Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
anafranil
 
rumal 26. jaanuar 2006, kl 18.32
Jagage palun omasid kogemusi sellise AD-ga nagu Anafranil. Kirjutati see mulle juba ammu välja, aga pole millegipärast julgenud võtma hakata. Nüüd ikka pean vaikselt plaani asjaga alustada, kuid on kõhkluseid-kahtluseid. Mida hullu võib juhtuda, kui see ravim mulle ei sobi?
 
h 26. jaanuar 2006, kl 19.32
jubedus. Süda kloppis ja kõht läks nii kinni. Lõpetasin kohe varsti. See nii vana suurte kõrvalnätudega. Kaasaegsemad ikka paremad.
 
Sallalaa 27. jaanuar 2006, kl 10.15

Olen aegajalt ärevushäirete all kannatav inimene.MInu jaoks täiesti talutavad kõrvalnähtused sellel rohul. Väikese kogusega alustada ja vaikselt suurendada, siis ei ole need kõrvalnähud nii tuntavad. MInu puhul ainuke ad, mis sobib ja aitab. Toime algab 10-14 päeva pärast. MIna olen tundnud et silme eest läheb mustaks kui liiga kiirest püsti tõusen, aga see on paljude ad-dega alguses nii, kõht läheb veidi kinni, suukuivus alguses, positiivne et söögiisu tuli tagasi.
 
trosk 27. jaanuar 2006, kl 10.22
Mina tarvitasin seda küllaltki pikalt, see on n.ö.veneaegne rohi, tänapäeva AD-d on tegelikult paremad ja hakkavad rutem mõjuma, vähem kõrvaltoimeid
 
brrrrr 27. jaanuar 2006, kl 12.48
minul lagunesid hambad selle saastaga ära. Never ei soovita kellelegi. Muidu olin ka paras zombi.
Anna Malyar 29. juuni 2023, kl 06.26
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!