Tervisemure
vilin kõrvades
 
noh 01. mai 2018, kl 21.29
Eriti hästi paneb vilistama palju mürgi plutargiat,narkotsi täis teravilja tooted ja teravili, piim ja piimatooted jne , poodides aegajalt eriti suures koguses mürk , mida õhukaudu lastakse nagu tarakanidele ehk prussakatele. Nii kaua kuni toitumist ja toidu mõju tervisele ei jälgita jääb vilin, trafo helin, undamine. Hea kui veel ei ole peas võnkumisi, kõrva,seljavalusid, oksendamisi, ärevus-, paanika-, hirmuhoogusi jne , mälukaid, parakaid, joobes olekut, tõmblusi kehas,pea-, südamevalu on veel hästi :) Võib esineda ka nõrkust, unisust, unetust jne, näostvalget olekut ,keha värinaid jne.
Head avastamist! Mina sain oma hädadest lahti väga lihtsalt enam väga mürgiseid mürgi plutargiat ja narkotsi täis toitu suhu ei pane. Ärge neid ärevust tekitavaid kanamune ka sisse sööge, Ringvaate saatesgi näitas kuidas kuusid seisnud toatemperatuuril olevad kana munad isegi haisema mitte ei läinud, hoiti vist 4-6kuud toatemperatuuril, kel meeles kui kaua täpselt hoiti võib täpsustada :)
 
to noh 01. mai 2018, kl 21.51
kaua võib igas teemas kirjtutate oma õhu kaudu mürgitamisest, saage aru see on skisofreenia, et nii arvate, pöörduge arsti poole, siit ei saa abi ja skisofreenia vastu ei ole ka ravi olemas, antakse tabletid mis teid rahulikuks teevad
 
noh 02. mai 2018, kl 13.19
Kuule , kas ütled kogu ülejäänud rahvale ka et nad on skisofreenias, et poes olles õhu kaudu mürgituse said ehk mürgitatud õhku sisse hingasid, mida poes lasti?
See mürk, mida lastakse mõjub ajule väga kehvasti ja tekitab mälukaid lisaks!
Vähe sellest, et mürgitatud toitu müüakse on vaja lasta ka mürki õhu kaudu.
Tänapäeva poed on Hitleri gaasikabrid ! Terve tosin inimesi on kellel hakkab halb poes viibides, põhimõtteliselt iga loll saab aru, et mürki saadakse poes olles õhukaudu lisaks! Skisokas võib teil endil olla! Teil endil ma soovitan arsti poole pöörduda ei ole teil seal ajus kõik korras kui vastupidist väidate! Või olete kellegi palgal? Üldse peaksid inimesed kõik hakkama nende mürgitamiste eest valuraha nõudma! Millal see ülimürgine sodi poelettidelt ära kaob? Miks me peame nende riikide sodi sisse sööma, kes oma maad nii ära mürgitanud on ja lisa mürgitust teevad? Söögu nad ise oma üli mürgist kraami! Mille eest Riik talunikele toetusi maksab kui meile ainult teiste maade ülimürgine plutargia sisse söödetakse? Kallis Eesti Valitsus palun võtke nende poodide õhkude ja üli mürgise toidu müümise osas midagi ette!
Või rikastutaksegi ainult oma rahva mürgitamise arvelt? Pole sellest toidu seirest ja tarbiakaitsest ka mingit tolku. Kuidas saab olla tunnustatud mahe rukkijahu puhas mürk, mida poodides müüakse ? Mahe ja öko kaupades ka selgelt näha kui palju pettust on sees.
Kus on kontrollid? Pakun, et kõik on kinni makstud! Kui tööd ei tehta, siis pole rahvale selliseid kulutusi vaja!
 
R 04. mai 2018, kl 17.47
noh- räägi mida sa siis sööd, õigemini mida on poest võtta mida võiks süüa?

Ma olen katsetanud erinevaid sööke ja proovinud aru saada kas midagi mõjub kõrvade tinnitusele. Natuke üle aasta tinnitanud. Algul oli puhas vile. Praegu erinevd sisinad susinad sirinad, törts juurde ka undamist. Mõnikord peenemalt, siis ka pea paksem, uimasem.
Mõnikord ei saa ka magada, st helin kõrvades ei lase magama jääda.

Kõrva kuulmist olen ka paaril korral testinud. Kõrgemaid helisid kuuleb halvemini. Ise ma arvan, et samad sirinad ei lase kuulda kõrgeid toone kõrvaklappidest.
 
Vilin 12. november 2021, kl 13.29
Kuulsin kunagi, et kellelgi kadus ära, kui käis silmad kinni tagurpidi põllul. Ise pole proovinud, aga sain ka hiljuti selle toreda vilina. Alguses oli aegajalt, nüüd pidevalt, õudne. Peaks proovima seda põllu asja.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!