Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
seljavalu kohta
 
maris 26. november 2010, kl 12.52
kas seljavalu v6ib ka k6htu lyya ja vastupidi? alaseljas tykk aega sellised imelikud valud, nyyd hakkas ka k6ht valutama kergelt. p2evi ei ole ja midagi erilist teinud ka pole, arsti juurde veel ei saa ja telefonis ei osanud keegi midagi 8elda.
 
Hmh 26. november 2010, kl 12.57
Ega sul palavikku pole? Kui oled keskkohast ka hästi peenike, siis võib näiteks neeruvalu anda kõhus tunda. Endal kunagi põletiku korral valutas just väga tugevalt kõht.
 
maris 26. november 2010, kl 13.28
ei ole palavikku, pissiproovi olen viinud mingi aeg tagasi, siis oli see korras. kas neerude puhul tavaline pissiproov n2itab midagi yldse??
 
maria 26. november 2010, kl 13.32
Võib küll lüüa.Oma perest kogemus olemas.
 
mann 26. november 2010, kl 14.27
enamasti lööb alaseljast valu jalgadesse, ülaselga, mitte kõhtu. neeruvalu kiirgab küll kõhtu.
 
maris 26. november 2010, kl 14.54
kusjuures ma ise tunnen nagu neerud valutaksid, alaselg ja koputades on valus. tulin just arsti juurest kõrvalmajast, arst ei koputanud, vajutas ainult valusatele punktidele alaseljas ja ütles et mingit valuvaigistavat plaastrit panna ja määrida. pissiproov sai ka kohe antud, see oli korras, samuti veri. hommikul viin küll uue proovi, aga usun et seegi midagi ei näita. mida ma pean tegema siis, tunnen ise et asi neerudes, valu kiirgab kõhtu, nagu hakkaksid päevad, ometi sinna aega 1,5 nädalat:( arst ütles, et kuna proovid korrras, siis põletikku pole ja määrigu ma aga selga. täiesti jabur, nädalavahetus ka veel ees:(
 
no 26. november 2010, kl 15.59
kas pimesool alles, see võib ka igasuguseid imelikke valusid anda
 
Hmh 26. november 2010, kl 16.24
Hommikune pissiproov näitab kõige õigemat tulemust ja see tuleks viia sinna võimalikult kiiresti, seda täpsem on tulemus. Osta endale apteegist mingi neeru tee. See paneb küll tihedamini pissil käima, aga mõjub ka ehk hästi. Hoia omal selg ja varbad soojas, ära kindlasti külmeta. Ja kui tunned, et asi läheb hullemaks, siis kindlasti EMO-sse, uurivad täpsemalt mis viga. Ka pimesoole variant on võimalik. Kuid võib-olla lihtsalt hakkas mingi neerukivi liikuma ja see põhjustab vaevusi. Joo vett ja taimseid teesid - seda on ka apteegis müüdav neerutee ja ehk tuleb kivi ise loomulikul teel välja.
 
ja veel 26. november 2010, kl 20.05
pissiproovi tuleb purki võtta algus ja lõpp, mitte vahepealne piss. kui purki pissida, siis põiepõletiku puhul koguneb sade ja piss ei ole läbipaistev, puhas kollane.
 
ja veel 26. november 2010, kl 20.06
ultraheli näitab neerukivide olemasolu. võivad olla ka ju sapikivid.
 
b 26. november 2010, kl 20.23
mul oli ka neeruvaagna põletikuga ebamäärane valu nii, et ma ei saanud öelda, kas see on nüüd kõhus või seljas
 
Kogemus 26. november 2010, kl 22.24
Olen neeruvaagna põletikus olnud.Oli ainult väga kõrge palavik,ei valutanud ei selg ega kõht.Kaalust võtsin haiglas üle 10 kg alla ja pärast läks pikalt aega enne,kui sain taas tööle minna.
 
anni321 27. november 2010, kl 13.18
Soovitan sulle akupuntuuri. Seljal naba kõrgusel on 2 ja 4 cm kaugusel lülisambast kummalgi pool punktid mis alaseljavalusid, masserri neid,
Üks oluline punkt on 2 cm all pool naba, mis vähendab selja vaevusi. Lisaks põlveõndla keskel mõlemal jalal on punktid mis vähendavad selja valusid.

Parema tulemuse saad kui kasutad akupunktuur kleps.
Lisa lugesmist: http://akupunktuurcieaura.blogspot.com...
 
M 28. november 2010, kl 04.24
Alaselja valu jookseb kõhu peale välja.
 
joogakas 29. november 2010, kl 08.58
Soovitan aeglaseid puusaringe .Nii, et ülakeha on paigal ja puusad liiguvad ette, külgedele ja taha . 36 ring ühetpidi, lõdvestus ja siis 36 teistpidi.
 
Hmh 29. november 2010, kl 11.40
Inimesel on ilmselt põletik sees, mille jaoks oleks vaja põletikuvastast ravimit ja soovitate talle harjutusi, mis sobiksid pigem selja lõdvestamiseks, et lihtsalt seljavalust lahti saada ...
Aga teemaalgataja, kas oled teada saanud, mis tervist vaevab`?
 
maris 29. november 2010, kl 11.51
olen sama tark nagu enne, kuigi valu on selline tuim ja tuikav. naistearstil käidud, kõik korras, pissiproov korras. perearst soovitas valuvastast plaastrit mingit ja sellega asi piirdus. ma ei oska enam miskit teha:(
 
Hmh 29. november 2010, kl 14.50
Aga ehk ongi mingi närvivalu või lihtsalt selg külma saand. Proovi seda valuvastast plaastrit ja hoia selg soojas. Võimalik, et ka joogaka ja anni321 soovitused on kasuks.
Kui kõik proovid ja asjad kõik korras, siis ei saa vast olla neerudes asi. See ilmselt siiski avalduks näitudes. Kui plaaster ei mõju ka, siis tõsta juba suuremat kisa.
 
anni321 11. detsember 2010, kl 13.51
kui arst soovitas sulle purerelief akupunktuur plaastrit, siis soovitan sulle seda minagi. sellest on tõesti paljud abi saanud. need aitavad avada seljal olevaid olulisi energiakanaleid. siiin on sulle link kuhu neid võiks panna lisaks valutavale piirkonnale.
http://acupunct.cieaura.com/pure-relief...
 
n32 21. detsember 2010, kl 19.16
Tänud anni321 tellisin selle purereliefi plaastri ja tõesti toimis. Aitäh !!!
 
anni321 30. detsember 2010, kl 12.52
n32-le toimib jah kui ületad skeptitsismi ja viitsid natuke süveneda
 
n35 30. detsember 2010, kl 13.59
Kannatan juba nädal aega seljavalude käes, mul ülaseljas. Öösel ei saa magada, nii vastik on olla.
Kustkohast neid plaastreid saab, see link oli inglise keelne.
kas apteegist ka saab ja mis maksavad umbes?
Tänan!
 
Abi 31. detsember 2010, kl 00.09
...võib saada Omega 3 lõheõlikapslitest.Kui mul selg valutab,võtan igal söögikorral 2 tk.,ja järgmisel päeval liigun peaaegu ilma valuta.
 
anni321 02. jaanuar 2011, kl 15.07
n35-le apteegist pole leidnud. olen ostnud neid netipoest:http://tukaram.cieaura.com/index.html
seal ülevalt paremalt nurgast "shop CieAura" maksab 55 USD pakk, kui teed autochip on hind 45 USD (ise kasutan seda) + saatmiskulud. kui jääd tellimise või inglise keelega hätta kirjuta mulle emailile acukliniken@gmail.com
ühes pakis on 18 kleepsu. Ühte kleepsu kasutan teinekord 3-4 korda, suuremate vaevuste korral jätan kleepsu peale pikamaks ajaks. kui tegemist on liigestega siis olen kasutanud ka üks kleeps ühel, teine kleeps teisel pool liigest.
 
kait 10. jaanuar 2011, kl 10.10
Alaselg ja kõht on seotud. pinged ühes piirkonnas väljenduvad valudes teises piirkonnas ning vastupidi. Lase omale korralik selja ja/või punktmassaazi kuur läbi teha
 
skeptik 12. jaanuar 2011, kl 13.47
Abi-le olen nüüd nädal aega võtnud 6 Omega 3 kapslit päevas selja valud küll pole üle andnud. pikem on aidanud seljaringid. Arvan ega need kapslid halvasti ei mõju aga mingi imerohi ka pole.
 
anni321 14. jaanuar 2011, kl 18.25
soovitan puusaringe nii, et alaselg kord muutub nõgusaks , kord kaardu. nii nagu teevad kõhutansijad. tee 30 ühtepidi, paus ja siis teistpidi. see aitab ka pingeid selja alaosas leevendada ja valu vähendada.
 
tiina29 26. november 2011, kl 22.12
issand mul samad mured nagu teema algatajal olen sada arsti läbi käinud ja mitte keegi ei oska aidata..ja palavik on hetkel pea 38 ja siis 1-2 tundi hiljem taas tagasi 36.8 peal aga vahest valud ikka hullud ja tööl on raske olla.
aga abi ei oska kuskilt leida.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!