Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
jube väsimus.
 
hädaline 21. veebruar 2017, kl 18.54
Peidab aga, mida see teadmine annab, sest inimene laisk ja stressis. Maale elama kohe kindlasti minna ei sooviks. Rohkem linnainimene ja siin kõik käe-jala juures. Ennekõike tuleks tervis korda saada, et oleks jõudu oma eesmärke täide viia ja olla täisväärtuslik tööline.
 
SIIS HAKATAKSE KA UURIMA:: 21. veebruar 2017, kl 19.42
hädaline Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Peidab aga, mida see teadmine annab, sest inimene
> laisk ja stressis. Maale elama kohe kindlasti minn
> a ei sooviks. Rohkem linnainimene ja siin kõik käe
> -jala juures. Ennekõike tuleks tervis korda saada,
> et oleks jõudu oma eesmärke täide viia ja olla tä
> isväärtuslik tööline.

1.. ELA LINNAS --AGA SIIS OTSI OMALE KA ÕIGE ARST::
AITAB JUBA EMOST ---KOHE KOJU SAATMISEST ,,ISTUD MAHA JA NÕUAD UURINGUID ,,KÜLL TEHAKSE!!!! JA KUI EI,,,SIIS HELISTADA TULEB KA ""HAIGEKASSA NUMBRILE --"" JA KAEBAD USALDUS-ARSTILE
 
hädaline 22. veebruar 2017, kl 18.43
Vajalikud uuringud on tehtud ja kõik olevat korras ja ainult närvid haiged ja seetõttu siis see AD ravi aga väsinud ikka ja see uus arst vaevalt hakkaks samu uuringuid kordama.
Helve Tamm 22. veebruar 2017, kl 22.32
Googeldasin sinu väsimuse ja nii palju artikleid lugemiseks. Oled uurinud? See ei ole üldse laiskus, vaid palju tõsisem asi. Loe!
Ja muidugi ei tee paha magneesiumi jalavannid, D vit kangem , B vit segu. Saab neid kõikki lasta verest võtta ka ise makstes, et teada saada oma tervise puudujäàgid. Mina ei tea on see vale, aga mul on kapipealne täis igasugu vitamiine ja mineraale. Vanemal inimesel lihtsalt ei imendugi enam ja siis võtan lisa.
 
Alternatiivteadmised 24. veebruar 2017, kl 01.22
Oled oma organismi ära kurnanud. Selle taastamiseks telli omale kohalikust BioShop firmast rohelist joogisavi ja ka valget Kaolin savi. Neid tarbides varustad organismi KÕIKIDE vajalike mikro- ja makroelementidega, ning esmajärjekorras räniga. Räni on organismis "dirigent", mis juhib kõikide ülejäänud elementide kasutamist. Savi joomine taastab esimesena seedesüsteemi, sellele järgnevalt ülejäänud siseorganid, ning kõige lõpuks - terve organismi juba rakutasandil.
 
katjake 25. veebruar 2017, kl 10.46
Kas väsimuse vastu mingeid konkreetseid vitamiine oled võtnud? Q 10 on vähe. Mina pole arst, aga mulle tundub, et sa oled pisut lootusetult käega löönud. Äkki ma arvan valesti- oleks hea. Õige põhjuse saab teada vereproovist. Seda saab anda laboris ka oma raha eest- muidugi see maksab. Mine uuesti perearstile ja kohe!!! Kui oled käinud. palun anna meile teada.
Ma tean väga hästi. mida tähendab tühja sidruni tunne...
UUri netist. vaata fits.ee lehelt. osta konkreetselt väsimuse vastu asju....tegutse.
 
katjake 06. märts 2017, kl 10.14
hädaline-- kas tunned end pist paremini?
 
hädaline 08. märts 2017, kl 06.52
Kahjuks ei kuigi olen katsetanud kõiksuguseid variante. Ikka pidevalt väsinud, kurnatud ja sunnid vaid tähtsamaid kohustusi tegema.
 
olen sant 4. aastat 164€ kuu 08. märts 2017, kl 07.20
no vot Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Miks Eesti inimesed ei võiks juba 50selt pensile s
> aada.Mingi puudejutt on Sul jama eelmine. Kes sell
> ise rahaga elada suudaks ja tahakski.
Aga mina olen sunnitud 90% töö-võimetusega toimetama ja 4. aastat järjest!
Haigus tabas järsku ja vara hommikul,
HEA ,,oli et " Töö masinast olin alles väljunud;; MUIDU?=? oleks kindel pauk ka olnud
 
OI ;;OI oi--JUBE HAIGUS 08. märts 2017, kl 07.27
hädaline Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kahjuks ei kuigi olen katsetanud kõiksuguseid vari
> ante. Ikka pidevalt väsinud, kurnatud ja sunnid va
> id tähtsamaid kohustusi tegema.
1,KUI JUBA INIMESED SUNNIVAD ENNAST LIIGUTAMA JA SUNNID ENNAST PÄEVA ALGUSES TOIMETAMA =????
OLED KA VARSTI -- MINUSUGUNE ""PUUDEGA -- TÖÖVÕIMETU 90% SANT
2. SEST MINA JUBA HOMMIKUL TUNNEN
KUIDAS MA ÜLDSE LIIKUMA SAAN.KUIDAS SELLISTE VALULISTE LIIGESTEGA VEEL EDASI ELAN ,,JA POLE AIDANUD KA VÄRSKA MUDAVANNID --
 
sellele, kes saab 164 euri kuu 08. märts 2017, kl 18.56
Kuidas ära ennast majandad? Elamiseks vähe ja suremiseks vist palju.
 
Ei majanda enam:: 09. märts 2017, kl 07.40
sellele, kes saab 164 euri kuu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kuidas ära ennast majandad? Elamiseks vähe ja sure
> miseks vist palju.
LISAKS Elan vaeses Vallas ja tühjas külas! külas vanad 4-5 korstent suitseb~!
1. AINULT OMA POEG --peab mind linnast aitama---maksab Küttepuu ja Elektri kinni. ! RAVIMEID ja LEIBA IKKA OSTAN,,VAHEST 4.PÄEVA KÄIN LINNAS RAVIL ,,
1. JA KA Oktoobri kuu üksikute rahast 100€ jään ka ilma !Sest poja elukoht peab olema --reg. vallas --kuna on tema nimel maakoduke!
 
katjake 09. märts 2017, kl 08.59
aga proovi ka toitumist natuke muuta. suhkurt vähem. kergemaid lihasid. aluselisest toiumisest räägitakse.
vana sa oled- kui on lapsed väikesed, siis on ka arusaadav...
aga puhkust vajame me kõik.
oled sa lihtsalt nädala kodus olnud- enda jaoks.
ei ole võimatuid asju- me ise armastame end lolliks rügada...
kellegile midagi tõestada- tööl, kodus- aga tuleb hetk ja sa lihtsalt ei jõua.
mis on need asjad mida sa oled teinud?
 
oot-oot 09. märts 2017, kl 09.23
mida see suuretäheline vallasant siin jälle räägib? alles oli tal kolm last ja mingi mutt, kes tema eest toetust sai. vallasant oli veel äksi täis ja ainult potentsiprobleemid ei lubanud kohe naisi rajalt maha võta. kõrvalteemas otsis veel odavat potentsiravimit. üks pulbri raiskamine, ma ütleks. nii lolli inimest nagunii keegi ei taha.
 
OOTA --OOTA 09::23 09. märts 2017, kl 09.53
oot-oot Kirjutas:
------------------------------------------------------- RÄÄGIB SINULE ÜKS KORD -- TÕDE KA ::!!!
> mida see suuretäheline vallasant siin jälle räägib
> ? alles oli tal kolm last ja mingi mutt, kes tema
> eest toetust sai. vallasant oli veel äksi täis ja
> ainult potentsiprobleemid ei lubanud kohe naisi r
> ajalt maha võta. kõrvalteemas otsis veel odavat po
> tentsiravimit. üks pulbri raiskamine, ma ütleks. n
> ii lolli inimest nagunii keegi ei taha !
.KÜLL TAHAB ---,ÄRA MURETSE !
LOLL JUTT ON SINUL -OINAL !
1... MA ARVAN --ET KA SINU PÄEVAD POLE
PÄRIS TERVENA VEEL ÄRA ELATUD ! OOTA--- OOTA VEEL ----JA KINDLASTI VAJAD VALLAST ROHKEM ABI --- KUI MINA MINA .....POLE VEEL SINU TASKUST
ÜHTEGI SENTI KA VEEL KERJANUD:
2... MINA KUI VANA KUTSELINE AUTOJUHT 63,AASTANE---TEENISIN OMA RAHA--KOPIKA VÄLJA ,,, ---- JUST ENNE HAIGESTUMIST-- KA LÕPUKS PUUDEGA -- HAIGENA EESTI RIIGIS 15 -TÖÖ AASTAT
3.KA EESTI VABARIIGIS --JUST HAIGENA OMA TÖÖAJA ÄRA TÖÖTASIN !
KAHJUKS--- HOMMIKUL VARA 2012 LÕPEB HAIGUSEGA JÄRSKU MINU TÖÖ--LEPING!!! --- VÄLJUDES TÖÖ MASINAST ---VAJUSIN 14.aasta ÖÖ--TÖÖST
MASINA KÕRVALE KOKKU ::
4, NII ET OOTA OMA TUNDI ,,MIS
SIND KABELI KIIRESTI VIIB..
 
katjake 10. märts 2017, kl 08.10
hädaline- mida sa oled proovinud teha.
 
SOOVIN ÕNNE ...Katjake 08:10-le 10. märts 2017, kl 08.35
katjake Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> hädaline- mida sa oled proovinud teha.

AGA KATJAKE:::: midagi ENAM teha ei annagi
Nii peab HAIGENA --- siit ka varsti lahkuma , KOHT ON PALAMUSE KABELIS ,OMA ISA KÕRVAL,
Ega Meid eestimaa Invaliide ,,enam ei Ravita: SEST OLED 58+.... JA SIIS MUUTUS KÕIK ;;
SINU TAASTUSRAVI ---MUUTUS KÕIK TASULISEKS:: KATJALE 08.10::::LOE Tänaseid EESTIMAA UUDISEID ..---MIS TOIMUB ,,!!!!!
SURUME VANAD SANDID JA "RASKE PUUDEGA
INIMESE TÖÖLE ??? SAATANAD ----ET KIIREMINI RIKASTE EEST --- KABELI SAATA,
SEE OLI JA ON REFORMI ERAKONNA -- RIKASTE EESMÄRK !!!,,, JA SEE SEADUS JUBA TÄNA TÄIEGA TÖÖTAB,,
(( LOE ISE --JA SIIS ÜTLE KA MINULE
KAS MINA VALETASIN KATJADELE::? ))
KA OSALINE TÖÖ---VÕIME ON
SUNDIMINE --TÄISKOORMUSEGA TÖÖLE !!!
 
Rita 10. märts 2017, kl 17.55
Mulle kirjutas psühhiaater ritalini ja väsimus on täiega kadunud.
 
to Rita 10. märts 2017, kl 20.26
Mis ravim on ritalin ?
 
katjake 11. märts 2017, kl 16.38
mille puhul mulle õnne soovitakse?????
mina palusin ainult hädalisel kirjutada, mida ta proovinud on väsimuse vastu. kõike- mis rohi see on, meie ei tea... meie kõik siin kriblame nõuandeid...pole vaja siis nõu küsida, kui ei soovi vastata
 
Väsinud 13. märts 2017, kl 17.45
Eks googeldage ise Ritaliin ehk toimeaine on metüülfenidaat, aga seda väljastab arst roosa retseptiga!
 
hädaline 15. märts 2017, kl 06.57
Katjake, ma tänan, et muretsed ja ma ei tea, kes sulle siin õnne soovib aga olen katsetanud igasugustest AD sid, vitamiine, muutnud toitumist aga ei anna tulemusi. Isegi kurgi söömisest kaalu aina lisandub, jõudu pole, higi lahmab ja.Perearstist pole enam abi, sest ta ei tea, mida inimene tunda võib. Nüüd üritan kuidagi eraarsti vastuvõtule saada(endokrinoloogile).Enda sisetunne ütleb, et asjalood peaks ikkagi kilpnäärmes peituma.
 
katjake 15. märts 2017, kl 17.35
sietunne ei valeta- käid arstil ja saad tõele lähemale. ad d võivad kehakaalule ka mõjuda, siis läheb midagi paigast ära. kas depressioon on nii tugev? mina võtsin midagi looduslikku- datif on vist rohu nimi. elus juhtub kõike
otsi fits.ee ehk midagi väsimuse kohta ja võid leida midagi, ehk isegi koduaiast.
mul olid jalad külmad kogu aeg- uskumatu, aga paar nädalat acai marjade tablette on asi unustatud
väga loodan, et leiad põhjuse ja saad end paremini tunda.
mina kuulan jututuba mõnikord ja saan mõne tarkuse, raamatuid loodusravist tasub uurida
 
katjale 19. märts 2017, kl 08.23
Perearsti juurde ma nii pea ei tahaks minna, sest saaks vastuse"mis sa jälle tahad?".Ad dest siiski loobuda ei saa, sest ilma nendeta pole suuteline isegi voodist tõusma. Väsimyse vastu hakkasin q 10 tarvitama. Nüüdseks paar nädalat aga väsimus püsib.Ükskõik,mida söön hakkab pärast pea ringi käima,iiveldama ja nägemine läheb häguseks. Variant proovida üldse mitte süüa.
 
hädaline... 19. märts 2017, kl 16.44
aga proovi kasvõi natukene seda aluselist toitumist-sellest kirjutatakse väga palju, midagi ehk leiad endale. otsi raudsiku raamatut, mina tahan ise ka lugeda...loe telegram.ee- mõnikord on seal artikleid..aga silmadega arsti juurde...
ma ise mõtlesin- me sööme mõningaid tablette nagu kommi....
päikest sulle ja anna endast mõnikord teada.
 
katjake 02. aprill 2017, kl 13.13
hädaline-- on sul pisutki parem?
 
tänan küsimast 02. aprill 2017, kl 13.36
Ei ole paremaks läinud vaid hoopis hullemaks. Nüüd on iga liigutus raskeks muutunud ja kavas isegi töökohast loobuda, sest lihtsalt pole jõudu.Kõike jyba proovitud aga ei mingit abi.
 
katjake 02. aprill 2017, kl 17.39
6.apr on jututoas inimene, kellelt mina julgeks nõu küsida, kui häda käes. mõnikord ma lihtsalt kuulan nid saateid ja panen midagi kõrva taha. loe telegramm.ee seal on põnevaid tervenemisi. kunagi päästis mind homoöpaat hädast. usun ka hiina meditsiini. otsi raamatukogust rahvaravi raamatuid ja proovi veel midagi.
ära lase veel lootust käest. mina olen tänu Reikile elus paremini toime tulnud.
on tiibeti võimlemine, hiina võimlemine, hommikune nn. päikese tervitus-- see pole raske, aga annab jõudu edasi minna. loe dr. Raudsiku raamatut. joutubis on ka midagi.
ära lase lootust käest, tegutse--püüa midagi leida
anna endast teada....
 
ei saa võimelda 02. aprill 2017, kl 18.12
Eu ole lihtsalt võimalik, sest peas hakkab suruma ja tekub õhupuudus. Liikumisega ongi kõige raskem, sest kohe hakkab nii paha. Nüüd lõpuks saab uuringutele, et ehk mingi naistevärgi kasvaja või hormoonhäired.
 
katjake 02. aprill 2017, kl 22.07
see polegi nagu võimlemine- rohkem nagu energia äratamine- vaata...arsti juurde saab lihtsalt nii hilja, et mõnikord on andmed juba nn. arvuti tagaruumis
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!