Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
kes kampa lööb
 
alkohoolik 21. juuli 2015, kl 14.49
Jätaks õige joomise maha. Kas keegi ühineks. Seltsis ikka segasem. Ja päris ausalt kohe.
 
ka üksi tinutaja 21. juuli 2015, kl 15.54
Teeme proovi. Oeh!
 
AA 21. juuli 2015, kl 16.12
Kui võib, siis ühineks ka teiega.
 
alkohoolik 21. juuli 2015, kl 16.25
Ja olgem siis ausad üksteise vastu.Mina isiklikult üritan kaks kärbest ühe hoobiga tabada. Et siis jätan ka suitsetamise maha.Siis on õnnestumise tõenäosus suurem ja arvan et ka pikaaegsem.Käib ju ikka suits ja alko käsikäes.Vähemalt minul nii. Kes abi vajab andku teada,tuleb ju kindlasti neid nõrkushetki. Edu meile.
 
ka üksi tinutaja 21. juuli 2015, kl 16.26
Ma olen lausa kassiahastuses. Lihtsalt napsitasin, et igavust peletada. Olen sellise käitumisega paljudele haiget teinud.
Aitab tõesti.
 
alkohoolik 21. juuli 2015, kl 16.39
Tuleb muuta oma mõtlemist. Pole vaja kassiahastust,see tuleb minema ajada. Tuleb võta joomist kui ühte elu õppetundidest. Tänada ja edasi liikuda. Kui muidu oli peas kinni joomine, siis nüüd tuleb kinnismõteks pähe raiuda ei alkole,sest põhjust teame me kõik,ilma on tunduvalt parem. Lihtsalt ei taha enam ja punkt, sest tegelikult me ju ei tahagi.
 
tont 21. juuli 2015, kl 17.31
mina juba jätsin-peale viimast korda pole tilkagi võtnud ja enne järgmist korda ei võta ka!
 
naisjoodik 21. juuli 2015, kl 17.44
kassiahastus ja teel poodi
 
ka üksi tinutaja 21. juuli 2015, kl 17.50
Naisjoodik, ära osta alkoholi! Siis homme veel suurem ahastus peal. Mind kutsuti kolleegi juurde külla. Püüan alkoholi kiuste kaine olla.
 
galita 21. juuli 2015, kl 17.55
Ma jätsin suitsetamise juba ammu maha-umbes pool aastat läks sellega, siis kadus soov suitsetada täiesti ära. Kõige hullem oli teine kuu kuna algul sai loodetud, et kui kuu ilma suitsuta vastu pidada, siis on suits ununenud-aga ei käind see nii lihtsalt midagi.
Alkoholi jaoks eriti aega ei ole ja see jääb nii või teisiti tahaplaanile.
 
ka üksi tinutaja 21. juuli 2015, kl 18.04
Naisjoodik, kas sul pole kainet sõpra? Suhtle parem sõbraga või kasvõi siin foorumis.
Galita, tubli! Mina esialgu püüan napsust eemale hoida. Suitsetamise jätan hiljem. Praegu enda pärast häbi ja masendus peal.
 
alkohoolik 27. juuli 2015, kl 07.28
No nii, täna saab siis nädalake täis kui pole tilkagi alkot joonud. Olen enda üle uhke ja loodan väga,et nädalatest saavad kuud ja kuudest aastad, kui pole joonud. Kahjuks suitsuta suutsin olla vaid kolm päeva. Eks kunagi üritan uuesti. Päikest
 
ka üksi tinutaja 27. juuli 2015, kl 13.15
Alkohoolik, väga lahe! Küll me suitsetamisest lahti saame.
 
Ei ole oolik 27. juuli 2015, kl 14.03
alkohoolik Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ja olgem siis ausad üksteise vastu.Mina isiklikult
> üritan kaks kärbest ühe hoobiga tabada. Et siis j
> ätan ka suitsetamise maha.Siis on õnnestumise tõen
> äosus suurem ja arvan et ka pikaaegsem.Käib ju ikk
> a suits ja alko käsikäes.Vähemalt minul nii. Kes a
> bi vajab andku teada,tuleb ju kindlasti neid nõrku
> shetki. Edu meile.

Jätsin päevapealt suitsetamise maha, olin mehele toeks, kes lõpetas.

Mul viivaviga pole, aga mõnikord januga joon kllasi-kaks õlut.

Pärast sutsetamise lõpetamist kallasin ka klaasi täis, aga tundsin, et kohe mitte ei taha. Ja nii jäigi - poolik õllepurgi kast seisis pikka aega puutumatult.

St koos võib tõepoolest päris hea nii suitsu kui alko ära jätta.
 
ka üksi tinutaja 27. juuli 2015, kl 14.45
Hea lugeda, et kõik on võimalik!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!