Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
kas keegi täna (6.10) öösel magada ka sai?
 
liisu 06. oktoober 2010, kl 09.41
millegipärast ei maganud meie peres keegi, kuulda oli et ka naabrite juures oli liikumine öö läbi, paar mu tuttavat samuti ei saanud uinuda,

mis toimub?
magnetpäev jälle?
 
jopski 06. oktoober 2010, kl 09.45
Ma magasin erakordselt hästi, isegi äratuskella ei kuulnud
 
Pakter 06. oktoober 2010, kl 09.46
Magasin hästi, aga nägin imelikke unenägusid...
 
sss 06. oktoober 2010, kl 09.57
sama siin, imelik unenägu, aga muidu okei magamine
 
pakku 06. oktoober 2010, kl 10.53
Väga hea uni oli täna, unenägusi ei näinud.
 
N 06. oktoober 2010, kl 11.30
Magasin ka halvasti- juba 2. ööd. Kuigi olin väga väsinud ja tundus, et iga hetk vajun unne, ärkasin kohe võpatades.
 
h 06. oktoober 2010, kl 12.08
huvitav, sama siin! üks kõige halvemini magatud öid. unne vajumisel tekkis nn kukkumise tunne, siis võpatasin jälle üles ja kõik algas otsast peale. mis siis oli täna?
 
uni 06. oktoober 2010, kl 12.18
Imelikud unenäod, aga muidu väga ei kurda. Magan alati halvasti :)
 
Ei mingit tormi 06. oktoober 2010, kl 12.57
http://www.gismeteo.ru/city/gm/4105/
 
m 06. oktoober 2010, kl 13.14
väga hästi, eriti võrreldes eelmise ööga, Nõmmel, korrusmajas, m54
kõik uuringud teretulnud.
 
to ei mingit 06. oktoober 2010, kl 13.18
Kerge magnettorm ju kestab,kui vene keelest aru ei saa!
Tavaliselt on seal kõigi "sammaste" väärtused konstantselt 1 .Kui juba tõuseb 2, rääkimata 3 peale võib see teatud aistinguid tekitada.

Magasin hästi aga hommikust peale piinab peavalu.
 
mull 06. oktoober 2010, kl 13.57
Täna öösel magasin üle mitme öö väga hästi. Just eelmisel ööl olin täiesti ärkvel. Seda vist tänu sellele, et hankisin Une-Mati tilgad ja võtsin neid topelt portsu sisse. Homme öösel on Kuu loomine, läheb paremaks.
 
heh 06. oktoober 2010, kl 14.28
Väga hästi magasin, aga nägin samuti väga kummalist unenägu. Kahjuks jäi unenägu poolikuks, sest töölt helistati ja kuigi peale kõne lõppu jäin uuesti magama, unenägu enam ei jätkunud. Kahju, et unenägudega ei saa nagu filmidega, et paned pausile ja siis uuesti uinudes jätkub uni sealt, kust pooleli jäi :)
 
brigitta 06. oktoober 2010, kl 14.30
mõtlesin sama, et kas magnettormid möllavad. magasin kenasti hommikuni (kuigi juba mitmendat ööd tobedaid unenägusid vaadates:)), aga uinumisega oli tõsiseid raskusi.
 
Anonymous X 06. oktoober 2010, kl 15.17
Midagi imelikku oli täna tõepoolest. Ärkasin hommikul enne poolt seitset üles ja magama enam ei jäänudki. Ülalt korruse elanikud olid üleval (tavaliselt nad sel kellaajal veel üleval ei ole).
 
Styg 06. oktoober 2010, kl 17.57
magasin väga hästi, tänan küsimast. tegelt mingit soga nägin unes küll. aga seda näen niikuinii pidevalt.
 
M 06. oktoober 2010, kl 20.34
Täna öösel magasin hästi. Hommikul olin isegi puhanum, kui tavaliselt. Eile öösel nägin küll mingeid imelikke unenägusid, aga magamisega otseselt probleeme polnud. Pigem oli just tänu unenägudele lõbusam ärgata:)
 
heh 06. oktoober 2010, kl 21.10
Täna magasin väga hästi.
 
ei saanud jah 07. oktoober 2010, kl 06.07
Õhtul korra tukastasin (mul telekas unerohu eest, panen uneaja peale) ja siis ärkasin üles. Hakkasin mõtlema ja lõpuks tõusin hoopis üles - mis ma seal voodis vähkren, mehel läheb ka uni ära.
Täna olen seepärast üleval, et terve päev magasin, muidu und oleks küll nüåüd.
 
tõesti huvitav.. 07. oktoober 2010, kl 20.18
ka mina ei maganud hästi... ja paaril viimasel päeval väga imelikud unenäod olnud
 
aga 08. oktoober 2010, kl 01.36
oli ju taevas jälle miskit nähtud. Mul laps helistas ja rääkis et oli väga halvasti maganud ja mingit seletamatut hirmu tundnud.
 
n. 08. oktoober 2010, kl 18.21
õhtul filmi ajal jäin korraks tukkuma, kuid pärisunele end veidi hiljem sättides oli tulutu ettevõtmine. Ei ole sellist ööd mul kogu aasta jooksul olnud, und lihtsalt polnud, keerasin ja vähkresin ja siis jälle vaatasin tv, jne.-õudne unetu öö!
 
tähtede täht 08. oktoober 2010, kl 21.26
Kaks päeva mõtlen juba sellele, et mis küll on minuga juhtunud, magada ei ole üldse saanud. unenäod on nagu päris, st ilusad, selged nagu ise oleks selles unenäos režissöör. vähe sellest, aga ma ei ole saanud end välja puhata, tundub nagu kogu tegevus oleks reaalis. tõesti, olin tõesti terve öö ärkvel, väga imelik. hea oli teadmine, et peale minu oli teisi kaa, kellele see öö või need ööd olid ikka tõeline katsumus. tahaksin täna magada ilma seiklusteta.
 
tondu 08. oktoober 2010, kl 22.16
minul ka see, et uni oli hea, aga unenäod, mida väga harva näen/mäletan, olid küll väga imelikud , nii et hommikul abikaasale rääkides sai too ikka imestada parasjagu.
Ja veel seda, et kuna töötan haiglas, siis 7.-ndal kuupäeval oli meil erakorralises vastuvõtus rekordarv abivajajaid.
 
huvi 09. oktoober 2010, kl 10.34
tondu kirjutas:
-------------------------------------------------------
> minul ka see, et uni oli hea, aga unenäod, mida
> väga harva näen/mäletan, olid küll väga
> imelikud , nii et hommikul abikaasale rääkides
> sai too ikka imestada parasjagu.
> Ja veel seda, et kuna töötan haiglas, siis
> 7.-ndal kuupäeval oli meil erakorralises
> vastuvõtus rekordarv abivajajaid.

tondu - mis haiglas sa töötad? Ma ei mõtle haigla nime otseselt, seda pole vaja mainida, kui ei taha, aga missuguse diagnoosiga haiged?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!