Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
külmavärinad
 
Sigret 02. märts 2016, kl 20.41
Millest see küll ometi on et õhtuti on sellised külmavärinad et ei saa üle kuidagi? Vahelduvat dussi võtta ei tundu ka hea.Olen teinud jalavanni , sooja teed. Õhtuti jälle kordub, korteris elektriküte. Vanus 45, tarvitan hormoonasendusravi, kilpnääre kontrollitud, endokrinoloog ei osanud midagi öelda.
kas on mõne mineraalaine puudus?kes veel hädas?
 
Jah 02. märts 2016, kl 20.47
Soojendaja puudu:)Talisuplus aitab ka.
 
Sigret 02. märts 2016, kl 21.00
ei selles ei ole asi:) ujulates olen nendesse külmaaukudesse ikka sisse saanud:)
 
dr. 02. märts 2016, kl 23.52
need on naiste ealised iseärasused
 
:) 03. märts 2016, kl 02.12
Minul on jube külm ja ka värinad, kui olen päeval kõvasti sporti teinud või/ja kerget dieeti pidanud. Aitab kuum tee ja kuum dušš.
 
värisejale 03. märts 2016, kl 02.44
Kas sa temperatuuri ka mõõdad? On see 36,6-st üles- või allapoole?
Mis hormoonravi? Midagi on siis ikka hormonaalsüsteemis segamini.
Kipnäärme analüüsid võivad korras olla, st referentväärtuste piires, aga sellegipoolest võib alatalitlus olla.
Mis need analüüsid olid, pane väärtused.
 
sigret 03. märts 2016, kl 08.05
kilpnääret stimuleeriv hormoon 0,27-4,20 minul:0,63
------------------------------ 0,30-4,20 minul:1,06
Arsti jutu järgi on kilpnääre nagu korras.
B12 145-569 minul:257
temperatuur täna h:36,2 vähe võitu nagu jah.
Võtan hormoonasedusravi.
ega mul siis kogu aeg külm ka ei ole.päeval on mul füüsiline töö, õhtul kui koju istuma jään, hakkab pihta, ei saa külma seest välja.
 
Doc_who 07. märts 2016, kl 00.36
1000mg C-vitamiini lahustuv.
 
sigret 19. märts 2016, kl 16.35
Ikka just õhtuti külmavärinad. Mida küll teha? Mis aitaks?Mõistus otsa? kas see võib-olla vereringehäiretega seotud?
 
kah üks 19. märts 2016, kl 17.15
minul ka õhtuti külmavärinad.kui kilpnääre korras, äkki lased veresette(!) määrata....võib olla mingi varjatud krooniline põletik.reuma, näiteks.vererigehäirete puhul käed-jalad külmetavad kogu aeg, muide! ja näpud on sinakad...
 
palju 19. märts 2016, kl 18.45
toas temperatuur on?
 
sigret 20. märts 2016, kl 11.06
keerasin radikat juurde, nii kui istuma jään nt. arvuti taha siis hakkab see jama pihta. veri ei käi vist ringi. Lugesin et hõlmikpuu aitab ka . kas kellelgi on kogemusi?Mul käed ei külmeta nii.Külm haarab rohkem keha.
 
ann 22. märts 2016, kl 10.08
hõlmikpuu algul nagu aitas, aga pärast enam aru ei saanud. Külmavalu piinas kogu aeg,kuigi toas 25 kraadi, jalad olid radiaatori peal. Abi sain Vollilt.
Seanss oli 1,5 aastat tagasi ja praeguseni ei kurda
 
aileen 23. märts 2016, kl 11.12
minul olid ka mingi 3-4 aastat jutti külmavärinad, aga eranditult peale hommikust söögikorda. ükskõik mida või millal ma esimest korda sõin. Ja ikka nii hullusti, et käed läksid siniseks lausa. aga siis kadus ära ja rohkem pole ette tulnud sellist asja. siiani ei tea , miks oli, aga teemat lugedes meenus
 
aileene 23. märts 2016, kl 11.15
minul olid ka mingi 3-4 aastat jutti külmavärinad, aga eranditult peale hommikust söögikorda. ükskõik mida või millal ma esimest korda sõin. Ja ikka nii hullusti, et käed läksid siniseks lausa. aga siis kadus ära ja rohkem pole ette tulnud sellist asja. siiani ei tea , miks oli, aga teemat lugedes meenus
 
üksik mees -maalt 23. märts 2016, kl 20.49
sigret Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ikka just õhtuti külmavärinad. Mida küll teha? Mis
> aitaks?Mõistus otsa? kas see võib-olla vereringeh
> äiretega seotud?
Õhtuks --peab olema ahi ammu köetud ,,mees kodus! ja kaovad ka maakodus sellised külma --judinad. Võib olla --et üle töötanud --nagu võtaks päevatöö koju kaasa!
Mitu tundi --suudad järjest magada?
Vajaksid juba kodu ja meest ka rohkem, Kes
jälle ilusti kaissu võtaks,Soojendab kui ahi,, ja vajadusel ka poputab sind..... no tervist saab kontrollida perearstil :
 
sigret 27. märts 2016, kl 14.00
to:üksik mees-metsast.
magan 8 tundi.Tahaks muidugi rohkem. Aga hommikuti läheb uni varakult ära.Mul hakkas kummitama see mõte et võtan ehk tõesti tööd koju kaasa.Näed mind justkui läbi!
 
tulevane mees sinule 28. märts 2016, kl 10.42
:) Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Minul on jube külm ja ka värinad, kui olen päeval
> kõvasti sporti teinud või/ja kerget dieeti pidanud
> . Aitab kuum tee ja kuum dušš.
1:: ja aitab --üks energiline mees,,
' Kes suudab --ihu üles kütta ,,ka suuga
ja ka keelekat armastab meest teha,,
 
üksik isane metsast 28. märts 2016, kl 10.45
sigret Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> to:üksik mees-metsast.
> magan 8 tundi.Tahaks mui
> dugi rohkem. Aga hommikuti läheb uni varakult ära.
> Mul hakkas kummitama see mõte et võtan ehk tõesti
> tööd koju kaasa.Näed mind justkui läbi!
SEST MINA MEES::
Olen üks selline öö--töötaja ,,kes saabus
koju --ja külma värinad ületööst kaasas.. kas sinul mees om --kes jälle ihu üles kütaks::???
 
MSR 28. märts 2016, kl 10.52
Kui õhtuti külm, siis kuidas päevase liikumisega on. Äkki võtate mingit ravimit, mis kehas niiskust kinni hoiab. Kas õhtuks käed-jalad turses.
 
sigret 29. märts 2016, kl 09.49
Võtan merekaltsiumi tabl. 3 tk. Hormoonasendusravi tbl. Töö on liikuv, aga nii kui õhtul istuma jään, hakkab külm.käed on soojad , kuid reied, jalad on külmad.olen abielus.
 
MSR 29. märts 2016, kl 11.43
Sul verevarustus keskosast alla häiritud ja vist isegi alumised lümfid kinni. Miks võtate kaltsiumi ja millal jalad külmetama hakkasid.
 
sigret 29. märts 2016, kl 13.00
Ausalt öeldes võtan profülaktika mõttes, mõned aastad tagasi olin hädas põlveliigeste valudega.
 
MSR 29. märts 2016, kl 14.18
Kallis laps
Kui Sul on nohu ja Sa võtad nohurohtu, on ok. Aga kas Sa võtad ka seda, kui nohu on läinud.
Soovitan Sul pöörduda massaazi, kes tunneks ka hiina meditsiini.
 
Sigret 29. märts 2016, kl 18.35
Aitäh nõuande eest.Massazi peaks küll uuesti minema.
 
JUST mees mõjuks.. 30. märts 2016, kl 14.38
Sigret Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Aitäh nõuande eest.Massazi peaks küll uuesti mine
> ma.
JA Massazi teeb osav Mees ;;Ergutab ja erutab närve;; AINULT mees ::
 
sigret 31. märts 2016, kl 08.23
Rahune! Teema on ammendatud.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!