Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
hambaarsti Pärnus
 
soovitage 21. jaanuar 2009, kl 11.30
Hambaravi on muidugi kallis aga kus saaks veel suht normaalse rahaga hakkama mõnel pool küll väga kirved hinnad
 
Ülejõe tervisekeskus 21. jaanuar 2009, kl 22.00
dr.Aivo Pilisner- kuldaväärt hambaarst.
 
T 22. jaanuar 2009, kl 10.02
minu lemmik on Kesklinna Hambapolikliinikus pr. Tigasson
Pilisner on kah ära proovitud ei meeldinud tema pinnapealsus probleemiga, plärts plomm augule peale ja kõik...paari päeva pärast oli nii tugev põletik selle plommi all...jube mis kõik sellele siis järgnes aga seda siis juba enam mitte Pilisneri juures
 
soovitan 04. mai 2010, kl 12.38
Dr.Jänes, aga ma ei tea, kas ta praegu töötab.
 
hea 05. mai 2010, kl 00.23
dr.Lili Tuisk tel.4437877 Männi tn.
 
Seda viimast 05. mai 2010, kl 10.00
kiidan minagi...Parim, mis elu jooksul proovitud, kuigi tihti hambaarstil käima pole pidanud. Isegi mu 6 aastane tütar käis tema juures hea meelega, lasi 3 hammast (mitte korraga) ilusti ära parandada. Hetkel käib äi seal ja kiidab ka taevani, lisaks heale tööle on ka hinnad kliendisõbralikumad.
Hambapolikliinik, mis asub Lepa Kaubamaja lähedal, unusta kohe ära. Seal on kirved hinnad ja kehva töö. Mu ämm käib iga kahe aasta tagant omale uut hammast ehitamas, sama koha peale ja maksab sinna tuhdandeid. Mul oli ühest esihambast 1/3 hävinenud, Lily Tuisk ehitas uue, siiani on see alles ja maksis mingi 450.- umbes. No muidugi, mingi 4 aastat tagasi, aga nad hindasid väga tõstnud pole, kuigi see hambaravi käibemaks vahepeal ju tõusis.
 
epp 05. mai 2010, kl 11.37
Miia Siilsalu - Tervises, hinnapoliitikat ei oska võrrelda, aga nagu ma olen siin ka ennem maininud, kui ees lapsega hambaarstile minek, valige kindlasti teda, ma ei usu, et teie laps siis hambaarsti kartma hakkab :).
 
kersti 05. mai 2010, kl 14.33
Mina käin ka dr. Lily Tuisk juures. Hinnad on normaalsed ja hästi teeb ka. Kui pakutakse samas kohas teise arsti juurde(kes on muide Lily ema), siis keelduge viisakalt.
 
mi 05. mai 2010, kl 15.38
Dr. Piret Puusepp Viikingi hotellis
 
mina käin 10. mai 2012, kl 17.18
tammsaare tee hambaravis dr.Kaja Kukke juures.hinnavõrdlust ei tea,aga väga hea arst on..
 
huvitav...mina kiidan! 18. juuni 2012, kl 00.23
Käisin kolm aastal tagasi tarkusehammast Turu kõrval Hõbeda tn ravimas ja mulle tegi sealne arst väga head tööd. Tegemist oli tal mu hambaga palju, aga töö oli väga korralik ja taskukohane. Olen talle siiani väga tänulik.
 
Seda viimast 09. august 2012, kl 22.55
Mainin ära, et minu hambale paigaldatud plomm, Tuisk Lily poolt, asub endiselt omal kohal, 6 aasta ja loodan, et nii jääbki.
Mis Hõbeda tänavasse puutub, siis seal pidi tõesti hea arst olema ja hinnad ka head. Arsti nimi kahjuks ei meenu
 
mai 01. aprill 2013, kl 13.41
Soovitan siiralt Männi Hambaravi!
 
.. 30. oktoober 2013, kl 18.07
Aivo Pilisner on minu meelest parim arst, alati nii rahul olnud
 
K.P 21. jaanuar 2014, kl 18.32
Kas keegi oskab soovitada head hambaarsti Pärnus?
 
Hommiku Hambaravi 07. veebruar 2014, kl 09.58
http://www.hommikuhambaravi.ee/
telefon (+372) 506 0847
Dr. Ivar Maasik
Dr. Signe Ilus
 
Tauri 09. veebruar 2014, kl 22.48
Tere
Kas oskate õelda kus on kõige soodsam hambaravi? Mul oleks vaja ülemine esihammas tervenisti uus panna.Väike jupike on hammast ka alles aga arvatavasti peab selle eemaldama.
 
... 18. veebruar 2014, kl 17.44
Ülejõe hambaravi, dr Aivo Pilisneri soovitan
 
Nelli 05. märts 2014, kl 13.12
Mina soovitan dr Reet Kuningat, kes töötab Kaevu ja Rääma tn nurgal olevas majas. Väga head hambakroonid (st ka väga head kroonitegijat) on mul suus juba 7 aastat;.. põhjalik selgitus tööde teostamisel; kvaliteetne töö hambaaukude parandamisel...Praegu helistades saate aga alles märtsi lõpuks aja...
 
mati 08. jaanuar 2015, kl 08.07
Kas sel Männi n hambaravil kodulehte ei ole, kust hinnakirja ja muud infot vaadata? Kasvõi tohtrite pilti...
 
k 07. mai 2015, kl 20.23
Pilisner on lihtsalt supper! Käisin vist 100 arsti pärnus läbi, kuna oli kuid tohutu valu, kõik ütlesid, et ahh ei ole siin midagi, kõik korras, tulge paari kuu pärast tagasi(olin kohekohe 19 saamas). Pilisner leidis aga kohe augu ja parandas ära, nüüd juba poolteist aastat poöe ühtegi valu olnud. :)
 
hetkel 18. november 2015, kl 23.36
Soovitage head hambaarsti Pärnus?
eid_1559fd160e68c1 19. november 2015, kl 13.53
Jannseni hambakliiniku arstid, eriti dr.Madis Savi, aga talle on pikad järjekorrad.
 
knh 29. märts 2016, kl 18.52
Kalmer Lepik ja Hommiku Hambaravi(seal käin ise)hambaarstid on üle kõige! Julgen soovitada, Pärnu linna parimad arstid need kolm :)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!