Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
natural pharmaceuticals tooted
 
küsimus 13. detsember 2015, kl 10.07
Pole küll päris tervisemure, aga kas kellelgi on selle firma ja toodetega kogemusi?
 
Anneli 04. veebruar 2016, kl 00.12
Olen juba 6 kuud kasutanud ja pean tunnistama et olen ülimalt rahul. Proovipaki sain 3 ja poole euro eest ning kui nende seda programmi kaasa teha ei tahtnud, siis sain helistada neile ja edaspidised tarned tühistada. Pikki aastaid pole juuksed enam kõige paremas korras olnud, kuid peale seda kuuajalist kuuri märkasin, et juuksed on palju tervemad ja ei lange enam üldse välja. Seepeale helistasin ja võtsin kohe aastase tellimuse. Rohkem rahul tõesti ei saa olla. Nüüd võtan iga hommik oma kaks kapslit sisse ja terve päev kohe erksam olla.
 
Mida sa tarvitad? 04. veebruar 2016, kl 01.09
Anneli Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Olen juba 6 kuud kasutanud ja pean tunnistama et o
> len ülimalt rahul. Proovipaki sain 3 ja poole euro
> eest ning kui nende seda programmi kaasa teha ei
> tahtnud, siis sain helistada neile ja edaspidised
> tarned tühistada. Pikki aastaid pole juuksed enam
> kõige paremas korras olnud, kuid peale seda kuuaja
> list kuuri märkasin, et juuksed on palju tervemad
> ja ei lange enam üldse välja. Seepeale helistasin
> ja võtsin kohe aastase tellimuse. Rohkem rahul tõe
> sti ei saa olla. Nüüd võtan iga hommik oma kaks ka
> pslit sisse ja terve päev kohe erksam olla.


Kas neil ainult üks toode on? Kui rohkem, siis võiksid mainida, mis see hea asi on.
 
Anneli 05. veebruar 2016, kl 16.14
Võid uurida nende kodulehte omegamarine.ee
Tegu kalaõlikapslitega. Olen varem Benu apteegi odavamaid kalaõlikapsleid proovinud aga siis pole nagu midagi erilist märganud. Ütlesid telefonis ka et seal rohkem Omegaid kui teistes toodetes, võibolla siis see tekitas erinevust. Kodulehel neil see ühe kuu varu hind 16.95 aga telefoni teel sain proovipaki selle 3.49 eest. Seal kodulehel ka neil see klienditeeninduse nr, kui sellest proovipakist ka huvitatud oled siis võid vast helistada neile saad ka ära proovida.
Silja Valdner 21. september 2016, kl 09.04
Kuidas teil õnnestus nendega ühendust saada? Proovisin helistada, proovisin sõnumeid saata, aga mitte mingil moel ei õnnestunud ühendust saada ja teatada loobumisest. Telefon ei vasta, sõnumite saatmine nurjus.
 
Aringa di Bosco 06. juuli 2017, kl 20.01
Petukaup! Hoia eemale neist. Mul kogemus olemas, kalli raha eest sain prügi. Laborianalüüsid kinnitasid seda.
 
Liilia 06. september 2017, kl 14.39
Ei tea millest selline negatiivsus siin osadel inimestel. Oleme abikaasaga juba pea aasta aega tarbinud ja ei oska küll midagi negatiivset õelda. Mäletan, et esimene kord kui nende pakkumist ajalehe vahel nägin, et annavad ära 20 000 omega3-e, siis oli küll väike kahtlus, aga 2.49 euri pole just eriline summa, mille pärast muretseda. Kaup oli minu arust väga ilusti pakitud ja perega sõime nad kõik ära. Endal on aastaid vererõhuga probleeme olnud ja otsustasime hiljem aastase koguse kasuks. Ja ptüiptüi pole nüüd pikka aega isegi külmetustega võidelnud.
retukas 11. oktoober 2019, kl 13.45
Tarvitan OmegaMarine forte + kapsleid juba neljandat aastat. Ainult suvel jätan kolm kuud vahele. Mina igatahes olen väga rahul. Varem olin külmetushaigustega ikka väga hädas. Nüüd juba kolm aastat pole probleemi olnud. Natuke kallis küll on minu jaoks, aga pean siiski oma tervisest lugu. Saan kätte aasta koguse ja maksan iga kuu 9.90.
 
O6 04. jaanuar 2020, kl 10.05
Omega 6 lisaks süüa on ju kahjulik. See toode ei saa kasulik olla.
 
Mustik 07. juuli 2021, kl 17.54
Ma ei tea kust nad minu andmed said. Iga kuu saadavad reklaami postkasti ja helistavad veel ka. Oen korduvalt neile teada andnud, et ei soovi nende kaupa, tulemusteta. See nende poolne pealetükkivus ja minu soovide ignoreermine on vastik.
 
77+ 18. detsember 2021, kl 13.30
Mina kasutan järelravina nende geeli naturalisan põlve meniski määrimiseks 2x päevas,enne
oli aliviolan geel,mõlemad 4 tk balloonides ja kuurile kulus 3-4 kuud.Paki saatjaks on Leedu
aadress.Põlve sain "töökorda" aliviolani tarvitamisega ja pääsesin op-st.Aliviolani reklaami
leidsin Maalehest,sealt edasi helistavad ise ja küsivad tulemusi ning soovitavad jätkuravi geele.
Ma ei teagi,mis oleks minu põlvega olnud ilma neid leidmata.
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!