Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
Veet Mano juures seljavaluga
 
alaselg 04. juuni 2016, kl 19.15
Küsin kogemusi inimestelt, kes on käinud oma seljavaluga Veet Mano juures ja abi saanud.
Kui tõsine häda oli ja mitme korraga saite abi?
 
Viivi 04. juuni 2016, kl 21.31
Olen seljavaluga tema juures käinud kuus korda ja hakkab järgi andma. Neli korda veel vaja minna. Üks seanss 200 euri, ehk siis kokku 2000.
 
seljavalu kogemus 04. juuni 2016, kl 22.43
olen olnud seljavaludega hädas aastaid, nii et käisin käpuli, püsti ei saanud töusta. Mulle soovitati venitust rippumis meetodil , panna toru uksepiitade vahele ja seal rippuda nii tihti kui võimalik kas või 1 minut korraga. Soovitan soojalt, see ei maksa midagi, aga selgroo diskide vahelised kõhred ja seljalihaste veresooned hakkavad omavahel koostööd tegema, ja seljavalud kaovad. Kellel huvi täpsemalt, siis küsige, vastan heameelega...
 
odavam 05. juuni 2016, kl 00.32
igasuguste selja-, jala- ja käevalude vastu aitab sageli kõige lihtsam füüsiline koormus. mine trenni või võimle kodus kõiki lihasgruppe ja kui see ei aita, alles siis mine mingi soolapuhuja juurde raha raiskama.
 
just 05. juuni 2016, kl 01.36
seda rippumise juttu olen minagi kuulnud ja tean paari inimest kes ripuvad, on hulga paremaks läinud.
 
kiropraktik 05. juuni 2016, kl 03.59
kas norm kiropraktikut pole saadval? varemalt maksis seda 10 seanssi ka haigekassa kinni, kui oli perearsti soovitusel.

tõesti muud teil oma rahaga teha pole vä, kui mingile vanamehele hammaste vahele visata.

korralik kiropraktik alustab röntgenipildi tegemisest, et olemasolevaid diske rohkem ei murraks. ta vajutab ikka vajalike kohtade peale, ei usu, et see vanamees näeb kohe palja silmaga, missugused diksid purud või välja vajunud.
 
eelmisega nõus 05. juuni 2016, kl 07.35
Inimesd on ikka imelikud. Nõus maksma 200?
Tuttav kasutab juba aastaid hea kiropraktiku teenuseid. Tehtud on rö pildid ja ka kompuuter, kõik käib ikka meditsiini tasemel, mitte abakadabra.
 
kas 05. juuni 2016, kl 20.13
Kas rippumismeetod aitab ka kaeladiskide probleemi korral?
 
Kas VM on prestizhi küsimus? 06. juuni 2016, kl 02.47
Jessas, üks käib 10 korda Veet Mano juures, peale kuuendat veidi on mõjunud - kas ta mediteerib? http://veetmano.eu/veet-mano/

Mul naabrimehel, nii 40 piires, on tõeline häda diskidedega. Ta käib üks kord mingi noorema mehe juures, kes teda igat pidi venitab ja on kui teine inimene pikka aega. Siis läheb uuesti, kui halvemaks läheb. Aga nagu ma ütlesin, tal on ka tõsine viga röntgeniga kindlaks tehtud.

Eestis on ju küll kiropraktikuid, miks nende abi ei või kasutada?
 
kas- ile 06. juuni 2016, kl 20.47
rippumismeetod üldiselt ei aita kaeladiskide ja kaelalihaste probleemile, selleks on vaja kaela venitada tasapisi, aga seda meetodit ma ei hakkaks siin soovitama, kiropraktik aitab kaela teemal kindlasti ja õpetab kuidas teha vastavaid venitusharjutusi.
Aga sa võid siiski proovida rippuda ja vaadata, kuidas toimib, võib juhtuda, et sul seljadiskid annavad valu edasi kaela, halba see mingil juhul ei tee, kui ripud 10 sekundi kaupa iga natukese aja järel
 
kuulge 07. juuni 2016, kl 05.22
nurgatohtrid ja muud head soovitajad, keegi päris arstiteenust ikka kasutada oskab? kui siin üksteisele midaiganes soovitate, siis pärast vastutuse ka võtate kui miskit nihu läheb?
 
maaanu 07. juuni 2016, kl 10.26
kiropraktik Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kas norm kiropraktikut pole saadval? varemalt maks
> is seda 10 seanssi ka haigekassa kinni, kui oli pe
> rearsti soovitusel.
>
> tõesti muud teil oma ra
> haga teha pole vä, kui mingile vanamehele hammaste
> vahele visata.
>
> korralik kiropraktik alusta
> b röntgenipildi tegemisest, et olemasolevaid diske
> rohkem ei murraks. ta vajutab ikka vajalike kohta
> de peale, ei usu, et see vanamees näeb kohe palja
> silmaga, missugused diksid purud või välja vajunud
> .



Nemad dokumenteerivad, vanamees aga kraabib selga. manu
 
närvihaige 07. juuni 2016, kl 15.21
Nõukaajal tehti nii selja- kui ka kaelavenitusi päris haiglas voodis ja basseinis vees olles. Algul läks nagu hullemaks häda aga mõne aja pärast oli kõik valu kadunud ja sai jälle elada. Tänapäeval neid venitusi enam ei tehta, küllap pole jälle euroopalik. Olen seljavaludega hädas palju aastaid ja saanud omal ajal neid venitusi ka. Kui kodus omalkäel rippuda, tuleb olla ettevaatlik kindlasti. Palju oleneb ka kehakaalust.Aga proovida tasub.
 
terav pliiats 07. juuni 2016, kl 15.59
kiropraktik Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kas norm kiropraktikut pole saadval? varemalt maks
> is seda 10 seanssi ka haigekassa kinni, kui oli pe
> rearsti soovitusel.
>
Minu perearst ütles, et arstiteadus ei aktsepteeri kiropraktikat kui alternatiivravi. Oma raha eest mine, kui riskid. Vaat nii! Olen kuulnud ka inimestelt, et kiropraktika tegi asja hullemaks. Kõik kiropraktikud pole suuremat asja profid, aga proffide juurde on raske pääseda.
 
ja,jah 07. juuni 2016, kl 20.22
ei ole ühtegi ühesugust inimest, nagu ei ole ka kõigile ühesugust ravilahendit. Loomulikult ei sobi see rippumismeetod kõvasti ülekaalulistele, või inimesele, kellel on käelihased või liigesed nõrgad.
Ka kiropraktik ei sobi igaühele, nagu ka seljadiskide operatsioon, arstid ütlevad, et tulemus võib olla 50 %
On õnnestunud operatsioone, on ka neid kes ei saa enam üldse liikuma...
 
kah üks 07. juuni 2016, kl 21.34
minule tegi opi 20 aastat tagasi doktor Liivat-siiani pole alaselg tunda andnud....
 
käterätik 08. juuni 2016, kl 20.03
hiina võimlemise treener soovitas - võta suur vannilina, keera rulli ja heida sinna peale nii et jääb risti lülisambaga. lama 5 minutit iga päev. raha paned iseendal ühest taskust teise.
olen kunagi dr Lihtmaa juures käinud - kaela pani ühe liigutusega paika, aga see on üks väga riskantne protseduur. selja pärast riputas korduvalt vastava pingi peal jalad ülespidi, aga mul vererõhk ei talunud ja selg sai kah hullemaks - kahju ajast ja rahast.
kui esimest korda rätikutrikki tegin, käis täpselt samamoodi krõkk-krõkk nagu kiropraktik selgroo kallal krõbistaks. nihutan rätikut ka natuke siia-sinna, üles ja allapoole, tunde järgi.
 
to käterätik 09. juuni 2016, kl 19.04
vastaja käterätik,

kuhu täpselt see käterätik panna, kas keskselja alla või ristluude-nimmepiirkonda?
 
kasss 11. juuni 2016, kl 13.08
kui kaela paika pani, milles oli probleem, kas diskid olid kokku vajunud või lihtsalt paigast ära?
 
Pi 11. juuni 2016, kl 23.19
Viivi Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Olen seljavaluga tema juures käinud kuus korda ja
> hakkab järgi andma. Neli korda veel vaja minna. Ük
> s seanss 200 euri, ehk siis kokku 2000.

Tule taevas appi.See Veet Mano ei ravi midagi.On soolapuhuja.Aga näe alati leidub kes maksavad suvalisele kes lubab.
 
olen nõus 12. juuni 2016, kl 00.28
Dr Mustimets on parim tegija, nii kiroprktija alal kui nõuannete alal, milliseid harjutusi teha selja ja kaela probleemide korral, suurim tänu ...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!