Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
külmad varbad
 
regita 12. aprill 2006, kl 10.32
kas keegi oskab nõu anda, miks mul koguaeg varbad külmetavad, ülejäänud kehal on kõik ok, aga varbad jääkülmad. õhtuti ei tule und ka, hõõrun varbaid üksteise vastu, et sooja saax, mul 24 tundi villased sokid jalas;))kui õhtuti pesemas käin, siis lasen kuuma vett varvastele, siis selline tunne, et jääst varbad sulavad;)
äkki teab keegi mis aitax
tänud
 
tsii 12. aprill 2006, kl 10.39
Mina sind aidata ei saa, aga pean tunnistama, et sa pole oma murega üksi. Mul on täpselt sama probleem:/
 
puhas matt 12. aprill 2006, kl 10.50
Madal vererõhk?
 
k 12. aprill 2006, kl 10.58
verevarustuse häired?
ginko biloba?
 
M 12. aprill 2006, kl 11.01
Mul sama lugu, peale varvaste on mul ka pidevalt käed külmad, kodus ei suuda kunagi käia ilma sokkideta, üldjuhul lähen ka magama sokid jalas, mingi aeg siis lükkan jalast ära. Noorena oli vererõhk madal, 60/90, nüüdseks see küll vist kõrgem aga suurt tolku ei keskit....
 
endine külmavares 12. aprill 2006, kl 12.19
ginko biloba tabletid aitavad.
 
kaseke 12. aprill 2006, kl 12.30
mul olika sama mure,aga siis kuulsin gnld toidulisanditest ja sealt tarvitasin umbes 30 formula IV ära ja probleem kadus,tean,et ühel said käed soojaks juba siis kui oli tarvitand ainult 10 formulat.nüüdseks olen ka ise edasimüüja,sest minu jaoks tunduvad olema tõhusad toidulisandid puhtast loodusest.
 
kati 12. aprill 2006, kl 13.15
üks asi,mida ma kindlalt elus ei ostaks on gnld!!!!!!!!
 
kaseke 12. aprill 2006, kl 13.17
see on igaühe oma valik
 
archer 12. aprill 2006, kl 13.18
kati! äkki ütleksid miks sa ei poolda gnld tooteid
 
Styg 12. aprill 2006, kl 13.57
mul sama lugu. vererõhk muide on normis, aga varbad jääs ka keset suve. ginko bilobast olen head kuulnud, aga pole jõudnud veel proovida, ehk kunagi.... aga ega ma ei suuda ühtegi tabletti järjest rohkem kui kaks päeva võtta, meeles lihtsalt ei seisa, tee või tina.

muide, emal kadus see eluaegne probleem siis, kui kaalus tugevalt juurde võttis. aga nüüd on ülekaal, see ka hea pole. ise olen endiselt alakaalu piiril, külmade varvastega. :)
 
külmik 12. aprill 2006, kl 14.12
mul sama probleem. olen ka paksude sokkidga kogu aeg ja vahel isegi magan nendega. elu aeg nii olnud.
vererõhuga on kõik korras, aga kuna ma olen väga sale, siis pidavast sellest see nii olema. pole rasva, mis verd soojas hoiaks :P

aga gnld tooteid ei ostaks mina ka. need ainult näiliselt teevad head, tegelt tekitavad sellise sõltuvuse, et pärast organism ise enam hakkama ei saagi.
 
pipi 12. aprill 2006, kl 14.27
mul on see verevarustuse häiretest ja kaalu tõus küll midagi ei muuda. viimase paari aastaga on kehakaal päris tugevalt üles-alla kõikunud, aga varbad ja sõrmed külmad ikka kogu aeg.
aastaid tagasi kirjutas arst välja verevarustust parandavaid tablette ja sellest oli kasu küll, kahjuks ainult mõneks aastaks. peaks minema, oma murest arstile rääkima ja uue ravikuuri tegema, aga lihtsalt ei viitsi arstide vahet käia ja tablette süüa mulle ka ei meeldi. lihtsam on kapist villased sokid võtta :)
tegelikult aitab kaasa ka rohkem liikumist või varbad vaheldumisi kuuma ja külma vanni pista.
 
kaseke 12. aprill 2006, kl 17.16
Ei ole nõus,et gnld tooted sõltuvust tekitavad.ise tarbisin seda gingo bilobat kunagi,et käed soojaks saada,aga kui lõpetasin sellega olid käed jälle külmad.Tegin läbi formulaga kuuri ja siiani soojad pole mingit probleemi
 
pipi 12. aprill 2006, kl 21.05
need glnd tooted on ikka päris krõbeda hinnaga ju. küsi parem perearstilt, sest tegelikult minul algasid migreenihood ka uuesti peale seda kui jalad-käed jälle külmad on. see tabletikuur(nime ei mäleta) ei maksnud eriti palju ja aitas ka vähemalt 5-6 aastat.
 
n40 12. aprill 2006, kl 21.41
gingium on sama, ainult hexali toode, sõin neid ja sain lisaks külmetavate käte-jalgade probleemile ka pidevast väikesest peavalust lahti, eks see vereringe oli enne selline, et ka peavalu oli aeg-ajalt kimbutamas.
 
siiri 16. aprill 2006, kl 20.40
mul sama jama. varbad-sõrmed on soojad natuke aega peale sportimist. seega - jooksma!
 
m 18. aprill 2006, kl 16.35
mul on ka eluaeg see probleem olnud. ja võin kinnitada, et biloba ei aita siin üldse. natuke selline jahedas vees ujumine aitab parandada üldist vereringet, aga noh, põhiline on ikka kuum õunamahl värske ingveriga vms, mis vere käima ajab. aga see on mõistagi ajutine lahendus.
 
K37 01. jaanuar 2017, kl 11.09
Tere.
Mure selline varbad jubetalt külmetavad.
Veresoontega on probleemid olen opil käinud mittu korda.Kas keego oskab nõu anda.
Head uut aastat.
 
pipar 01. jaanuar 2017, kl 22.10
Pipraplaastrist saab ka abi,aseta üks plaaster alaseljale,teine plaaster taha reiele ja kolmas sääremarjast allapoole säärele.
Abi pidi olema ka sellest kui sokkidesse paned sinepipulbrit või kaneeli.
 
külm 01. jaanuar 2017, kl 23.07
Vana teemaalustus küll, aga siin on apteegi soovitus:

https://apotheka.ee/kulmad-kaed-ja-jalad/

Mul endal ka veresoontega probleemid. Kui mõnikord ei pane tähele ja istun kaua arvutis, siis jalad lähevad ebameeldivalt külmaks ja kui teki alla lähen, siis kaua aega on külmad.

Aitab, kui teki alla sooja koti panen. Kui seda pole, võib ka mineraalvee pudeli panna, aga mitte kuuma veega.
 
tean 05. jaanuar 2017, kl 01.12
Mul on ka aastaid jalad ja käed hullult külmad olnud. Abi olen saanud: võimlemine kodus või trenn, pilaates aitas hästi, kontrastdush.
Ühesõnaga, liigutada vaja, see paneb vere käima.

Paaa aastat olen talviti söönud kuivatatud ingverit, lisan seda iga supi, hautise ja sousti sisse, ingver lööb üleüldse olemise soojaks. Aga talvel ainult kuivataud kujul. Mind aitas nii palju, et sel aastal ei olegi enam jalad külmad.
Ja ma käin ka pediküürija juures jalamassaazhi tegemas.
 
KUI NOOR OLED :: regita 05. jaanuar 2017, kl 09.14
regita Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kas keegi oskab nõu anda, miks mul koguaeg varbad
> külmetavad, ülejäänud kehal on kõik ok, aga varbad
> jääkülmad. õhtuti ei tule und ka, hõõrun varbaid
> üksteise vastu, et sooja saax, mul 24 tundi villas
> ed sokid jalas;))kui õhtuti pesemas käin, siis las
> en kuuma vett varvastele, siis selline tunne, et j
> ääst varbad sulavad;)
> äkki teab keegi mis aitax

> > tänud
1; Tule ÄRA külmavarju ---mina kütan ka sinu varbad soojaks:
Varusin palju saunapuid ka ,, '
küll varbad laval üles sulavad ;;
 
sulle 05. jaanuar 2017, kl 10.28
to.5 jaanuar 2017kl.9.14,ära tunne regita päras muret.
regital on kindlasti juba ammu varbad soojad,vaata ikka postituse kuupäeva.
 
katjake 07. jaanuar 2017, kl 15.36
minul oli sama mure väga kaua. ostsin acai marja tablette ja uskumatu,mu jalad olid kahe nädala pärast soojad. tõsiselt, see oli nii imelik tunne... praegu mul sellist muret ei olegi. ma ei ole edsimüüja ega ei tee nalja.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!