Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
Hambaarst
did_1269327 16. mai 2022, kl 14.03
Tere!

Mure järgmine: olen käimas praegu hambaarsti juures. Viimane kord ütles arst, et vaja ka tarkusehambad välja tõmmata, need võivad varsti valutama hakata. Andis ka kirurgi nime, kelle juurde aeg panna, pidavat väga hea olema: Vitali Stsepeniuk. Paningi siis tema juurde samuti aja. Arst aga justkui sõnus ära tarkusehammaste valutamise koha pealt, st järgmine päev kohe hakkaski üks nendest valutama. Võibolla isegi, et 2, raske on juba vahet teha, kumb neist valutab. Ja nii siis lähebki juba täna neljas päev valuga. Valuvaigisti (ibustar) võtab küll ligi 7ks tunniks valu ära, kuid siis tuleb see jälle tagasi. Pole küll päris selline valu, mida üldse välja ei kannataks, kuid öösel ikka magada ei lase ja päeval ka kergem see valuvaigisti ära võtta.

Igaljuhul helistasin täna Lääne-Tallinna Keskhaigla hambakliinikusse ja rääkisin oma mure ära, et ehk on kuidagi võimalik ikka varem jaole saada, kui alles 24. mai. Kahjuks mitte. Pakuti välja, et neil on ka valvearst, kelle poole võib hambavaluga pöörduda, kes samuti kirurg. Ise olen hambaarsti juurde mineku osas alati paras jänes olnud ja nüüd ei teagi mida teha. Tahan minna tõesti arsti juurde, kes on väga väga hea enda töös, nagu olen kuulnud, et dr Stsepaniuk on. Valvearstiks on seal Tea Roster. Kas kellelgi on antud hambaarstiga kogemust? Kaalungi varianti, kas minna siis nüüd varem valvearsti juurde või võtta see nädal aega valuvaigisteid (mis ei tundu samuti eriti hea variant olevat), et saada kindlasti hea arsti juurde…
 
Valik on sinu! 16. mai 2022, kl 15.15
Vana sõna ütleb: kes kannatab, see kaua elab!
Mõtle ja kaalu, kas pead veel nädala vastu või lähed valvearsti juurde. Samuti on üks variant et püüa uurida, millas drr. Stepanjuk. Või on tõesti valvearsti ainult dr,. Röster.
 
küsimus 16. juuni 2022, kl 18.50
Kes oskab vastata, mis asi on proteesimise juures töömudel? Kui kliendil on juba proteesid olemas, kuid vaja vaid hammas juurde panna, siis tehakse selleks ju alginaatjäljend, aga milleks veel töömudelit? Kas töömudelit mitte ei tehta vaid siis, kui klient läheb esimest korda proteese tegema. Hiljem hamba juurdepanekuks pole ju töömudelit enam vaja.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!