Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
psühhiaater
 
aidake 15. aprill 2011, kl 22.00
Palun soovitage head psühhiaatrit ja psühholoogi Tallinnas. Hetkel tundub kõik nii p***** olevat, et jah... olen isegi SELLE peale mõelnud....tihti. Aga ta peaks olema ikka tõeliselt hea, sest mul on olnud varem nii, et lähen oma muredest rääkima, kuid vastuvõtul hoian suu lihtsalt kinni.
 
Dracica 15. aprill 2011, kl 22.10
No minule sobisid Tallinnas Sensuse keskuse tegelased, kui nii võib öelda psühholoogi ja psühhiaatri kohta. Sain koheselt abi ning käin seal edaspidigi. Kuigi algselt tundus, et kõik samuti täitsa p.. ja aitab ainult.... Aga sain rohtu ja oma vääraka mõttemaailma korda.
Miks ma Sensusesse läksin? Ausalt ei julgenud Paldiski mnt-le minna... ja rahast ka kahju polnud-läks õige asja eest.
 
aidake 15. aprill 2011, kl 22.14
Tänan vastamise eest. Kuid kuna mul on üheks suure murepõhjuseks rahaprobleemid, siis ei saa endale Sensust kahjuks lubada:(
 
Dracica 15. aprill 2011, kl 22.21
Vabandan.
Osuta endale ise nö esmast abi. Loe raamatuid depreka kohta nt raamatukogus. Jaluta värskes õhus. Loodan, et keegi ytleb hea arsti nime siin.
 
soni 15. aprill 2011, kl 22.28
Erika Saluveer on väga hea.
 
mnjah 15. aprill 2011, kl 22.49
erad on kõik kallid. siis ikkagi see rohelise aiaga majake. dr Jalukse seal hea, meeldiv naisterahvas. dr Sergot ei soovita, vana mees ja magab vastuvõttudel.
 
unemati 15. aprill 2011, kl 22.58
vana mees ja magab vastuvõttudel. - patsiendid vist nii igavad kõik ja ega selles eas enam ei üllata ka millegagi...
 
jep 15. aprill 2011, kl 23.10
Sensust ja vana Sergot ei maksa siin küll promoda, minge aga oma foorumisse, sinna "maeioleüksi jne", SENSUS on puhas rahaväljapressimise koht, spetsialisti nägin korra Aunaste saates ja kõik oli selge :(((
Mind on aidanud Anti Liiv, kui algasid paanikahood, aitas ikka väga tõhusalt, tegi raviskeemi ja määras mitmed rohud korraga, nüüd töötab ainult tasulises.
Wismaris on suurepärane psühhiaater Tamara Babitševa, helista ja küsi vastuvõtu aegu, see pole ainult narkohaigla ega polikliinik, seal käivad absoluutselt norm. inimesed, olen isegi haiglas seal olnud, väga hea puhkus, 10-päevane süstide kuur ja rohud, mis tõid eluisu tagasi. Pole võrreldav Rohelise plangu tagusega!!!
Julgen ägedalt vastu vaielda Saluveeri suhtes, ei meeldi üldse.
Paldiski mnt.-l pole kahjuks häid arste, eks seepärast saigi otsitus paremat kohta.
 
to: jep 16. aprill 2011, kl 20.01
Mul vist varsti Saluveeriga kokkupuude. Räägi, miks ta Sulle ei istunud?
 
sest 16. aprill 2011, kl 21.03
ei kirjutanud mulle eufooriat tekitavat laksu.
 
to teemaalgataja 16. aprill 2011, kl 21.20
mul on kahju, aga valiku pead sa ikkagi ise tegema. siin on nii Sensuse pooldajaid kui vastaseid, Sergo pooldajaid ja vastaseid ... selge on see, et kes sobis ühele ei pruugi sobida teisele. ise olin ka Sensuses, seal erinevaid spetsialiste, mina olin rahul ja sain abi. aga pane siin otsingusse kes-kus-mis ja usalda oma sisetunnet.
 
Boa 17. aprill 2011, kl 00.36
Tasuta (esimesel korral on visiiditasu 50 EEK) võtab Õismäe Polikliinikus vastu dr. Andres Lehtmets. Väga hea arst, on ka Eesti Psühhiaatrite seltsi president.
 
jah 17. aprill 2011, kl 09.04
mu sõbranna sai temalt kunagi abi.
 
aidake 17. aprill 2011, kl 14.18
Suur tänu kõigile! Armsad olete:) Võib-olla proovin siis dr Lehtmetsa juurde minna, kui see, et ta mees on, hirmutab natuke...
 
aidake 17. aprill 2011, kl 14.19
Vigade parandus: Võib-olla proovin siis dr Lehtmetsa juurde minna, kuiGI see, et ta mees on, hirmutab natuke..
komasid sai ka vist natuke palju, aga neid ei oska parandada ka.
 
a 17. aprill 2011, kl 15.15
Käin Lehtmetsa juures juba 2 aastat. Olles käinud eelnevalt 3 erineva psühhiaatri juures, siis tema on ainuke olnud, kes ei vaata ülevalt alla kui "hullule".
 
Rebane 17. aprill 2011, kl 16.10
Dr. Lehtmets on väa tore inimene ja tark arst. Arsti puhul pole sugu oluline vaid eelkõige ikka see, et abi oskab anda. Sama siin, mis eelkommijalgi - olen enne käinud mitmete teiste psühhiaatrite juures ja tema näol olen nüüd "oma" arsti leidnud.
Agne Tamm 12. september 2019, kl 21.56
Mina Olen ikka üksi! Võin ka nõu anda! Ärge suitsetage, ärge jooge, istuge toas, ärge abielluge! Minge tööle! Ja raha hoidke endale! Koristage! Sööge! Magage! Ostke fibraator! Tehke sellega!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!