Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
on see radikuliit või tuleks otsida kasvajat?
 
naiska 03. aprill 2019, kl 08.14
viimasel paaril kuul on käimine ja liigutamine valus. valusad on need väikesed kondid, vist on puusaluu algused seal, mis välja ulatuvad, no mis on mõlemal pool keha külgede pool ja turritavad välja justkui. samuti oleks justkui valus ka selgroo poolt. see ei olegi eriline teab mis valu, aga iga liigutuse juures on. kui ma neid konte katsun, siis isegi katsudes valusad. hirmu täis ja kujutan ilmselt ette endale sooltevähki? vanem inimene ka juba
 
eksole 03. aprill 2019, kl 10.48
Vanainimene ka juba, aga ikka veel ei tea, et terviseprobleemidega tuleb pöörduda arsti poole. Muidugi kui asjatundja arvamus sind tõesti huvitab. Kui aga tahad niisama pläägutada, siis on foorumküll õige koht jah. Siit kuuled kõike seinas seina. Üks nõuanne on targem kui teine.
 
maiska 03. aprill 2019, kl 12.27
pigem lootsin selle peale, et kellelgi on sama koht samamoodi tunda andnud. et siis oleks kergem otsustada, kas tormata arstile polkovniku lesena või oodata ära kui hullemaks läheb või oodata kauem, ja äkki läheb lausa ise üle. aga ootamine on ju teatavasti ootajale väääga pikk ja vaevarikas
Agne Tamm 03. aprill 2019, kl 20.30
Kõike võib olla! Soovitan liigutamist ujumist ja teadmatust! Puusad ikka külmetamisest!
 
no näe 03. aprill 2019, kl 21.06
Eks saidki asjatundlikku nõu.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!