Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
kapsasupi dieet
 
yx_crissu 28. november 2001, kl 15.20
Kui on magusaisu, võib apteegist kroomitablette küsida. Magusaisu kaob nagu nõiaväel.
 
helen 28. november 2001, kl 15.25
yx.crissule
ilmselt muu ei aitagi. sest isu on kasvanud nüüd üüratuks!
marsin seega apteeki!
 
yx_crissu:) 28. november 2001, kl 17.11
Kulla inime, kes sa täna siiagi yx_crissu nimel kirjutsid ( ja varemgi seda crisuu nime pruukinud oled) mina ju lisasin vabatahtlikult oma nimele eesliit, et sina saaksid rahumeeli crisuuna edasi kribida - milles probleem - miks sa järjekordselt kellegi teise nimel kommid???

kas sa palun seletaksid, mispärast sa nii käitud - lõpeta ometi ära!

lisasin siia oma aadressi - ole lahke ja pane kirja, mis sind segab?
 
yx_crissu:) 28. november 2001, kl 17.29
crissu nime napsamise jutu juurde tuli väheke näpukaid - vabandust

lisan siia aadressi uuesti Sulle kes sa mitmendat korda minu nime üritad üle võtta - kirjuta siis, milles asi - olen sind väga isiklikult solvanud?

varasem crissu
yxnaine@hot.ee
 
ka huviline 29. november 2001, kl 08.51
helen, kuidas läx eile? said võitu oma magusaisust? ostsid kroomitablette ja kas aitas? kirjuta kindlasti! ja kui sa suutsid üle olla magusaisust, siis kuidas täna lood on..parem juba?
 
helen 29. november 2001, kl 09.20
hommikust!
magusa rahuldasin teelusikatäie meega.
aga kõige suurem patt on hoopis see, et selle eile õhtuse kartuli asemel sõin hoopis 2 võileiba.
kroomitablettideni ei jõudnud- lihtsalt aeg kadus kuskile.
igatahes on mul nüüd 3 päev käes.ja kavatsen ikka jätkata.
kuidas endal läheb?
 
ka huviline 29. november 2001, kl 09.25
millega sa need võileivad sõid..mis peale panid ma mõtlen? kui midagi kalorivaesemat, siis pole hullu ju.
aga supp kuidas on helen..vastu ei hakka veel..kolmas päev ju sama supp ikkagi..
Ma kogun omale teadmisi teiste kogemuste arvelt, et ise esmaspäevast tõsiselt asja kallale asuda. Niiet kõigil kellel kogemusi, siis soovitage ja rääkige julgelt eks-kõik kuluvad marjaks ära.
 
helen 29. november 2001, kl 09.37
ega ta nii maitsev ei ole kui krõbe kana näiteks aga elab üle.
muideks- kõht pole üldse tühi aga kogu aeg tahaks midagi head.
võileivad sõin lõhe lõikude/sidruniga.
aga täna lähen selle eest trenni ja sauna.
supp oksele pole veel ajanud. aga selle dieediga pidi olem nii, et mida rohkem suppi ära sööd, seda rohkem maha läheb.
ma tassin supi kaasa tööle hapukurgi purgis 680gr.
soendan mikros tassis ja päeva jooksul sõõn ta ikkagi ära.
aga kodu ma kyll rohkem seda suppi ei taha.
siis vitsutan põhiliselt mandariine. ni ja eile siis 2 võileiba ka. nõrk olen ikkagi.
aga kui need 2 võileiba sees olid oli kohe hoopis toekam olla kuidagi.
muidu on enesetunne hea, täna hakkasin vitamiine ka sööma ja õunaäädika kapsleid. aa- näonahk on kuidagi siledam ja pehmem kui tavaliseslt.
mingil põhjusel on mul kõht punnis ja ei taha eest kaduda, selline tunne nagu oleks ming i suure prae just ära söönud- aga see võib olla ka vähesest liikumisest- mul oli nimelt kurk jube haige vahepeal.
 
Karia 29. november 2001, kl 09.45
Hommik, kaasvõitlejad :)))

Helen, mul oli ka kõht punnis, mõtlesin veel, et mida krdit, lürbi vett nagu hull ja ikkagi... :)))

Mul on täna seitsmes päev, aga lähen hoopis sujuvalt kaalujälgimisele üle (mul on materjalid olemas), sest mulle kipub kõik jube ruttu tagasi tulema :)))
 
Karia 29. november 2001, kl 09.46
Kas keegi selgitaks mulle, mis süsteemi järgi need teated siin reastuvad? Vajutasin oma eelmise kommi vastusena Heleni viimasele, aga teadetepuu näitab, et on hoopis mingi crissu kommi taga? Arumaisaa...
 
helen 29. november 2001, kl 09.48
ma olen loobumast täpselt kellegile vastamast, sest teated reastuvad niikuinii kronoloogiliselt.

karia:
palju sul kaalu kadunud on?
supi kõrvale jõid veel vett ka?
 
Karia 29. november 2001, kl 10.59
Helen,

ma täpselt veel ei tea, palju kadunud on, kaalun homme hommikul. Muidugi ma eriti ei oota seda sündmust, sest mul on tunne, et mu kaal on vist rikkis :))) Nagunii ongi :))

Vett just supi kõrvale ei lürpinud, aga mis see supp ise muud ongi kui vesi (kui puljong välja arvata).
 
supisööja 29. november 2001, kl 11.07
oi oi kui tublid te olete...:) hea meel te üle
kõht punnis olek tekib kapsasupist, rõhutades sõnaosa: Kapsa ;) aga see läheb üle varsti. ja helen..see, et su näonahk tundub parem...see on ka tingitud sellest supidieedist..:)) see on selle üks parimaid lisaväärtusi ju kas pole? minul oli sama lugu.
karia: mida mulle soovitati oli see, et kohe peale dieeti ei hakkaks sööma teravilja asju palju....et rahulikult..selle nädala jooksul sai sellistest asjadest ju enamjaolt loobutud.. ning see oli ka üks kaalukaotuse põhjustajaid. igal juhul soovit edu sulle :)
 
helen 29. november 2001, kl 12.01
aga ma olen mõlemal päeval leiba ka 2 viilu söönud????
 
supisööja 29. november 2001, kl 12.21
2 viilu pole ju väga hull :) aga põhimõtteliselt on jah dieetis üks nn. mõjufaktoried see, et toidust eemaldatakse leivad, makaronid, pudrud jne jne...
 
helen 29. november 2001, kl 12.25
ok ma üritan mitte süüa- aga süda läheb läilaks kui am neid rotusid võtma pean ja midagi närida enne ei saa.
 
Marie 29. november 2001, kl 12.31
to helen: vali näkileib, väga kasulik või riisileib.
Muide, kas te kõik, kes supidieeti teete, ka treenite. Kui ei, siis andke teada kas on ka muutusi näha vähem. Palju umbes kaal langes 3 päevaga.
 
helen 29. november 2001, kl 12.48
ma homme hommikul kirjutan, siis on 3 päev täis ja neljas läheb.
aga püksid on natuke laiemad kintsust.
selleeest on punnis kõht ja tunnet, et maha oleks läinud veel ei ole.
äkki ma rikkusin ikkagi midagi selle leivaga ära ja nüüd ei lähegi maha.
eks näis!
 
Karia 29. november 2001, kl 12.52
Helen kullake,

ära närveeri! Põhimõtteliselt Sa sööd ju praegu väga madala kalorsusega toitu ja see on see, mis Su kaalu maha võtab! Ega see dieet mingi nõiaretsept pole, et 1. päeval kell 12 pool porgandit ja 2. päeval kell 5 kaks õuna :))) <soovitavalt täiskuu ajal>. Ei riku see leib Sul midagi ära, küll see kaal ka maha läheb!
 
supisööja 29. november 2001, kl 12.58
kui alustada trenni ja dieediga ühel ja samal päeval on kaalukaotus 3 päeva järel kindlasti tingitud enamjaolt siiski dieedist...trenn tuleb appi siin sellisena, et ta ergutab ainevahetust, mis dieedi puhul tavaliselt aeglustub..trenn hakkab tulemusi andma ikka järjekindla tegevuse järel
 
helen 29. november 2001, kl 13.03
aitähh Karia!
seda ma mõtlen isegi, et kaloreid vähe ja peab ju mõjuma, sest 2 võileiba pole ju seapekk vmsv., mis väga palju kaloreid annab.
igatahes ma jätkan, seda niikuinii.
lõppude lõpuks peab see mõjuma hakkama.
 
supisööja 29. november 2001, kl 13.06
helen: sry kui ma sind ära ehmatasin vms... loomulikult kaal langeb... 2 viilu leiba ei tee midagi halba..:) ja ma ütlesin ka et enda piinamine ei vii kuhugi...kui tuleb tahtmine ära süüa ikka tükk šokolaadi siis tuleb see tükk ka ära süüa....aga tähtis on ju piirduda selle 1 tükiga :)
 
helen 29. november 2001, kl 13.10
pole hullu. natuke ehmatamist tulebki kasuks-
muidu muutub ju täitsa laisaks.
igatahes on veel täna aeroobika ja saun.
ja peale seda ma tavaliselt ei tahagi enam midagi süüa.
ja varutud on ka kott mandariine ....
aitähh teile toe eest!
 
helen 30. november 2001, kl 08.22
nii nagu lubasin:
3 päevaga on kadunud 1,5 kg.
ma sõin muidugi eile jälle 2 võileiba.
nagu ka eelnevatel päevadel.
põhimõtteliselt olen rahul, sest ma ju ei pdanud täpselt reeglitest kinni.
aga 4 päeva on ju veel - äkki läheb veel alla!
 
Marie 30. november 2001, kl 10.52
To Helen: Tubli oled olnud! Kuidas sa järgmine nädal plaanid toituda?
 
helen 30. november 2001, kl 11.16
to Marie:
noh nüüd on veel neli päeva seda dieeti jäänud. kavatsen seda jätkata samas vaimus (söön ka võileibu)
siis kavatsen aeroobika trennile juurde panna igapäevased 30 min jalutused (sõidan autoga ja istun kontoris muidu ainult)
järgmine nädal kavatsen kapsasupi asendada oma lemmik ühepaja toiduga:
1 vasika või kanahakkliha kül.rull+ 500 gr. valmis riivitud
supisegi.
algul praen hallkiha ja siis lisan segu ja
see kõik kokku on jube hea.
eelmine aasta sügisel võtsin sellega ka 5 kg all+trenn.
sinna söön muidugi juurde ikka hommiku ja õhtu söögi ja muidu üritan ikka kaalujälgijate ostujuhist lugeda, mida ja kuidas ja kui palju.
aga nädalavah. söön magusat ka, sest elan ainult üks kord ja elu
peab magus ka olema.
mõni päev kui pajaroog üle viskab- praen kodus valmis kanafilee tükid ja ostan poest toorsalati juurde- see kokku on ka praktiliselt rasvavaba.
aga leivast 100% loobuda ma ikkagi ei suuda.
 
Marie 30. november 2001, kl 11.54
To Helen: Kui pikk sa oled ja palju maha võtta plaanid? Muide vahelduseks 1 retsept ka minu poolt: roheline sibul, tomatit, kurki, paprikat, hiina kapsast. Kõik ära tükeldada. Ja lisada juurde maitsestamata jogurt, veidi soola. Sobib näiteks sünnipäeval kartulisalti asemel. Väga hea. Muide ilma rohelise sibulata on efekt palju väiksem.
 
helen 30. november 2001, kl 12.16
to marie:
ma olen 163 cm ja antud hetkel siis juba 63,?? aga veel paar päeva tagsi 65 ...
allatahaks ikka saada kuni 57 kg-ni.
mina teen veel sellist salatit ka viimasel ajal:
hiinakapsas,
tomat
kurk,
till
natuke maisi
ja peale hakin kanatükikesi natuke
ja peale panen jogurti tip kastet, seda tomati oma.

on ka jube hea ja kaloreid ka vähe!
 
Marie 03. detsember 2001, kl 11.23
Kuidas teil läinud on? Kaal langeb? Tõstaks äkki selle supisööjate teema ettepoole- ettepanekud?!
 
ka huviline 03. detsember 2001, kl 12.05
võiks tõsta küll ettepoole jah. igavene jama on otsida seda vanade teadete alt.
Kuidas helen ja teised..läinud on?
Mina nüüd siis täna alustan. Esimene päev.
Eks näis kuidas hakkama saan.
Helen, palju tänaseks alla oled võtnud?
ja supisööja..kuidas sul läheb? kaal ikka sama või on miskit tagasi ka tulnud? või oled veel alla võtt?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!