Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Ilusalong
iHerbist tellimine
 
Minni 06. märts 2012, kl 18.55
Viimane tellimus tuli vaid 1 nädal ja pakis oli lisaks valitud tasuta tootele veel 3 üllatust. Jippii!

Minu sooduskood on ADE608 :)
 
Minni 06. märts 2012, kl 18.57
Tellisin seekord rohkem kaupa kui tavaliselt, kuna näib, et siit keegi kampa lüüa ei soovi. Võib-olla oligi sellepärast rohkem tasuta asju kaasa pandud, ei tea...
 
murelik 12. märts 2012, kl 21.27
tellisin jaanuaris ja ikka pole oma pakki saanud :(((
ja mul polnud isegi vitamiine ja muud taolist kraami, ainult kreemid-seebid.
pea kuus nädalat juba. saatsin neile meili aga mis edasi. kui pakk ei tulegi, mis siis saab? olen kaubast ilma ja rahast ka?
 
Minni 13. märts 2012, kl 08.32
Aga mis nad vastasid sulle?
 
murelik 13. märts 2012, kl 14.44
vastust ei ole veel. mul kohe ei vea selle netist tellimisega, nii iherb kui cheapsmells kui amazon. eelmine iherbi pakk tuli neli nädalat, üks cheapsmellsi pakk tuli kuus nädalat ja üks läks kaduma ning uut ootasin veel kolm nädalat, amazonist läheb alati u. kuu aega.
täitsa kurvaks teeb, mul nagu netišoppamise needus peal :((
 
Minni 31. märts 2012, kl 00.22
Kuidas olukord lahenes, murelik?
 
murelik 01. aprill 2012, kl 23.17
kirjutasin nende FB lehele ja siis tuli vastus sinna ja peale seda ka mailile. vastuseks oli, et pakk võib Eestisse tulla kuni kaks kuud(!). täitsa kreisi ikka.
noh, kaks kuud on täis saanud aga pakki pole tulnud.
masendav.
 
kiisu 02. aprill 2012, kl 17.22
Mina tellisin kunagi ühe toidulisandi. Pakk ei tulnud, kirjale ei vastatud, kuni 3 kuud hiljem sain kirja, et pakk on neile tagastatud ja raha kantakse mulle tagasi. Ja siis laekus ka kohe. Aga vahepeal ei kippu ega kõppu. Ma tookord ei teadnud, et peab ravimiametist küsima ja et kui ei lubata Eestisse tuua, siis saadetakse pakk lihtsalt tagasi mulle midagi teatamata.
 
murelik 05. aprill 2012, kl 13.23
pakk ei ole ikka veel tulnud, raha pole tagasi saanud ning iHerb saatis mu pikalt.

"I took a look at your order and saw that your package was shipped via International Airmail. International Airmail while cheap and pretty reliable is non-trackable.
International Airmail is not like UPS or DHL where all the packages have bar codes and are scanned in and out as it goes from the warehouse to the shipping facility to your country's local postal service.
Without that barcode, there's no way to determine where that package goes, so if someone takes it or it somehow gets confiscated or it truly gets lost, there's no way for us to find out what happened to it.
Once the package arrives in your country, it is up to your local postal service to take it from there and get your order to you. How fast or slow your package arrives depends on their efficiency.
Finally, orders shipped via International Airmail are non-refundable and that is noted on our website. So unfortunately, while I wish I could help, there's nothing I can do.

arvan, et mingu nad pe**e...
Amazoni pakid tulevad International Airmail'iga kohale ja nendelt ei tule... eks edaspidi siis Amazonist tulebki tellida.
väga tahtsin toonikut ja kreemi ja musta seepi aga mis siis teha.
 
kk 05. aprill 2012, kl 13.57
seni on mul kõik pakid tulnud 2 nädalaga kohale, aga D vitamiini ootan juba 3 nädalat, ei midagi. ilmselt on toll küüned taha ajanud :S
 
Minni 05. aprill 2012, kl 16.35
Kui Ravimiameti kooskõlastus on olemas, ei tohiks toll midagi ette võtta.
 
L 05. aprill 2012, kl 23.37
Sa võid veel raha tagasi saada,ma sain3-4 kuud hiljem raha tagasi.Ei olnud ka toidulisandeid vaid samp,balsam,kreem ja ikkagi saadeti eestist tagasi.Nüüd ei telligi eestisse.Iirimaale tuleb nädal kuni 10 päeva ja mingit tolli ega käibekat pole siiani võetud kuigi EU s
seadused ühed.
 
kukimuki 06. aprill 2012, kl 14.39
kui keegi on lähiajal tellimas ja oleks ruumi ühele mustale seebile, palun jätke siia teade. vaatan siia iga päev.
 
L 06. aprill 2012, kl 20.32
musta seepi ei ole juba pikemat aega .
 
kukimuki 07. aprill 2012, kl 02.02
siis tuleb vist amazonist tellida. ühineks keegi, et postikulu ka asja ette läheks? vaatasin, seal on kolme, nelja ja kuue kaupa musta seepi.
 
nuu 07. aprill 2012, kl 14.46
ma olen tellinud Iherbist juba 2 a ja seni pole ühtegi pakki kaduma läinud ega tagasi saadetud. Toidulisandist tellides olen eelnevalt küsinu luba ravimiametist ja kui pakk on ka tolli läinud, siis olen enne posti teel kirja saanud. Lõppkokkuvõttes olen kõik tellitud pakid kätte saanud.
 
Minni 07. aprill 2012, kl 17.34
Millistest Amazonist te kavatsete tellida? Kas nad Eestisse saadavad? Ja mis on must seep, mida see teeb?
 
kukimuki 07. aprill 2012, kl 20.21
uk amazonist, saadavad eestisse ka. must seep on superpuhastav seep, sobib hästi probleemsele nahale. nt akne, ekseemide ja muude murede puhul.
usa amazoni müüja võtab jube suurt saatmistasu, nii et sealt ei tahaks tellida.
 
Vale Henna 13. aprill 2012, kl 10.20
Mina tellisisn seekord iherbist Surya Henna cream juustevärvi. Lugesin pärast kasutajate kogemusi ja mu juuksed tõusid seepeale püsti - see polegi looduslik ja sisaldab palju kahjulikke aineid. Kas keegi oskab selle toote kohta sõna sekka öelda?
 
Minni 25. aprill 2012, kl 01.29
On keegi Tallinnast ühistellimusest huvitatud? Soovin nädala (maksimaalselt kolme jooksul) tellida kaks hambapastat summas $7,62.
 
fafa 29. aprill 2012, kl 00.58
hei, minni! oleksin huvitatud, ainuke probleem, et tooted, mis mul vaja on, on hetkel out of stock, kuigi peaks varsti tulema (varem oli märge, et 24.apr tulevad)..
 
Minni 29. aprill 2012, kl 05.43
Super! Kirjutame siis äkki e-posti teel?
 
Fafa 03. mai 2012, kl 22.38
Hei minni, telli vast ikka ise ära omad asjad. Need asjad ei tule ega tule ning paistab, et leian järjest uusi asju juurde, mida tellida veel...
 
Miss L 08. mai 2012, kl 21.23
iHerb.com pakub kuni esmaspäevani, 14.maini lisa soodustust 5% tellimustele, mis jäävad alla 60$ ja 10% soodustust tellimustele mis on üle 60$.

Kui sa ei ole varem iHerb´st tellinud siis kasuta koodi ROH837 säästmaks veel 5$.
 
Eye 13. mai 2012, kl 15.31
kas on keegi Eestisse tellinud nägemise parandamiseks mõeldud toidulisandeid? näiteks sellist:
http://www.iherb.com/Natural-Factors-Eye-Factors-with-2-mg-Lutein-90-Capsules/2612
saatsin ravimiametile reede hommikul meili, aga vastust nad reedel veel ei saatnud. tahaksin täna ära tellida, sest tänasega lõpeb 5%line lisaallahindlus(väike küll, aga abiks seegi).
jagage veel kogemusi, millised toidulisandid on lubatud, siis ei pea ravimiametit nii intensiivselt tüütama.
on kellelgi infot, kas must seep jõuab ka millalgi uuesti seal müügile?
 
luteiinifänn 13. mai 2012, kl 16.44
Jaa, mina olen erinevaid luteiinitooteid tellinud.
Ravimiametiga kinnitatud ning piiranguid ei ole.
Eriti meeldivad:
http://www.iherb.com/Doctor-s-Best-Best-Lutein-120-Veggie-Caps/4256
http://www.iherb.com/Jarrow-Formulas-Lutein-20-mg-60-Softgels/139
Tõesti toimivad, arvutiga töö ning silmad pole enam kuivad ning nägemine ei halvene ka.

Ja lisan ka sooduskoodi: KUG147
 
Eye 13. mai 2012, kl 17.15
tänan kiire vastuse eest!
on kellelgi kogemusi allergiatblettide Eestisse tellimisega?
näiteks sellised:
http://www.iherb.com/Hyland-s-Seasonal-Allergy-Relief-60-Quick-Dissolving-Tablets/3906
 
Miss 17. mai 2012, kl 10.43
Kuni teisipäevani, 22.maini pakub iHerb.com oma uutele klientidele võimalust säästa oma esimeselt tellimuselt 10$ kui tellimus on suurem kui 30$. Soodustuse saamiseks kasuta koodi ROH837.
 
kkk 25. mai 2012, kl 10.02
kiiresti teil viimasel ajal pakk on tulnud? ma olen ikka üldjuhul 10-14 päevaga paki kätte saanud, nii venib. tellisin vaid ihukreemi.
 
kkk 25. mai 2012, kl 10.04
*nüüd venib.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!