Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
Hormoonasendusravi ja kehakaal
 
Naine 45 21. veebruar 2017, kl 11.34
Olen 45-aastane ja siiani kasutanud antibeebipille. Nüüd diagnoosis günekoloog mul läbivaatuse ja vereanalüüsi põhjal menopausi. Peatselt hakkan beebipillide asemel hormoonasendusravi preparaati tarvitama. Küsimus naistele, kes sama läbi teinud. Palun öelge, kas beebipillide asemel hormoonasendusravi tablette tarvitama hakates teil kehakaal tõusis või mitte? Olen väga tänulik asjalike vastuste eest.
 
naine 49 21. veebruar 2017, kl 12.00
aga miks sa seda keemiat omale sisse ajad?
mina kasutasin tavalist spiraali. kui me enam lapsi ei tahtnud, tegi mees vasketoomia.
nüüd jäid mul päevad ära, aga miks peaks hormoone hakkama sööma?
 
naine 47-juba suuremaid riided 21. veebruar 2017, kl 14.03
Naine 45 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Olen 45-aastane ja siiani kasutanud antibeebipille
> . Nüüd diagnoosis günekoloog mul läbivaatuse ja ve
> reanalüüsi põhjal menopausi. Peatselt hakkan beebi
> pillide asemel hormoonasendusravi preparaati tarvi
> tama. Küsimus naistele, kes sama läbi teinud. Palu
> n öelge, kas beebipillide asemel hormoonasendusrav
> i tablette tarvitama hakates teil kehakaal tõusis
> või mitte? Olen väga tänulik asjalike vastuste ees
> t. Kehakaal tõuseb, koos hormoon ravimite ja vananemisega .
Eriti rasked olid esimesed kuud
ja nüüd kaal tõuseb kogusin 16kg. juurde!
Helve Tamm 21. veebruar 2017, kl 16.58
Mul kunagi sama vanuselt saabus äkitsi kliimaks, tänu kirurgilisele sekkumisele. 10a vaevlesin kuumahoogudega. Aga stagnaaeg küll nii lihtsalt hormoone ei kirjutatud. Põhjuseks öeldi, et hormoonasendusravi võib põhjustada rinnavähki. Esiotsa lubati ainult hormoonplaastrit.
Mina olin enne ülekaalus ja see ainult lisandus. Kas põhjus hormoonides või toitumises, kes seda teab.
 
siil 22. veebruar 2017, kl 11.42
ikka lähed paksuks jah. ei saa nüüd mõnda kuumahoogu üle elatud ilma solki sisse söömata. siis ongi valida, kas on kuum või oled paks ja saad rinnavähi. hormoonide muude kõrvaltoimetega,peale paksuse, oled ikka loodetavasti kursis?
 
mis veel paksuks 22. veebruar 2017, kl 11.54
siil Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ikka lähed paksuks jah. ei saa nüüd mõnda kuumahoo
> gu üle elatud ilma solki sisse söömata. siis ongi
> valida, kas on kuum või oled paks ja saad rinnaväh
> i. hormoonide muude kõrvaltoimetega,peale paksuse,
> oled ikka loodetavasti kursis?

Algab ka see õudne vananemine :
 
siilile 22. veebruar 2017, kl 16.11
Sa ei tea, millest me räägime. Oleks siis mõni kuumahoog, aga kui ikka ööpäevas neid 8-10 ja nii, et oled üleni higine, siis enam ei jaksa. Kannatasin 3 aastat ja arst soovitas elukvaliteeti parandada ja kirjutad Liviali. Eks katsetan nüüd, mis saama hakkab.
 
siil 23. veebruar 2017, kl 20.43
ju ma siis ei tea. olen 50 ja ikka vahel lööb sahmaka palavust üles, aga see läheb mööda. ma liigun ca 10 km päevas ja söön nii tervislikult, kui oskan. äkki siis sellest?
 
njahh 23. veebruar 2017, kl 20.51
inimesed on ju erinevad. Mõnel läheb menopaus mööda nii, et ei saa arugi, teine vaevleb aastaid. Ja kui ikka vaevlemiseks läheb, siis tuleb HAR-iga proovida, kui vastunäidustusi pole. Mis kaalu puudutab, siis rasvkoes on östrogeeni rohkem ja kaalukamate menopaus kulgeb sageli kergemalt kui kõhnadel.
 
H: 25. veebruar 2017, kl 01.03
Ütlen täitsa ausalt, et minul aitas seks. Pole mingi udu teema, tõsiselt räägin. Lihtsalt sattus sellesse aega üks armumine ja uskumatu, kuidas kõik muutus.
 
Ka 45 25. veebruar 2017, kl 11.21
Lugesin hiljuti maca pulbri kohta.Tellisin ja alustasin ka tarvitamist.Tulemusi veel vara,aga jutt oli jube hea ja hind ka ei tapa.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!