Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
ketipinor
 
ketipinorist ja muust 18. märts 2011, kl 20.36
Ketipinor (kvetiapiin) ei ole otseselt unerohi, vaid turule on see lubatud kui psühhoosivastane ravim. Lisaks ravib skisofreeniat ja bipolaarseid häired. Selleks ka need 100mg, 200mg ja 400mg pakendid ehk siis normaalne doos on 200 - 800mg päevas selliste häirete korral. Samas jällegi <25mg doosi puhul on kõrvaltoimena unisuse tekitamine ja seetõttu mõjubki väga hästi unerohuna (omades ka kerget anitidepressiivset toimet) ja tundub, et põhiliselt arstid kirjutavadki seda välja unehäirete korral. Ja 25mg on ka enamusele liiga palju, mistõttu tehaksegi see väike tablett reaalselt veel pooleks. Võiks olla ka 10mg tabletid, kuid siis peaks tootja hakkama tõestama, et Ketipinor sobib unerohuks ja seoses sellega tuleks ka uuringud läbi viia.
Ketipinori kasutamise pooltargumentideks ongi see, et ei tekita sõltuvust nagu bensodiasepaamid (Xanax, Valokordin-Diazepam), samuti võib seda tarvitada pikemat aega erinevalt zolpideemist - Stilnoxit on lubatud võtta max. kaks nädalat järjest. Vastuargument see, et peaks ikka proovima loomulikul teel magada.
Lisalugemist wikipediast - http://en.wikipedia.org/wiki/Quetiapine
 
vahur 22. veebruar 2012, kl 16.20
Ketipinor on ette nähtud nii skisofreenikutele kui ka meeleolu häiretega inimesele. See kes väidab, et ette nähtud skisodele, pole lugenud ravimi infolehte. Seega pole vaja siia plõksima tulla.
http://et.wikipedia.org/wiki/Bipolaarne_h%C3%A4ire
 
sr777 02. aprill 2014, kl 19.52
Sa vahur mine ka p-se, sa oledki siuke aff, kes oskab ainult pakendi infolehte lugeda ega tea asjast mitte midagi. Seda mida sulle paberile kirjutatakse ette - seda sa usud. Ketipinor on mõtetu jama, kasutage parem seroqueli palju korralikum asi. Ja oma söömisi tuleb kontrolli all hoida, kuluta energiat, see väsitab juba isegi ja söögiisu ka erilist pole. Olen ise seroqueli peal ja eelnevalt pikalt elus olnud xanaxi, imovani, dormicumi, hypnogeni, levozini ja paljude muude asjade kuritarvitaja ent nüüd on prognoositud et võin kunagi veel magada ilma rohtudeta. Hetkel serokas all ja kõik okidoki, saab jälle magada. Doos on 75mg ja ei viitsigi lähiajal mõelda mingile vähendamisele. Ei uskunudki et nii hea rohi on. Xanne läks ikka lehtede viisi 1mg-seid päevas, sai nigu pähkleid krõbistatud, pastajanna oli ikka 3-4 mg minimaalselt all, kui head enesetunnet tahtsin oli ikka 7-10+ mg all, ja mitte ainult ühte preparaati, nii palju kui ikka oli või kui ära kukkusid :). Seega jah parem on kui üldse seda sitta mitte puutuda, aga kui abi soov on saada siis Seroquel on kõige õigem asi, Ketipinor on odav s*tt ! Isegi kui määratakse väike kogus a'la arsti poolt jutuga et pole nii suurt kogust vaja jne , seletage, et lõikate pooleks ja võite veel korra kasvõi poolitada, aga ärge võtke Ketipinori. Alternatiiv on muidugi ka veel Quetiapine oli vist miski poola tootjalt, aga siiski proovige eelistada parimat !
 
n63 03. aprill 2014, kl 08.11
Neil mõlemal ju sama toimeaine. Mulle just ei sobinud sroquel, ilmselt suur annus oli. Nüüd ketipinorist pool ja kõik ok. Miks ketipinor s**t on?
 
küsimus 11. august 2014, kl 08.42
kas keegi oskab vastata, palju maksab Ketipinor 25 mg?
 
nbb 11. august 2014, kl 11.58
Alla 5 eur peaks maksma
 
suss 11. august 2014, kl 16.36
Võtab tõesti ärevust maha juba sellega, et saab korralikult välja puhata, lisaks on mul ära jäänud ärevusest tingitud õgimishood. Selline tunne on praegu nagu oleks üle 20 aasta esimest korda puhkusel olnud. Ketipinori olen võtnud pisut üle 1 kuu.
 
Aurelia 20. detsember 2015, kl 09.16
Ketipinoor pikaroimeline 300 ja seroquel 100mg ohtuti.
 
Tüütu 21. detsember 2015, kl 13.21
Miks te tõstate neid aastate taguseid teemasid?

OK - siin veel pole nii vana, alustatud ketipinorist ja muust
18. märts 2011

Aga mõni inimene küsib muus asjas kiiret nõuannet ja keegi tarkpea ei vaevu isegi vaatama, et küsimusest on üle kümne aasta möödas tihti!

*
 
naine 21. detsember 2015, kl 14.00
Ma oleks surnud selliste annustega 300 mg seraguelu ja jne
 
mõte 23. detsember 2015, kl 21.02
OH unetud-närvikud:) - vaadake järele, kus teil magamise ajal mobiilid-nutid-arvutid om, kas magamistoas? Kas telekas ka seal?
Sisselülitatud tel-nutid annavad tugevat elektromagnetkiirgust, samuti wifi toas, kaugloetavad arvestid - need kõik tekitavad unehäireid, sm unetud.:)

Ehk saate abi lihtsatest asjadest -ja
enne tablettide söömist lugege www.kiirgusinfo.ee
 
kiirgaja 24. detsember 2015, kl 22.33
Ma olen sellest el-kiirguse jutust juba tüdind, kuigi peale ebaõnnestunud operatsiooni andis ikka võimsalt tunda. Alles siis, kui toimus palju aastaid hiljem parandav lõikus, olen rahu saanud ja mind ei häiri mingid kiirgused. Süvaprobleemidega inimene tajub kiirgusi erakordse akuutsusega, teravalt, ja muutub sellisena lausa sensitiiviks.
 
Õlmar 16. august 2017, kl 13.57
Lihtsalt rumal oled, et enda ja ravimitega katseid teed. Mina lasen õhtul Lätist toodud õlut paar liitrit ja kõik pinged on läinud kui ka uni mõnsa!
eid_150b8751b479b1 08. detsember 2017, kl 16.56
suss Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Võtab tõesti ärevust maha juba sellega, et saab ko
> rralikult välja puhata, lisaks on mul ära jäänud ä
> revusest tingitud õgimishood. Selline tunne on pr
> aegu nagu oleks üle 20 aasta esimest korda puhkuse
> l olnud. Ketipinori olen võtnud pisut üle 1 kuu.
eid_150b8751b479b1 08. detsember 2017, kl 16.58
minul vastupidi tekitab peale tableti võtmist 30 mintsa tohutu söögiisu
 
Ma 16. detsember 2017, kl 13.26
Aga nii ongi, et tuleb pidurdamatu söögiisu! Mul on täpselt samamoodi!
 
Metskass 25. detsember 2017, kl 00.53
Ma Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Aga nii ongi, et tuleb pidurdamatu söögiisu! Mul o
> n täpselt samamoodi!

Kõik skisofreenia ja psühooside ravimid tõstavad söögiisu et närviraku ümber kasvaks rasvkude siis on närvirakk rahulik ja patsiendi enesetunne hea.Kui närviraku ümber rasvkude puudub siis see rakk võbeleb ja tekivadki närvihaigused.Ehk siis lihtsustatud korras seletasin miks skisofreenia ravimid tõstavad söögiisu.Ehk siis raskemaid närvihaigusi muud moodi ei ravitagi.
 
Toomas 24. mai 2018, kl 23.13
Võtsin paar aastat Seroqueli, mis on sama toimaine siis mis ketipinor. Päris suuri annuseid. 600 mg hommikul, 600 õhtul. Mingi hetk ta nagu sobis, tõi skisoafektiivsest seisundist taas normaalsusesse. Eks kehakaalu tuli juurde ja isu oli ka hea. Probleemiks osutus see et mul ilmnesid südamerütmihäired, täpset diagnoosi ei mäleta enam, aga süda jättis konkreetselt lööke vahele, midagi oli totaalselt blokeeritud. Süda lõi poole vähem lööke kui normaalne oleks, kui pulssi katsusin. Nii et mitmeotsaga ravim. Nädalaga sain südamerütmi korda ja teised ravimid peale. Kellele sobib ja arst on määranud, eks võtke rahus. Aga oma terviseseisundit peab ise ka jälgima.
 
SirjePra 30. juuni 2018, kl 17.00
Seroquel, ketipinor, quetiapine...kõik sama toimeainega, nimetused erinevad
Quetiapine on toimeaine nimetus
25 mg toimib unerohuna, suurema annuse puhul antipsühootikum
 
SirjePra 30. juuni 2018, kl 17.05
Nende ravimite tarvitajad jah paisuvad kõik nagu pärmitaigen , mina isiklikult paisusin aastaga 20 kg ja nii ongi ...püsib ühtlane paksukese kaal, öösel käin külmkapi kallal krõbistamas, hommikul olen nagu zombi ja nii elangi...
Olen mõelnud küll, et tahaks magada ilma tabletita, aga siiani pole õnnestunud...nokk kinni...saba lahti...saba kinni nokk lahti ja nii ongi...
 
pealinna inimene 01. juuli 2018, kl 00.49
SirjePra Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Nende ravimite tarvitajad jah paisuvad kõik nagu p
> ärmitaigen , mina isiklikult paisusin aastaga 20 k
> g ja nii ongi .

Siis oled väga loll.Jah see tablett tõstab kaalu kuid tuleb ikka vaadata mida suhu paned.
Kui sõid supilusikaga torte siis tuleb jah +20 kilo juurde.
Minul tõusis kaal ainult 5kg(aastaga) Ma mingeid õgimise maratone ei korraldanud.Sõin palju puu ja juurvilja.Magusat peaaegu üldse ei söönud.
 
teadja 01. juuli 2018, kl 17.51
see ketipiinor on küll saast. see teeb nii sandiks et vaevu saad poes ara kaia. see krdi Mato kes oli valvearst. see soovitas uneks 1 tbl ja hommikul 1 tbl. võtsin siis vastu hommikut poop tbl ma ei saanud silmi lahti vaevu sain poes kaidud. see tabpett suleb silmad ja elu igaveseks.järgmine kord kui mõni arst soovitab või.sunnib seda votta siis pamen küll kohtusse.
 
ja veel 01. juuli 2018, kl 17.57
selle tabletiga on nii, et ta suleb igasugu vastupanu kurjusele. kui keegi valetab sulle või määrib valet maksusid peale või pressib ooematut võlga siis sa.lihtsalt ei suuda vastu hakkata. nii halb hskkab ja sa ei oska enda eest seista.. vabalt määritakse pahe sellel juhul kui tajetakse kuritegevust pettust pähe mäarida.
 
Küs 05. juuli 2018, kl 21.17
SirjePra Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Nende ravimite tarvitajad jah paisuvad kõik nagu p
> ärmitaigen , mina isiklikult paisusin aastaga 20 k
> g ja nii ongi ...püsib ühtlane paksukese kaal, öös
> el käin külmkapi kallal krõbistamas, hommikul olen
> nagu zombi ja nii elangi...
> Olen mõelnud küll,
> et tahaks magada ilma tabletita, aga siiani pole
> õnnestunud...nokk kinni...saba lahti...saba kinni
> nokk lahti ja nii ongi...

Aga võta parem mingi vähemalt 3mg melatoniini ja siis veerand tabletti zolpideemi ja juhul kui veerandist jääb väheks, siis võtad veerandi juurde, aga igaks juhuks pole vast tõesti mõtet alustada terve tabletiga. Osade jaoks on see ohtlik ravim (võib tekkida tõsine sõltuvus), aga paljudele vast mitte. Või tarvita seda mõned kuud, et kaalus jälle alla võtta kuna sellega mingit kaalutõusu ja söögiisu tõusu ei tohiks tekkida. Olen proovinud seda Kepitinori unerohu asemel võtta ja hommikul oli tavaliselt ikkagi päris kohutav enesetunne, mis kestis vahel isegi kella 2-ni päeval.
 
vale 05. juuli 2018, kl 22.18
solpidemist on vaga.hea tunne hommikul. ei.ole uimane.ja.annab energiat. isegi valu leevendab.. aga ketipinoor.... ausalt öeldses.pask ravim.
 
Parkin 06. juuli 2018, kl 17.58
See ei ope unerohi see on antipsühhotikum
 
Natalja 03. september 2018, kl 16.08
tere , depression moodus parast ketipinor ,aga jooksul 1 aasta +20 kg , 50% juuksed valjandud ,ja praegu ei saa magama ilma tabletita ,praegu proovin votta 1/2 ketipinor ja 1 terve melatonin 1,9 mg (ilma retsepti ), mulle seda aitab ,ja plaanis parast kasutada ainult Melatoniin .. Ja millal hakkan teha 1/2 tabletti ketipinor , siis depression hakkab tagastada jalle .
vetikka5 05. juuli 2021, kl 15.01
Ketipinor (Seroquel) ilma retseptita - https://onlinecheappills.com/ketipinoree... Soovitan.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati vetikka5 26.01.2023 08.38.
 
Litinaineid 20. august 2022, kl 01.12
Võtan vajadusel 25mg ketipinori. Kuskil poole tunni pärast hakkab juba normaalselt kammima, magan nagu beebi. Ainult, et väga eredad unenäod tekitab mulle, iga öö hull action käib. Hommikul jah tunnen end veidi uimaselt, maha proovin rohtu jätta siis passin terve öö jälle üleval. Mind on igastahes see rohi aidanud ja pole ta mingi pask rohi. #team ketipinor #staystrong
 
Nii ongi! 20. august 2022, kl 04.11
Olen kasutanud Ketipinori, 25 mg kuid ainult pool tabletti. Terve tablett annab tõesti terveks ööks korraliku actioni. Kuid lisaks võtan veel 200 mg palderjani tableti ja kaks sutsu "Good sleep". Hommikul olen natuke uimane, kui pole saanud 9 tundi täis magada.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!