Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
küsimus paksudele
 
crissu 12. detsember 2001, kl 10.39
Kapsasupisööjad, te olete ikka päris paksud. Mina olen 172 ja kaalun 65 ja ikka tunnen, et olen paks. Ja sellisel puhul ei teagi palju peaks alla võtma, et ennast hästi tunda? JA nii eriti kergelt ei tule alla ka. Vat juuksed saaks ära blondeerida lihtsama vaevaga, aga 10 kg alla - no mitte kuidagi.
 
k 12. detsember 2001, kl 10.42
Kas sina oled seesama, kellel mees ei küündinud ümbert kinni võtma? Ktr, mina nii väikesi mehi üldse ei vaata
 
crissu:) 12. detsember 2001, kl 10.47
to crissu (10:39)

kui ikka väga vaja saab 10 kilo ka alla

kas see just enesetunnet tõstab sõltub ikka ka muudest asjadest mitte ainult kaalunäidikust

kaalu vähendamine ei tulegi kergelt
ise olen olnud samas kaalus ka mõnda aega
ja sain ajapikku kuue ja viie kohad ära vahetatud küll

nii et kui tahtmist, saab hakkama küll
 
crissu 12. detsember 2001, kl 10.54
vot jah, see ongi küimus, et kas töstab enesetunnet. Ja see on nii kuradi pikk protsess, enne kui midagi näha hakkab olema jõuab tuju veel nullimaks minna. AGa kui pikk sa , naeratav crissu oled? Ja kuidas saaks võimalikult ruttu esimesed kilod alla? enne kui tuju jõuab ära minna ja mõne blondiini varbad jäll ekannatavad :-
 
crissu:) 12. detsember 2001, kl 11.02
minu pikkus: nii umbes täpselt 167
esimesed kilod hakkasid minema siis, kui asusin poeskäies vaatama, mis kaalujälgijad soovitavad ning veidi mõtlema, mida igapäev suhu pista - päris punktilugemist ei viitsinud ausaltöeldes ette võtta

ja muidugist käisin siis ka trennis
tuju ei maksa tegelikult lasta niilihtsalt langeda - mõtle mis ja miks su tuju nullib? ehk katsuksid neile asjadele teiseltpoolt vaadata...

ma tean küll, et lihtsam on siin sooje soovitusi jagada kuid ise raskel momendil ei suuda vahel kuidagi otsusele jõuda mida ja kuidas ja miks peaks ette võtma
 
k 12. detsember 2001, kl 11.04
kuule, crissu, kas sul on plaanis saada maailma kõige peenemaks ja kõige blondimaks inimeseks, et seeläbi välistada, et sinu lemmikmees kunagi võiks kedagi muud vaadata? Ma garanteerin sulle, et see ei õnnestu, alati tuleb peale veel mõni naine, kes on noorem, peenem ja blondim ja jääbki tulema. Noorem vähemalt, kui muud omadused suudad absoluutselt garanteerida. Õpi elama selle maailma reeglite järgi, kuhu oled sündinud.
Ps, paar kilo võid ju maha võtta, rohkemal puudub küll mõte.
 
Crissu 12. detsember 2001, kl 11.09
No kurat, k, mis see sinu asi on kui peenikesesk ma tahan saada. Keskkooli lõpus kaalusin 50 kg. Ikka tundus, et olen suur nagu emaelevant. Mis sa arvad mis kuradi tunne nüüd on, nagu emaMAMMUT, ja iga litsakas beibe keerutab perst su ees, nagu tahaks öelda, et "vaata miuke mina olen, sina ei saa iial selliseks" Ja veel kõik need liibukad, mida nad omale p..rse ümber topivad. No nii tigedaks teeb, aga tigedusega kah kilod alla ei tule.
 
k 12. detsember 2001, kl 11.25
Jajah, tigedusega tulevad hoopis kilod juurde. See ongi see surnud ring, kus paks on endaga rahulolematu ja peab söögi läbi saama meeldivat emotsiooni, et rõõmsalt edasi elada, misläbi läheb veel paksemaks. Kui sa 50 kg ka endale paks tundusid, on sul psüühhiline probleem. Mine psühhiaatri jutule, muidu saab sust veel anoretktik või buliimik ja lähed hoopis noorelt kalmistule. Vt. eestpoolt nende teemade alt.
 
crissu:) 12. detsember 2001, kl 11.26
rahune nüüd maha
sa ei peaks tähelepanu pöörama sellistele kes eneseimetluses ei saagi aru et peale liibukatesse topitud "kene pepu" peab inimeses ka midagi enamat olema
oled aravtavasti suhteliselt noor inimene ja arusaadav, et tunned end kehvasti kui oma väljanägemisega rahul pole, kuid miks peaksid sa end võrdlema nn litsakate beibedega
sa võid saada saledamaks, kuid kui inime ei õpi oma tigedust taltsutama, siis ei saa maailma su ümber kuidagi ilusamaks
 
Crissu 12. detsember 2001, kl 11.27
Mispärast siis kalmistule - miks mul psüühiline probleem on? Psühiiline probleem on hoopis enamusel poltidest, kellel üle 45 kilose peale ei tõuse. ja selles on just teiesugused süüdi. Kui paksemaid oleks rohkem, poleks poltidel kuhugi minna.
 
Crissu 12. detsember 2001, kl 11.28
Kusjuures ei ole noor, 33 olen. AGa tigedaks teeb ikkagi..
 
k 12. detsember 2001, kl 11.33
ah, nii vana, siis vast anoreksia ei ohusta enam, aga mine tea? Kalmistule sellepärast, et anorektikud sinna sattuvad mõnikord noorelt. 172 ja 65 kg on täiesti kena sale inimene. Sinu eas peaks juba küpsemate meesterahvastega liini ajama, mitte mingite POLTIDEGA, kellel üle 45kg-ste peale ei tõuse.
 
crissu:) 12. detsember 2001, kl 11.54
see, et mõnedel ei tõuse on tõesti nende endi mure ja naisi, kes ei ole just ülekaalulised ei pea selles küll süüdistama
eks igaühele oma ja paljudele meestele minu teada just ei ole vastuvõetavad kõndivad "riidepuud" niiet kõik on suhteline

kurb kui sulle pole teistsuguseid "polte" teele sattunud
võibolla sa peaksid katsuma vahetada seltskonda või suhtlemispaiku, et kohtuda vähe teisiti mõtlevate meestega
 
emily 12. detsember 2001, kl 12.47
crissule, sellele uuele, kes kilodega hädas -172 ja 65 - minu arvates 10 kg maha võtta on sul küll palju. Hakkad lihtsalt klõbisema. Kujutan ette, et ideaalkaal oleks sul ehk 55-58 kandis. Aga 65 pealt alla võtta on muidugi raskem, kui 95 pealt.
Kas sul pole pähe tulnud mõtet, et kui mehed sind ei vaata, on probleem hoopis mujal, kui sinu välimuses. Aga süüdistada oma olematut paksust teeb ehk vähem haiget, kui tunnistada endale midagi muud. Sinu kommid on küll teinekord sellised, et oled nagu kuri või?
 
Inks 12. detsember 2001, kl 12.49
See kas naisel on sarmi, ei tule ega lähe koos kilodega. Ja kas temaga on huvitav vestelda, see samuti.
Mis mehed need sellised on kellest kirjutad, mitte ei saa aru.
Muidugi sõltub kõik kui suure kondiga oled ja kui proportsionaalne, sest 65 kg võib olla mõne naise puhul palju ja mõne puhul paras. näiteks kui mina oleksin 65 kg oma praeguse 81 asemel, siis oleksin oma kõhnumisülesandega hakkama saanud, rohkem ei tahakski(Olen suure kondiga!).

Siiski soovitan sul liituda supiklubiga ja proovida ise järele, minu arust mõikab see supp küll. Olen 3 päeva supidieedil ja kõvasti ei julge öelda, aga ligi 2 kg on maas. Seda võib pidada 5 päeva, siis paar päeva vahet ja uuesti. Nädalaga pidi kaotama 4-5 kg. Mõnele ongi see just see, mida vaja.
 
supisööja 12. detsember 2001, kl 12.54
nädalaga kaob 4-5 kilo juhul kui teha seda 7 päeva
 
yyy 12. detsember 2001, kl 13.59
To inks.
Teaduslik fakt on, et kahe täpselt ühepikkuse inimese skeleti kaalu vahe saab olla maksimaalselt 1 kg. See tähendab, et ei ole olemas suurt-rasket konti.
 
kk 12. detsember 2001, kl 14.15
yyy,
"suur kont" tähendab seda, et luustik on selline suurem-laiem. Kui ikka rinnahoidjat valid 80 järgi, ei saa eales 50 cm vöökohta, võimle-nälgi palju tahad!
Supiklubi, sööge vitamiine. See aitab õgimishoogude vastu ka.
 
deya 12. detsember 2001, kl 14.29
to yyy

kondi kaal ei pruugi jah niivõrd erinev olla, aga suurus-laius jne küll. minul on igatahes sõbranna kes on muga täpselt sama pikk ja täpselt samas kaalus ja ometigi on ta väljanägemiselt tunduvalt priskem kui mina. ja riideid astab ka paar numbrit suuremaid kindlalt.
 
F-M 12. detsember 2001, kl 14.39
CRISSULE JA üLEüLDSE KAALUPROBLEEMIDE KäES VAEVLEJATELE üKS SUUR NôUANNE- TEHKE SPORTI JA LIIKUGE.OLEN JUBA AASTAID PYYDNUD 5KG ALLA SAADA,AGA NO EI SAA KOHE KUIDAGI- AINULT SIIS KUI TEEN PALJU SPORTI JA EI Söö üLDSE-JAH LUGESITE ôIETI-NOH PAAR ôUNA JA JOGURT PäEVAS,SELLEGA EI EI ELA JU NORMAALNE INIMENE äRA.(VAIM JA TERVIS KäIVAD ALLA).TRENNI TEHES AGA TULEVAD RASVADE ASEMELE LIHASED.
VIIMASEL AJAL ON MU KäEST PALJU KüSITUD"KAS SA OLED ALLA VôTNUD VôI?"-TEGELT POLE KAAL üLDSE VäHENENUD,AGA LIHASED ON ASEMELE TULNUD.MôNUS ON KäSI RINGUTADA KUI SU LIHASED ILUSTI VäLJA TULEVAD.SEE NäITAB JU, ET OLED SPORTLIK MITTE LAISK.
MINU ARUST ON TäIESTI JäLK VAADATA KUIDAS NN "PEENIKESED INIMESED " AJAVAD ENDALE PRAADE NäOST SISSE JA UHKUSTAVAD SELLEGA SU NINA ALL.(NAGU TäIDETUD TUVID)....OK-OK
 
Crissu 12. detsember 2001, kl 14.50
Nöus, F-M. Tigedaks teebki just see uhkustamine. Muidu poleks häda midagi, aga iga piitsavars kekkab su nina all, et küll tema ikka ilus on
 
F-M 12. detsember 2001, kl 14.50
SUPP AITAB TÕEPOOLEST-MÕJUB SEEDIMISELE HÄSTI (AGA AINULT SELGED SUPID)
 
F-M 12. detsember 2001, kl 14.57
JA MEESTEGA ON KA PAREM MüRADA JA LOBISEDA KUI OLED NäITEX KICK-POXINGU TRENNI TEINUD.MU KURSA PLIKAD KOHE,ET TAHAX KA,KUS SA KäID JA NII...AGA TEGELT EI SUUDAX NAD 5 MINTIKI SEAL VEHKIDA,JUBA VIIENDALE KORRUSELE JOOSTES LôôTSUTAVAD....TEGELT MA NATS LIIALDAN KA VIST,EKS V6IMEKAID OLE M6LEMAS KATEGOORIAS.
 
F-M 12. detsember 2001, kl 15.07
MU YKS TUTTAV UHKUSTAB POES K2IES SELLEGA,ET OSTAB OMALE RIIDEID LASTEOSAKONNAST JA LASEB MANNEKEENIDELT POES RIIDEID MAHA V6TTA,SEST NEED SOBIVAD TALLE...TEGELET POLE ASI KAUGELTKI K6IK NII ROOSILINE- "PEENIKESTEL INIMESTEL" ON PALJU ROHKEM TERVISE H2DASID-SEE POLE KYLL MINGI STATISTIKA,AGA ELU JU ISE N2ITAB.
 
kk 12. detsember 2001, kl 15.14
F-M,
oleneb hädadest. Minu tervisehädad lahkusid koos 7 kilo pekiga - nüüd olen alamkaalus ja palju parem olla!
 
F-M 12. detsember 2001, kl 15.52
JAH SEE OLENEB NII H2DADEST KUI KA KAALUST.MUL ON KAH PEKKI V2HEMAX J22NUD NING SEET6TTU (MA ARVAN) ON MUL KYLM KOGU AEG,K2IN RIIDES NAGU KUBU JA NINA TILGUB...
 
kalake 12. detsember 2001, kl 16.00
miks te üldse nüüd sügisel/talvel, enne jõule tegelete kaalu alandamisega...räägin enda kogemusest..eelmine aasta ka mul probleeme..pidasin ilusasti jõulud ära ning alustasin veebruaris..maiks 15kg maas. Ja hakkasin toituma tervislikult..olen ainult tänu selle peenike et ma mingeid praade näost sisse enam ei aja..hetkel ei kuluta enam nii palju energiat ja eks kilo, kaks tagasi tulnud ning pean hetkel normaalseks sest kevadel saab kiloke jälle tasatehtud. ..aga saiakesi, shokolaadi, jäätist sõin viimati veebruaris. Juurisin endast välja selle magusa, rämpstoidu,vortide söömise ning tuleb kasvatada iseloomu. Vaatasin teie dieediklubileht..kahju et seda kevadel polnud kui ma alustasin ..aga jõudu teile siis! Ning lisan veel ,et sööge leiba ka supi kõrval , sest kiudaine seob vett, kasulik seedimisele ning tuleb kiiremini välja.
 
F-M 12. detsember 2001, kl 16.01
JAH SEE OLENEB NII H2DADEST KUI KA KAALUST.MUL ON KAH PEKKI V2HEMAX J22NUD NING SEET6TTU (MA ARVAN) ON MUL KYLM KOGU AEG,K2IN RIIDES NAGU KUBU JA NINA TILGUB...
 
kk 12. detsember 2001, kl 16.15
F-M,
see külmatunne on jah ilmselt kaalukaotusest (vähemalt mina ka peki sees ei külmetanud ja kaalujälgijate mälestused ütlevad kah sama). Nina tilgub - söö vitamiine ja immuunsust tõstvaid asju - punane päevakübar pidi väga asjalik olema.
Ning mis on need hädad selle lendamise tunde kõrval, mis kõhnemana tuleb!
Tige Crissu - no ei käi mina paksude ees eputamas, aga kui ma ennast ikka hästi tunnen, siis ei hakka sellepärast kah nina maas käima, et see mõne paksu tigediku veel tigedamaks teeb!
 
xxx 12. detsember 2001, kl 16.23
peenikesi ajab mingi kompleks vist "paksemate" ette nägusid tegema ja nende yle naerma :) mina arvan nii... nad häbenevad ilmselt oma lolli ja kõrki iseloomu, mis peenikese kehaga pahatihti kaasas käib. ja ikka näidatakse siis välja seda, mida näidata on :) normaalse suhtumisega "paksuke" paneb sellisele esinejale oma normaalse "olekuga" pika puuga ära :)
(ise olen tegelikult vist sinna peenikeste klassi kuuluv, aga mulle meeldib "paksukeste" rõõmsameelsus ja hea meelega naeran nende omast arust toredate peenikeste yle :)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!