Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
proktoloog
 
küsija 26. aprill 2004, kl 13.02
Kust leida Tallinnas normaalne, meeldiv proktoloog? Kunagi käisin seal Sõle tänava polikliinikus (sünnitusmaja vastas), aga sealne arst oli väga hirmuäratav. Mingi ukraina päritolu noorem naine, ilmselt pädev, aga ma tahaks nagu normaalset suhtlemist ka, niigi ebameeldivad protseduurid seal.
 
m 26. aprill 2004, kl 13.14
kes see veel on? protokollib misit vä?
 
mare 26. aprill 2004, kl 13.19
Proktoloogiaga kaasnevadki ebameeldivad protseduurid...

Ega vist nagu eriti polegi kuhugi pöörduda, sest Pelgulinnas ongi ju see proktoloogia osakond kokku kogunenud.

Mul samuti negatiivsed kogemused sealt, kuigi hullemast valust sain lahti jättis käitumine soovida (leian, et sellisel alal töötades peaks rohkem pöörama tähelepanu inimese emotsioonidele ja elementaarsele viisakusele)

Aga Tartusse mine! Lase saatekiri sinna suunata. Räägi perearstile, et siin ei saanud asja! Keegi siin kunagi rääkis, et Tartust sai hea kogemuse ses vallas.
 
m 26. aprill 2004, kl 13.24
kas keegi seletab kah,mida see arst siis teeb? ma ei tea kes see veel selline on!
 
. 26. aprill 2004, kl 13.36

no pepuauguarst on, noh
 
m 26. aprill 2004, kl 13.38
millek sellist arsti veel vaja on?
 
mare 26. aprill 2004, kl 13.52
See on üks kirurgia osa, mis on spetsialiseerunud päraku piirkonnale.
 
Nöpsik 26. aprill 2004, kl 13.52
Tallinnas Medicumis töötab veel dr.Lehte Pärn.Tema ka hea arst.Algul ehk ehmatab ära oma karmi hääle ja näoga,aga kui jõuate ühisele keelele,siis väga-väga hea arst.
PS!Pelgulinna haiglaga ka minul ainult kohutavad kogemused ja justnimelt selle sama noore vene või ukrainlannaga.Jube arst!!
 
küsija 26. aprill 2004, kl 16.01
Nöpsik, kas sellel Medicumi arstil on vajalik aparatuur olemas? Alustuseks sii see rektoskoopia (oli vist nii?) aparaat?
 
mare 26. aprill 2004, kl 17.01
Oleneb, mis mure sind vaevab, aga võiksid minna ju ka gastroenteroloogi (tema alla kuulub kogu toidu teekond - seedimine siis) juurde. Näiteks Magdaleenas osakond olemas. Seal on olemas kogu endoskoopia tehnika - koloskoopia, rektoskoopia. Ehk siis kaamera viiakse sisse ja vaadatakse.
 
juu 26. aprill 2004, kl 19.21
Pelgus oli enne selline arst kui Taal - väga hea arst. Kas ta praegu ka veel seal töötab, ei tea.
 
ups 26. aprill 2004, kl 19.31
Medisfääris võtab vastu üks Keskhaigla proktoloog- meesterahvas ja väga hea arst.
 
ka Taal 26. aprill 2004, kl 22.58
Minul oli ka mõned aastad tagasi väga hea kogemus Pelgulinnas dr. Taal, ei tea ka kahjuks, kas ta seal veel töötab
 
Arvo 27. aprill 2004, kl 13.55

Pelgulinna Proktoloogid on tõepoolest ühed jubedad elukad!!!Mul tegitoosma kurikuulus tumedapäne ukrainlanna OSSOTSENKO vist opi ja peale seda alles õiged probleemid hakkasid. Mitu aastat oli kakamisega probleeme (veritsus ja valu) kuni mind päästis lõpuks too noor kena ja asjalik mees TRUDNIKOV tõesti sealt Kesklinna kirurgia osakonnast (võtab vastu ka Medisfäris). Ta tegi kordusopi ja kõik lahenes.
Veel üritasid mingid kaks mutti seal Pelgulinnas mulle kolonoskoopiat teha, ooo ....see oli hullem kui Sade piinakambris, vaevu jäin ellu. Ei keskhaiglas ega Magdaleenas pole kunagi nii valus olnud, et lausa karjuks nagu Pelgus.
Ükskord oli jälle Pelgulinna proktoloogiakabinett mingeid noori praktikante täis. Sinul tõmmatakse auk õieli ja siis viiakse läbi nõ. prakttilise anaalmeditsiini kursus Teie tagagumiku näite.
Niipalju siis tollest õudsast Pelgu proktoloogiast. Näib et need inimesed kannavad seal viha patsientidele, et peavad kellegi tagaukses sorkima. Ometi ise valisid selle töö...
 
h 01. august 2014, kl 13.41
Käisin Tartus dr. Aivar kuusiku juures.
uskuge mind, kartsin väga. olin lugenud väga palju foorumites kirjutatut ja kuulnud tuttavatelt. Põhjust hirmuks oli palju, sest teatavasti pidid liited olema tohutu valulikud ja kui juhtub olema tavalisest pikem jämesool siis ka väga valus. 4 l lahuse sisse joomine tundus õudne, olin kuulnud et see on väga rõveda maitsega.
Tegelikkus oli see, et joogil polnud suurt häda, natuke läila ehk.
Protseduurile minnes võeti hirmud juba kabinetti
sisenedes, tehti rahustav ja valuvaigistav süst ja
nii see algas. Natuke ebamugav ehk oli ja pisut-pisut valulik, igatahes mitte märkimisväärselt.
Seega kõik kes te netist infot otsite ja muretsete teadke, et vähemalt Tartus dr. Kuusiku käe all ja tema suurepärase õe hoole all te küll valu ega hirmu tundma ei pea.
Pärast protseduuri on mõistlik külastada WC, et pisutki gaasidest vabaneda ja mõned Espumisanid alla neelata. 2h pärast olete ka gaasivalud unustanud:
Nii et tõesti, ärge põdege ette, pole vaja.
Ah jaa, minu jämesool oligi pikem kui tavaliselt ja liiteid oli mul ka , sest tehtud 2 oppi.
 
h 01. august 2014, kl 13.43
Käisin proktoloogi dr. Aivar kuusiku juures Tartus
uskuge mind, kartsin väga. olin lugenud väga palju foorumites kirjutatut ja kuulnud tuttavatelt. Põhjust hirmuks oli palju, sest teatavasti pidid liited olema tohutu valulikud ja kui juhtub olema tavalisest pikem jämesool siis ka väga valus. 4 l lahuse sisse joomine tundus õudne, olin kuulnud et see on väga rõveda maitsega.
Tegelikkus oli see, et joogil polnud suurt häda, natuke läila ehk.
Protseduurile minnes võeti hirmud juba kabinetti
sisenedes, tehti rahustav ja valuvaigistav süst ja
nii see algas. Natuke ebamugav ehk oli ja pisut-pisut valulik, igatahes mitte märkimisväärselt.
Seega kõik kes te netist infot otsite ja muretsete teadke, et vähemalt Tartus dr. Kuusiku käe all ja tema suurepärase õe hoole all te küll valu ega hirmu tundma ei pea.
Pärast protseduuri on mõistlik külastada WC, et pisutki gaasidest vabaneda ja mõned Espumisanid alla neelata. 2h pärast olete ka gaasivalud unustanud:
Nii et tõesti, ärge põdege ette, pole vaja.
Ah jaa, minu jämesool oligi pikem kui tavaliselt ja liiteid oli mul ka , sest tehtud 2 oppi.
 
mina 04. august 2014, kl 00.07
Teema on aastast 2004 - usun, et teemaalgataja on juba proktoloogi ammu leidnud.
Käisin Meremeeste Haiglas proktoloogide juures kuu aega tagasi, minu arvates ainult seal ongi just PROKTOLOOGID. See Trudnikov on ju üldkirurg. Igatahes mina jäin vägagi rahule - olin dr. Taali juures.
 
patsient 29. detsember 2014, kl 21.08
Proktoloogi nüüd küll karta ei tasuks.
Ise käisin Meremeeste haiglas dr.Eevald Kullamaa juures.Numbri sain samaks päevaks.(mul vedas,muidu peab ootama 1 kuu)Kaks nädalat kannatasin valude käes.Seista ei saa,autoga sõita ei saa,mingi ravi ei aidanud jne....Läbivaatus ei ole üldse hull.Lihtsalt paluti heita külili laua peale.Valus oli kui sõrmega pärakus haiget kohta puudutas.Aga see oli ainult hetk.Kohe pandi valuvaigistav geel peale.Kokku läks 3-4 minutit.See on täielik jama et proktoloogi külastus on õudne.Arst oli ka igati meeldiv.
Sain diagnoosiks pärakulõhe.Kirjutati Anuzol küünlaid ja mingit salvi mis segatakse kokku Tõnismäe apteegis.Öeldi et paranemine võtab aega 1 kuu vähemalt.Vot nii.
 
Aili 30. detsember 2014, kl 17.26
Käisin aasta tagasi Kullamaa juures, ta katsus sõrmega pärasoolt ja ütles, et on hemorroidid, et kasvajat ei ole tunda. Ta ütles, et võiks rektoskoopia ka teha, aga mina tagasi ei läinud. Ta on ikka väga vana arst ja minu meelest oli selline väsinud, tüdinud ja ükskõikne. Kuigi tema vanust silmas pidades peaks ta ikka vägagi kompetentne olema. Olen pannud proctosedyl küünlaid, aga ikka tuleb verd. 21. jaanuaril lähen Kivimäe juurde.
 
Madli123 23. november 2015, kl 16.48
Mina käisin tuttava soovitusel Vitaclinikas, väga hea ja kompetentne arst,soovitan,panen igaks juhuks ka lingi http://vita.ee/teenus/proktoloogia/
 
Aleksandr Uskov-Kell 19. juuli 2016, kl 11.07
Mina ka Soovitan Vitaclinikat )
 
pi 20. juuli 2016, kl 00.31
Mina käisin Evald Kullamaa juures ja jäin temaga rahule.Ta asub Meremeeste haiglas.Seal on proktoloogia osakond.Ehk riigi parimad proktoloogid on koos.
Kuid raske on numbrit saada,minul õnnestus number saada järgmiseks päevaks kuna üks ütles ära.Muidu on ootejärjekord mingi 2 kuud.
eid_152f0952cd7cd1 18. veebruar 2021, kl 14.42
Urve Taal oli super! Kuulsin, et ta on pensionile jäänud, kindel ei ole
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!