Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
jälle
 
imearst 26. oktoober 2016, kl 17.43
on välja ilmunud üks imearst ( Rene )Külmade jalgade vastu soovitas sokkidesse puistata kaneeli, peab ära proovima sest just see häda mul on. Muidu käitub ta klassikaliselt, kusagilt leitakse inimene, kes väidab, et päästis ta surmasuust, vähist või midagi sarnast, siis näidatakse mingit kuulsat inimest kes väidab ka, et tema ravi aitas, muidu oleks ta ammu surnud. Klassika- Jeesus Kristus alustas samamoodi!
 
sama meelt 26. oktoober 2016, kl 18.00
Mulle soovitas ta külmade jalgade puhul villaseid sokke.
Aitas. Ausõna.
 
enne --minge ikka arsti jutule 26. oktoober 2016, kl 18.11
sama meelt Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mulle soovitas ta külmade jalgade puhul villaseid
> sokke.
> Aitas. Ausõna.
Aga kui SEE villane sokk enam ka ei AITA
Siis võiksite minna --KUULSA arsti juurde Tartus vastu võtab arst ,kes ainult tegeleb jalgade probleemidega !
Küsige ikka ja rääkige murest ,miks on vereringe häiritud-- ja vasak käsi ja jalg kogu aeg külma tunnevad!
 
aga 26. oktoober 2016, kl 18.42
See Renee ongi ju arst, lisaks veel hiina meditsiini õppinud.
 
juta 26. oktoober 2016, kl 20.18
no ei ole ju tegemist imearstiga vaid arstiga kes sadu aastaid inimesi aidanud meditsiini on õppinud. See tähendab, et ei võidelda tagajärgedega vaid püütakse kaotada haiguse põhjuseid. Igaüks saab valida kas kasutada keemiat või looduslikke vahendeid.
 
kah üks 26. oktoober 2016, kl 21.23
ärge siin nüüd Bürklandist halba küll tänitage, eks! olen ise tema juures käinud mingi 4 aastat tagasi...aus mees-ütles mulle, et ta võib ju mind nõeltega torkida, kuid aidata mind ei saa.siis ei taibanud, nüüd küll tean, mida ta mõtles.ja olen temaga nõus.ja räägin temast vaid head-positiivne, särav ja väga asjatundlik mees, mitte mingi udupuhuja!
 
ann 27. oktoober 2016, kl 14.21
Usun sind!
 
imearst 27. oktoober 2016, kl 16.55
Luule Viilma oli ka kuulus paberitega arst ja ravitsja, andis välja mitu raamatud aga huvitav on see, et ise elas ainult 52 aastat. Paneb mõtlema, kas ta siis ise oma peal ei proovinud mida ta teistele soovitas?!
 
viimasele 27. oktoober 2016, kl 17.35
Kui sa Luule Viilma vanust tead, siis võiksid ka teada, et ta hukkus liiklusõnnetuses.
 
imearst 27. oktoober 2016, kl 20.36
Tähendab karma seadus, mis ütleb, et igal tegevusel on tagajärg.
 
moslem 28. oktoober 2016, kl 12.02
Tähendab, jumal kutsus ta tänutäheks väljaspool järjekorda paradiisi.
 
ja 28. oktoober 2016, kl 14.32
Imearst, ka igal õelutsemisel on tagajärg.
 
sass 28. oktoober 2016, kl 16.52
Vigala Sass tervitab teid! Kahju küll aga vähivastast rohtu ma ei leidnud.
 
kutsu 28. oktoober 2016, kl 16.59
et isegi taevas pole? või otsid sa maa-alt?
 
esto 28. oktoober 2016, kl 19.22
Vigala sass 73, Kaika Laine 86, tavalsed eesti inimese elatud aastad.
 
kutsu 28. oktoober 2016, kl 21.30
aga kui kaua Sass ennast vähist ravis? ja kuuldavasti olid Kaika Laine elulõpu aastad väga vaevarikkad! mis seadus see loodusel on, et teiste abistajad ise elu lõpul hätta jäävad? kahju!
 
imearst 29. oktoober 2016, kl 13.11
Üks arst oli küll minu suhtes aus, kahjuks ei mäleta tema nime sest see oli kohe krooni tuleku alguses. Valutasid mul õlad ja põlveliigesed sest sõitsin nooruses palju mootorrattaga. Oma arstb kelle juures ma käisin määras aga tablette ja tegi süste, siis juhtus nii, et ta oli puhkusel ja sattusin ortopeedi juurde. Tema ütles "noormees ma võin teid edasi tablettide ja süstide peal hoida aga need on kõik valuvaigistid ja ainult leevendavad valu. Ainuke asi mis aitab on füsioteraapia" ja näitas mulle harjutused ette. Sellest on nüüd paakümmend aastat möödas ja siiamaani tegelen ravivõimlemisega ja midagi enam ei valuta.
 
maniila 29. oktoober 2016, kl 17.57
ma Hiina meditsiinist suurt ei taipa, punktmassaži olen proovinud. näiteks hambavalu korral vajutada nina ja ülemise huule vahel asuvat lohku iga sekundi järel (10 korda järjest), siis aitab küll! sama pärast hamba väljatõmbamist.
 
jah, nii see on ja peabki olema iga külmajala puhul 29. oktoober 2016, kl 21.28
ma arvan, et teil tuleks sõita aafrikasse selle võrnoga, kes seal tavaliselt notib loomi maha ja lasta maha omaenda käega üks must emasest soost(!) elevant ning tema londikarvadest kududa endale sokid, mis hoiavad te imelisi, ainulaadseid külmi jalgu soojas.
see on must!
IGA külmjalg peaks laskma vähemalt(!) ühe elevandi et end ja oma lähemat suguvõsa soojas hoida, see on must tõesti.
või siis nõudma ühistult, et korteri soojuskraadid oleks vähemalt 27 või nii. kes lollakatest soojajalgsetest elanikest kobiseb, et miks ülekütmine, siis öelge kohe otse, et aga mul pole raha see talv, et minna nottida elevante!!!!eksoleju
 
njahh 29. oktoober 2016, kl 22.38
jäta elevandi londikarvad rahule, elevante isegi vähe jäänud. Palju paremini toimivad jõehobu sabakarvad. Ja need peavad olema kitkutud elusa looma seljast, muidu ei mõju.
 
kutsu 30. oktoober 2016, kl 12.43
hurraa, njahh! see läks täppi!.ega lollidele ju selgeks tee, et koo omale villased sokid.....lambavillast.imestan tihti, et suhkrut süüakse ülearu, pidi ju ajutoit olema, kuid järjest lollimaks inimesed lähevad....
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!