Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
Valud paremal küljes roidekaare all.
 
Mees-metsast 30. oktoober 2019, kl 15.06
Tere.
Kas kellelgi on sama probleem?
Nimelt pidevalt parem külg krampis ja valutab ca 1 aasta juba .
Arstid on teinud ultraheli, MRT, võtnud vere uriini ja roojaproove ning ka erinevate parasiitide testid.
Gastroskoopias olen käinud lugematu arv.
Justkui asi oleks sapis või maksas kuid kive pole leitud.
Samuti olen käinud psühhiaatri juures kes kirjutas välja rohud välistamaks, et oma valusi ise välja ei mõtle. Tegin kuuri läbi kuid muutusi ei tähendanud.
Ainuke mis veidike leevendab on no-spa.
Samuti pidevad kõrvetised.
Söögist oleneb samuti palju kuid päris ära valusi siiski ei saa.
Nt välistatud on sealiha ja muu rasvane.
Probleem tekkis päevapealt.
Olen käinud ka ravitsejate vahet kuid tulutult.
Olen täiesti meeleheitel ja igapäevaselt mõtlen teha sellele kõigele lõpp kuid ei suuda last ja naist maha jätta. Samas ei suuda ka nende valudega elada.
 
keldri kass 30. oktoober 2019, kl 18.54
Kas kompuuter uuring tehti kontrastainega? See on hetkel kõige täpsem.
Eesnääret tasuks ka uurida.Tuleks võtta PSA test vere kaudu.Meestel on sageli eesnääre probleemne.Eesnääre võib lüüa valu ka mujale.
Paremal all asub ka pimesool.Pimesoole krooniline põletik?Sugulasel oli nii.Aitas pimesoole eemaldamine.
Siis on veel variant et lihaskrambid.Organismis on suur magneersiumi puudus.Stress suurendab seda probleemi.
Ise kasutan kõhuravimist Mezym Forte-kiidan neid tablette taevani.Aidab iivelduse ja seede probleemide korral.On vabas müügis.
Tasub võtta veel maksa tööd toetavaid ravimeid.(Carsil näiteks).Apteeker oskab neid soovitada.
Kui kõht on probleemne siis esimene asi on dieet.Tuleb süüa putrusid,keedetud toitu ühesõnaga.Loobuda hapudest asjadest.
 
Liina 30. oktoober 2019, kl 18.55
Kas sa ikka nikud regulaarselt, nii 2-3 korda päevas?
 
mees 34 31. oktoober 2019, kl 07.05
Liina Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kas sa ikka nikud regulaarselt, nii 2-3 korda päev
> as?
Kallis Liinake ;;;; Saame kokku ja teeme seda sinu vajaduste järgi ,
 
teeme ära ,4--5 korda päevas 05. november 2019, kl 17.25
Liina Kirjutas:kas Liinake ise ka tahab?
-------------------------------------------------------
> Kas sa ikka nikud regulaarselt, nii 2-3 korda päev
> as?
Teeme ükskord ühissauna -- Ja saad oma isu rahuldatud
 
oot oot 06. november 2019, kl 22.31
Aga kolonoskoopias oled käinud? See sooleuuring.Ma pole arst kuid see on siiski olulisem kõhu uuring.
 
ka see ei näidanud midagi 08. november 2019, kl 18.07
oot oot Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Aga kolonoskoopias oled käinud? See sooleuuring.Ma
> pole arst kuid see on siiski olulisem kõhu uuring
> .
KA see vastik uuring --on tehtud ,, Kuskil 40.minutit uuriti ja puuriti.
 
ksss 08. november 2019, kl 19.17
No kas on siis mõtet siin seda mõistatusemängu mängida, kui uuringud mitte midagi ei näidanud? Uuringuid tegid ju spetsialistid, aga foorumlased ei tea meditsiinist tuhkagi.
Järelikult tuleb uus arst otsida ja uuesti alustada. Foorumist küll abi ei saa.
 
Blue magic 10. november 2019, kl 03.31
All paremal on maks ja pimesool.
Pimesool on salakaval.Põletiku diagnoosimisel on ka kogenud arstid mööda pannud.Kui pimesool lõhkeb oled 1 kuu intensiivis.(juhul kui kiirabi saabub kiirelt)
Kas võib tekkida närvidest kõhuvalu? No on juhumeid kus naistel on tekkinud näiteks fantoom rasedus.Seega kõhuvalu närvidest on siiski pigem reaalne.Aga siis on oht et sa põed ka skisofreeniat.
Agne Tamm 10. november 2019, kl 06.24
Mina pooldan ka Liinat! Ja mett võiksid süüa, taruvaiku?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!