Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
Soovitage inimlikku nina-kõrva-kurguarsti, kelle juures võiks mandliopi teha
 
Helen 11. oktoober 2007, kl 00.16
Palun soovitage head, inimlikku, rahulikku, südamlikku nina-kurgu-kõrvaarsti erahaiglatest, kes teeks mandlioperatsiooni. Täna käisin Fertilitases dr. Milleri konsuldatsioonil ja ta ehmatas mind oma närvilisuse ja üleolekuga täiesti ära. Oleks tahtnud poole konsuldatsiooni pealt lausa minema joosta, kuid siiski kogusin end. Teda lihtsalt ärritas see, et ma julgesin mandliopi kohta üht-teist küsida. Imelik küll! Erahaiglasse minnaksegi ju selle pärast, et oodatakse (oma makstud raha eest!) meeldivamat teenindamist ja suhtumist. Nii, et palun soovitage head arsti, kes on ka hea inimene.
 
ff 11. oktoober 2007, kl 00.19
otsesed kogemused puuduvad, aga sugulane käis fertilitases solovjovi juures ja jäi väga rahule. olen tähele pannud, et teda on teisedki kiitnud.
 
ee 11. oktoober 2007, kl 00.31
Solovjov on tõesti hea.
Tervitused ka dr.K.allingule
 
. 11. oktoober 2007, kl 00.41
Jah, kui sõbralikkus/inimlikkus tähtis, siis Viktor Solovjov parim valik, lisaks sellele ta kogenud ja ülihea kirurgina.
 
kil 11. oktoober 2007, kl 08.50
minu peres on kahel lapsel ja mehel mandlid ära lõigatud tartus nina-kurgu kliinikus, alati oli väga hea suhtumine.
aru maisaa, et miks peab oma raha välja käima, kui saab seda teha plaaniliselt ja ilma rahata. kui sul on asi hull, siis saad ka eelisjärjakorda ja ootad ehk kuu kuni kaks, kusjuures kui lausa ohtlik, siis lõikavad samal päeval
 
oih 11. oktoober 2007, kl 09.56
tahtsin just dr. Millerit soovitada :( Mul temast küll väga hea mälestus. Ja hea käega lõikajaks peetakse teda.
 
Helen 11. oktoober 2007, kl 10.17
Tartusse ma arvatavasti minna ei saa, sest elan Raplas. Läheks hea meelega Raplasse seda oppi tegema, kuid siin tuleb 5 päeva! kindlalt haiglas sees olla, mis ei taha kuidagi sobida mulle ja perele. Mujal saadakse ikka 1-3 päevaga koju. Erahaiglas saaks selle asja kiiremini ära ajada ja tänapäeva mõistes poleks see ju ka väga kallis rahaline väljaminek. Kui suhtumine ja teenindus oleks hea.
 
k 11. oktoober 2007, kl 10.32
Minul lõikas Solovjov, väga rahul. Koju sain järgmisel hommikul.
 
h 11. oktoober 2007, kl 11.11
5 päeva peale mandlioppi haiglas? oled ikka kindel? Paides lõigati minul neljapäeva hommikul ja reede hommikul sõitsin koju. ja arst oli meeldiv ja seletas kõik kenasti ära. mina jäin väga rahule, ainus, mille üle nuriseda, et tõesti, järjekorrad on pikad (6 kuud), aga see pole arsti probleem. mina ka ei leia, miks ma peaksin selle op.i eest maksma erahaiglale.
 
mandliteta 11. oktoober 2007, kl 11.28
Mul lõikas dr. Jesse Mustamäe haiglas. Võin ainult häid sõnu öelda - rahulik ja sõbralik arst, kiire paranemine.
 
k 11. oktoober 2007, kl 11.30
mina leian just, et pigem maksan erahaiglale, kui ootan pool aastat või aasta oma mandlitega, mis mürgitavad organismi, rikuvad südant ja tekitavad reumat. Minul oli küll asi nii hull, et kui ma poleks järgmisel päeval pärast arstil käimist soojale maale sõitnud, siis oleks mind samal päeval opile saadetud. See sai siis kiirelt reisilt tulles ette võetud.
 
tips 11. oktoober 2007, kl 11.41
keskhaiglas käisin dr Allivere juures - tema tegi ka mandliopi Magdaleenas
 
K 11. oktoober 2007, kl 12.01
Dr. MIller.
L6ikab nii Mustamae haiglas, Fertis ja ka Medisfaaris.
 
Helen 11. oktoober 2007, kl 12.12
Raplas on jah tõesti vaja 5 päeva haiglas sees olla. Rääkisin arstiga, et ehk saaks 2-3 päevaga, aga ei, temal on haiged pärast mandlioppi alati kõik 5 päeva haiglas. Ma elan ju siinsamas, mul oleks kodus parem paraneda ja kui midagi tõesti peaks juhtuma, siis saaks ju kohe 5 minutiga haiglasse minna.
 
Lynn 11. oktoober 2007, kl 13.02
leht kirjutas jah täna, et riiklikus meditsiinis praegu aastane järjekord mandlioperatsioonile :(. ise käisin kunagi mustamäe haiglas, aga arsti nime muidugi ei mäleta. medisfääris tore kurguarst küll, ja seal vist tehakse nüüd operatsioone ka...uurima kodulehelt.
 
mo 11. oktoober 2007, kl 13.19
just suvel tegi opi dr miller. väga hea arst, närvilisust ei täheldanud ma, aga eneseteadlik on ta küll, olen väga rahul.
 
JUKU 11. oktoober 2007, kl 14.16
Dr,Miller on väga hea kirurg(ja ka inimesena tore) ja dr.peabki otsekohene olema.

Jugeks soovitada veel Dr.Solovjovi,

Dr,Saartsi,dr.Jesset,Dr.Jussi.Dr.Kallingut -mustamäe haiglast
 
summ 11. oktoober 2007, kl 14.53
Hea arst on Dr. A. Allivere. Võtab vastu Keskhaigla Polikliinikus, op-i tegi mulle Magdaleena Haiglas.
 
s 11. oktoober 2007, kl 16.07
minu arust opp tehakse narkoosi all ja siis sa niikuinii magad ja tähtis on arsti oskused, mitte sõbralikkus
 
Helen 11. oktoober 2007, kl 16.28
Aga enne ja pärast oppi puutun ka ju arstiga kokku ja mulle küll meeldiks kui ta närviline ja tige on.
 
mandlitetu 11. oktoober 2007, kl 18.58
dr Viigimaa Tartus, Jõgeval
 
kah ilma 11. oktoober 2007, kl 23.10
Mul lõikas dr Miller, ta on jah selline kes vist niisama ei heieta. Aga mulle see istub. Hästi tore oli dr Kalling, olen talle palju tänu võlgu, nii osavõtlikku suhtumist ühe hõivatud arsti poolt pole enne kogenud.
 
nn 13. oktoober 2007, kl 16.19
soovitan ka solovjovi fertilitasest
 
Mullias 22. detsember 2007, kl 17.20
Dr. Allivere. Oktoobris käisin esimest korda ja detsembri määras juba opi aja. 2 kuud pidin ootama ja tõesti tore arst.
 
Madli123 07. jaanuar 2016, kl 12.28
Soovitan Vitaclinikast
http://vita.ee/teenus/lor/



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Madli123 12.01.2016 09.57.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!