Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
astelpaju saialille pihustiga õli
 
mall 07. märts 2007, kl 17.05
Kas seda võib ka kurku lasta või on ainult välispidiseks kasutamiseks.Unustasin apteekrilt küsida ja infolehel seda mainitud pole.Mille puhul teie seda kasutate?
 
seda 07. märts 2007, kl 18.36
ära kurku küll lase, ainult ärritab.
 
to seda 07. märts 2007, kl 18.50
Nalja teed v? Ära aja jura, kui sa ei tea midagi. Taruvaigu pihustatavat aerosooli ei tohi kurku lasta. Õigemini ei ole soovitatav, kuna see alkoholibaasil ja pigem ärritab. Sama Hexorali kohta. Aga astelpaju-saialille pihustatav aerosool ongi just soovitatav, kuna see on valmistatud õlibaasil. Ise vahetasin ka Hexorali välja selle vastu kõrva-nina-kurguarsti soovitusel.
 
seda ei aja jura 07. märts 2007, kl 18.57
ikka ärritab.
taruvaiguga on muidugi veel hullem.
jooge parem sooja jooki ja kurguvalu vastu on kõige parem tavaline paratsetamool. imemistabletid suht mõttetud.
 
auh 07. märts 2007, kl 18.59
veel parem on tglt soolveega kuristada
 
mall 07. märts 2007, kl 19.03
Ongi nii või.
Siis mul see raha jälle maha visatud. Lootsin, et saan leevendust.
Olin täna apteegis ja üks üle keksea proua ostis just seda. Kurguga olevat mitu korda arstil käinud, sest peale angiini ei pidavat kaduma kurgust tal mingi klimp või tükitunne.
On enne ka muud proovinud, aga arst oli talle öelnud, et see aitab kindlasti selle tükitunde kadumisele kaasa.Oli selline kurvake ja rahaga tundus tal ka kitsas olevat.
Kuna olin järjekorras ja kuulsin nendevahelist kõnelust pealt, siis mõtlesin, et ohoo, mul ka see tükitunne. Ja kui spetsialist soovitas vanaprouale, siis sobib ka mulle.Nuud hakkab ilmnema, et ei sobigi ja kui veel rohkem neelu ära ärritab, siis minust ta jääbki pihustamata.
 
dr 07. märts 2007, kl 19.17
jumala eest. Ole palun nii kena ja helista perearsti ööpäevaringsele infotelefonile ja küsi järgi ning veendu selles, et see ei ärrita su neelu/kurku.
Astelpaju - parim suuõõne limaskesta põletike korral
Saialill - põletikuvastase toimega
Valmistatud õlibaasil.
Mis asi sul nendest kolmest komponendist peaks ärritama?
Väga õigesti soovitas apteeker. Ja nagu eelpool öeldud, soolvesi (1tl 1 klaasi leige vee kohta) väga tõhus. Imemistabletid jne, jama.
 
ennekuulmatu! 07. märts 2007, kl 20.12
Mulle arst just soovitas seda käheda hääle ja valutava kurgu puhul. Ja aitas ka.
Kui kurku lasta ei tohi, siis milleks see pihustiga pudel mõeldud on? Kuhu pihustada?
 
teadja 07. märts 2007, kl 20.59
See on üks parim kurgurohi. Minule on siiani mõjunud.
 
kah valutaja 07. märts 2007, kl 23.07
jah, astelpaju-saialilleõli on spets käheda kurgu õli.:) Mõjub häste, a mulle see maitse ei meeldi:(( ja ma parema meelega kasutan toda taruvaiguga vurtsu. Kui kurk valutab, siis taruvaigu vurts võtab valu vähemaks ja mind väga aitab. Eks see individuaalne muidugi ka.
 
kasutaja 07. märts 2007, kl 23.34
olen lastel kasutanud ja nad pole kurtnud,vahel aga saab see väga ruttu otsa ja lõpupoole on vastik maitse.viimasel ajal kasutasime hexorali aga kurk saab ikka siis kui ise tahab terveks.
 
kaku 08. märts 2007, kl 08.59
taruvaigu-saialille vurts tõi kolme pihustamise järel hääle tagasi, uskumatult hea ravum:)
 
Minna 08. märts 2007, kl 10.21
Mina pihustan seda lapsele kurku arsti soovitusel, aitab väga hästi.Mingit ärritust pole, võtab ära ka kurgu kiheluse mis köhima ajab.
 
seda ütleb veel 08. märts 2007, kl 12.17
lahja soolalahuga on kah jah hea kuristada.
aga kurku ei tasu mitte midagi pritsida.
 
A 08. märts 2007, kl 16.14

Mõlemad on väga head kurku pritsida ja aitavad väga hästi, lihtsalt see taruvaigu maitse ei ole kõigile vastuvõetav.
Mind isiklikult ajab see soolalahus just öökima
 
marge 09. märts 2007, kl 21.02
Mina kasutan nii enda kui lapse peal saialille-kummeli õlibaasil pihustit! Väga hea magus meemaitse ja aitab ülihästi ikka! Õli pehmendab kurku, mitte ei ärrita.
Agne Tamm 03. aprill 2019, kl 14.32
Mina olen võimeline vastikut maitset taluma! Kui see Poole minuti jooksul kaob!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!