Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
Liigeste valud
 
Liisi 28. oktoober 2017, kl 16.07
Tere!
Liigesed valutavad. Kõige hullemini põlvede ja pöidlaliigesed
Arst ütleb et on liigeste kulumised ja põletikulised. Pole ju võimalik et midagi teha ei anna. Kirjutab retsepte üks kuu diclofenaki ja teine kuu meloxicami ja nii juba pikemat aega juurde käseb veel võtta ibuprfeni ja määrida salvide ja geelidega, Leevendust pole.
Kas keegi on olnud hädas samade hädadega ja kui olete abi saanud siis millega
Tänud ette asjalike nõuannete eest
 
Liisi 28. oktoober 2017, kl 16.08
Liisi Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tere!
> Liigesed valutavad. Kõige hullemini põlv
> ede ja pöidlaliigesed
> Arst ütleb et on liigeste
> kulumised ja põletikulised. Pole ju võimalik et
> midagi teha ei anna. Kirjutab retsepte üks kuu
> diclofenaki ja teine kuu meloxicami ja nii juba p
> ikemat aega juurde käseb veel võtta ibuprfeni ja m
> äärida salvide ja geelidega, Leevendust pole.
>
> Kas keegi on olnud hädas samade hädadega ja kui o
> lete abi saanud siis millega
> Tänud ette asjalik
> e nõuannete eest

Lisan veel juurde et olen 70 aastane ja diabeetik
 
Isegi naljavend Vassiljev 28. oktoober 2017, kl 18.45
soovitab ikka ju uuesti oma perearsti juurde tagasi minna, tänada "hea ravi eest",aga ikkagi teada anda, et sellest ei piisa!
Nõua röntgenit valutavate liigeste kohta ja siis nende piltidega saatekirja reumatoloogi (pöidlad ju!) juurde ja KOHE!
Liigeseid vahetama ära mõtlegi hakata, sest taastumine ja hilisemad piinad on kordades hullemad kui praegune olukord.Vanus ja diabeet ei ole samuti soodustavad tegurid.
 
soovitus 29. oktoober 2017, kl 19.42
jäta need diclofenakid kus seda ja teist, need pole muud kui valuvaigistid
ise olen abi saanud valge paju teest (belaja iva) , väga odav, müüakse näiteks Keskturu taimeravi putkas
mul valutas puusaliiges, valu kadus peale esimest kahenädalast kuuri
 
irw 29. oktoober 2017, kl 23.12
28. oktoober 2017, kl 18.08-le tervitus su enda põlvedele
kuidas põlved käravad ka..
 
Ibuprofeen 30. oktoober 2017, kl 15.07
on liiga nõrk valuvaigisti, see ei aita, ibumax on natuke tugevam aga ka ei pruugi aidata.
Soovitan ketoprofeeni, mida võetakse 1 tbl. hommikul ja õhtul ning kui ka see ei aita, siis paratsetamoolcodeini, mida võib võtta 4 x ööpäevas iga 6 tunni tagant. Mõlemaid ravimeid tuleb lasta perearstil välja kirjutada, sest vabamüügis neid pole.
 
liisi 30. oktoober 2017, kl 17.13
Tänud, kes vastasid. Täna sain perearstiga rääkida ja kirjutas mulle siiski välja meloxicami 15 ,mida pean võtma 1 tableti ja juurde 2 tabletti paratsetamooli ja siis uuesti perearstiga ühendust võtta. Diabeediga polevat see liigeste valu seotud.
Rahulikku õhtut
 
ÜKSKI PEREARST 01. november 2017, kl 11.52
liisi Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tänud, kes vastasid. Täna sain perearstiga rääkida
> ja kirjutas mulle siiski välja meloxicami 15 ,mid
> a pean võtma 1 tableti ja juurde 2 tabletti parat
> setamooli ja siis uuesti perearstiga ühendust võ
> tta. Diabeediga polevat see liigeste valu seotud.
>
> Rahulikku õhtut
EI OSKA SIND RAVIDA ! AGA NEED ---RAVIMID .....MIDA SISSE VÕTAD
ON MÜRK ::::MIKS KÄID AINULT PEREARSTIL
SEE ON KÜLL SINU PROBLEEM ------AGA SOOVITAN
PÖÖRDUDA ÜLIKOOLI KLIINIKUMI ---KUS KA PILDID TEHAKSE!
 
Kai 01. november 2017, kl 12.49
Arvan ka, et peaksid täpse diagnoosi saama. Selleks on uuringuid vaja. Ja selleks on perearstilt saatekirja reumaarstile vaja. Tegutse. Edu.
 
n67 01. november 2017, kl 15.16
Kõigepealt ikka vaja jah röntgen ja vereproov. Minul valutas aastatid tagasi vasak põlv. Küll oli valu trepist alla minna-kodu viiendal korrusel. Tehti nimetatud toimingud ja diagnoosiks osteoartroos II aste.
Algul võtsin ka valuvaigisteid. Siis hakkasin võtma glükoosamiini, omega-3, nanohapi kuure tegin, boswelia, hüalutoonhape, ayurveda tooteid kõhrele jne. Mitte muidugi kõike korraga. Igatahes kõik ok. Eks näeb kui kauaks. Miski 5 aastat on möödas.
 
kapsaleht 01. november 2017, kl 15.59
Kapsaleht kuuma vee alt läbi, et puhas ja pehmem oleks ja enne magamaminekut haigele kohale panna, korralikult fikseerida, vajadusel järgmisel õhtul korrata. Googlis leiad ka infi. Röntgen, analüüsid aitavad õige diagnoosini.
 
Küsimus 09. jaanuar 2018, kl 20.21
nanohap.eu
http://ee.flexa-plus.com

Kas keegi neid ka tarvitab ja kuidas mõju on
 
me 09. jaanuar 2018, kl 21.01
perearst tegi röntgeni ja ütles, et artriit.
reumatoloogile on saatekiri jaanuari lõpuks. seni olen söönud kaks kuud kolme tabletti päevas glükosamiini, käinud kolm korda nädalas ujumas ja ujunud kilomeetri korraga, võtnud kalaõli kapsleid ja määrinud flexa plussiga.
mõju on tuntav. heas mõttes.
ma saan aru, et kui liiges valutama hakkab, siis on põletik, mis kiirendab kulumist. seega, seda tuleb vältida.
plaanis on nõelravi nanohap, valge paju tee ja kuu balil. olen alles 49, nii et nagu varavõitu veel, aga meil on liigesejama suguvõsas naisliinipidi päritav.
 
me 09. jaanuar 2018, kl 21.02
aa, luutiheduse mõõtsin ka ära, see oli väga hea.
 
aga ,,kus on põhjus ? 10. jaanuar 2018, kl 05.02
Minule räägiti ortopeedi juures et kannatad ära ja ootad -- kuni opereerime !
Ega arst ei saagi midagi teha ! ----vananev eesti ja ületöötanud haiged inimesed!
SEE Eesti kodanik ---nüüd töötab surmani!
 
aga ,,kus on põhjus ? 10. jaanuar 2018, kl 05.03
Minule räägiti ortopeedi juures et kannatad ära ja ootad -- kuni opereerime !
Ega arst ei saagi midagi teha ! ----vananev eesti ja ületöötanud haiged inimesed!
SEE Eesti kodanik ---nüüd töötab surmani!
 
me 10. jaanuar 2018, kl 07.19
viimasele. ma selle operatsiooniga oleks ettevaatlik. mul tädil vahetati puusaliiges ära - taastumine oli pikk ja vaevaline ja nüüd (80) on liiges jälle läbi, aga tädi ei ole uue operatsiooniga nõus. äkki enda oma oleks paremini kestnud?
proovi ise kõiki käepäraseid vahendeid - ega mulle ka arst peale glükosamiini ei osanud pakkuda.
 
real 10. jaanuar 2018, kl 09.00
Hakka sööma MSM (metüülsulfaniilmetaan) pulbrit. See on naturaalne väävliühend mida mingi perioodi jagu tarbides kõrvaldab enam vähem kõik liigeste probleemid. Mina sain abi sõrmede liitekohtadesse tekkima hakanud laienemiste ning valulikkuse vastu. Samuti põlve ja puusa valuaistingute vastu. Kord proovisin meditsiinipreparaatide pakkumise artiklile kommentaarina seda preparaati pakkuda ja kommentaar kadus kiirelt. Mis tähendab, et ka ravimitööstus on teadlik selle efektiivsusest. Ka tean kahte inimest veel kes likvideerisid selle abil sarnased probleemid. Pulbrit müüakse new age kaupa müüvates poodides ning ka minu meelest nägin äsja seda apteegis (kus ta oli oluliselt kallim). Muutused paremuse poole tulevad tasapisi mitte nii, et võtad korra pulbrit ja homme on kõik probleemid kadunud. Mul oli nii, et pärast pakendi jagu tarbimise lõpetamist unustasin probleemi ning meenus see alles poole aasta pärast kellegi muret kuuldes. Järsku meenus siis, et ka mul oli selline jama ning suunasin pilgu kätele - sõrmed olid sirged ja enam sõlmelisi moodustisi polnudki!
 
kuskil Põlva HAIGLAS 11. jaanuar 2018, kl 10.45
me Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> viimasele. ma selle operatsiooniga oleks ettevaatl
> ik. mul tädil vahetati puusaliiges ära - taastumin
> e oli pikk ja vaevaline ja nüüd (80) on liiges jäl
> le läbi, aga tädi ei ole uue operatsiooniga nõus.
> äkki enda oma oleks paremini kestnud?
> proovi is
> e kõiki käepäraseid vahendeid - ega mulle ka arst
> peale glükosamiini ei osanud pakkuda.
Olevat koht küll ---kes tegelevad ka mingi ravimisega :
IKKA lõuna --eesti haigla ::
 
KÜSIMUS :::KES 11. jaanuar 2018, kl 11.17
kuskil Põlva HAIGLAS Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> me Kirjutas:
> ----------------------------------
> ---------------------
> > viimasele. ma selle ope
> ratsiooniga oleks ettevaatl
> > ik. mul tädil vah
> etati puusaliiges ära - taastumin
> > e oli pikk
> ja vaevaline ja nüüd (80) on liiges jäl
> > le lä
> bi, aga tädi ei ole uue operatsiooniga nõus.
> >
> äkki enda oma oleks paremini kestnud?
> > proovi
> is
> > e kõiki käepäraseid vahendeid - ega mulle
> ka arst
> > peale glükosamiini ei osanud pakkud
> a.
> Olevat koht küll
> ---kes tegelevad ka mingi ravimisega :
>
> IKKA lõuna --eesti haigla ::
ON VIIBINUD 5. PÄEVA ---PÕLVA HAIGLAS RAVIL ?
 
johanna 14. jaanuar 2018, kl 21.19
liigestega on asjad keerulised, ibubrofeni ei tohiks vanemas eas üldse võtta, see kahjsutab tugevasti südant,,ka muud kangemad tabeltid mida reumatoloog nüüd kirjtuab, saavad olema nii südamele kui maole ohtlikud...siiski võiksid mõelda sellele, et just põlvedesse lasta teha süstid,mis taastavad vedelikku,,,ja ka ise tuleb süüa sülti kondipuljongiga tehtud, see taastab ka mingil määral kõhresid. glükosamiin ei ole samuti hea, ei tohi pikka aega tarvitada, pöidlaliigesed on kindlasti mingi koormusega seotud, kas oled teinud tööd kätega,,neile võiks teha soolaga kompressi.villased kindad teed soolavees märjaks, lased kuivada j paned ööseks kätte, kui seda ei taha teha siis määri kampriõliga ööseks soojalt sisse
Helve Tamm 15. jaanuar 2018, kl 09.46
Liisi, ma sama vana ja sama haigus. See on artroos mis lòpeb liigeste paistetuse ja kòverdumisega. On ravimatu. Olen sóónud aastaid glùkosamiini, mòttetu. Samuti iga páev seda váávliùhendit apelsinimahlaga, kanget D vit., kurkumi, ingver ja mida kòikke veel. Tehakse jah sùste liigesesse ja kui juba vága hull, siis kunstliigesed. Ei sóó igasugu valuvaigisteid, sest need tapavad magu. Kui just vága hull valu. Meie niiskes kliimas artriidid tavalised, kellel sòrmed, kellel jalad, puusad, pòlved. Meie vanuses óeldakse, et ealised muutused, mulle reumatoloog ùtles seda 20a tagasi ja káskis sòrmedele harjutusi teha. Otsi ja leiad kòiksugu soovitusi guugeldades.
 
tont 15. jaanuar 2018, kl 10.03
olen ka artroosiga hädas ja söön samuti glükoosamiini. kas mõttetu-vot ei teagi? sest ei tea ju milline oleks seisund siis, kui seda ei sööks. ja ega glükoosamiin olukorda ju ei parandagi(kulunud kõhreid ei ole võimalik taastada), glükoosamiin lihtsalt VÕIB haiguse kulgu aeglustada või selle isegi peatada, kuid ei pruugi seda teha.
 
veel tondim 15. jaanuar 2018, kl 11.51
aga mina sain küll kangemad rohud ära jätta, kui glükosamiini võtma hakkasin. sain enam-vähem tagasi une, mis valudega oli päris ära kadunud. ainult võimlemistreeningu päevadel võtsin ennetavalt ühe valuvaigisti. teistel päevadel ikka ka võimlemine ja liikumine, liikumine ja võimlemine. nüüd aga tuleb siiski opile mina: veresooned ei pidanud vastu.
 
teemaalgatajale 02. veebruar 2018, kl 08.07
diabeet kiirendab liigeste kulumist, nii et püüa see kontrolli alla saada. samuti peaks kehakaal normis olema, muidu on puusa- ja põlveliigestele hullem koormus.
mina tegin kuuri glükosamiini, siis käisin hiina meditsiini arsti dr galina suidre juures. kirjutas topsi taimseid terakesi ja plaastrid. plaanis ka nõelravi.
võtan kanget d vitamiini, määrin magneesiumiga. ujun, käin joogas, määrin venelaste poest ostetud salvidega - need tunduvad kõige paremini aitavat.
seda valge paju teed plaanin proovida, naohapi peale mõtlen ka - sellest nagu väga ei räägita, jagage muljeid, kellel on.
aga mis seal ikka, haigus on päritav ja ei tapa.
 
kaaskannataja 02. veebruar 2018, kl 11.08
soovitan nanohapi või siis hüaloroonhappe süsti.
 
ütle Liisi oma vanus 03. veebruar 2018, kl 07.49
Liisi Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tere!
> Liigesed valutavad. Kõige hullemini põlv
> ede ja pöidlaliigesed
> Arst ütleb et on liigeste
> kulumised ja põletikulised. Pole ju võimalik et
> midagi teha ei anna. Kirjutab retsepte üks kuu
> diclofenaki ja teine kuu meloxicami ja nii juba p
> ikemat aega juurde käseb veel võtta ibuprfeni ja m
> äärida salvide ja geelidega, Leevendust pole.
>
> Kas keegi on olnud hädas samade hädadega ja kui o
> lete abi saanud siis millega
> Tänud ette asjalik
> e nõuannete eest
Ja pikalt oled seda liigese haigust ravinud ja leevendanud ?
Vaata on haigus ---mis jääb meile ja ka minule --kuni muld ravib.
seda ütles ka kuulus raviarst Tartust ,
üks Päev võib haigus lasta kõike teha
teine päev ---oled õhtu poole nii läbi , et ainult vead voodi
2, Ükski ravimine ,,ei mudaravi pole terveks ravinud ,, igal aastal VÄRSKAS ---ka leotatud ::
 
abiks 03. veebruar 2018, kl 21.22
Võimlemine,vesiaeroobika ja siin ühes teemas oli juttu B-Luronist,kallis on aga aitab.
Ja kaaniravi aitab ka. Ravimid on selleks,et haigus edasi ei areneks nii kiiresti.Soovitan dexketoprofeeni(vabamüügis)
 
vanadele liigestele 04. veebruar 2018, kl 06.38
abiks Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Võimlemine,vesiaeroobika ja siin ühes teemas oli j
> uttu B-Luronist,kallis on aga aitab.
> Ja kaanira
> vi aitab ka. Ravimid on selleks,et haigus edasi ei
> areneks nii kiiresti.Soovitan dexketoprofeeni(vab
> amüügis)
Ei aita mingi ravimine ---vaid otsid ja usud et paraneks::
1,,Tegelikult on nii ---üks päev oleks nagu juba parem
2, Teine päev -- ei saa kohe isegi liikuma.
 
Sina Liisi kirjuta ,,või määri 12. veebruar 2018, kl 07.54
Liisi Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tere!
> Liigesed valutavad. Kõige hullemini põlv
> ede ja pöidlaliigesed
> Arst ütleb et on liigeste
> kulumised ja põletikulised. Pole ju võimalik et
> midagi teha ei anna. Kirjutab retsepte üks kuu
> diclofenaki ja teine kuu meloxicami ja nii juba p
> ikemat aega juurde käseb veel võtta ibuprfeni ja m
> äärida salvide ja geelidega, Leevendust pole.
>
> Kas keegi on olnud hädas samade hädadega ja kui o
> lete abi saanud siis millega
> Tänud ette asjalik
> e nõuannete eest
Ühtegi Ravi --liigese kulumise vastu pole ---- liigeste häda --juba 5. aastat järjest ,

Kui arstile rääkisin Ensv öötööst --kuni 2005 aastani välja. JA ka mainisin väli-- tingimustes töötamist ,
Pidevat külmetamist -- öö-tööd toimusid ka iga ilmaga ja tuulega ..
Arsti otsus ---leevenda valu nii kaua kui lubab veel liikuda !
Kui enam üldse ei kannata --tuleb opiga aidata
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!