Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
kas tarvitate toidulisandeid ja vitamiine?
 
kas 18. juuli 2007, kl 20.24
eestis VISION ka veel tegutseb? Kui veel prantslane Fabrice Khererve sellega alustas, olid tooted SUPER!
 
vot 19. juuli 2007, kl 11.43
ravimitööstus ei ole käibelt sõjatööstuse järel teisel kohal (veel üks ei-tea-kust alguse-saanud müüt).
ja gnld toodete toimivuse kohta pole nüüd küll ühtegi tõsiseltvõetavat uurimust veel tehtud!
 
to vot 20. juuli 2007, kl 21.10
ja miks sa ei pöördu gnld kontorisse tallinnas ja ei võta kontakti Sab-ga-teadusliku konsultatiivnõukoguga, et saada vastus-on olemas uurimused ja ka tõestatud:)aga tavaliselt ei tee sa ju seda, sest siis peab oma lollust tunnistama:)sest 55-s riigis ja 49 aastat saab ju väga edukalt puru silma ajada, ilma et nii mõnegi maa mõnigi targem inimene seda püüaks takistada-samamoodi on ju ka Eesti Tervisekaitseamet ja Ravimiamet vaid naiivseid lollikesi täis, kes juba 96-ndast aastat on andnud oma käe alla Gnld uurimustele....aga no sind lihtsalt pole ju veel kuulda võetud:)sina lähed ju ostad Rimist Omegat 19.- krooni eest ja annad aga tuld-ja ei nõu ühtegi uurimust...ja kusjuures-sa võidki seda rahumeeles teha, sest see ju sinu valik:)
 
kai 20. juuli 2007, kl 22.51
see kondi sirli on ikka päris ära pööranud. See SAB koosneb aferistidest, kes sirli taoliste abil suurt kerget raha kokku ajavad. Ainus ganld-ga seotud teadlane oli üks rauk, kes mõned aastad tagasi suri. Mingeid teaduslikke uuringuid ei ole anda toodete kohta ei tallinna kontoril ega sellel SAB-l. Kui tooted oleksid kriitikat kannatavad, siis saaks neid müüa norm. teel, mitte nurga taga tuttavalt tuttavale sossutades.
need 50 aastat tagasi väljatöötatud tooted võisid ju kunagi suur sõna olla(ameeriklastele, kes ainult kiirtoitu tarbivad) aga praeguseks on elu edasi läinud ja gnld lootusetult maha jäänud.
miks peaks rimist mingit omegat keegi ostma???
see sirli on vist segi...peast
 
6666 20. juuli 2007, kl 23.03
ei mina usu, et need gnld tegelinskid ise neid kapsleid söövad. GNLD-ga kaubitseb vaene ja harimatu inimene. Kust tema selle raha võtab, et neid kalleid tooteid osta. Kiitlevad ja teevad reklaami siin niisama.
 
ja jälle... 20. juuli 2007, kl 23.51
on fakt tõestatud-kai, miks sa siis ei pöördu kondi sirli poole, et teada saada, kuidas asi on, siis oleks ju olemas täisinfo alusetult solvata...ja need kes on võtnud gnld filosoofia endale omaks, ei kaubitse, vaid viljelevad elutervet mõtlemist, kus ei ole vaja kedagi solvata:)iga inimene teeb otsuse ikka ise ja niipalju kui mina gnld omasid tean, tarbivad kõik selle firma tooteid ja aastaid.pritsi oma sappi aga edasi-vaata algusesse, milles teema üldse oli:)
 
vabandust... 21. juuli 2007, kl 00.01
-vastan teemaalgatajale põhjalikult-kasutame perega üle 2 aasta, sest oleme oma tervisele tuge saanud-väsimust ei ole, asemel on ernergia ja elurõõm, kadunud on ka allergia ja viirushaigused käivad vaid korraks üle+muud sügavamad probleemid..meie pere jaoks oli see üks väljapääs, mis toimis.sama kehtib ka puhastusvahendite, nahahooldustoodete ja kaalukontrolli kohta-meie pere jaoks on oluline raha ja kvaliteedi suhe.pean mainima, et ei olnud ma kohe alguses neist vaimustuses, sest sama küsimus-miks neid ei müüa apteegis kui nad nii head on.uurisin kuid selle firma põhimõtteid ja tõestusi+kuulasin erinevate inimeste kogemusi ja arvamusi-ning tegin otsuse proovida.kahetsenud ei ole, aga võitnud küll.lisaks sain tuttavaks väga erinevate isiksustega, olen saanud võimaluse osaleda toredatel üritustel ning huvitavatel koolitustel, mis ei baseeru sugugi vaid toodetest rääkimisel.minule on see väga paljut juurde andnud ning seetõttu julgen ka siiralt seda kogemust edasi jagada-kellegi jaoks on see väljapääs-sõnumitoojat ei tulistata:)samas riskin sattuda väga paljude kibestunud või ka lihtsalt teadmatuses ja skeptiliste inimeste rünnaku alla-aga millisel elualal me seda ei satuks:)?loodan, et leiate teiegi ühel päeval oma probleemidele lahenduse ja et teie abikätt sel hetkel materdama ei hakataks:)olge tugevad.
 
ja veel... 21. juuli 2007, kl 00.04
väga raske on siin foorumis pikemalt hakata selgitama põhjuseid ja põhjendusi, miks just gnld-inimesed on erinevad, vajadused on erinevad ja ka tooted on erinevad-seetõttu on personaalse inimesega otse suhelda mõnusam.ülejäänud info saab ju ka netist kätte ja sealt edasi huvi tekkides on ju olemas ka süvamaterjalid-kes tõesti tahab, see saab vastused.ja ka närvisüsteem on hoitud:)
 
loen ja imestan 21. juuli 2007, kl 10.49
sööte neid kapsleid ja
copy:
kadunud on ka allergia ja viirushaigused käivad vaid korraks üle+muud sügavamad probleemid


meie pere ei söö midagi peale toidu ja see oli ikka mitu-mitu aastat tagasi kui pisike viirus meid tabas. Allergiat ei ole kellelgi olnud, rääkimata tõsisematest probleemidest.


Ehk peaksite kapslitele kuluva raha täisväärtuliku toidu ostmisele kulutama?
 
selge siis 21. juuli 2007, kl 17.23
siin foorumis on raske jah kedagi ära rääkida, sest siin liigub ka skeptikuid ja med. haridusega inimesi. Aga kui ühe kaupa ette võtad, siis ikka mõne lihtsameelsema ära hüpnotiseerid. Ja pappi tuleb..
 
eda 21. juuli 2007, kl 18.52
need on tooted, mille järele vajadus tekitatakse ja seda tugeva ajupesuga. paljudes riikides on gnld keelatud.
 
ära... 23. juuli 2007, kl 16.24
aja lolli juttu eda-uuri palun fakte enne ja siis targuta-praegu näitasid küll oma lollust:)mitte gnld pole keelatud, vaid paljudel riikidel on omad seadused, millest läbi tulemiseks on vaja veel eraldi kontrolle ja uurimusi-hetkel 55 riiki on ju täitsa palju:)
 
jep 23. juuli 2007, kl 22.35
ja need 55 riiki on eesti ja muud arengumaad(enamus ehk aafrikas)?
 
aga palun:) 24. juuli 2007, kl 23.07
järjekorras:)-austraalia,austria,bosnia ja hertsegoviina,botswana,ameerika samoa,kanada, camerun,horvaatia, taani,eesti,soome,prantsusmaa,saksamaa,ghana,guam,ungari,island,iirimaa,itaalia,jaapan,kenya,lesotho,LKti,mehhiko,midway saar,uus-meremaa,nabiimia,nigeeria,norra,filipiinid,puerto rico,rumeenia,serbia ja montenegro,sloveenia,hispaania,rootsi,shveits,lõuna-aafrika,svaasimaa,tansaania,tobago,trinidad,uganda,suurbritannia,USA,neitsisaared,wake saar,siia otsa veel ka läti ja leedu, loodetavasti üsna varsti ka venemaa-nagu näha on siin nii arengumaid kui ka muid maid:)...ja muuseas-kas arengumaa rahvas ei oma elule samasugust õigust nagu sina, kellel loodus on andnud võimaluse eestis ilmale tulla?
 
Jakob 24. november 2021, kl 13.08
Soovitan kvaliteetset ja tõhusat toodet, mis aitab unetuse vastu <a href="https://tcbd.ee/et/cbd-tooted/cbd-ekstrakt/">tcbd.ee</a>
 
Farmatseut-proviisor 24. november 2021, kl 22.28
ära söö igasugu jama,võta unetuse vastu ikka õiget rohtu!
 
proviisorile 13. detsember 2021, kl 09.12
Mis see õige roht on? Uneroht, et oled hommikul ka veel uimane? Samuti tekib sõltuvus.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!