Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
milliseid sümptomeid annab kopsuklamüüdia
 
sussike 27. veebruar 2010, kl 20.09
milliseid sümptomeid annab kopsuklamüüdia
 
kätu 28. veebruar 2010, kl 01.24
klamüüdia ei ole nagu haigus. igaühes on klamüüdia baktereid, haiguslikuks muutuvad need siis, kui neid baktereid liiga palju.
põhiliseks tunnuseks on nädalaid kestev kuiv köha ja kurguvalu, palavik on väike v üldse mitte.
mina nt ei saanud üldse aru, et selle läbi põdesin. mitu kuud hiljem vereanalüüse tehes leiti klamüüdia antikehad.
 
siin nii 28. veebruar 2010, kl 09.30
Mina köhisin pikalt ja hakkasid rindkeresse ka kummalised valud tekkima. Nii ca viimased 4 aastat kui jälle väljas jahedaks läks. Hääl ka alati ära. Aga köha oli selline vastik, mitte rögane. Aga lihtsalt pidi kogu aeg köhatama ja köhatama.

Ja vvereproovist selgus, et on nii mükoplasma kui kopsuklamüüdia bakterid. Sain ühe kuuri Klacidi aga ma pole sugugi kindel, et sellega asi ühel pool on.
 
k 28. veebruar 2010, kl 10.51
köha! Selline vastik kuiv köha. Mitte selline köhimine nagu viirusliku köha puhul aga selline aegajalt nagu köhatamine, mis ei taha ka antibiootikumiga väga hästi ära minna.
 
gl 28. veebruar 2010, kl 11.02
googelda natuke, kes viitsib siia seda juttu ümber kirjutada, kui netis on infot kuhjaga
 
x 28. veebruar 2010, kl 11.56
Köha,mis ei taha üle minna,väsimus,palavik.Eriti hull on aga just see köha.ravid ja ravid,aga jagu ei saa.
 
aasalill 28. veebruar 2010, kl 12.10
lihtsalt selline kuiv köhakene aga ära ei lähe
 
ti 28. veebruar 2010, kl 15.33
2-3 kuud köha, köha, köha. Kopsuarst rääkis, et vereanalüüs näitab kopsuklamüüdia üle normi bakterite kogust ainult köha suurema intensiivsuse ajal. Siis tuleb teha antibiootikumi kuur, kuid köhid veel ei tea kui kaua edasi. Kas oled klamüüdiast lahti saanud ei saagi kohe teada. Mingi aja pärast, kui oled jälle külmetanud ja organism on nõrk, hakkad jälle köhima, siis jälle vereanalüüs ja antibiootikumi kuur. Minu tütrel oli see kahe köhimise vahe 1,5 aastat. Aga enne seda kõike ta pidi oma 6 aastat käima sellise köha pärast perearsti juures ja kuristama kurku ja jooma mikstuure ja sööma tablette lausa mitme tuhande krooni eest. Lõpuks nõudis saatekirja eriarsti juurde ja sai õige diagnoos pandud ja antibiootikum määratud ja sellest klamüüdiast loetud.
 
liisu 01. märts 2010, kl 08.42
klamüüdiat ravib antibiootikum
kuid tavalist köha ja bronhiiti ginko biloba aur,on lehepuruna ka müügil,mõjub otsekohe ja terveks päevaks ja kuuajase kuurina võtab ära ka kõige sügavama bronhiidi
soovitus oli hiina herbalistide raamatus kui kõige mõjusam köharohi,tee ise tugevdab mälu,postimehes oli kirjas et ei mõju kuid seal märgitud kuu ajane kuur on lihtsalt vähe,mõjub mälule küll kuid tarvitama peab om pool aastat ,siis on tulemus
 
g 01. märts 2010, kl 23.00
Kas keegi teab, kas sellise kuiva köhatava seisu korral on ka oht teisi nakatada, kui on inimesel kestnud mitu aastat?
 
aneee 02. märts 2010, kl 10.17
Kopsuklamüüdia levib piisknakkusna ja on tegelikult vgagi kergesti leviv.
 
ja-jaa 05. märts 2010, kl 11.48
väsitav köha ja nõuab pikaajalist antibiootikumiravi iga kord, mis omakorda kurnab organismi
Proovisin vahelduseks alternatiivravi ja sain köhast lahti sisuliselt nädalaga kui kedagi huvitab annan numbri, aga otse, ei reklaami laialt
 
Selline kogemus 05. märts 2010, kl 12.53
Minul polnud mingit köha, lihtsalt mõjus liigestele(põlved) laastavalt. Peale tabletikuuri (2tbl.)hakkasid sümptomid taanduma.
 
viimasele 06. märts 2010, kl 13.36
Kuidas teada saite, et Teil kopsuklamüüdia on? Mis tabletid need olid ja mida nad ravisid - klamüüdiat või põlvi?
 
üks 06. märts 2010, kl 21.20
Minu abikaasal kahjustas kopsuklamüüdia hoopis südant. Mingit köha tal polnud. Ravi vajas, kuna tekkisid seletamatud tugevad nõrkusehood, kus hetkega kattis keha külm higi. Arstid ei osanud seda millegagi seletada kuni diagnoositi kopsuklamüüdia. Peale ravi kadusid kõik sümptomid.
 
ülle 07. märts 2010, kl 21.38
AAstaid tagasi raseduse ajal jamasin selle tõvega.Aitas erythromytsiin ( vabandust,või valesti kirj. seda nime).Näitas seda haigust mingi eriline vereproov ,mida tehti kopsukliinikus.Enne seda ravis perearst teiste antibiootikumidega ja need ei aidanud.Olin täitsa endast väljas .
 
Sirts 15. juuli 2013, kl 11.56
Teema on vana, aga lisan ikkagi, minul ka laastab põlvi. Seletamatul põhjusel lähevad põlve lihased paiste ja tekib mega põletik, niiet jalg puhta kõver. Võtsin tbl. ja ikka tuli tagasi. Kolmandal korral tehti vereproov ja leiti kopsuklamüüdia. Ravi oli 3tbl(ab), seitse päeva vahet ja jälle 3tbl. nüüd on kaks nädalat möödas ja põlv hakkab kahtlaselt valutama jälle.... eks näis, mis saab.
 
Eliiise 28. märts 2014, kl 14.46
Palun kirjuta mulle eliise29@hot.ee
Sinu postitus on küll vana, aga proovida võib, ehk näed mu palvet :)


ja-jaa Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> väsitav köha ja nõuab pikaajalist antibiootikumira
> vi iga kord, mis omakorda kurnab organismi
> Proo
> visin vahelduseks alternatiivravi ja sain köhast l
> ahti sisuliselt nädalaga kui kedagi huvitab annan
> numbri, aga otse, ei reklaami laialt
eid_1535cc4727f4f8 23. november 2020, kl 18.50
Tere!
Sinu postitus on kyll vana , aga 'äkki juhtud lugema. Olen kopsuklmuudiaga hädas juba pea aasta. Mitu antibiootikumi kuuri , aga ikka väike palavik ja kuiv köhatamine ,hääl kähe.
minu e-mail aadress on marika.anko@hotmail.com
Tänan juba ette!
 
Anni-ka 05. jaanuar 2022, kl 21.30
Palun kirjuta mulle.
Paikepaik@gmail.com


ja-jaa Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> väsitav köha ja nõuab pikaajalist antibiootikumira
> vi iga kord, mis omakorda kurnab organismi
> Proo
> visin vahelduseks alternatiivravi ja sain köhast l
> ahti sisuliselt nädalaga kui kedagi huvitab annan
> numbri, aga otse, ei reklaami laialt
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!