Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
coaxil-kes kasutanud?
 
tirts 04. november 2009, kl 16.04
to enna, vaheta kohe arsti,sest ükski pädev arst ei lubaks sulle kolme päeva pärast muutusi,seda esiteks.
Teiseks,kas sa ise nõustud ka sellega et sul ärevushäire?Kirjutad,nagu sa ise ei usuks seda.
Kui sul on ärevushäire siis on Coaxil hea ravim,ainuke jama et kolm korda päevas peab võtma.Mul läks pidevalt meelest,vahest oli sellest meelespidamisest suur ärevus.
 
Sten 25. detsember 2009, kl 12.52
http://www.totallycrap.com/videos/videos_unhappy_tianeptine_users_from_russia/
Julgete ka sellist asja sisse süüa:O?
 
jane 09. jaanuar 2010, kl 16.32
No nii ka mina tarvitan seda ravimit ja täna alles kolmas päev. Muud ma ei tunne, kui seda, et natuke nagu teeb pea uimaseks.ise aga tunnen ennast suht halvasti, nutan nii palju ja kõik ajab närvi.Põeb depressioon+ärevushäiret.
 
anonüümne 10. mai 2010, kl 00.07
see on pikaajalise kasutamise toime

http://www.youtube.com/watch?v=VjEvqWzOfLQ

vaadake
 
murjam 10. mai 2010, kl 08.55
Minul alguses läks ärevus suuremaks, maos oli paha, pidev iiveldustunne, söögiisu kadus. Paremaks hakkas vaikselt minema miski kolme kuu pärast, tuli tegutsemistahe jne. Ahjaa, maha võtsin tänu sellele rohule 10 kilo.
 
miisi 10. mai 2010, kl 19.48
mina võtan alates nov.2009 algul 0,5 tbl. korraga 2 korda ja siis 1 tbl. 2 korda päevas. kuu aega olen võtnud ainult ühe tbl. päevas. ma ei ütleks,et üldse ei aita, sest paanikahoogusid pole 6 kuud olnud ja rahustit(diasempaami) ka enam ei vaja.enne võtsin 2 korda päevas rahustit 1,5 aastat aga sõltuvust ei tekkinud.
rahulik ma olen aga rõõmsat nägu ma ka ei tee veel.
kas keegi võtab ka mingeid "tujutõstjaid"(mitte narkots!). arsti käest küsisin aga ta vangutas pead ainult.
 
rahul 10. mai 2010, kl 20.04
See on mu elu esimene AD. Võib-olla selle tõttu hakkas mõjuma momentaalselt. See oli uskumatu tunne, mõistsin et teised inimesed mõtlevadki nii normaalselt nagu mina tablettide mõju all. Paar nädalat olid veel mingid kõikumised, aga kõrvalmõjusid ei tähelda. See oli üks ülimalt tark otsus, et julgesin perearsti juurde pöörduda. Muidugi kuidas end võõrutan seda veel ei tea, kuid õpin praegu raamatust kuidas mõtlemist muuta.
 
an 12. mai 2010, kl 14.30
mina olen võtnud coaxili alates novembrikuust. algul 3x, siis 2x ja nüüd 1x. mõjus ta mulle nii, et kaotasin söögiisu ja olen alla võtnud umbes 15 kg. olid ka unetuse probleemid ja iiveldus, kõhukinnisus, aga ei tea ju kindlalt, kas kõike just coaxil põhjustas- need sümptomid võivad tegelikult kaasneda ka depressiooniga.
 
lala 12. mai 2010, kl 16.44
Mulle sobid ka ideaalselt ja hakkas praktiliselt kohe mõjuma
 
Sisi 28. juuni 2010, kl 17.07
Mulle ka on see ravim ainus, mis on nii hästi mõjunud. Olen vist ligi 10 erinevat ravimit kasutanud. Arsti juhendusel ikka. Hea rohi. Aga ma võtan 1 tbl.päevas. Mõttemaailm muutub nii palju vabamaks ja avaramaks. Enne oli see kui klaustrofoobias ja mõtles vaid kitsukeselt halvimast ja negatiivsed asjad võimendusid 100. kordseks. Mõtled, et issver küll kui paljust ma siin elus ilma jään. Ma ei suuda ju elu nautida ja elu veereb pidevas mustas kotis nagu olles. Ükskord paanikas ehmatad, et ma olen juba nii vana aga ma pole nagu elanudki. See on õudne. Ma ei taha enam nii. Tahan elada täisväärtuslikult ja mõelda samamoodi kui teised nn.normaalsed inimesed-laialt, avaralt,värviliselt,näha ka positiivset 100.korda paremana.
 
S 16. november 2010, kl 14.03
Ausalt öeldes ei saanud arugi, et midagi teisiti oleks. Vahepeal tõmbas uimaseks. Mina võtsin ka 3x päevas 1 tabl. Närvilisus ei ole vähenenud, samuti ka pidev masendus.
Pakendi infolehel oli kõrvaltoimena kirjutatud ka kõhukinnisus. Mul oli 15-päevane kuur ja selle aja jooksul ei käinud ma kordagi wc-s häda nr 2 tegemas ! Päev pärast seda kui viimase tableti sisse olin võtnud, sain lõpuks alles hädale minna ! Kui masendav ! :D
 
mees 25. mai 2011, kl 10.41
Tundub, et tegemist on rohkem platseeboravimiga. Kes usub, sel mõjub, teistele mitte kuidagi.
Mul ajas peamiselt südame pahaks, muud mõju polnud.
 
2kuud 25. mai 2011, kl 14.26
Mul saab varsti 2 kuud võetud. Mõju hakkasin tundma peale 2-nädalast võtmist. Kõrvalnähte polnud, pea käis ringi ennegi ja nüüdseks aina vähem. Pidavat hea ravim olema, kergemapoolne, aga tõhus. Diagnoositud siis äravushäire.
 
teine aasta 25. mai 2011, kl 16.50
Mul ka ärevushäire Ja siiamaani läbi proovitutest on coaxil kõige parem.
 
kata 19. september 2011, kl 11.33
tere,olen ka coaxili kasutanud,see oli oma 3-a tagasi,siis oli minu ravi poolaastat,tundus,et kõik toimis ja ma hakkasin end ise tasapisi ära võõrutama.Loomulikult käis sinna ravialla ka xanax,mida ma olin sunnitud võtma,kui paanikahoog tulema hakkas.Praeguseks hakkasin taas coaxili ravi tegema,sest enesetunne läks aina halvemaks,ärevus,kätevärin,ootamatud nutuhood,siseminevärin,peavalu ja ringlus,kaelapiirkonnas pingetunne jne...jube....sellinetunne,et kas hakkad hulluks minema....praeguseks olen coaxili võtnud juba 2-nädalat,kõik kõrvalnähud loomulikult ikka on,aga abimeheks ikka xanax,kui ikka asi hakkab väljuma kontrollialt,siis ikka xanax,tõmbab toonid ikka tagasi.Naljaks,ma pole kunagi netist sellistasja uurinud ja nüüd kui ma nägin kui paljud inimesed kannatavad sama haiguseall....loen ja imestan,selline tunne,et minu haigusest kirjutatakse,see on väga tore,et on selline koht,kuhu saab omad mõtted kirja panna ja teistega jagada-ja mis peamine-et me pole ainukesed,kellel selline kurnav haigus on,kõigile head paranemist!
 
Küsimus 02. detsember 2011, kl 17.51
Mida teie arvate nendest videodest, mis siia lehele oli postitaud.Kas coaxil toimed? Videode sisu vist oli, et inimesed mädanevad? Ma läksin ikka eriti paanikasse kui seda nägin
 
kõrvaltvaataja 02. detsember 2011, kl 18.08
selle ravimi kohta konkreetselt ei oska midagi öelda
kuid tasub olla siiski ülimalt ettevaatlik ja hoolikalt lugeda läbi kõrvaltoimed, kui palju väga tõsiseid on siis parem jätta tarvitamata ja tarvitada parem ammu kasutuses olnut
soovitan väga soojalt lugeda J Virapen Surm ravimi kõrvalmõju.Pilk ravimitööstuse telgitagustesse"
Eli Lilly müügimees juba teab mis pättusi tehakse
näiteks Vioxx on uuesti müügil celebrexi nime all, toimeaine peaaegu sama, vaid molekul erinevust ka kahjustused samad,mõnedes ravimifirmades on asi läinud lausa kuritegelikuks
 
med stud 02. detsember 2011, kl 21.36
mina võtsin ühe arsti käe all coaxili kuu aega, kes muudkui rõhutas, et ikka hingamine on oluline ja blaa-blaa. küll ma hingasin nii nagu ta õpetas, võtsin coaxli nagu kellavärk ja ausalt - mitte kui midagi ei mõiganud. Kuna ärevus esimest korda elus, siis olin loll, et nii kaua ootasin seda coaxili mõju...läksin teise arsti juurde, kes ütles, et õige AD hakkab juba esimestel päevadel mõjuma ja tema ple coaxiliga saanud häid ja püsivaid tulemusi. ja tõsi, vahetas mul ravimit, ja vana mina oli jälle tagasi. ravi veel kestab, ei taha ära sõnuda, aga kõik on läinud hästi. soovitan inimestel minna kindlasti asjatundja juurde, et õigel ajal kohe ravi peale saada. selliste asjade krooniliseks muutumisel on raske juba raviga efektiivset toimet saavutada. kui vähegi võimalik, siis rahusteid minu arst ei soovitanud - oht sõltuvuseks. kuigi, jah, tihti vähemalt ärevushäire ravi alguses kombineeritakse rahusteid AD-ga. õnneks ei ole pidanud ise rahusteid kordagi võtma, aga igaksjuhuks on kotis alati kaasas.
 
ärevik 02. detsember 2011, kl 22.57
minul oli coaxiliga 2 esimest kuud päris halb ikka, ärevus läks hullemaks, paremaks läks alles kolmandal kuul, kuigi iiveldus kestis vist isegi kauem. lõppkokkuvõttes mulle see rohi sobis, lihtsalt kannatust tuli varuda.
 
.......... 03. detsember 2011, kl 12.27
Võtsin umbes 6 kuud, mõju oli vahelduva eduga, aga mitte piisav. Ärevus ei taandunud eriti. Siis läksin eriarsti juurde ja sain uue rohu. Kahetsen ka, et nii kaua coaxili mõju ootasin. Praegune AD tundub hulga tõhusam olevat, ja seda juba peale üht kuud võtmist...Diagnoos depressioon koos ärevushäirega.
 
hmm 28. märts 2012, kl 12.57
Mulle anti täna prooviks kuus tabletti, kolme päeva annus (1hommikul ja 1 õhtul), loen siin ja ei saa nüüd täpselt aru, kas see ärevuse või siis pigem depressiooni vastu? Infolehte mul pole, kuna lõigati lihtsalt prooviks mõned välja. Küsin sest mul on raske depressioon, ärevust, paanikat ei esine. Aga kangemat kraami ei kirjutatud, kuna ma aasta jooksul umbes viit erinevat proovinud, ükski pole sobinud, see Coaxil pidi olema väheke lahjem värk...?
 
huvitav jah 28. märts 2012, kl 13.47
infolehte pole? arvuti ju on. kas peale delfis kommimise muudmoodi arvutit kasutada ei oskagi?
 
hmm 28. märts 2012, kl 15.08
Googel andis mulle mitu erinevat infolehte, kus ikka täiesti erinevad jutud. Leian küll, et võib ju küsida teadjate, tarbijate käest :)
 
huvitav jah 28. märts 2012, kl 16.55
mida annab sulle teadmine, kuidas rohi teistele mõjus. kõik me oleme erinevad. minule mõjub coaxil väga hästi depressiooni vastu, ärevuse võtab ka maha. siin on paljud kirjutanud, et neid ei aita üldse. mõni kiidab, mõni laidab.
oma elu elad ka teiste järgi ve?
 
hmmm 28. märts 2012, kl 18.20
Vot kahjuks elasin jah...ja nüüd olengi hädas. Hakkas sul nüüd parem?
 
huvitav jah 28. märts 2012, kl 19.45
siis coaxil sind kahjuks ei aita.
hakkas nüüd parem ve?
 
Tere! 31. märts 2012, kl 20.28
Lugesin erinevaid jutte Coaxilist...arvamused olid väga seinast seina. Eks kõik AD'd on parajad keemiahunnikud aga kas Coaxil on pigem lahjemasse gruppi või kangemasse kuuluv? (raviannus mul 2* päevas)
 
ikka 31. märts 2012, kl 22.45
lahjemate kilda kuulub. mõnda ei aitagi.
 
k 31. märts 2012, kl 23.15
mulle ei mõjunud üldse
 
kata 01. aprill 2012, kl 22.25
mulle ka ei mõjunud
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!