Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
mure juustega
 
aileen 12. aprill 2020, kl 09.54
ma avastasin mõni kuu tagasi, et pealaelt on väga palju juukseid kadunud. st. eks neid on välja langenud omajagu, aga muutust ma enne ei märganud, enne kui vastu valget hakkasin täheldama, et juuksed on nii hõredad pealaelt, et peanahk paistab välja. see häiris mind kohutavalt. mõlgutasin mõtted et kuidas olukorda peita. otsisin netist parukaid ja muid abivahendeid. juuksur mainis kuu aega tagasi, et mul on peas umbes 8 korda vähem juukseid, kui kunagi noorena. ja just pealael. tema jutt tegi minugi väga murelikuks. aga mis teha. eile käisin nagu ikka dushi all ja õhtul telekat vaadates avastasin et pea on puhta karvane, kui käega seal ringi liikuda. see karvasus oli tunda terves peas, mitte ainult pealael. kuna ma ise ei näe ja hetkel olukord selline, et pole kedagi , kes mu pead lähemalt uuriks ... kas on võimalik et tühjadele kohtadele... ja ka mujale on hakanud juuksed uuesti kasvama? ise ei ole ma nende tulekuks mitte midagi teinud. arvasin et vanus ka juba sealmaal. varsti 60. siit küsimus, kui need nüüd ongi uued juuksed, mis tähendab et juuksesibul ei ole kahjustatud vaid ikka veel elab. kuidas ma saaksin oma väikeseid juukseid hoida? juba eelnevalt olen lubanud endale, et enam ei käi suvel kuumaga palja peaga, et talvel külmaga ka mitte. ei lokita ega blondeeri enam oma juukseid. vähemalt mitte nii tihti nagu siin vahepeal juhtus , ikka paar korda aastas lausa. ei julge veel hõisata, sest täna hommikul ei tunne enam seda karvasust üldse. peegliga pealaele pole mõtet ronida, sest siis on ka luupi vaja, kuna mul esimesed prillid ... sest silmad ka töntsiks jäänud. ühesõnaga. mida ma saan teha , soovitavalt looduslikku, et kaitsta oma uusi juukseid, et nad jõuaksid kasvada suureks .... aitäh
 
täpsustav küsimus 12. aprill 2020, kl 13.16
Kas sa nikud ka?
 
artist 12. aprill 2020, kl 17.18
Kuidas saab keegi Naistekas niimoodi mõista elu? Siin peaks suhtlema naised. Otsi omale elu!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!