Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
Soovitage palun - Kaarli Hambapolikliinik
 
Ma 11. mai 2011, kl 09.55
Soovitage palun hambaarsti Kaarlis, vaja leida uus arst, vana ei tööta enam hambaarstina.
 
väga lihtne 11. mai 2011, kl 10.10
mina ka ei teadnud samas polikliinikus head arsti, läksin siis registratuuri ja lasin end panna selle arsti juurde kellel kõige pikem järjekord,oli tõesti hea arst kõik plommid püsivad, loogiline nagu
aga see oli ammu ja nüüd elan teises linnas
 
mina 11. mai 2011, kl 10.13
kaarli hambapolikliinikus ei ole head arsti. enamuse selsetest on nõukaaegsed kooliarstid - mul tütar rääkis, kuidas nad teda kahe tümaka tädiga kinni hoidsid, kui ta hambaarstil valu kartis. mind muidugi koridorist kaugemale ei lastud ja laps hirmutati nii ära, et rääkida julges alles nüüd. kõik nende pandud plommid on muidugi nüüdseks välja kukkunud ja viru hambakliinikus uutega asendatud. kaarli kliinkiu töö kohta küsiti ka, et kas parandasime oma hambaid siiani ise :S
 
Ma 11. mai 2011, kl 10.17
"Mina" - oled kindel, et ikka Kaarli, ma vaatasin kodulehte, ei tundu küll sealsed arstid nõukaaegsetena, äkki ajad Tõnismäe kliinikuga segi.
 
mina 11. mai 2011, kl 10.22
võin ajada küll - jutt sellest suurest majast tõnismäel, mida vanasti nimetati tallinna hambakliinikuks
 
m 11. mai 2011, kl 14.54
Tallinna Hambapolikliinik ja Kaarli Hambapolikliinik asuvadki samas majas! Kaarli omal on sissepääs kiriku poolt ja trepist üles.
 
Nojah 11. mai 2011, kl 16.24
Aga mulle pandi Viru Hambakliinikus imeväike plomm hinnaga umbes 1500,- eeku, mis lahkus minu hamba küljest paar nädalat hiljem. Läksin tagasi, et ei ole nagu normaalne asi ja mulle tehti selgeks, et kauemaks ajaks ei olegi võimalik väikest plommi panna ja taheti uue eest jälle raha saada. Ja arst oli alla 30-aastane mees. Vahest vist on ikka parem, kui inimesel kogemusi ka on, kasvõi nõukaajast ja hiljem täiendatud?
 
Kuidas keegi, 11. mai 2011, kl 21.46
aga mina eelistaksin nõukogudeaegse haridusega arste, sest SIIS lollid ei suutnud ülikooli lõpetada.
Pealegi MEIE RIIGI kaasaegsed hambaarstid millegipärast SPETSIAALSELT TAKISTAVAD hambaravi arengut. Näiteks, üle 20 aasta tagasi loodi Ameerikas uus hambaproteeside tehnoloogia - VALplast. Selle järgi tehtavad proteesid on mitmeid kordi paremad, kui meil valmistatavad. Ja ime-ime, ISEGI Venemaa juba üle 10 aasta teeb proteese Ameerika tehnoloogia järgi, kusjuures hindadel ei olegi erilist vahet, võrreldes meie kõvade ja ebamugavate plastmasskobakatega.
Nõukogude ajal vanadele inimestele tehtud täisproteesid seisid suus ILMA ühegi liimita, kaasaegsed seisavad suus AINULT paksu liimiga, ja sedagi vaevu.
Meil ei hoolita kvaliteedist, meil hoolitakse RAHAST!
 
rasva 12. mai 2011, kl 00.13
aga minul pani Viru hambakliinikus üks noor meesarst esihamba nurga plommiga nii kinni, et on juba mitu aastat kinni. enne käisin seda nurka tegemas teise arsti juures vähemalt 4 korda iga paari kuu tagant, koguaeg tuli ära. eks võib olla nii ja naa, ei ole ilus üldistada, eks võib juhtuda nii noortel kui vanadel ma arvan :)
 
viru hambakliinik 12. mai 2011, kl 08.25
no aga kes need noored meesarstid on? mina käin viru hambakliinikus dr marrandi juures - mu perekond ka - CA 10 AASTAT JUBA JA TEMA TÖÖST RÄÄGIME KÜLL AINULT ÜLIVÕRDES. AGA JAH, SEE ON KALLIS. SORRY caps lock jäi peal, ei viitsi kustutama hakta :)
 
hamba-kaksikute juures käija 18. juuni 2020, kl 12.17
Mis sa patrad! Mina käin selles kliinikus juba 25 aastat ja ei vingu millegi üle, kohta vahetada pole olnud soovi.nii et ju siis on hea koht!
 
hamba-kaksikute juures käija=lisaks 18. juuni 2020, kl 12.22
See oli mõeldud kirjutajale :"mina 11. mai 2011, kl 10.13". Millegipärast "vasta" vastab ikka kõige lõpus jorus...?
Okaspuu 16. november 2021, kl 10.49
Hambakaksikud on sealt lahkunud ja "meeldivamatele" patsientidele on antud uus aadress telefonikirjana (mul seda au polnud, aga tütrele küll).
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!