Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
Meida Vaarik - tuntud selgeltnägiaja-raviaja
 
kogenematu 19. august 2009, kl 13.54
Paluks nendel inimestel, kellel on kogemust Meida Vaariku tööga, anda endast märku. Väidetavalt ravib ära KÕIK. Ka süstivatest diabeetikutest tegevat 21 päevaga terve inimese kaugjuhtimise teel...
Ma ei soovi algatada teemat, et kas usun või ei usu imedesse, selgeltnägemisse, iseendasse, jne.jne.
Palun kommenteerida vaid neil, kellel on olnud kokkupuude ja mis oli selle tulemus.
Tänud ette!
 
mõtleb peaga 19. august 2009, kl 14.10
Piisab väitest, et suudab distantsilt ravida süstiva diabeetiku, kui on selge, sellisele pole vaja sekunditki rohkem aega raisata.
 
:) 19. august 2009, kl 14.07
tahtsin just sama öelda, aga arvasin, et austan teemaalgataja palvet ja ei avalda arvamust, kuna igasugune kokkupuude puudub.
 
eku 19. august 2009, kl 21.52
see versioon on tõesti liig mis liig,seda ei ole maailmas veel keegi suutnud ja kuit al selline võime oleks siis oelks ta juba maailma tähelepanu keskpunktis ning töötaks välismaal,mitte ei situks siin kolkas,ei maks a kõike uskuda mis keegi räägib
 
kogenematu 23. august 2009, kl 23.37
Halllloooooo!!!
Kas TÕESTI keegi ei ole käinud Meida Vaariku vastuvõtul? Või on käidud ja nüüd häbi tunnistada, et raha hakkama pandud?
Ma just lootsin kuulda, et äkki midagi ikka teeb...oskab...aitab. Sooviks kuulda kõike, et kas positiivne, negatiivne või hoopis olematu tulemus...
Ikka ootan veel vastust.
Endiselt loodan, et keegi ikka vastab. :)
 
no 23. august 2009, kl 23.41
no ju siis need, kes on sattunud lugema, ei ole tema juures käinud. ei käi üldse selgeltnägijate juures.
 
Milda Kaarik 24. august 2009, kl 07.58

Too aga oma rahad minu juurde, mina ravin paremini kui tema, mõttejõuga kasvatan ka puuduvad organid tagasi, usu aga
 
selgeltnägija 24. august 2009, kl 08.10
Ei ole jah käinud, kuna sellist selgeltnägijat polegi olemas. Ega päevapealt kellestki ei saagi selgeltnägija. Ei sellest piisa, kui ise paned kuulutuse, et "olen suurte kogemustega selgeltnägija"!
 
() 24. august 2009, kl 10.10
...sama hea kui telefoni teel haimbaid parandada...
kel aju see las mõtleb,kuidas on võimalik kaugjuhtimisel tervendada,ja kas üldse on võimalik kedagi tervendada (pean silmas tervendajaid) ja kui mõni saabki terveks,siis tegu psüholoogilise probleemiga ja seda saab odavamalt ravida
 
juku 24. august 2009, kl 12.04
kuule kogenematu, räägi palun veidi enadst, mitu klassi koolis käidud, palju neid aastaid kogunenud jne.
Et-Väidetavalt ravib ära KÕIK.
Ja mida see -Väidetavalt- sinu jaoks tähendab?
 
riina 24. august 2009, kl 12.10
ah, mis te räägite, muidugi on võimalik distantsilt ravida ja inimest aidata.
asi ei ole psühholoogine, sest ma isegi ei teadnud, et ekstrasenss minuga tegeles. saatsin talle pika murekirja.
pärast, kui saatis kirjale vastuse, küsis, et kuidas ma ennast viimastel päevadel olen tundnud.
kuna olin jõudnud lähedastele juba soiguda, et tervis on kahtlaselt heaks läinud, siis oligi asi selge.
tänu sensitiivi kaugabile sain jagu südameprobleemidest - vahelöökidest.
 
irw 24. august 2009, kl 13.15
riinale
psühhiline probleem,see on ilmselge
 
riina 24. august 2009, kl 13.27
vaidlen vastu, kuna käisin päev enne ja kolm päeva peale sensitiivi juures käimist südamearstil.
Algul tahtis arst haiglasse panna,a ga siis ütles, et no vaatame veel mingi aja. mul olid need supraventrikulaarsed, oma nelituhat tuli ikka ööpäevas ära.
peale sensitiivi juures käimist polnud mitte ainsatki... arst oli nii üllatunud, lasi teha teise kardiogrammi ka veel, kuna arvas, et võtsin vale paberi kaasa.
siis rääkisin arstile ka, et mida ma tegin.
arst ütles, et siis ju väga hea, kui niiviisi abi saab.

sellisest seisundist nagu mul oli, ei tulda välja ainult mõtlemist muutes!
 
soola ja pipart 24. august 2009, kl 13.42
olegem ausad, siis polnud sul mingit seisundit.
püha müristus, kuidas saab inimene sellist asja uskuda ja pole isegi piinlik rääkida.
 
riina 24. august 2009, kl 13.51
oli küll seisund, neli või viis viimast kardiogrammi (enne sensi juurde minekut) kinnitavad seda.
samuti läheb praegu 3 aasta, tasapisi hakkavad tagasi tulema vahelöögid, aga see on ikka nii vähene kogus alles. võib olla sada tükki ööpäevas.
ega ei usugi... ise ka mitte. sai siis kodus räägitud, et käisin sensi juures ja pidi aitama, ega ma uskunud ise.
ei usu praegu ka, aga korras EKG-d annavad tunnistust.
niie t kui ikka ise pole läbi teinud, ei maksa lahmida, et sellist asja pole olemas
 
Riinale 24. august 2009, kl 14.02
Lp. Riina!
Kas te kirjutaks, palun, kes see sensitiiv oli? Mul ka südamega mured. Lööke jätab vahele ja ekstrasüstoleid moodustab ja vahel arvab, et kuskile on hirmkiire....
Kui sedasi saaks kergelt asjast lahti ja ei peaks arste mööda kondama ja keemiat närima...
Äkki avaldate ka saladuse, et palju maksis ja mitu korda käisite?
Mul endal on olnud elus ka senssidega kokkupuuteid. Aga mind ei ole seni keegi suutnud aidata. Kes väidab, et "ei saa ligi, sest su aura naa tugev", kes väidab, et tegi korda.... aga ups...
Samas tean mõndasid, keda needsamad sensid suutsid aidata. Ja väga edukalt.
 
riina 24. august 2009, kl 14.20
tiit vassmann.
tean, et ta kõigile ei sobi, aga mulle sobis.

samas kui tahtsin tema juures ühte teist häda ravida, siis see ei sobinud absoluutselt. läks hullemaks.

aga ikka individuaalne värk
 
n 24. august 2009, kl 21.04
tükk maad hingeldamist ja siis ta tuli, see orgasm-
- aga ikka individuaalne värk, et kui te abi ei saa, siis kaitse juba ette.
Ja arstile millegipärast sellist maitse järgi ravimist ei andestata, miks?
 
..... 24. august 2009, kl 21.11
isegi haiguse ravimitele allumine on individuaalne värk.
mulle puugiti enne erinevat 5 kuuri antibiotse sisse, enne kui sai bakterid tapetud. kuigi labor oli määranud bakteri tundlikkuse. ikka oli nagu loterii...
 
n 24. august 2009, kl 21.21
Täna õhtul tuleb jutusaate «Koosolek» stuudiosse ekstrasenss-ravitseja Tiit Vasmann, et vabastada saatejuht Tuuli Koch keskerakondlase Heimar Lengi pandud needusest.
http://www.vasmann.ee/?op=body&id=7&art=21
see väga kõva sõna, temal mingi süda õlitada pole mingi probleeb.
 
... 24. august 2009, kl 21.35
no ja mis siis Kochiga on, ei saa enam magada või? lasti aunaste tütre pärast hommikuterevisioonist lahti ja nüüd siis needus?
pullisitt.
 
Tii 24. august 2009, kl 22.10
olge nüüd normaalsed, mingit distantsilt ravimist ei toimu, vahelöögid võivad täitsa vabalt ka ise kaduda.
näiteks mul kadusid iseenesest ära.
kui just mõni ekstrasenss ilma minu teadmata ja minu poolt soovi avaldamata mul kallal kätt ei harjutanud;)
 
laili 24. august 2009, kl 22.22
kallis abiotsija! see foorum siin on küll viimane koht kust sensitiivi otsida. siin ikka rohkem tabletiarmastajad koos. ja riina - ei ole vaja sigade ette pärleid visata! said abi - täna jumalat, aga ära hakka SIIN kellegagi vaidlema. usub ainult see, kel endal millegi taolisega kogemus. igale oma ja õigel ajal. ega 1. klassi lapsele pole ka mõtet integraale õpetada.
 
Tii 24. august 2009, kl 22.53
sensitiividesse uskumine on küll kui keskajast pärit.
kui inimesel hakkas parem, tore on:), aga sensitiivil pole siin küll mingit rolli.
aga eks muidugi ajab isehakanud 'sensitiivi' vihale, kui mõni neid pimesi ei kummarda.
 
delfi siga 25. august 2009, kl 01.03
ma vähemalt oskan kirjutada, seega olen palju arenenud :)
aga need keskaja inimesed, kes nõidadesse ja muudesse sharlatanidesse siiani usuvad, on jäänud ju sajandeid arengupeetusesse!

ühtegi pärlit pole ma siin teemas kahjuks näinud - silm ei seleta kohe mitte.
 
Maivelt 07. oktoober 2009, kl 17.09
Tere.Hoiduge palun Meida Vaarikust.Kui kellegil huvi miks siis andke oma meiliaadress siis selgitan.
 
Doktor 06. aprill 2010, kl 12.53
No patsiendid kuidas te end viimaselajal tundnud olete? Hästi no siis järelikult teile minu meetodid sobivad. Teil läks hullemaks? Kahju aga kõigile ei sobi minu metoodika.
Kes otsib se leiab ka põhjenduse asjadele mida puudulike teadmiste tõttu ei osata seletada.
 
Meida Vaariku 20. august 2010, kl 17.29
käsil teil siin tõsine teema. Kõigepealt ei nimetaks ma Meida Vaarikut otseselt selgeltnägijaks, aga mingi kummaline võime tal on, et näeb kaebusi ja haigusi. Endal on olemas ikiklik kogemus, kus Meida Vaarik väitis- mina käisin ja kontrollisin- oligi. Ja mik tema jutule läksin, sest üks inimene väitis, et temal ka Meida Vaarik täpne diagnoosi pannud ja teda terveks ravinud. Ei oska küll põhjendada, et kuidas ta näeb. Tõenäoliselt on mingi võime tal aimata ja seejärel kontrollib oma arvamust pendliga. Kas 100% arvab ära, ei tea. Aga ravimeetod on tal imehea. Kõigepealt pead õppima oma keha kuulama ja siis ennast hakkama aitama. Algtõuke annab ta kaasa ja edasine sõltub juba koostööst oma keha ja temaga ja usuga paranemisse. Ja muidugi käivad ravi juurde ka ravimtaimed, millega siis tegelikult ka ravid. Insuliinisõtuva diapeediku ravi sõltub kindlasti sellest, kui palju meie keha insuliini ise toodab. Kui on pankreas täielikult lõpetanud insuliini tootmise, siis ei aita vist ravimtaimed ega ükski muu ime peale insuliini süsti. Kui aga on veel pisutki meie enda keha säilitanud insuliini tootmist, siis on olemas ka võimalus, et me saame seda insuliini tundlikkust mõjutada teatud vitamiiniga.
Ja kuna diabeetikutel kaasneb alati ka väga palju muid kroonilisi vaevusi, siis ongi oluline võtta kuulda oma keha ja aidata tal toime tulla ja kaebusi leevendada. Väga palju erinevaid ravimtaimi ja vitamiine on selleks. Nii, et kahjuks ei saa ei ümber lükata Meida Vaariku imet tegeva jõu, ega ka kinnitada, et ta selgeltnägija on. Selgeltnägija rohkem vist see, kes näeb asju ette. Tema aimab ära mis sul sees on. Minul ta aimas ja sellest on abi olnud ja jätkan temalt saadud juhiste ja loodusravimitega. Ja uskuge mind, see teadmine, et tal on õigus minu tervisehädade suhtes, jõudis minuni alles pärast läänemeditsiinilist kontrolli. Aga olen kord juba selline kõhkleja. Miks tema juurde läksin kui kõhklesin- ju siis otsisin imet oma hädadele, mille peale arstid algul ei tulnudki.
Aga jah, käsi jalgu ta otsa ilmselt ei kasvata. Ta ise aga ütleb, et põhiline ravija oled ikkagi sina ise, tema ainult aitab kaasa.
Edu kõigile ja püsime siis mõistlikkuse ja imede piiril nii, et see meile liiga ei tee.
 
Meda Vaariku 20. august 2010, kl 17.52
... jätk eelmisele postitusele. Tahtsin pealkirjaks panna Meda Vaarku juurest abi saanud, aga mingil põhjusel jäi pealkirjaks ainult Meida Vaariku.
Veel kord siis kõike paremat kõigile.
 
Vastusek Riinale 20. august 2010, kl 18.03
Kirjeldasid, et süda jätab nagu lööke vahele ja vahel kiirustab ja teeb vahelööke. Kas oled kontrollinud oma kilpnäärme tegevust? Tundub, et kilpnäärme hormoon kõigub liiga kiirelt üles-alla. See ei tähenda, et ta referensist väljas peab olema, aga see pidev kiire muutumine võibki kaasa tuua sellised sümptomid. Tee iga kuu korra perearstil proovid- TSH ja jälgi tsirka pool aastat. Proov ei ole kallis, aga võib infoks olla.
Ravi- tavaliselt läheb see ise paika. Paari kolme aastaga. Minul läks. Aga minul oli see tingitud ka rasedusest ja sellega kaasnevatest hormoonide muutumisest. Ka närvisüsteemilt olen suht kärsitu. Ja nii kummaline kui see ka pole- Meida Vaarik oli see, kes mulle seda ütles, et see mul kõigub. Minul lisaks muidugi juurde ka kaltsiumi imendumise häired ja sellest südamelihaste nõrkus veel lisaks. Tean, et töö on pikk ees, et kõigesst üle saada ja kaltsiumi juurde võtmine siin üksi ei aita, aga loodan ja usun, et saan hakkama ja oma hormoonid ja keha kenasti vunkama. Peab vaid rahulik olema. Juba praegu on hulka parem. Väga harva kui mõne löögi vahele jätab v. hüppama hakkab. Ja Meida ütleb, et kilpnääret tuleb harjutada, et ta õigesti toimiks.
head paranemist sulle
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!