Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
Mis kosutaks keemiaravi seansside vaheajal
 
lähedane 04. veebruar 2007, kl 22.40
Nimetage toiduaineid, mis kosutaks keemiaravi saavat inimest.Peale 3 päevast ravikuuri 1,5 nädalat ikka väga halb olla.Põhiliselt joob ja nokib valikuliselt, aga mis ei ole söömine. Kaal langeb.
Kuna enne järgmist seanssi 1,5 nädalat paremat enesetunnet ja veri peab normis olema kui järgmist seanssi tegema hakatakse. Mis oleks kõige kasulikum,jõuduandev, kosutavam.
Kes on selle kannatuserikka perioodi üle elanud oskab ehk soovitada.
Kas pärmijook võiks sobida? Pole küll toit, aga igati kasulik jook
 
mhh 05. veebruar 2007, kl 00.40
ma usun, et granaatõun on väga hea asi. aga siis päris vili, mitte mingi jook.
viinamarjad, ananass jne fruktid.
 
progand 05. veebruar 2007, kl 08.07
kadarbiku porgnadimahl.
 
m 05. veebruar 2007, kl 08.46
peeti süüa (keedetult), astelpaju marjad. küsi arsti käest
 
tütar 05. veebruar 2007, kl 08.54
Minu ema kasutas GNLD tooteid nii keemia-kui ka kiiritusravi ajal ning ka praegu.Betaguardi - see aitas üleliigsed raskemetallid ja keemia organismist välja viia peale ravi ning üldist enesetunnet parandada.Siis veel Carotenoid Complex,Flavonoid Complex ja Cruciferus Plus - kokku siis 21 erinevast puu- ja juurviljast valmistatud tooted.Enesetunne ja taastumine olid üllatavalt head.Isegi arstid imestasid.
 
mann 05. veebruar 2007, kl 09.06
kõiksugu värsked köögiviljad ja puuviljad. hea kui need on mahepõllumajandusest pärit, siis sisaldavad rohkem vitamiine ja mineraale. igasugu värskelt pressitud mahlad. gnld's on selliseid aineid, mis teevad kehal olemise veelgi raskemaks. enne keemiaravi lõppu ei tohiks küll mingeid raskemetalle välja hakata ajama. otsi abi alternatiivmeditsiinist. acerola c-vitamiin on kindlasti omal kohal. see on looduslik ja seda võib päris peoga süüa.
küsi konsultatsiooni Ülo Liivamägi käest www.emadekool.ee info alt saad tel. numbri.
 
jajah 05. veebruar 2007, kl 09.17
Minul aitasid keemiaravi ajal taastuda Q10 tabletid ja zink-seleenium. Igaks juhuks konsulteeri arstiga üle, kas tohib. Keemiad on erinevad.
Mis puutub sellesse, et veri kiiremini korda saaks - kas süste ei ole määratud? Minu keemiaravi hävitas valgeid vereliblesid ja tekkis immuunpuudulikkus. Et verelibled taastuksid, määrati süstid. Granocyd või midagi sellist. Ise süstisin omale. See ka aitas taastuda ruttu.
Kui on väga tugev keemia, peab tooreste viljade söömisega olema ettevaatlik: et kui tekkib see immuunpuudulikkus, siis peab kõik toit olema bakterivaba ja puu- ning juurviljad ikka ülihoolega puhastatud. Vahel keelatakse neid lausa süüa. Seda kõike peaks patsiendile rääkima raviarst.
Üks asi veel, et keemiaravi tõttu võivad tekkida ka aftid ja seegi võib olla põhjus, miks ravitav süüa ei taha. Selle jaoks on ka ravivahendid olemas. Samuti on iiveldus peamine põhjus, miks peale keemiat süüa ei taheta. Selle jaoks on tõhusad tabletid. Vahel see iiveldus on nii nõrk, et tundub lihtsalt nagu poleks õiget isu. Tablett aitab.
Kui võimalik tuleks kõik need asjad arstiga läbi rääkida.
 
ja veel 05. veebruar 2007, kl 10.14
Pärm pidi selliste haiguste puhul absoluutselt keelatud olema. B- vitamiini saab täisteratoodetest(pudrud).
 
Minu isa 05. veebruar 2007, kl 10.45
sõi hea meelega tumedaid viinamarju, sest need olid mahlased ja kivideta.
 
ka 05. veebruar 2007, kl 11.42

lähedane
TAIMNE AALOEKONTSENTRAAT JA FORMULA 1 TOIT-TASAKAALUSTATUD
TOIT RAKKUDELE.Võta minu mailile ühendust vestleme!!!
 
krants 05. veebruar 2007, kl 18.06
- paku pisikeste portsude kaupa: väike võileivaveerandik, keedukartulilõik põneva garneeringuga vms. Suur ports tekitab täiendavat masendust, et nagunii ma sellest ju jagu ei saa
- isutu inimene ei peaks kindlasti olema ruumis, kus toitu valmistatakse - lõhnad võivad vastu hakata
- vali võimalikult värvilisi toiduaineid, ja ikka hästi väikeses koguses
- paku valikud: kas tahaksid singileiba kurgiga või paprikaga? kas tahaksid poolikut keedumuna kiluga või röstsaia meega?
- ära lase end segada sellest, kui kolmest pakkumisest võetakse vastu üks. Tunni aja pärast proovi uuesti
- serveeri põnevalt, aga nagu möödaminnes. Loo võimalusi, aga ära sunni neid kasutama.
 
krants 05. veebruar 2007, kl 18.41
äkki on sul kasu ka sellest lingist - ei oska linki teha, loodetavasti saad hakkama ja taipad ka soome keelt


http://www.koealue.com/odl/images/stories/Potilasohjeet/Kotisairaala/syopa.pdf
 
karma 06. veebruar 2007, kl 12.19
Oi, kus ma lülin seda, kui vähihaigele soovitusi otsitakse ja kohe võrkturustajad platsis on: vestleme, kohtume! Raisakotkad.
 
Arvo Silde marika.vahi 15. mai 2017, kl 21.45
Igal juhul tuleb olla enda üle uhke! Tehke seda ja kõik haigused kaovad
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!