Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
Kuidas keha jälle trimmi saada?
 
anneli 15. veebruar 2002, kl 10.12
Kas on lootust pärast last (praegu 9kuune)oma keha kunagi veel trimmi saada, olen suhteliselt kõhna kuid nahk on lotendavaks ja koledaks muutunud(on ka palju rasedusarme).Kas trimmivatest kreemidest võib kasu olla või pean selle olukorraga lihtsalt leppima(olen alles 20 aastane!!! aga keha näeb välja nagu 40aastasel!!!)??????
 
mina 15. veebruar 2002, kl 10.14
miks leppima ? füüsiline treening aitab kohe kindlasti aga selleks peab ikka pidevalt ja sihikindlalt treenima ainult kreemi ei aita sind kindlasti
 
mees 15. veebruar 2002, kl 10.23
Kui ikka tahad endale ilusat keha, hakka trenni tegema. Ja mitte mingit lõdvat, vaid korralikult, sellist jõutrenni. Saad veel ilusama keha kui enne oli.
 
üle40aastane 15. veebruar 2002, kl 10.27
kust selline arvamus, et 40-aastased on vedela ihuga ja armilised? Vastupidi, aga ilusa ihu saladuse võti on tõesti trenn, minimaalselt 2..3 koda nädalas korralikult 1,5 tundi.
 
40-aastane 15. veebruar 2002, kl 10.54
Meie vanuses peab ettevaatlik selle trenniga olema..vaadake, mis Sharon Stone'iga juhtus. Normaalsel töötaval ja lastega emmel ei ole aega 3 X nädalas 1,5 tundi trenni teha. Paratamtult tuleb leppida vedelduvate lihaste ja nahaga, loodus teeb oma töö, rabele palju tahad. 20-aastaseks ei jää meist keegi.
 
Liis 15. veebruar 2002, kl 11.06
armide vastu on väga hea Decleori sari.
salongides myygil.kreemi alla kasuta kindlasti ka öli.
ning töenäoliselt kulub ka rinnavaht ära.
kyllalt kallis löbu,kuid kui kohe kasutama hakkad,saad kindlasi abi.ning loomulikult trenn.shaping on trimmimiseks suurepärane.
ole tubli !
 
üle40aastane 15. veebruar 2002, kl 11.11
Mina olen küll enda arvates täiesti normaalne töötav ema, kusjuures kasvatan 2 last ilma isata. Tänaseks on küll lapsed 20 ümber, aga trenni olen eluaeg teinud 2..3 korda nädalas ja praegune boyfrend on 8 aastat noorem, vahva!!! Kes teeb, see jõuab.
 
Katja 15. veebruar 2002, kl 11.36
Mina olen ikka nende liikumislaudade pooldaja. Ise olen seal alles 8 korda käinud, aga keha on tunduvalt pringim kui enne ja püksid hakkavad kah alla kukkuma. Sealjuures ei pea ennast ribadeks treenima.
 
26-ne 15. veebruar 2002, kl 12.46
Mina ostsin poest Cindi Crawfordi shapingu video ja hantlid ning hakkasin kodus ise trenni tegema (siiani olen aastaid trennis käinud). Ma arvan, et see on hea võimalus ka lapsega kodus olevale emale - tunnikese päevas/ülepäeviti vast ikka leiab, et trenni teha?
 
mees 15. veebruar 2002, kl 12.48
Ütle, palju Sa rabelenud oled? Mul on küll selline kahtluse uss, et Sa lihtsalt ei ole viitsinud trenni korralikult teha ja arvad see polegi võimalik.
 
Inks 15. veebruar 2002, kl 13.06
Mis salle Sharon Stone´iga siis juhtus?
 
elevant 15. veebruar 2002, kl 13.23
tegelikult paraneb asi aja jooksul iseenesest ka natuke. kui kaua läheb, sôltub sellest, kaua sa rinnaga toitsid, millist rasestumisvastast vahendit kasutada ja lihtsalt keha omapärast. isegi mingi paar aastat, räägitakse.

aga trenni tee kindlasti ja kosmeetikast arvatavasti ka kasu
 
1 lapse emme 15. veebruar 2002, kl 14.04
Kulla mees

Ma mõistan täiesti selle lapse ema muret, sest ka endal on see aeg just-just seljataga.
Kas sa üldse mõistad, kui rasked on vahel need päevad ja ööd väikese lapsega. See paar tunnikest, mil laps päeval magab, on NIII palju teha, et ... . Samuti tahaks vahel lihtsalt puhata. Eriti raske on trenni teha, kui sa ei saa kedagi jätta last vaatama. Ka siis, kui ta tudub. Tead kui vastik on ka kodus treenida, kui sa oled just alustanud oma treeningvideoga ja laps mingil põhjusel üles tõuseb, või kui sa peale trenni ei saa rahulikult dushshi all käia.... Nii et ära nii julmalt ka ütle.
Noorele emmele aga, keha muutub tasapisi ilusamaks (rasedusarmid heledamaks), ja kui laps on natuke suurem, saad koos temaga ka väga hästi võimelda.
 
alla 15. veebruar 2002, kl 15.40
mul sama jama oli, nyyd 3 aastat ja 2-3x nadalas aeroobikst hiljem on enamus kehast prink ja kena, kuid ainuke, mida ilusaks ei saa on koht (ei aita ei trenn, kreemid ega kosmeetik), kuid riietega pole probleem hull
 
inno 15. veebruar 2002, kl 17.18
alla
Mis koht?
Ja mis selle Sharoniga siis ikkagi juhtus?
 
Inks 15. veebruar 2002, kl 17.48
 
Sharon 15. veebruar 2002, kl 18.54
Sharonil ütles süda üles ja arstid diagnoosisid tal mingisuguse kaasaja sündroomi, mis tekib, kui keskealised liiga agaralt trenni teevad. Tuleb arvestada, et aastatega keha muutub ja nii nagu noorena, rabeleda enam ei tohiks. Hing võib ju noor olla, aga kondid-luud mitte. On ju teada, et mida vanem inimene, seda kauem tuleb tulemuse saavutamiseks treenida ja siis treenitaksegi üle.
 
kati 15. veebruar 2002, kl 19.32
Kas tõesti on nii, et kui lapse saad (mul endal on kohe mitu plaanis), venivad kõht, tissid ja tagumik välja ja kõik kattub rasedusarmidega?
 
ell 15. veebruar 2002, kl 22.27
ei ole nii, aga trenni võib sellegipoolest teha.
 
33 16. veebruar 2002, kl 10.56
Keha läks endiseks~pool aastat peale imetamise lõppu ilma spets trennita, järgmise lapsega sama lugu. Armid muidugi jäid, kuid vaevalt teised neid märkavad. Rohkem probleeme vist siis, kui kaal raseduse ajal palju tõuseb (mul 20 kilo mõlemal korral), aga tasa tulnud, tasa läheb, kõhnalt ei saagi vist imetada, kunagi jäid päevadki kõhnusest ära...
 
elevant 16. veebruar 2002, kl 12.28
to kati:
ei veni tingimata. aga ära arva (nagu mina naiivselt lootsin), et endiseks jääd. sünnitamata naine on igas vanuses tütarlaps, aga lapse ema on naine. kôige kehalisemas môttes. ja uue kehaga harjumine/leppimine vôtab sageli aega.

ma ei môtle ainult koledat kehakuju ja arme: kogu tunne on teine. aga lohutuseks, vaimselt ja hingeliselt lähed rohkem lahti, maailm avardub.
 
xxx 17. veebruar 2002, kl 22.54
Mul küll ainult üks laps...aga ütlen lohutuseks, kes siin nüüd ära hirmutet, et ühtegi armi kuskil pole. Tissid välja veninud pole (kandsin imetamise aeg 24t kopsukaid - ei tea küll kas tänu sellele) Kaalun 5 kg vähem kui enne rasedust...ja absoluutselt ei saa aru, et oleks sünnitanud. (aint titt on kodus:)))
Kõhu nahk kah ei lotenda (see nahaelastsus vist küll geenidest??)
Ahjaa ei ole verinoor, olen 28:)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!