Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
Kuidas kaalus alla võtta...
 
Carmen 01. veebruar 2002, kl 15.02
Mure selline, et olen küll normaalkaalus, aga tahaksin siiski mõned kilod alla võtta.

Olen juba ligi kuu aega ainult salatite ja köögiviljade peal elanud, aga kilogi pole kaalust kadunud.

Ärge ainult soovitage, et tee trenni! Mul ajagraafiku tõttu ei õnnestu käia trennis tihedamini, kui ainult nädalavahetustel, nii, et pigem sooviks mõnda head dieedi-soovitust.
 
Inks 01. veebruar 2002, kl 15.16
Tule meie Dieediklubi lehele ja vaata seal ringi, seal on kirjad mitmed dieedid, ehk saad abi.
http://communities.msn.com/Dieediklubi/
 
kiisu 01. veebruar 2002, kl 15.17
dieediga sa ennast ei saa aidata! kui liha ja muud üldse ei söö ei saa keha vajalikke aineid, hakkab kokku hoidma ja kaal ei liig grammigi..söö KÕIKE, aga natuke.
vaata kaalujälgijate värki, sa ei pea hakkama kohe midagi pidama aga mingi ettekujutuse saad kui palju midagi on natuke..
 
Kati 01. veebruar 2002, kl 15.28
Võibolla on abiks järgmine, ise võtsin 3 nädalaga 3, 5 kilo alla nii: Hommikusöök 1 korralik võileib,saiake või puder+ kohvi piima ja suhkruga.Lõunaks toorsalat või lahjem supp, õhtul näkileib või kaks või kolm juustu, kana lihaga jne. Kommi ja shokolaadi ei söö.Minagi ei jõua trennis käia, aga võtsin end niipalju kokku, et teen iga õhtul kolm korda seda n.n "ratsuripükstest lahti harjutust "+ 70 kõhulihaste harjutust.
 
To:Kati 01. veebruar 2002, kl 15.30
Kuidas see "ratsuripükstest lahti" harjutus käib?
 
Kati 01. veebruar 2002, kl 15.39
Seesama harjutus oli u. 4 nädalat tagasi koos liikuvate piltidega Delfi naistelehe tervise rubriigis üleval, minu teada on see seal siiamaani.
 
Majasokk 01. veebruar 2002, kl 15.46
1) Kuidas Sul alkoholi tarbimisega lood on? Vähenda, kui on midagi vähendada.
2) Kui Sul on nii pingeline elu, et isegi igapäevased kodused trenniharjutused pole võimalikud, siis pead koormust vähendama. See võib olla pidevast ja ülemäärasest pigest, et dieedid ei mõju.
3) Kui tööpingeid vähendada pole võimalik, siis lepi praegu oma kaaluga. Kaalu pärast muretsemine tekitab ju lisastressi.
 
Carmen 01. veebruar 2002, kl 15.53
Selle kaalujälgijate asja kohta kohe küsiks, kas sellega sale inimene ka saab maha võtta või on see mõeldud ainult ülekaalulistele?

Ei tahaks nagu uskuda, et saad kaalus alla võtta süües pannkooke (mida Kaalujälgijate kodukas soovitab) vms.
 
toimetaja 01. veebruar 2002, kl 16.13
Lingid erinevatele harjutustele leiate rubriigi Tervis alajaotusest Ole vormis.

Varasemate ja juba peidus olevate linkide leidmiseks soovitan kasutada Otsingut.

Näiteks harjutusi ja nõuandeid seljalihaste tugevdamiseks leiate kui trükite otsingusse "selg", "seljalihas" jne. Sama teiste lihasgrupidega.
 
kiisu 01. veebruar 2002, kl 16.29
mina olen võtnud alla 9 kilo, kaalun nüüd 54...
arvesta ise, ma ei tea mis on sinu mõistes ülekaaluslisus ja mis mitte..
kui sa tõesti oled ka näiteks 54 ja tahad hakata 50-seks siis võibolla tõesti need põhimõtted ei aita..
 
Inks 01. veebruar 2002, kl 16.39
Pannkooke soovitatakse süüa ilmselt sellepärast, et ei tekiks magusavaegust. Ja küllap sel päeval on muud toidud nn. piiratud.
 
kiisu 01. veebruar 2002, kl 16.47
täpselt nii ongi, nagu inks räägib..
kommi söön ka, aga sellel päeval on muu toit lahjem...:)
 
Kass 01. veebruar 2002, kl 16.55
Arusaamatu, miks sale inimene peaks tahtma veel alla võtta?!? Kas ei hakka ilmnema anorektilised süpmtomid? Kui kõhnaks siis peaks inimene minema, et ise rahul olla?
 
Carmen 01. veebruar 2002, kl 16.58
...aga missasi see kaalujälgijate küpsetuspaber on? Seda tahaks küll saada, sest mulle keedetud toidud ei maitse, aga praadimisega ei saa ammugi alla võtta ja kogu aeg tooreid/külmi toite ka nagu ei tahaks...
 
kiisu 01. veebruar 2002, kl 16.59
me ei tea ju täpselt kui palju see normaalkaal tal tegelikult on! nii, et ärge jälle kõik hakake targutama fakte teadmata..
näiteks minul on norm kaal tegelikult max 65, aga see on juba peaaegu natuke palju lühikest kasvu inimese kohta tegelikult..
 
Carmen 01. veebruar 2002, kl 17.02
To: Kass

Sale inimene tahab ehk sellepärast veidi maha võtta, et keha pole proportsioonis ja siis on ka paar üleliigset kilo liiast...
 
Kass 01. veebruar 2002, kl 17.04
Carmenile: siis tuleb äkki mingeid harjutusi teha, et konkreetset piirkonda "kõhnendada", muidu äkki võib valest kohast kaduda ja õige koht ikka endiseks jääda:) Proportsioonid on ju loodus andnud, meie paneme omalt poolt lihtsalt juurde.
 
Kass 01. veebruar 2002, kl 17.05
Carmenile veel: meil tuleb kahe pääle hoopis ilus nimi kokku (ja väga kõhna ka:)))))))))))))))
 
Kass 01. veebruar 2002, kl 17.05
Carmenile veel: meil tuleb kahe pääle hoopis ilus nimi kokku (ja väga kõhna ka:)))))))))))))))
 
vabisevad osad 01. veebruar 2002, kl 17.09
Kaalu on ilmselt ülearu, kui ühe koha peal hüpeldes midagi võbisema-vabisema hakkab!
 
mari 01. veebruar 2002, kl 17.16
no ei tea nüüd nende vabisevate osade kohta...:))) siis peaks ikka päris ära opereerima midagi:)
kaalujälgijatega on vist tõesti nii, et see on mõeldud eelkõige inimestele, kelle puhul ülekaal on juba meditsiiniliseks probleemiks tunnistatud. minuarust on neil isegi mingi piir, kui paks sa olema pead, et grupiga liituda- mina oma 68 kiloga oleks vist täielik kõrend nende jaoks. teine asi muidugi nende toitumispõhimõtted, neid võib ju igaüks rakendada, kui ainult viitsib pead vaevata selle lõputu rehkendamisega.
kiisu, mis su pikkus siis on? ilma selleta sinu 54 kilo ei ütle nagu suurt midagi.
 
krissu 01. veebruar 2002, kl 21.34
soovitan köigile kaalujälgimist.Olen seal käinud ja öppinud väga tervislikult toituma.Olen 174 pikk ja kunagi väga ammu 6aastat tagasi kaalusin 75 kg.Nüüd 62.Kaalujälgijate tabeli järgi oleks minu alam kaal 59.Paks ma ei ole olen endaga rahul.Trennis käin 3korda nädalas.See paber pannile on üsna hea asi.Kotlette ja pannkooke saad ilma rasvata praadida.Kartulid jäävad liiga kuivad.Kui sa sööd ainult salateid siis sa alla ei vöta.Inimene peab oma ained köik päevas kätte saama 1200 kcal.Minul ei ole siiani see endine kaal tagasi tulnud ega tule ka kuna öppisin täiesti teisiti sööma.
 
irene 02. veebruar 2002, kl 01.00
Kui sa oled pealinnast, siis kutsun Sind ja kõiki kaaluprobleemidega inimesi Tallinnasse infopäevale, kus tutvustatakse uut rakutoitumise programmi kehakaalu- ja ümbermõõtude muutmiseks. Sama programmiga saab abi ka muude terviseprobleemide küsimuses, st. et see programm läheneb inimesele komplekselt, reguleerib ainevahetust, puhastab organismi jpm. Infopäev toimub teisipäeval ja neljapäeval kell 17.30, Kuhlbarsi 1-117, Tallinnas. Soovitav eelregistreerimine.
 
küsija 02. veebruar 2002, kl 15.56
Kas see on midagi Herbalife-laadset?
 
irene 02. veebruar 2002, kl 20.28
Just nimelt. Kas otsite konkreetselt Herbalife`i?
 
salajane 03. veebruar 2002, kl 19.50
issand,see HERBALIFE pole ikka veel yle läinud! 2 mu tuttavat on pärast selle tarvitamist surnud! ja kui palju neid võõraid veel olla võib? kuidas tulumaksuga on? ah- ah-aaaaa!!!!!!!
 
salajane 03. veebruar 2002, kl 19.51
issand,see HERBALIFE pole ikka veel yle läinud! 2 mu tuttavat on pärast selle tarvitamist surnud! ja kui palju neid võõraid veel olla võib? kuidas tulumaksuga on? ah- ah-aaaaa!!!!!!!
 
salajane 03. veebruar 2002, kl 19.52
issand,see HERBALIFE pole ikka veel yle läinud! 2 mu tuttavat on pärast selle tarvitamist surnud! ja kui palju neid võõraid veel olla võib? kuidas tulumaksuga on? ah- ah-aaaaa!!!!!!!
 
irene 03. veebruar 2002, kl 20.18
Firma on juba 22 aastat rahvusvahelisel turul ja laieneb üha ja kui selle aja jooksul oleks keegi ära surnud kompanii süül, siis oleks firma juba ammu suletud ja tegevus keelatud. Palun nende kahe tuttava kohta rohkem informatsiooni. Kõige parem kui saaks mõne telefoninumbri.
 
rebane 03. veebruar 2002, kl 23.37
katsetan ise praegu igahommikuse paar päeva leotatud toore riisi söömisega (paar lusikatäit)paremat enesetunnet saada ja paraku on juba tulemused positiivsed...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!