Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
Veenilaiendite ravi laseriga erakliinikus.
 
Ann 19. märts 2015, kl 15.12
Kellel on kogemusi veenilaienditega ja nende raviga erakliinikus (Vitaclinikus või Vein clinikus)?Kas on tehtud laserkirurgiat või veenide raadiosagedusoperatsiooni?Taastumine pidi olema siis lihtsam ja kiirem ja mitte nii traumaatiline kui tavalise veenioperatsiooniga.Ootan vastuseid kuna ise kavatsen seda valikut kasutada ja kogemused oleksid teretulnud,et kuidas rahule jäädi ja taastuti peale operatsiooni?
 
pole küll kursis 19. märts 2015, kl 15.53
aga kui mõelda, miks üldse käiakse opil kui saaks palju lihtsamalt? Kusjuures mul alles oli op mingi natuke üle poole aasta tagasi, käisin krt mul ei meenu ta nimi, üle eesti kuulus kirurg just veresoonkonna alal ja ta isegi ei pakkunud alternatiiviks mingit laserit. Lihtsalt see panebki mõtlema, et kui kergemini saaks, miks tehakse seda siis ikkagi raskemalt. haigekassa rahad saaksid nad mõelamt pidi kätte.
 
kesteab 19. märts 2015, kl 16.08
mina ka ei tea neid asju, aga omal on samuti taolised küsimused tekkinud nagu eelmisel. ja seda skleroteraapiat, mida erakliinikutes juba vähemalt 15 aastat kasutatakse, seda ka ei tee haigekassa rahade eest keegi. kirurgid peavad oppe paremateks ja tõhusamateks.
isemaag 19. märts 2015, kl 21.11
Te kõik sadomaso harrastajad, otduite oma kirurgide hoole alla. Teema tegijale vastuseks: Truki otsingusse Peter Kelder, tee nii nagu ta õpetab ja kõik veenilaiendid kaovad jäljetult. Kahe kuu jooksul. Ka siis, kui neist harjutusist ainult veerandi jagu teha igapäevaselt.
 
Kairi 19. märts 2015, kl 23.07
Olen käinud kaaniravis,väga tõhus,kõik veenilaiendid kadunud.
 
Isemääg on Illi küla kuulus vahur 20. märts 2015, kl 07.47
Ta on seoke illi küla otuke. Kuulus üle Tartumaa. Münhauseni lugusid armastab vesta.
 
Vahhur Taru 20. märts 2015, kl 08.05
Mina olen kuulus isemõtleja ja leiutaja, tasuta energia masin on minu tehtud. Varsti teen endale kodulehekulje ka, siisnäitan ka teile, oodake.
 
Teadja-nägija 20. märts 2015, kl 08.08
Vahuril pidid veenilaiendid hoopis urruaugus olema. See on teatud harrastuse või suundumuse tulem.
 
Vahhur Taru 20. märts 2015, kl 08.10
Mul tuleb väga huvitav kodulehekulg, palju huvitavat videot sinna just filmime, loodan mingi kodulehete konkursi võita ka, nii hea koduleht tuleb mul. Varsti näitan !
 
Vahhur Taru 20. märts 2015, kl 08.17
Veenilaiendid ? Ma ei tea, mul on seal ikka koorik ees, ei saa vaadata ka mis laiendid on. Sõber mode lubas tulla mulle koorikut kratsima, jään lootma, et tegija on ja mitte ainult ei luba.
 
linki ei ole? 20. märts 2015, kl 08.21
töötavat, mida kristlased ja sadomaso arstid maha pole veel võtnud?
 
ann 20. märts 2015, kl 11.02
Kurb,et sellest teemaalgatusest arenes välja mõttetu diskussioon mis ei andnud küll mingit vajalikku infot vaid muutus labaseks.Ootasin vastuseid inimestelt kellel on selliste asjadega kogemusi mitte aga tühja loba.
 
Jaa, õige 20. märts 2015, kl 11.44
niikui elva isemäägija platsis, on kõik kohad ta soppa täis
 
ann 20. märts 2015, kl 14.38
Ootan siiski kommentaare inimestelt kellel on veenilaienditega probleeme olnud ja nad on abi saanud.Laserkirurgia on ka lõikus aga laseriga.Veeni ei tirita välja aga ta tõmbub kokku ja kaob ära.Operatsioon viiakse läbi kohaliku tuimestuse abil ja ta võtab umbes 10-15 minutit aega. Operatsioon algab lasersondi sisestamisega veeni, kui sond on jõudnud õigesse kohta, tehakse kohlik tuimestus ning hakatakse tegutsema laseriga. Laser tekitab veenis „ keemise“ effekti, mis „ keedab“ veeni seinad kokku. Peale operatsiooni peab haige kandma 10-14 päeva ravisukki, mille tulemusel veeni seinad tihenevad ja aja möödudes kaovad.
Endovaskulaarse laser-koagulatsiooni suureks eeliseks on lõikehaavade puudumine, mis ei traumeeri närve ning operatsioon kulgeb valutult. Haige võib kohe peale operatsiooni koju minna ning alustada tööga.
 
Lubadus 20. märts 2015, kl 16.20
saab nüüd täidetud, see suur, läks aega aga tuli kaunikene, ootan hindamist ja tagasisidet, väga palun, kirjutage mulle ! taatmetsast@hot.ee
Nii ja siin on kauaoodatud kätetöö -
http://vahur.taru.isemaag.homo.com/index_fi.php
 
Patsient 21. märts 2015, kl 17.55
Skleroteraapiat tehakse ainult siis, kui on need niinimetatud veenilaiendid alles peenikesed- mitte komudega. Käisin ise skleroteraapias- ka ikka oma rahade eest. Aga kuna mul töökoht ikka endine ja surve jalgadel, siis osa tulid natuke tagasi- nii ka doktor tookord rääkis. Ja kuna nahaalune rasvakiht õhuke(arsti sõnul), siis paistavad ka peenemad veresoone-kriipsukesed. Sellised, nagu "ämblikuvõrk" saab ka eemaldada laserraviga. Seda pole teinud- see ka läheb oma rahakotist. Et haigekassa rahade eest tehtaks, peavad olema veenikomud jah juba selliseks suureks läinud.
 
Ann 15. september 2015, kl 11.23
Algatasin teema märtsis veenilaiendite operatsioonist laseriga.Nüüdseks on sellest möödas 5 kuud ja võin öelda,et see tasus igati ära.Kuna op toimus erakliinikus siis see oli päris kallis (1250 eurot)aga olen igati rahul tulemusega.Paranemine võttis siiski aega ja alguses oli jalg päris kole,sinine ja paistes aga mõne kuuga muutus ta aina ilusamaks.Sukka kandsin 2 kuud.Praegu on jalg ilus ja nagu polekski neid koledaid komusid olnud kunagi.Aeg-ajalt tuikav valu jalas mis oli enne operatsiooni veenidest tingitud on kadunud.Arme on ainult üks ja seegi väga pisikene kuhu määrin peale emuõli.Olen Vip Medicumis tehtud tööga väga rahul ja sealsed kaks meeskirurgi olid oma ala profid ja väga meeldiva suhtumisega.Julgen soovitada kuigi jah rahaliselt pole odav aga tulemus on seda väärt.
 
tänan kui vastad 15. september 2015, kl 17.05
Kas oleksid nii kena ja räägiksid veel kas seal kliinikus on ka järjekord ja kui pikk see on. Plaanin minna samuti laseriga veenilaiendeid eemaldama aga tahaksin et op. toimuks novembris, detsembris.
 
AbiX 15. september 2015, kl 17.23
Aitäh, et vaevusid sellest piisava põhjalikkusega kirjutama.
Erakliiniku teenused pole tõesti kõigile jõukohased. Kas ravikindlustusega selliseid oppe ei tehta? Või tehakse ainult avatud lõikusi?
 
K 15. september 2015, kl 19.01
Ravikindlustusega tehakse jah ainult tavalisi veenioppe
 
Ann 16. september 2015, kl 09.10
Järjekorrad ei ole pikad.Kui mina kevadel käisin siis ootasin ühe kuu.Suvel lõikusi ei tehta aga septembrist peaks olema jälle võimalus neid teha.Soovitan minna konsultatsioonile kus vaadatakse ultraheliga veenid üle ja pannakse opi aeg kirja kui selleks on vajadus.Arvan,et saad kindlasti aja novembriks või detsembriks.
 
Ann 16. september 2015, kl 09.14
Ravikindlustusega selliseid operatsioone ei tehta.Kahjuks hakatakse riiklikes haiglates neid lõikama siis kui jalad juba tuksis on.Minu arust oleks suurem kasu kui neid opereeritakse ennem kui jalad hulluks lähevad,seda nii esteetilisuse kui ka muidugi tervise poole pealt.
 
drona 15. jaanuar 2018, kl 09.33
 
liblikas 30. märts 2019, kl 16.40
Mul oli veenilõikus 15 aastat tagasi ühel jalal, nüüd tahtsin ka teise jala korda saada. Tü kliinikumis käisin ühe eriti ebameeldiva tohtri juures, Heli oli ta eesnimi. Väga ülbe naine, andis kogu aeg mõista, et mida sa, mutukas, oma iluprobleemiga siin tülitad. Mu mõlemad vanaemad olid oma elu lõpupäevadel jalgadega tõsiselt hädas, olen neilt sama häda pärinud ja ei taha vanuigi jalutu olla. Aga sedakaudu lõikusele ei pääsenudki, niivõrd ebameeldiv kogemus oli, et enam sinna ei lähe. Aga miks ma peaksin ootama niikaua, kuni jalad on sinipunalillad ja veritsevad? Olen selle tädikese suhtumises väga pettunud, proovin pigem tasulist kirurgiat kui ennast veel sinna alandama lähen. Täitsa pekkis, kuidas üks meditsiinitöötaja üleüldse niisugune võib olla.
 
liblikale 31. märts 2019, kl 10.22
Ära proovi mingit tasulist. Mine teise kirurgi juurde. Olen käinud mitu korda, ei ole kunagi kohanud sellist, nagu kirjeldad. Soovitan ka kindlasti valida tavalise opi, mitte seda laserravi, sest kui lugesin seda Anni taastumist siin, siis see oli kindlasti vähemalt sama vaevaline, ilmselt isegi hullem.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!