Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
fluoksetiin
 
Inga 17. juuni 2010, kl 09.12
Kes tarbinud ja kuidas enesetunne.Olen olnud lausa piiramatu koguse toidu tarbija juba mitu aastat.20 kg 3/aastaga juures.2 p6eva olen nyyd kasutanud ja s66gistpolegi puudust.Ei tea kaua see kestab
 
olen 18. juuni 2010, kl 10.24
see on buliimikutele mõeldud AD ja tekitab kohutava enesetunde! ei tea küll, miks see mulle välja kirjutati, kaaluga polnud probleemi...lõpetasin kiirelt selle jubeduse tarbimise.
 
:) 18. juuni 2010, kl 11.45
Alguses oli ah enesetunne jube, aga lõpuks läks normaalseks ja kaalust võtsin ka mõnusalt alla :)
 
jah 18. juuni 2010, kl 13.05
kuidas kellelegi, jube rohi tõesti, ma polnud mingi buliimik, paljas kont olin suurest hirmust juba ja ikkagi arst määrast selle hea ja kuulsa rohu - ma ainult oksendasin ja olin kohutavas seisus, ei soovita seda jubedat AD-d mitte kellelegi! On ju palju uuemaid ja paremaid hetkel saada, mis ei mõjuta halvasti enesetunnet.
aga kui oledki buliimia-haige, siis ehk sobibki sulle see oksendamine!
 
Inga 20. juuni 2010, kl 08.04
5 kapslit ära võetud,ei iivelda ja enesetunne normaalne.Eile valutas pea,aga see võib ka ilmast olla kuna keeras vihmale.Söömise järgi vajadus peaaegu puudub.Kui eelmine aasta arst kirjutas välja need kurikuulsad kapslid(nime ei mäleta,kuid need keelati ära),mis pidid söögi isu vähendama siis mulle nad ei sobinud.Suu kuivas,tekkis unetus ja jätsin üldse pooleli nende tarbimise
 
olku 20. juuni 2010, kl 12.42
Mulle need ei sobinud, aga kui rahul oled, siis võta aga, kahe suupoolega, kas ikka tead, kui kahjulikud on AD-d, pealegi veel need buliimikutele mõeldud, nagu Flux ongi...tõstavad muide vererõhku, sellest ka peavalu...jube!
 
Julia 20. juuni 2010, kl 13.28
Ma ei saa aru, kust tuleb jutt, et Flux jube on. Kui alustasin võtmist, oli üks kõrvalnäht lühikest aega, aga see läks suhteliselt ruttu üle. Minf huvitab hoopis, et kui kaua Sa :) võtsid Fluxi, et kaalust alla võtsid?
 
oeh 20. juuni 2010, kl 18.45
see on tõeliselt õudne rohi, ei saanud seda sugugi võtta ja ma ka ei mõista, miks just see buliimiaravim mulle kirjutati, olen niigi alakaaluline:(, kuskil teisel nädalal hakkas nii paha, et pidin sisikonna välja öökima, ei saanud ja läksin teise arsti juurde, see ka imestas, et sellist rohtu mulle, miks küll...zoloft-i kirjutas ja sellega probleeme ega kõrvalnähte polnud aga deprekast ka ei vabastanud.
 
Tore 16. juuli 2011, kl 15.53
Ärge kasutage igasuguseid ettejuhtuvaid antitepressante rikute endi elusi. Arst määrab Teile rohtusi ja Te rahus tarbite. See tablett ei sobi siss järgmine jne.. Pärast tekivad uued probleemid ja neist enam nii lihtsalt lahti ei saa. Leidke endale väga usaldatav ja parim kuulaja (psühholoog ei pea ilmtingimata olema). Kergendate rääkides endi elu. Antitepressantidel on väga tugevad kõrvalmõjud ja neid lihtsalt ei ravi.
 
baffy 13. jaanuar 2012, kl 13.01
tere loen siit et olete ka tarbind fluxi ja vaatan et päris ammu,hakkasin ise ka neid täna võtma sooviks tagasi sidet teilt kuidas olite rahul ja kuda kaal praegu on,tänud.
 
T 23. jaanuar 2012, kl 17.29
baffy Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> tere loen siit et olete ka tarbind fluxi ja vaatan
> et päris ammu,hakkasin ise ka neid täna võtma soo
> viks tagasi sidet teilt kuidas olite rahul ja kuda
> kaal praegu on,tänud.

Tere,kas see on retseptiravim või saab osta apteegist ja kui kallid nad on?Baffy kuidas sul läheb,kuidas on enesetunne,kas oled rahul?Päikest:)
 
kats 25. jaanuar 2012, kl 09.58
Retseptravim ikka.
Võtsin ka kunagi Fluxi 60mg päevas, mingit muutust ma ei märganud selle tarvitamisega.
Aga see kes ytleb, et jube sitt on olla Fluxiga, siis kas teile arst ei rääkinud, et antidepressantide kõrvalmõjud esimestel nädalatel ongi iiveldus ja üleüldine kehv olemine, tuleb lihtsalt see ära kannatada ja kuskil kuu möödudes hakkad alles paranemismärke tundma.
 
pirru 12. mai 2013, kl 19.51
mul emale kirjutati seda aga tal niigi söögi isu puudub.ei tea miks kirjutati.see võtab just isu 2ra
 
eh 12. mai 2013, kl 20.10
Tarbisin 7 kuud, isu ei vähenenud ja kaalust alla ei läinud grammigi.Enesetunne oli muidu täiesti normaalne.See ikka väga individuaalne, kuidas kellelegi mõjub.
 
pirru 12. mai 2013, kl 20.32
aga EH mitu tabletti sa päevas võtma pidid ja milleks
 
eh 12. mai 2013, kl 20.44
40mg(2 kapslit) päevas, diagnoos depressioon.
 
pirru 13. mai 2013, kl 00.09
emale kirjutati ka 2 aga sõbrannal buliimia ja 3tabletti.eks selles ongi vahe
 
johanna 13. mai 2013, kl 06.57
see rohi on kürvaltoimete poolest üks mürgisemaid, on ka korrlaikult uurimata ja ikkagi ravimimaffia tegu, et seda inimestele üldse määratakse, tagajärjed võivad viia väga tõsiste probleemideni
 
EI KANNATANUD, MIKS PEAKS? 09. juuli 2014, kl 19.17
EGA EIPEA KANNTAMA KÜLL,VAHETADA RAVIMIT HOOPIS TULEB, KUIPIDEVALT IIVELDAB, EGA SIIS SÖÖGIISU POLE JA SÜÜA E SAAGI. ARSTITUDENGITE MUST HUUMOR OLI SELLISTE KÕRVALTOIMETEKOHTA KUNAGI, KRAMBID, KOOMA JA SURM.SELLISED KÕRVALTOIMED VAID SUURENDAVAD DEPRESSIOONI!
Anna Malyar 28. juuni 2023, kl 13.05
Fluoksetiin ilma retseptita - https://euhealth24.com/et/drug/prozac Soovitan.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!