Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
Suured mädapunnid
 
merry 22. juuni 2014, kl 23.06
Olen juba 40 aga ikka nagu pubekas,viimasel ajal eriti hull.Just kõrvade taha ja lähedale põskedele tulevad suured punased punnid kust hiljem ,kui küpseks saab tuleb ohtralt mäda ja verd,nagu paised.Ning pärast jääb punetav laik.Olen proovinud kõikke mida kusagilt vähegi saada on,kuid tulemus suht nullilähedane.Mida teha? Mis võiks aidata? Ei ela eestis ja siinsed arstid on ausaltöeldes nii lollid,et isu minna küll pole sest abi pole ma ühegi asjaga kunagi saanud.
 
... 22. juuni 2014, kl 23.49
Eluaeg need sul olnud?
Kui ei, siis äkki kliima muutus või lihtsalt pinge peal.
 
see ju 23. juuni 2014, kl 00.05
libateema
 
merry 23. juuni 2014, kl 00.06
vinne ja punne on olnud ikka vist tavalisest rohkem,kuid selliseid jurakaid ja pidevalt küll mitte.Kliima suhteliselt sama mis eestis.Pinge kohta ei oska öelda,kuigi pean tunnistama ,et asi läks hullemaks ,kui siia kolisime....ise tunnen,et olen kohanenud,kuid ega enda sisse ei näe....
 
merry 23. juuni 2014, kl 00.10
Miks te arvate et libateema?Muidugi jääb teile teie arvamus,kuid mina paluks ikkagi ,et äkki kellelgi on olnud sarnane mure ja on leidnud mingi ravi sest minu jaoks on olukord ebameeldiv ja masendav. Aasta algul diagnoositi mul diabeet...kas see võib mingil moel mõjutada? Netist lugesin,kuid seal ei ole selle haigusega midagi sellist seostatud.
 
... 23. juuni 2014, kl 00.55
Tänapäeval on raske öelda, et mis selle põhjustas kuna tegureid on palju.
Pead ise teadma mida sa muutsid, et need sulle tulid. Toit, kliima, töö jne. kõik see mõjub meile. Pealt vaadates on kõik hästi aga sees me keeme aga isegi nii, et me ise sellest aru ei saa. See on ala mida me kontrollida ei suuda... (näit. nagu invaliid olla, kus sa tahad aga ei suuda).
 
lühidalt 23. juuni 2014, kl 06.56
kõigepealt lase vere analüüs teha
 
pakun 23. juuni 2014, kl 08.33
et see on suuresti toiduvalikus kinni. Mõtle eelkõige kolmele asjale: munad, kana- või üldse linnuliha ning juust. Kas sinu menüüs on mõni neist rohkem koha leidnud kui varem?
 
on olnud 23. juuni 2014, kl 09.42
sellised suured punnid, furunkul, kui ma ei eksi, on närvides kinni. Püüa rahuneda, jälgi hügieeni, sest mäda nakatab edasi ja tee üks korralik B-kompleksvitamiini kuur läbi. B-rühma vitamiinid on kasulikud nii närvisüsteemile, diabeetikule, kui nahaprobleemide leevendamiseks.
 
mine 23. juuni 2014, kl 09.43
Nahaarsti vastuvõtule , sellised suured mädaga vajavad juba ravimeid-kreeme , antibiootikume , mida müüakse retseptiga .
 
kogenu 23. juuni 2014, kl 10.01
Mul oli aastaid sama jama. Ühel hetkel lõpetasin lihasöömise ja suurendasin vee tarbimist ning probleem kadus mõne nädalaga. hetkeks vaba sellest jamast juba 2 aastat. :)
 
söö pärmi 23. juuni 2014, kl 11.35
ja seksi rohkem kui enne, see peaks aitama
 
merry 23. juuni 2014, kl 20.02
No seksiga on kitsas....mida pole seda pole :( .B-vitamiini proovin...ega midagi paha see ei tee,kui ka ei aita. Eks arstile peab lõpuks vist minema,kui midagi muud ei aita,kuigi ei tahaks sugugi....no lihtsalt võimatud on need arstid siin,nagu peaga taoks vastu seina...tulemuseks vaid peavalu :( Tänud neile kes viitsisid vastata!!!
 
abiks 23. juuni 2014, kl 20.31
višnevski salv
 
555 25. juuni 2014, kl 15.46
Hormoonide tase on sassis.
 
annnna 25. juuni 2014, kl 16.58
lõi ka kohe pähe, et stressist või söögist. Vaata toit üle mida oled hakanud sööma viimasel ajal, võibolla rohkem kui ennem. Minul hakkasid punnid tulema näiteks kummikommidest. Oli mingi periood kus väga neid tahtsin, lõi mingi aja pärast punne kogu aeg välja, jätsin järgi, kadusid, proovisin uuesti ja jälle hakkasid tulema. Ja stress on ka muidugi jah.
 
saastatud õhk 25. juuni 2014, kl 18.52
Nõukaaja lõpus elasime perega Tartus raudteejaama lähedal. Kolmel inimesel meie peres hakkasid pidevalt paised tekkima. Siis mu sugulane rääkis, et tema oli noorena ka paisetega väga hädas ja põhjuseks leiti raudtee lähedal elades saastatud õhu sissehingamine. Ma ei tea, kas sellel tõepõhja on, kuid peale kolimist lõppes ka meie pereliikmetel paisete tekkimine. Kui on korteris hallitus, siis see ka riskikoht.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!