Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kööginõu
Eriti lahja
 
K 28. veebruar 2002, kl 23.43
Ma söön päevas ainult 1 õuna ja joon 2 liitrit vett. Proovige, kaotate iga päev 1 kg või rohkem oleneb kui kõvasti trenni teete. Ma kaalusin neli päeva tagasi 50 kg ja nüüd 46 kg. Vot see on alles lahja. Aga samas on iga hetk oht kokku kukkuda!
 
sipsik 01. märts 2002, kl 00.27
NAPAKAS!!
 
muksi 01. märts 2002, kl 09.18
Kui sa nüüd normaalselt sööma hakkad võtad topelt juurde. Tõepoolest napakas.
 
köögikata 01. märts 2002, kl 09.23
Jäta õun menüüst välja!
 
Tova 01. märts 2002, kl 10.47
Hmm, ammu polegi saanud matustel käia. Ikka kutsud? Anna siis teada, palun. Ma veel ei hakka leinariideid valmis ostma, mingi aasta läheb sul veel aega. Aga kena algus tehtud! Tubli!
Kui ma valesti aru sain ja sa tahaksid veel pisut üle aasta elada, siis kutsu mõistus p...sest pähe. NÜÜD. Loe foorumist toitumisteemasid ja toitumishäiretest.
Aga muidu - jään ootama pikka lauda ja külma viina!
 
tibi 01. märts 2002, kl 11.08
ega sa ometi kloorivett ei joo, teaad kloorivesi annab rohkem kaloried ja nii võib juhtuda et sa ei paistagi mingi hetk enam läbi...

ega tegelikult ei saa norida ka, kui K on nii 140 pikk siis pole kaalul väga vigagi.
 
Tova 01. märts 2002, kl 11.14
Tahtsin sulle veel pisut head nõu anda, et ikka kiiremini sülti-viina saaks.
Sa näri suhkruvaba nätsu. 11 kilokalorit tunnis kulutad ainult närimisega! Ära lase mööda võimalust kiiremini usse toita! Nemad pole dieedil. Leia uusi võimalusi kiirendada paratamatut, onju.
 
Miu 01. märts 2002, kl 11.43
Oh seda õelust...
 
Tova 01. märts 2002, kl 11.53
Tead, Miu, see pole õelus. ma ei viitsi seda ka neljandat korda samas foorumis uuesti jutustada. Kokkuvõtlikult - Tova = anorektik, näinud-tundnud kümmekoda inimest, kes toitumisharjumuste tõttu surnud. + paarkümmend, kellega olen olnud virtuaalses kontaktis. Surnud ka nemad. + 2 naist, kel on pärasoole ots toodud küljele, sets nende seedetegevus enam ei toimi. Nii 20-25sed. Üks oli balletitantsia. Nüüd ta enam ei tantsi. Eriti ei kõnnigi.
Mul on õigus hirmutada idioote. Ma olen ise idioot. Ja sellesse surrakse kiiremini kui arvata on. Ja surres on nii mõnigi normaalkaalus, lihtsalt organism pe...ses kogu selle näljutamise/õgimisega.
 
mirr 01. märts 2002, kl 12.16
t6esti hirmus aga K-le kysimus MIKS? milleks selline n@ljutamine?...ei m6ista.
 
sandra 01. märts 2002, kl 12.21
AGA miks K nii palju sõimata saab? Kas see on normaalne kui inimene arvutab kui palju kaloreid on porgandisalatis?
Tulge mõistusele! Sööge nii nagu tunnete ja liigutage end kasvõi natuke. Kui ikka päev otsa saiakesi pugida ja siis porganisalati või kapsalehe kaloreid arvestada, siis pole seda tulemust ka.
Tova tunnen kaasa, aga sa oled vähemalt tubli et endale probleemi teadvustad.Ole tubli!
 
Tova 01. märts 2002, kl 12.35
jah, eks ma natuke liiga närvi läksin. Võibolla K kavandab niimoodi elada nädalakese, see ilmselt midagi hullu tõesti ei tee.
Vabandused K ees.
 
mõte 01. märts 2002, kl 13.17
vaata, vaalad joovad ka vett ainult ja dreenivad sealt planktonit, sellest mõte - äkki vesi teeb sust sama paksu kui vaala? ära ikka igaks juhuks vett ka joo, tee niisama trenni! tegelt trenn kasvatab lihaseid (inna uit), niiet ära trenni ikka ka tee, lihtsalt lama voodis ja oota, küll see ideaalkaal ikka kunagi kätte jõuab..
 
Miu 01. märts 2002, kl 13.41
Ok, kui selline näljutamine on igapäevane, siis on asi hull, aga kui paar korda aastas mõned päevad nii toituda ( kui seda toitumiseks saab nimetada ), siis pole mu meelest hullu midagi. Endal näiteks pole sellist tahtejõudu.
 
tsinna 01. märts 2002, kl 14.00
Siin seda foorumit vaadates tundub, et naiste elu läbiv mõte on, kuidas mõne kilo jälle maha saaks. Ja mitu kalorit mingi salatike sisaldab. Ja milline trenn kust kohast kõige paremini maha võtab. Jne. Tundub, et sellest mõtlevad naised isegi rohkem, kui meestest. Miks küll? Ma ei usu, et te kõik, kalorilugejad, üle 65 kilo kaalute.
 
njuu 01. märts 2002, kl 14.37
Kulla Sandra, ära praga minuga selle porgandisalati pärast. Ma kahjuks pean (oma aastatepikkuse lahja söögi söömise tõttu)tõesti arvutama kõikide söögiainete kalorite hulga. Söön päevas 1200 kalorit, käin 3 korda nädalas trennis. Nii kui ma natukesekenegi söögihulka (kasvõi lihtsalt leiva hulka) tõstan hakkab kohe juurde kilosid tulema. Ei saa kahjuks süüa nii, et seda mida hing ihaldab söön. Kere on lihtsalt aastatega nii ökonoomseks muutunud, et saabki nii vähese söögiga hakkama. Tahaks ju küll rohkem süüa, irmsasti tahaks. Aga ei saa.
 
sandra 01. märts 2002, kl 14.41
Ega ma otseselt sinuga ei praganudki. lihtsalt oli hea näide kohe varnast võtta.
samas usun siiski, et küllap sa oma keha ise kuidagi tuksi oled keeranud. Normaalse toitumise korral ei tohiks selliseid probleeme tekkida. Ja samas on siin nii palju ullikesi, kes tahavad mingeid hulle dieete pidada ja pärast on samamoodi plindris. Kahju. Väga kahju on inimestest.
 
huvitab 01. märts 2002, kl 14.57
kuule K, kui pikk sa oled?
 
njuu 01. märts 2002, kl 15.36
Ei pea hulle dieete, olen kogu aeg kaalujälgijate menüüst (sellest soovitatavast päevasest toidukogusest) lähtunud. Olin ise ka kunagi kaalujälgija, nii et tean mis tervislik ja tasakaalus. Igasugused dieedid on ka minu arust mõttetud.
 
küsimus tovale 01. märts 2002, kl 23.15
Mu kaaluindeks on 16,6, pean pidevalt dieeti: umbes 1600 kcal päevas (aga söön kõike: piim, tuta-luta...). Kas ka selline asi võib ebatervislik olla? Pliiz vasta...
 
küsimus tovale 01. märts 2002, kl 23.15
Mu kaaluindeks on 16,6, pean pidevalt dieeti: umbes 1600 kcal päevas (aga söön kõike: piim, tuta-luta...). Kas ka selline asi võib ebatervislik olla? Pliiz vasta...
 
Tia 02. märts 2002, kl 00.41
45. artikkel
ENERGIAT JA TERVIST MAHLADEST On õige aeg puhastada organismi talve ðlakist - turgutagem teda mahladega. Jõudu sidrunist Sidrunimahl soodustab rasvade (ära)põlemist. Sisaldab C-vitamiini
URL: http://www.terviseleht.ee/28/1_mahladest.html vastavus: 3.48
 
K 02. märts 2002, kl 02.52
Ma olen 165cm pikk! Peale nädalaajast paastu tuleb mul nädalaajaline paastust loobumise periood mil ma harjutan oma keha jälle sööma sest vastasel juhul ta lihtsalt ei võta mul enam toitu vastu. Siis kui paastust loobumise periood on läbi jääb mu igapäevaseks kalorihulgaks 800 kcal. Ja muidugi ka trenn mida mul on 5 korda nädalas. Ma võtsin veel alla nii et nüüd kaalun 44 kg.
 
K 02. märts 2002, kl 02.54
Ja kuulge ärge olge mu vastu nii kurjad ma olen alles teismeline (14 a) ja solvun kergesti. Ja mulle on tihti loengut peetud et ma rikun oma tervise ära ja ei elagi vanaks - ma pole kunagi tahtnudki vanaks elada.
 
kät 02. märts 2002, kl 13.40
vaata K, kõik on õudselt armas ja tore. Tegin ise 17-aastaselt sama asja, aga tead sa üldse, et ükspäev võib sul tulla sellisest dieesist meeletu söögiisu, mistõttu kiiresti kaalus juurde hakkad võtma. Mina ise leidsin küll, et äärmuslikust dieedist tõhusam on pidevalt süüa umbes 1600 kcal päevas, mistõttu kaalun 49 kg 174 pikkuse juures.

Kui kaua sa nii juba vastu oled pidanud? Sellise dieedi puhul on see halb külg ka, et kindlasti pead kogu aeg söögist mõtlema (mitte söömisest).
 
eh! 03. märts 2002, kl 16.13
Tahaks hoiatada. Ainevahetussüsteem läheb korrast ära ja siis oled alles hädas! Kui oled alla 16 aastane võivad tekkida peris hullud probleemid suguküpsseks saamisega.
 
Kärt 04. märts 2002, kl 13.39
Kallid dieedi pidajad olen pidanud ka kaks kuud analoogset dieeti nagu teeb seda K ja kaotasin 17 kilo. Aga kaotasin ka igasugused tujud. Alguses kadus rõõmus meel ja siis ka muud emotsioonid. Käisin ringi nagu elav laip. Ja nüüd järgi mõeldes leian küll et midagi head ma sellest küll ei saanud. Lihtsalt mitu aastat läks sellele et hakkaksin jälle normaalselt toituma ja ka mõistusega arusaama mida korralik söök tähendab. Nüüd ei dieedita ma ennast kuidagi pidi ja olen 168 pikk ja kaalun 52-53 kilo. Justkui poleks eriti palju.
 
berta 06. märts 2002, kl 09.45
K, Sinu tahtejõud on imetlust väärt. Foorumi alguskirju lugedes tahtsin ühineda sarkastiliste kirjadega ja soovitada veekoguse piiramist ja piirduda kahe tiktakiga päevas, juurde nuusutada midagi kalorivaba. Aga nüüd, teades, et oled 14, oleks see minu kui täiskasvanu poole inetu. Aga mõtle, kas oled kindel, et tead,mida teed? Ära äärmustesse lasku, Sinu eas tulevad tagasilöögid päevade ärajäämise ja muu näol kiiresti. Ole mõistlik!
 
Anna 06. märts 2002, kl 12.40
Olin samuti 14, minu dieet võrdus samuti praktiliselt mittesöömisega ja võtsin 1 kuuga alla 17 kilo. Peapööritused, sinised silmaalused (seda sai muidugi peita puudriga), päevad jäid ära pool aastat. Kooliarst teatas et minu kondikava juures peaksin vähemalt 5 kg juurde võtma.

K
Sellel ei ole mõtet. parem on tervislikult toituda, süüa juurvilju, lahjasid toite, loobuda liigsest magusast, näksimisest. Nii võtad kaalus alla aeglaselt, aga ei riku tervist. Samas kujunevad ka toitumisharjumused ja ei pea pabistama, et dieedi lõppedes kilod uuesti tagasi tulevad.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!