Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
NAISED PALUN ABI!!!!
 
Tüdruk, 14 23. juuli 2015, kl 15.02
Tere, ma olen tüdruk. Vanuseks 14. Probleem selles, et tupest tuleb valget vedelikku. See tuleb siis kui ma masturbeerin, siis tuleb seda väga palju. Kuid see tuleb iseenesest ka, aluspesu on määrdunud tavaliselt. See haiseb nagu kala. Valget värvi. Palun aidake, kas see on ohtlik? Mida ma tegema pean? Tänud ette juba.
 
Postituse autor 23. juuli 2015, kl 15.09
Lisan veel juurde, et kui peegliga vaatan siis mu intiimpiirkond on üleni seda valget plöga täis. Ning nii iga päev, palun aidake!!
 
oh juudas 23. juuli 2015, kl 15.30
Kui sul kodus igav on, siis mine mängi väljas või midagi. Ei ole vaja selliseid libateemasid kirjutada.
 
palun 23. juuli 2015, kl 15.44
pese ennast, hästi kõrvade vahelt kui võimalik
 
Vastuseks 23. juuli 2015, kl 15.48
Tupeseen. Otsi netist selgitust ja küsi apteegist ravi.
 
Postituse autor 23. juuli 2015, kl 16.31
Inimesed palun, kui teil midagi tarka öelda pole, ärge kirjutage! Mul on mure, ning Teie tulete siia sellist jama ajama? Libateema? Tõsiselt? Kui mul igav oleks leiaks ma ka muud tegevust. Viimane vastaja, tulin ise ka selle peale, kuid siiski suured tänud, vähemalt mõnedel on veel mõistus peas.. Iga asi mida siia postitatakse, pole nö. "Libateema". Nagu palun, võtke mõistus pähe, ma tulin siia abi küsima mitte Teie isekaid vastuseid lugema.
 
Kiiremas korras 23. juuli 2015, kl 17.09
Kuna see haiseb nagu kala siis võib tegu olla suguhaigusega (seda muidugi juhul kui oled vahekorras olnud). Soovitan ikkagi koheselt pöörduda günekoloogi poole ja unusta ära igasugune valehäbi, sest hiljem on veel hullemad tagajärjed.
 
Postituse autor 23. juuli 2015, kl 17.59
Tegu ei saa olla suguhaigusega, pole vahekorras olnud.
 
Kiiremas korras 23. juuli 2015, kl 18.08
Sellisel juhul on jah tegu tuppeseenega, apteegist saad ravi aga kui see ei aita siis oleks parem ikkagi günekoloogi poole pöörduda.
 
apteek 23. juuli 2015, kl 18.08
https://apteek.apotheka.ee/product/7/klotrimasool-gsk-kreem-10mg-g-20g

http://www.apteekonline.ee/product_details/vaginaalsed_vahendid/k09h_ecovag_balance_vaginaalkaps_n10&prev=139
 
Vastuseks 24. juuli 2015, kl 08.12
Tupeseen on nagu kaaries - kõigil olemas. Lokkama võib hakata, kui organismi immuunsüsteem mingil põhjusel nõrgenenud. Tupeseene ilmnemine on väga individuaalne, sama on selle raviga. Konsulteeri oma perearstiga, kui ei julge siis apteekriga. Emaga ka näiteks. Kui seda ka ei julge... no siis ei tea, võid mulle kirjutada
 
njahh 24. juuli 2015, kl 09.01
femigeel aitab. apteegis müügil. ilma retseptita.
 
teema on liba! 24. juuli 2015, kl 11.28
Esiteks on juba põhikoolis bioloogia tunnis seksuaalõpetus.

Teiseks algab valgevoolus tüdrukutel palju varem ning sellega peaks iga tüdruk tuttav olema.

Kolmandaks tupeseen ei lõhna kala järgi, vaid bakteriaalne vaginoos võib nö kalale sarnanevat haisu eraldada.

Neljandaks suudab iga 14-aastane ise googeldada, milles probleem võib olla.

Proovi uuesti.
 
ei pruugi olla liba 24. juuli 2015, kl 19.59
"Kiiremas korras" ja "Vastuseks" on mõistvad ja asjalikud vastused. Neid soovitan teemaalgatajal kuulda võtta.
Ega siis see, et juba põhikoolis on tunniplaanis seksuaalõpetus formaalselt olemas ja internetis infot küllaga, tähenda veel, et kõik noored neil teemadel piisavalt teadlikud ja haritud on! Põhikooli iga on selline, et võib-olla ei julgeta küsida ka avalikult, eriti mitte tunnis klassikaaslaste ees õpetaja käest. Sageli ei julgeta ka vanemate käest küsida. Kui kõik noored oleksid seksivallas piisavalt teadlikud, siis ju nt alaealiste soovimatuid rasedusi ja suguhaigustesse nakatumist ei eksisteeriks, kuna kõik oskaksid ennast kaitsta.
 
njahh 24. juuli 2015, kl 20.08
viimane. kas sa loed diagonaalis? võibolla polegi liba, aga teemaalgataja ju kirjutas, et ta süütu. pole seksinud.
päriselt ka, teemaalgataja, femigeel aitab väga hästi.
 
to njahh 24. juuli 2015, kl 20.20
Lugesin küll, et ta on süütu, aga laiendasin teemat, sest mõned temaealised jäävad ka soovimatult rasedaks või suguhaigustesse, kuna pole seksivallas piisavalt teadlikud, mis siis, et tunniplaani järgi on seksuaalõpetus formaalselt läbitud. Kõik ei julge päriselus kelletki nõu ja abi ka küsida, väga hea, kui vähemalt anonüümselt julgevad küsida. Mõned ei julge küsida võib-olla just seetõttu, et päriselus ega isegi mitte siin anonüümses foorumis ei võta neid keegi tõsiselt ega kuula ära. (Vastused stiilis: niikuinii on liba jne.)
 
njahh 24. juuli 2015, kl 20.32
antud juhul on ju nõuandeid antud. kas liba või mitte, ma ei tea. kui liba, siis peab teemaalgataja ikka väga haige olema. kui pole liba, siis marss apteeki ja arstile. mis nõu keegi ikka nii väga saab anda. terviserikke puhul tuleb ikka minna arstile.
 
njahh 24. juuli 2015, kl 20.34
nii või naa peab teemaalgataja arstile minema. kui liba, siis wismarisse, kui pole liba, günekoloogi juurde.
 
xcvb 24. juuli 2015, kl 20.37
Noortenõuandlas on lapsel kõige mugavam käia, kontaktid leiad internetist, neid on üle Eesti.
 
paha 24. juuli 2015, kl 20.41
See mure oli pandud rubriiki "Teki all". Ja siis selline põhjalik intiimhaiguse kirjeldus koos detailidega.

Olen paha inimene ja arvan samamoodi, et liba värk. Iga noor oskab selliseid asju guugeldada. Vastuseid tuleb kohe kümneid. Siin aga keegi tegi nn. nalja. Et saada oma rahuldus kätte vms.
 
njahh 24. juuli 2015, kl 21.20
kui keegi tegi nalja, siis mul kohe väga kahju sellest inimesest.
 
nagu kala 28. juuli 2015, kl 20.37
täpsustaks. Kas on ka libe nagu kala? Ja hais...kas on nagu forell, või koha? Või pigem luts ? Asi selles, et vastavalt sellele saaksin ka probleemi olemust uurida.
 
Mingi nolk vist 29. juuli 2015, kl 03.18
Postituse autor Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Lisan veel juurde, et kui peegliga vaatan siis mu
> intiimpiirkond on üleni seda valget plöga täis. Ni
> ng nii iga päev, palun aidake!!


Aru ju saada, et mingi haige tüüp.

Kes ei usu, siis vaadake ta postiaadresse - teeb mingeid ajutisi eri nimega ja siis lollitab siin inimesi. Ju naudib sellist rõvedust.

shshshs.jsjshs@mail.ee
nshsgs.jsjshsh@mail.ee
 
dr ozz 29. juuli 2015, kl 17.16
Hea teemaalgataja - tupeseen ei teki ainult vahekorrast. Piisab valest pesuvahendistki. Pöördu kiiremas korras naistearstile, kes vaatab su üle, võtab analüüsid ja kirjutab rohud. Kuna elad juba suguelu(masturbeerid), siis on korrapärane naistearstil käimine lausa kohustuslik. Seal saad isegi muud mured ära kurta. Kirjutasid, et masturbeerid - siis peab korralikult ka puhtus hoidma - enda käed, mänguasjad. Piisab väikesest pisikust ja ongi seen kallal.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!