.18
Tere taas

Hea uudis! Ka e.l.f. tooted on iHerbis saadaval ja seda USA hindadega, st alates 1 dollarist.

http://www.iherb.com/E-L-F-Cosmetics

P.S. Minu sooduskood ADE608 :)
 
maasikas 02. september 2013, kl 22.46
iHerb -i esmatellija sooduskood: BZH221
 
ma 18. september 2013, kl 20.08
Kas keegi 5-htp-d on tellinud? Nüüd siis justkui võib vist seda ka Eestisse tellida?
 
kata 19. september 2013, kl 08.26
Huvitav, kas Iherbist tellimistega on midagi totaalselt muutunud või on lihtsalt praegu mingi "kala sees"? Valisin 7 toodet, mida kõike peaks saama tellida, aga maksulingile vajutades jäi ostukorvi ainult 3 tk neist. Ülejäänud kadunud ja mingit lisainfot ka ei ole. Läinud olid üks šampoon, mandliõli, spirulina tabletid ja eukalüptiga imemiskommid. Neid viimaseid tellisin alles 14.09. Teab keegi äkki, milles probleem võiks olla?
 
siug 24. september 2013, kl 14.33
5-htp-d vist ikka ei või, kuna selle toimeaine Griffonia simplicifolia sisaldub ravimiameti ravimite nimestikus http://www.ravimiamet.ee/ravimina-maaratletud-raviomadustega-ainete-ja-taimede-nimekiri
 
ghy 15. oktoober 2013, kl 19.29
Kusjuures võib nüüd tõesti tellida. Küsisin ikkagi igaks juhuks Ravimiametist üle, sain vastuseks, et võib enda tarbeks tellida, ilma et peaks neilt küsima määratlust, kas on ravim või toidulisand. Riskisin siis tellimisega ning täna jõudis mu 5-htp-d sisaldav pakk kenasti kohale.
esmatellijale sooduskood ka: QEG894
 
:)) 31. oktoober 2013, kl 00.18
Nutiva 680 g klaaspurgis kookosõli hinnaga $12.96. Postikulu juurde 4 dollarit, teeb lõpphinnaks $16.96, mis on 12.32 eurot. Tuleb igal juhul odavam (isegi koos postikuluga) kui Eestist osta :)
 
külmetuse vastu 31. oktoober 2013, kl 12.58
Tegin ka oma esimese tellimuse sealt. Tahan tänada siit foorumist ühte inimest, kes vihjas, et iga kord saab ka endale kingituse valida, ise ei oleks selle peale tulnud:)

Soovitan kõigile külmetuse puhul seda salvi - http://www.iherb.com/Himalaya-Herbal-Healthcare-Botanique-i-e-Balm-1-76-oz-50-g/20531

Väikelapsele piisab talla alla määrimisest, endale panen tavaliselt meelekohtadele, ninale ja talla alla, võtab nohu mõne päevaga ära. Kurugvalu korral määrin endale kurgule ja jälle võtab kiiresti valu ära. Siiani olen seda ostnud Eestist, kuid nüüd avastasin, et see on iHerbist tellides palju soodsam.

Jagan oma sooduskoodi ka DPS392, millega esmatellija saab 5 USD allahindlust.
 
Maarika 03. november 2013, kl 23.08
Minult ka esmatellijale sooduskood $5 RVN369 :)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!