Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
coaxil-kes kasutanud?
 
monika 11. august 2012, kl 15.34
Mingeid kõrvalmõjusid Coaxil mul ei tekita , kuigi olen kasutanud üle aasta . Võrreldes teistega ei muuda teadvust , s.t. tunnen end ise endana , teeb vaid veidi tuimemaks ( see on hea , muidu olen ülitundlik )ja kerge ärevuse võtab ära .
 
irw 11. august 2012, kl 15.36
kaevake mõni veelgi vanem teema internetisopist üles...
 
Ise 11. august 2012, kl 16.21
pean seda coaxili väga lahjaks,võtan rivotrili ja diasepeksi ja tunne on hoopis parem.
 
professor 12. august 2012, kl 01.38
nad on ju totud :D
 
uno 21. august 2012, kl 17.29
Minul saab coaxiliga 3 aastat täis sügisel.Hakkasin võtma kuna teiskordne ärevus ja paanikahäire.Ärevushäire selline asi,et enne sa ei saagi rohu mõjust aru kui sul oluliselt parem ei hakka! Minul juhtus see kusagil aasta poole pealt. Kuskil aasta sain ilusti hakkama(kuigi kergelt tundes ,et ärevus hiilib veel sees).Kui enesetunne hea oli hakkasin kogust vähendama...ehk 2 tabletti võtma päevas.Pool aastat sain hakkama veel niimoodi ja nüüd olen nullis tagasi. Ärevus igapäevane ja
lootusetus suur. Hakkasin uuesti 3xpäevas tarvitama,et ehk läheb uuesti olemine heaks.
 
Paanikahäired 10. aprill 2013, kl 18.10
See on küll juba aegunud teema, aga ehk keegi veel loeb...
Mul on nimelt suuuured paanikahood juba peaaegu aasta. Olen proovinud juba kümmet erinevat AD'd, kuid nad ei sobi. Panevad pea meeletult valutama. Cipralexi võtsin kuskilt 8 kuud, suure hädaga. Peavalud olid meeletud, kuid lõpuks paanikahood vähenesid. Siis arst otsustas, et teeme ikkagi pausi vb kaovad peavalud ära. No muidugi nad kadusid ja nüüd on paanikahood veel hullemad. Nutan ja selline tunne on, et kohe lähen lolliks. KOHUTAV! Hakkasin Coaxili taas võtma. Ei ole veel saanud aru, et mõjuks, kuid teie ravimeid lihtsalt ei talu. Õudne. Kas keegi on veel nii tundlik? Haiglasse ka ei taha minna...
 
on küll nii 10. aprill 2013, kl 21.11
mulle ka midagi ei sobi. nii peangi valima, millise kõrvalmõjuga rohtu ma tarvitada tahan. tarvitan ka coaxili kuna see võtab ärevust vähemaks, kuid seeest on tal kõrvaltoimeks valutav selg ja lihased, mis ka tore pole.
 
mina 11. aprill 2013, kl 07.42
võtsin Coaxili pool aastat, 2 annust päevas, kui kolm määrati hakkas süda rütmist välja käima.Ärevus jäi.Nüüd vahetati AD Zolofti vastu.Olen kuu võtnud ja paanikast pole enam jälgegi.Alguses ainult pea valutas veidi.Coaxili juures meeldis see, et sellega mul ei kadunud seksiisu ära, Zoloftiga on see 0
 
Ain 12. aprill 2013, kl 01.18
Need rohud ei aita mitte midagi tasub lihtsalt enda mõttemaailma muuta, olen ise ka selle raja läbi käinud ja nüüd aru saanud .
 
Paanikahäired 12. aprill 2013, kl 17.30
Mulle 3 tabletti Coaxili ei sobinud (hakkasin rohkem värisema), aga 2'ga on täiesti OK. Olen siiski vähe võtnud veel, aga nüüd on vähemalt hood ülepäeviti. Tuleb olla rõõmus igast pisikesest asjast ju :)

to on küll nii:
Mulle ütles arst sama, et pean valima millise kõrvalmõjuga tahan. See on ikka põrgu küll. Võtsin Alventat mingi aeg...oh issand, see oli õudne. Vähemalt ma tean, et keegi on veel minu sarnane :)
 
Teele 13. aprill 2013, kl 17.28
Kes tunneb huvi Coaxili vastu ja valdab vene keelt,võiks minna You Tube ja vaadata seal Koaksili käsitavaid videoid...!Heroiini aseaine?! Oma silm on kuningas!
 
Tere 10. detsember 2013, kl 21.15
Jagan ka teiega oma kogemust siis, äkki on kellelegi abiks. Kasutasin ka seda ravimit umbes pool aastat ja ei saanud samuti mitu esimest kuud midagi aru, et toimuks - ei olnud parem ega halvem. Samas ühtegi kõrvalmõju ei ilmnenud ja seega võtsin edasi. Umbes pool aastat hiljem tarvitades endiselt sama ravimit jõin seltskonnas veidi alkoholi ja järgmisel päeval oli nii kehv olla, et jätsin päevapealt võtmise katki. Seega mina alkoholiga kindlasti ei soovita võtta. Päevapealt katkijätmine muidugi pole soovitatav. Muidu on ilmselt üsna ohutu ravim. Pärast katkijätmist ei ole mul kuni siiani midagi enam olnud, ilmselt siis ravim ikka mõjus. Tõenäoliselt lähebki umbes pool aastat et toime avalduks. Minu sümptomid oli ka ärevushäire, öösiti magada ei saanud, reaalsustaju oli häirunud, süda lõi nii nagu jookseks maratoni.
 
ho, 14. jaanuar 2014, kl 20.41
hoidke zolofti analoogist nagu seda on sertaline kaugele...jah, see hakkas toimima kuu aja pärast, kuid ma sain endale eluaegse kõrvaltoime sealt, ehk siis kõrva sahina, mis on nii tugev et vaikuses enam olla ei saa... et siis sihukesed ained on meil lubatud ja arstid kirjutavad inimestele...ausalt, ma parem elaks depressioonis kui taluda seda pidevat pininat. võtsin seda kokku 6 kuud. terve aeg pinises. 2 aastat hiljem, siiani piniseb. haige maailm
ajh, sain täna uue, coaxili...see selline lahjemapoolne, eks näeb
 
A 15. jaanuar 2014, kl 17.56
Minule kirjutas arst ärevushäire raviks seroxat ja seda peab võtma ainult 1 kord - hommikuti. Imestan, et coaxili peab võtma 3 korda päevas, mõtlesin, et kõiki AD -sid võetakse 1 korra päevas.
 
... 29. jaanuar 2014, kl 22.05
Need videod ei puutu suukaudse manustamise puhul üldse asjasse. Narkarid püüavad neid tablette suures koguses lahustada ja seda halvasti filtreeritud lahust süstida. Erinevad tabletis sisalduvad tahked osakesed tekitavad ummistusi kudede kärbumist jne jne.
 
ahv 31. jaanuar 2014, kl 12.40
coaxil ei ole tavaline AD ehk siis tavalin ssri, vaid on ssre , ainuke omalaadsete seas.
 
no 06. veebruar 2014, kl 08.34
uijahh, miks küll rahusteid sööte,ennem kasutage näiteks GNLD sarjast tooteid, kas kalmagi omegaga ja juurde muretseda bioptronvalguslamp, jääb vähemalt muu süsteem kehas lõhkumata!!!
 
n63 06. veebruar 2014, kl 08.53
see kal-mag pole ju üldse hea toode. Kaltsium toodetud kaltsiumkarbonaadist. Ladestub neerudesse. Peab ikka olema kaltsiumtsitraat. Samuti peaks magneesium olema magneesiumtstraat.
 
lylys 06. veebruar 2014, kl 13.44
Kõigepealt tere.

Lugedes Teie kirju ja ise samas alustanud eile ravi
coaxil-iga 0,5 tabletti hommikul ja 0,5 öhtul juurde võttsin 0,25 xanaksit nii hommikul kui ka õhtul Täna
alustasin 1-tablett hommikul öhtune veel võtmatta praeguseks enesetunne normaalne täna hommikul peale tabletti võtmist olin kuidagi unine ja pea kuklast tuim praeguseks seegi mõõdas sest huvitavad kommentaarid said loetud ja suutäis naerdagi nuud kutsun kõiki välja jalutama
ja talve nautima tehke seda koos minuga ja te ei kahetse... jätkan homme
 
lylys 07. veebruar 2014, kl 09.58
Tere.
Eilne päev möödus kenasti ja öögi magasin väga hästi
No tänane hommik lausa põrgu aga ise ka suudi kuna ei võtnud 1-xoaxilile juurde 0,25 xanaksit nuudseks kõik võetud ja asi korras aga hirm on suur täna tuleb juurde 3 tablett ja kolmas päev mis teha, kas jääda praeguse 2-e tableti peale või võtta ka 3-mas kuigi arst utles et võib ka nii jätkata pole veel otsustanud eks näe ja annan teda muidugi keda minu haigus huvitab aga minusugusel algajal oli huvitav LUGEDA TEIE LUGUSID JA NII MÕNESTKI UTLUSEST ÕPPUST VÕTTA.SEST MA EI TEA MIS MIND EESOOTAB...
KÕIKIDELE KENA PARANEMIST .
 
hei 07. veebruar 2014, kl 10.41
mul määras arst ka alustuseks 0,5 tabletti coaxili aga hakkasin veerandiku kaupa võtma. umbes poole kuu jagu võtsin vajadusel xanaxit kõrvale (kuigi arst ei lubanud aga mul oli mingi arv tablette veel alles). Coaxil on ka ise toimelt rahusti lisaks AD-ks olemisele.
 
lylys 07. veebruar 2014, kl 15.17
Tere. võttsin siiski julguse rindu ja vaatasin et hullemaks minna ei saa võtsin coxailist poolja xsanaksit lisaks 0,25-sest ka pool praegu kõik normis ja olemine päris ok ainult pea käib nats ringi ja kukal raske aga elab ule kõike kaunist ja kõikidele ilusat paranemist ning head enesetunnet. SEE ON MINU 3 PÄEV
 
lylys 07. veebruar 2014, kl 15.37
KIRJUTANGI SELLEPÄRAST, EHK MÕNEL JUHTUB, SAMA LUGU NAGU MINUL ja hea on teada, mis võib ees oodata,,,kuigi inimesed on erinevad: minu lugu pingutasin ule ei oska ju kunagi ei öelda diagnoos ärevus ja hirm (pigem uletöötamine ja ärevus hirmu ma kull ei tunne).No muidugi ,siin võib keegi õelda keda see minu lugu huvitab, aga loodan, et algaja saab julgust oma haigusega edasi minna
kõike kaunist
 
lylys 09. veebruar 2014, kl 16.51
no nii nuud siis kolme tableti peal tänasest vaatame kuidas läheb muidugi ilma xsanaksi-ta proovin hommikul võtsin 0,25xsanaksist pool juurde olin kuidagi ärev lõunane ilma ja õhtust veel ei tea loodan et läheb kõik hästi.
kõikidele edu ja head paranemist
Kirjutage ärge häbenege.
 
lylys 09. veebruar 2014, kl 16.54
kaua võtnud oled
 
FULL ON MISANTRHOPE 12. märts 2015, kl 22.54
ausalt rahavs, te olge ettevaatlikud oma igapäevase xanaxi ja muude benzode tarvitamisel...kuu aege seda ja teid ootavad ärajäämis nähud... tavalistel anti deprekatel õnneks neid ei ole, nagu need ssri omad ( coaxil on siis meil vabsee ssre )
nagu ma aru saan, siis ssre anti deprekas suurendab serotoniini ja peneb aju seda rohkem tootma, siiski mõistlikuse piirides =? (mitte nagu mdma v6i miskit :D )
 
Mhm 13. märts 2015, kl 12.43
võtsin nädal aega. määrati peavalude + ärevuse raviks. Päeval oli hea olla, aga magada ei saanud enam, nii hirmsad luupainajad sain, et ei julgenudki enam voodisse minna. Jätsin ära ja magasin jälle.
 
To HO 13. märts 2015, kl 12.45
Nii ei saa kindlasti soovitada! Kõik on individuaalne, Sinule mõjus nii, teistele ei pruugi midagi teha.
 
erki_19 19. juuli 2023, kl 17.44
Teele Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kes tunneb huvi Coaxili vastu ja valdab vene keelt
> ,võiks minna You Tube ja vaadata seal Koaksili käs
> itavaid videoid...!Heroiini aseaine?! Oma silm on
> kuningas!

Coaxil jah annab opioidile sarnase tunde kui seda üle 100mg päevas sisse kühveldada :)
 
erki_19 19. juuli 2023, kl 18.08
Lisaks veel,et nendest videotest nähtu põhjal julgen 99% tõenäosusega öelda, et seal on süstitud endale desomorfiini, mis koosneb: kodeiinist, bensiinist, väävelhappest, joodist, fosforist ja värvivedeldajast.. googeldage "krokodil narko"

Coaxilist: ise sain endale selle AD-ga "jalad alla", võtsin 3a seda 2x päevas

Parimat kõgile ! :)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!