Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
Kaalu langetavad tabletid.
 
Hille Pirson 19. detsember 2005, kl 11.23
Olen palju lugenud ajakirjandusest,et apteegison tablette ja ültse ravimeid mis langetavad kehakaalu.kas keegi on enda peal proovind ja kas ka aitavad.
 
... 19. detsember 2005, kl 11.38
loll ja naiivne oled, kullake.
ning paks veel pealekauba nagu ma aru saan. küll su elu võib keeruline olla...
 
kaisa 19. detsember 2005, kl 12.18
tead hille need tabletikesed sind saledaks ei tee. tee ikka trenni ja söö normaalselt. imesid selles osas naljalt ei juhtu. ikka ise peab vaeva nägema. paksud oleme me ikka oma nigelate valikute tõttu.
 
täpp 19. detsember 2005, kl 12.52
proovitud, ei mõju
 
vot nii 19. detsember 2005, kl 13.06
kaalu nad otseselt ei langeta, aga kaalu langemisele koos toidu valimisega aitavad küll.
 
Flora 19. detsember 2005, kl 13.23
On retseptiravimeid, mis küll aitavad. Xenical ja reductil.Aga kõrvaltoimete tõttu neid pisikese ülekaalu puhul ja paari kilo mahavõtmiseks kasutada ei tasu. Siis ikka toiduvalik ja trenn.
 
Plika 19. detsember 2005, kl 13.28
see Xenical pidi aitama jah, aga hind on ka suht soolane, üle 700.-
Aga joo palju vett, mina teen seda ja tõesti aitab.
 
ursik 19. detsember 2005, kl 13.44
xenical ei aita ka igaüht, näiteks minule ei mõjunud, olgugi et tegin kõik nii nagu peab:)
 
.. 19. detsember 2005, kl 13.45
nende hirmakallite tablettide puhul (reductil lähes 1000.-) on ikka väga väike võimalus, et aitab.
muidu poleks ülekaalulisus läänemaailma tervise probleem on 1.
 
jajajahh 19. detsember 2005, kl 13.47
Ma proovisin kunagi Figura teed ... toime oli siis et mürkained viib kehast välja ja vähese kõhulahtisuse võib tekitada...
teistelt olen vaid kuulnud et neile ei mõjunud see kuidagi...aga MULLE oioioioii...päevläbi istusin lihtsalt potil sest kõht jooksis lihtsalt läbi...nii kui miskit sisse sõin jooksin kohe vetsu...ja see häda tuli ka koguaeg nii ootamatult et kodunt välja ei julgend minnagi kui seda hommikul jõin :D
 
n 19. detsember 2005, kl 13.57
on veel roheline tee ja rohelise tee kapslid, mis aitavad rasva põletada.
 
reductili tarvitaja 19. detsember 2005, kl 15.41
mina võtan juba 8 kuud reductili---on küll hirmkallis (1200.- (15mg)....kuid suhkruhaiguse tõttu ei jää muud üle... olen noor (24) ja seega saan veel insuliini süstimist kaalulangetusega ära hoida----nüüd maas 30 kg---mida aeg edasi, seda vaevalisemalt grammid lähevad ja ravimi kogust tuli arsti soovitusel ka tõsta (algul tabletid 10mg)...kindlasti kuulub nende tablettide juurde dieet või pigem kontrollitud söömine....söön päevas teatud hulga kaloreid, mis on u 500 kcal minu päevasest kalorivajadusest väikesm... teen trenni ka...juba on täitsa inimese olemine...kõrvalmõjud on algul jah väga-väga...murettekitavad.. et naljaasi see ple...üle aasta neid ravimeid võtta ei tohi, sest ned siiski suht kange keemia... kui sul on kaaluprobleem, siis kindlasti mine eialaarstile (endokrinoloog) ja eks temaga koos leiate kindlasti lahenduse...:)
 
mirjam 19. detsember 2005, kl 17.11
Mina sõin suvel apple cider 600, mille hind oli u. 300 eeku (üks kuur siis) ja võtsin alla 5 kilo. Toitumist ei muutnud, aga sattus ka kiire periood olema, kus füüsiline koormus ka suurem.Igatahes kavatsen veel teha peale jõule uue kuuri ja kindlasti samade tablettidega. Ps. 70 kilolt 65-le ja siiamaaani on püsinud.
 
. 19. detsember 2005, kl 17.16
ärge neid viimaseid tablette sööge. maohaavad võite saada. pole mõtet riskida.
 
kahjuks 19. detsember 2005, kl 18.50
pole mulle aidanud ei xenical ega ka reductil. hirmsat ylekaalu pole, maadlen u 5 kiloga, mis lisandusid peale suitsetamise mahajätmist. xenicali proovisin paar kuud, reductili söön u aasta juba, toime olematu. ei õgi nagu põrsas, liigutan ennast ka mõõdukalt.
 
Ehh 19. detsember 2005, kl 21.56
Mul täpselt nagu Mirjamil oli- on 70 kilo, a tahaks 65. Söön ananassi tablette, ja nädalaga on 1, 5 kilo maas. Kuis edasi, ei tea. Arvan, et need tabletid on küll süütud.
 
sale 19. detsember 2005, kl 22.59
sõbranna sööb slim-triot ja väldib rasvaseid sööke ning reeglina ei söö õhtul peale viit! Tahtis maha võtta viis kilo aga kolme nädalaga läks seitse! Sellest on nüüd kaks kuud möödas! 2,5 kilo tuli tagasi ja kaal püsib. Muidugi on nendel kindlasti raske kellel üle 10 lisakilo aga valitud toidud ja õhtul mitte süüa ning küll pikapeale aitab! Palju loota et ime üle öö juhtuks!
 
normaalne 20. detsember 2005, kl 08.20
Mõtetud on need tabletid, katsu ikka kuidagi teisiti.Mul tuttav kasutab bio slimi 5 kuud ja mitte ühtegi kilo ei tulnud alla, ainult raha kulutas.Nüüd teeb trenni , käib ujumas ja peale ujumist ei söö ja 5 kilo nagu nipsti maas.Hoiduge tablettidest.
 
katze 20. detsember 2005, kl 08.37
nendele, kelle kaal ei liigu----kaalu langemine nõuab oma päevase vajamineva kalorihulga vähendamist 500 kcal võrra.. nt. minul oli kaalulangetamise algul kehamassiga võrreldes vaja 2100kcal ja võisin süüa siia 1600 maximum (mingi aja sõin ainult 1200, kuid see on suht extreemne.. alla selle ei tohi süüa, olenemata kaalust)....kui kaal ei lange, võib asi olla ainevahetuse häires....see dieet ei ole niisama, et kaotad pekki vms.....kui ainevahetus on liiga aeglane või on miski immuunsus (nagu minul oli....rakud insuliini vastu immuunsed), siis ei aita ei sport, nälgimine või mis iganes.... oleksin vinud ka päevas 100kcal süüa ja aint vett juua ja oleksin ikkagi juurde võtnud...ainevahetus üks keeruline, kuid kogu meie kaaluvärgile alustalaks olev süsteem.....minu probleem laheneb nüüd reductili ja metmorfini (suhruhaigete ravim....insuliini normaliseerija) toimel, lisaks sport ja toitumise korigeerimine....ja KINDLASTI ei tohiks ükski perearst teile xenicali ega ka reductili välja kirjutada....perearst ei ole piisavalt pädev Teie ainevahetust hindama ja vastavat mg kogust teile määrama....apteegist käsimüügist retseptita saadavad kaalulangetajad aitavad paari ülekilo puhul, xenical / reductil on radikaalsem keemia suure ülekaalu puhul, arvestada kõrvalmõjudega nii ravimi tarvitamise algul kui ka hiljem (minul nt. langevad nüüd juuksed välja)
 
kaneel 20. detsember 2005, kl 10.42
kui magusaisu ajab sööma, kas te siis kaneeli olete proovinud? Pidi aitama vere suhkrutaset ühtlasena hoida, ja toimib ka - kui söön õhtul ca kella 6 paiku midagi ka vähese kaneeliga (kasvõi küpsetatud õuna), siis jääb mul ära hilisõhtune magusasöömine.
 
to katze 20. detsember 2005, kl 13.35
kui perearst ei tohiks xenicali ega reductili välja kirjutada, siis millise arsti poole ma pöörduma peaks, kes oleks nende ravimite kasutamise üle otsustama? keegi eespool mainis endokrinoloogi - et kui mul on suur ülekaal ja vaja alla võtta, siis endokrinoloog on see spetsialist, kelle poole pöörduma peaksin?
sorry, kui liiga rumalad küsimused..
 
katze 20. detsember 2005, kl 14.54
jah, endokrinoloog on just see õige, isegi ainuke inimene, kelle poole selliste asjadega pöörduda....ainevahetus on väga individuaalne...kõiki inimesi ühe puuga mõõta ei saa....tema teeb testid, mille alusel (arvestades ka sinu elulaadi...söömisharjumisi jms) pannakse kokku plaan, kuidas alla võtta...muide, see kaaluprobleem on tihti haiguslik....selle taga miski muu kui lihtsalt niisama õgimine..isud tulevad ka sellest, et ainevahetus sassis....harjuda tuleks mõttega, et kohvist loobuda...see on üldine soovitus ja soola ei tohiks ka päevas üle 5g tarbida...ühesõnaga hoia soola tarbimist võimalikult madalana...pane vähem kui tavaliselt...hauta ja valmista toitu küpsetuskotis...EI igasugusele praadimisele (eks harva võib lubada, siis aga panni pintsliga õlitada, et õliupuus ei tekiks ja tavaportsjonist vähem süüa + olla kindel, et oma kindluserajalt maha ei astu (st. pärast end lõdvaks ei lase)...kõige parem,,,, pea päevikut...pane hommiku-lõuna-õhtusöögi kalorid kirja...arvuta...jah, on tüütu jne...kuid ega see ei peagi lihtne olema.. ise tuleb palju vaeva näha...kaal langes minul just päevikut pidades kõige paremini...siis oli must-valgelt ees, kuipalju kaloreid ma veel võisin süüa...muidu kiputakse ikka silmi kinnipigistama...igatahes jõudu,,,, võub küsida, kui küsimusi on....
 
Ivlu 25. detsember 2005, kl 21.36
Olen astma haige.Hingata on väga raske. Kas keegi oskab midagi kergenduseks soovitada.
elemaskaee 08. aprill 2023, kl 12.59
Kaalu alandavad tabletid - https://euhealth24.com/et/drug/xenical-generic Kokku kaotasin ma 12 kg ja see võttis mul vähem kui kolm kuud.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!